24 jún 26, 03:24:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1384770 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11175 Dátum: 15 feb 17, 18:59:07 »

Ha tudod ki Lady Kőszív akkor olvastad a könyveket.A Sárkányok táncát olvastad?

Olvastam, a sorozat készítői és Catelyn megformálója is azt nyilatkozták, hogy nem rakják bele a sorozatba zombi-Catelynt.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11176 Dátum: 15 feb 17, 19:00:53 »

A ravasz az agyat láttam angolul szerintem jó volt, csak érteni kell kicsit a brit szlengeket.

ja igen ezzel azt akarom mondani, hogy a ravasz jobb mint a blöff.  Nevet

újra kellene néznem.

strong belwas mi a fasznak most komolyan? semmi olyat nem tud amiért ne lenne kihagyható, megölt egy championt meg evett a mérgezett kajából uhhhhh és?
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 17, 19:06:21 írta Syzygy » Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11177 Dátum: 15 feb 17, 19:06:49 »

Igen azt szerintem én is olvastam hogy kihagyják Erős Belvassal együtt...én arra gondolok hogy SPOILER!!!!!
Jon ugye meghalt az 5. könyv végén,szóval ő esélyes hogy most fog kiesni,ezért nem írtam be a nevét.SPOILER!!!!! Theon meg tényleg nem fontos karakter szóval lehetséges...majd kiderül áprilisban,vagy az évad végén.
Mindegy. Így viszont érdekesnek tűnik az egész mert ugye akik olvasták a könyvet,már nem lepődnek meg semmin.
Belvas tényleg nem fontos karakter,viszont én bírtam hogy mindig megvágta magát a harcok alatt ez olyan beteg dolog.

Ja és ha már Blöff akkor ugye Guy Ritchie és ha Guy Ritchie akkor láttátok az új filmjének az előzetesét? Engem megvett kilóra Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-x08iNZ8Mfc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-x08iNZ8Mfc</a>
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 17, 19:10:34 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #11178 Dátum: 15 feb 17, 19:08:00 »

Theon nem fontos karakter = nem igaz.
Jon végleg meghal = lehetetlen.
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11179 Dátum: 15 feb 17, 19:09:29 »

Az a baj hogy a kurva theon élni fog mert stannishoz eljut de ő baszik kivégeztetni, de remélem a stannis vs bolton folyamán megdöglik majd.

Jon-t meg melissandre tuti visszahozza azor ahaiként, vagy menőbb lenne egy értelmes white walkernek. vagy fuzionál ghosttal.

let the battle be joined !
Naplózva
Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11180 Dátum: 15 feb 17, 19:14:44 »

Jobb volt amikor Theon Bűzösként vergődött a kutyák között töketlenül...Ramsey nagyon szétkapta...de az amit utána leszenvedett.Jaaaaj Arya úrnőt meg kell menteni aki ugye egy Mormont...De mi szerepe is volt annak a  kiscsajnak hogy meg kellett mentenie? Már rohadtul nem rémlik.
Jon mint Azor Ahai? az nem Stannis?Ugye neki van a fénylő kardja.Értelmes Más meg nem lehetne,mert nem tud semmit Nevet
Amúgy van akkora rohadék Martin hogy ő,meg Walder Frey fogják csak túlélni és rendeznek még egy esküvőt a halott menyasszonynak.
Én leginkább Branre meg Aryára vagyok kíváncsi hogy velük mi lesz. Bran meg Hodor ugye kihagyják ezt az évadot,mert a szerepüket letudták az 5. könyv végéig...meg amit mondott neki az öreg zöld látó hogy "félek már túl késő" vagy ilyesmi...mégis mivel akarná megmenteni a világot?Lesznek még itt érdekes dolgok csak Martin is befejezhetné már a 6. könyvet.Itt egy kép miszerint, a hegy a legmagasabb (milyen meglepő)
LoL akkor magasabb vagyok mint Sean Bean és ugyanakkora vagyok mint Viserys meg Stannis Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 17, 19:27:18 írta CapacRaimi » Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #11181 Dátum: 15 feb 17, 19:41:41 »

Better Call Sault senki nem néz? Eddig jobban tetszik, mint a Breaking Bad eleje, bár szerintem az eleje annak minősíthetetlen volt. Itt viszont nagyon szépen ki lett dolgozva a sorozat, azt leszámítva, hogy a bíróságokon, nem beszélnek jogszabályokról, csak nagy szavakat használnak, amit a tévénéző paraszt is megért. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11182 Dátum: 15 feb 17, 19:43:02 »

Sean Bean szerintem egy fejjel magasabb.  ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11183 Dátum: 15 feb 17, 22:49:44 »

És most akkor ennek a szupertitkos szektának tényleg az a célja, hogy valami csodagépezettel lerombolja a cigányputrikat, mert a főgonosznak bosszúvágya van? Szomorú Hát ez azért nem túl eredeti, ennél többre számítottam. (Igaz, még csak a 21. résznél járok, még van két és fél részük valami értelmesebb gonoszságot kitalálni.)

----

Na, közben meg volt az utolsó két rész is. Tetszett nagyon a vége. Azt fenntartom, hogy gonoszságnak kicsit egyszerű volt ez, többre számítottam, de legalább a befejező részek drámaisága jócskán kárpótolt. A szigetes részek vége is jó lett, meg a fősztorié is. Na meg tetszett nagyon, hogy két ilyen csodafegyver is volt, és emiatt nem is lehetett volna valami tipikus happy end. Elég durva azért, hogy ekkora armageddont rendeztek. xD Szegény Tommy őt sajnáltam nagyon, bár sejthető volt, hogy meg fog halni. De azért jó szar halála lett szegénynek. Az utolsó harcok viszont menők voltak. Nevet

Ja, és ennek a kínai csajnak a szigeten nagyon durván jó segge van. ikszdé Bár ez a sorozat amúgy is tele van jó csajokkal.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 18, 22:45:05 írta Aes Sedai » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11184 Dátum: 15 feb 19, 16:10:47 »

Arrow 3x14

Jobb részt vártam az előzetes alapján, ráadásul Slade se szerepelt valami sokat. Meg az, hogy Oliver volt otthon, és senkinek nem tűnt fel.eh..
De legalább a 15. rész nagyon jól néz ki, bár valószínűleg utána be is raknak majd pár hét szünetet.
Naplózva

Capac
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3103


MLG Noscope Master


WWW
« Válasz #11185 Dátum: 15 feb 19, 17:15:26 »

Na?
Idézet
"A District 9 és az Elysium - Zárt világ filmeket rendező Neill Blomkamp hihetetlen utat járt be azóta, hogy a Chappie utómunkálatai alatt elkészítette egy új Alien film koncepciórajzait, ugyanis nemcsak a rajongók körében aratott hatalmas sikert velük, hanem a 20th Century Fox kiadónál is, akik akár abba is belementek volna, hogy azonnal nekiálljon az Alien 5 előkészületeinek.
Blomkamp azonban sokáig gondolkodott, ugyanis voltak fenntartásai azzal kapcsolatban, hogy egy már meglévő franchise-t bővítsen. Úgy tűnik azonban, hogy a rendezőnél győzött a szív az ésszel szemben, mivel Instagramján bejelentette, hogy a következő filmje az Alien folytatás lesz. Bár a Fox hivatalos közleményben még nem számolt be a szenzációról, a hírt több hiteles forrás, például a Variety is megerősítette, amely azt is hozzátette, hogy az Alien 5-nek (hivatalos cím híján nevezzük így) semmi köze nem lesz a Prometheushoz."
Naplózva



"Amikor V. Henrik szózatot intézett az embereihez, azt mondta: mi rólunk a mai naptól fogva a világ végezetéig úgy emlékeznek majd, mint a szerencsés kevesek, a testvérek csapata. Mert az, aki ma a vérét ontja az oldalamon, az örökre a testvérem lesz"
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11186 Dátum: 15 feb 19, 21:54:08 »

Arrow s02e01: jól indul az új évad. Az elején az a depizés az annyira nem jött be, de amúgy jó rész volt. És a csajok kinézete is sokat fejlődött, bár már az előző évadban se volt gyenge. ikszdé Igazából Arrow elérhetetlen csajok szempontjából nagyon erős.

Első rész alapján gyanús, hogy a szigetes részek itt is nagyon faszák lesznek. Nevet

Új szőke csaj se gyenge. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 19, 22:00:17 írta Aes Sedai » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11187 Dátum: 15 feb 19, 22:22:20 »

A legújabb szerelmeim ismét alkottak, ráadásul micsoda átéléssel... az a fejmozgás hozzá. Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=n6ugC3LU6pw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=n6ugC3LU6pw</a>
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11188 Dátum: 15 feb 20, 23:36:03 »

Vége lett a Két Pasi meg egy Kicsinek végleg :/ Aki régebben dobta a sorozatot Charlie Sheen kiírása után, neki is érdemes megnéznie  ezt az utolsó dupla részes lezárást.Rengeteg utalás, pár cameo, és jó poénok vannak benne.
"...durva, ennyi pénzt csináltál  szar poénnal?" Majd  mind a hárman a kamerába néznek, és mosolyognak.  Nevet Nevet

Bár azt sajnálom, hogy Charlie végül nem tűnt fel, pedig nagyon reméltem, hogy felfog, de  legalább adtak rá magyarázatot, hogy miért is nem volt benne(végén olvasható)

Sokan megutálták a sorozatot, de szerintem egy 10/7-et simán kaphat, főleg ez a 12. évad utolsó részei faszák lettek, még  talán egy kicsit sajnálom is, hogy vége.

« Utoljára szerkesztve: 15 feb 20, 23:37:44 írta dehunter » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11189 Dátum: 15 feb 21, 14:03:57 »

Szóval akkor ezek szerint Pamela Ewing Sarah mégse halt meg. ikszdé Remélem nem csak álmodta az egészet Oliver. Amúgy k*rva jó ez a második évad. Nevet

Viszont fura, hogy előkerült ez a gonoszgyanús üzletasszony csaj, és Olivernek még mindig nem volt meg, pedig már a negyedik résznél járok. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 21, 14:13:10 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 744 745 [746] 747 748 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!