24 jún 02, 10:51:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Melyiket szereted jobban?
Shippuuden - 377 (54.3%)
a sima részeket - 89 (12.8%)
mindkettőt egyformán - 228 (32.9%)
Összes szavazó: 606

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shippuuden vagy sima Naruto és miért?  (Megtekintve 63520 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #255 Dátum: 12 ápr 11, 15:43:50 »

Naruto Shippuuden. Egyszerűen jobb. Több benne az akció, csata, megrázó események, hőstettek, stb. A sima Naruto is jó volt, ez jobb.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #256 Dátum: 12 ápr 11, 17:29:14 »

Szerintem is egyértelműen a Shippuuden, ami kenterbe veri a sima epizódokat. A zenékre, a történetre, a karakterekre,  a harcokra, meg úgy alapból mindenre nagyobb hangsúlyt fektettek az alkotók, ami pedig azt eredményezte (nálam legalábbis), hogy a sima részek madártávlatból már csak egy hosszúúúra, rémesen hosszúra elnyújtott prológusnak tűnnek.

A Shipp. mozijai is milliószor jobbak (főleg, amelyik majd jövőre fog kijönni, a Road of Ninja, vagy mi  kacsint ), de ami nekem a legnagyobb pozitívum a simával szemben, az maga Naruto személye. Igaz, hogy még mindig egy kelekótya, néha idegtépő karakter, viszont rengeteg fejlődésen ment keresztül, komolyodott, lassan, de biztosan férfivá fog érni. Oh, és vele együtt persze a többi fiatal barátja is. Mosolyog A jellemfejlődés a kedvenc mozzanatom az animékben.

Tehát voks: Shippuuden részek!  Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #257 Dátum: 12 ápr 11, 18:47:08 »

ikszdé Igaz, hogy az a mozi ígéretesnek tűnik, de azért még most túlzás azt mondani, hogy jobb, mint a sima narutos mozik, mikor még ki se jött. xD Meg amúgy is az aztán tök mindegy, hogy milyen a mozi a főszálhoz nem sok köze van.

Igen, sokmindenkinek a shippuudenes naruto jobban tetszik, és én meg is értem, de az a baj, hogy kicsit sablonos lett a shippuudenre. Vagyis úgy értem, hogy már mást se tud hajtogatni, csak hogy visszaakarja hozni szöcskét. Nevet
A part 1-ben meg amilyen hülye volt, nekem az joban tetszett, legalább lehetett rajta nevetni. Mosolyog
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #258 Dátum: 12 ápr 12, 16:57:20 »

Na igen, ez a Sasuke őrület kikészít engem is. :S Amikor a Vas országában rohamot kapott Naruto, amiért kijelentették, hogy Sasuke üldözött ninja lesz, meg végleg átállt a sötét oldalra, ott kisebb grimaszgörcsök törtek rám az idegességtől olyan 2 másodpercenként. Ez a Sasuke-központúság egy óriási negatívum a sima részekkel szemben. Mosolyog
A 6. mozit pedig (személy szerint) azért várom dobogó szívvel, mert a borítója alapján benne lesz majd Kushina és Minato is, aztán meg mióta Naruto dumapartizott egyet az anyukájával, bele vagyok szeretve teljesen kettejük történetébe, így érthető, ha várom azt a bizonyos movie-t. De éppenséggel nem ez az egy bizonyos mozi múlja felül a simákat, hanem úgy az összes többi. Bár ezt a börtönös sztorit egy kicsit kétkedve várom, milyen is lesz, de majd meglátjuk. Mosolyog
Naplózva
Norbi777
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #259 Dátum: 12 máj 01, 13:46:17 »

Nekem a Shippuuden, mert mindíg a lényegen vannak, a sima Naruto-ban nem tudom talán 70-80 rész csak az ilyen sablonos, a fő témához köze sincs küldetések vannak, ezek nekem olyanok mintha nyúznák a sorozatot, mert nem találnak ki jobbat.
Naplózva
AyaseAkami
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348


« Válasz #260 Dátum: 12 máj 04, 19:26:33 »

Sima Naruto...

Elegem van Sasuke gyilokmániájából, és szerintem sokkal izgalmasabb részek voltak, kevesebb filler-epizóddal.

Tsunade is vicces volt, és ott szerepelt Haku (Nem elhanyagolható Nyelvesít)
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #261 Dátum: 12 máj 11, 01:55:31 »

Sima Naruto a hangulata és a poénjai miatt.
Shippuden az Akatsuki miatt ikszdé
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #262 Dátum: 12 jún 02, 13:47:25 »

Shippuuuuu..Nevet Sokkkal jobb.Nevet Izgalmasabb a sztorii, pörgősebb minden, a fight-ok brutálok..Nevet Mi kell még? Nevet És sokkal meghatóbb is..Mosolyog
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
DeiGaara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 26



« Válasz #263 Dátum: 12 jún 02, 16:13:26 »

Természetesen a Shippuuden! A rendesben alig történik valami és csak néhány Akatsukis jelenik meg! A Shippuuden sokkal izgalmasabb és nem olyan gagyesz!  Nyelvetnyújt
Naplózva

Fogd be, vagy MEGÖLLEK!
A robbantás...MŰVÉSZET!
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #264 Dátum: 12 jún 14, 12:26:27 »

Hát én mindkettőt szeretem de ha döntenem kell akkor azt hiszem mégis a shippuuden felé hajlik a mérleg nekem.
Okaim
Sai megjelenése, Akatsuki mozgásba lendül, Yamato egyik legnagyobb szereplő nekem. És ezek mind a shippuuden felé visznek. ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #265 Dátum: 12 jún 22, 10:43:30 »

Én úgy voltam vele, hogy mikor elkezdtem Shippudent nézni, akkor nem gondoltam még, hogy ilyen jó lesz, és ha választanom kéne azt mondom, ég és föld a kettő. A sima a föld, a Shippu az ég Nevet .
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Hitsugaya-fangirl:)
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 121



WWW
« Válasz #266 Dátum: 12 jún 25, 11:32:19 »

én a Shippuudenre szavaztam..^^
a döntésem oka. : 1 jobban tetszenek a karakterek kinézete és viselkedése egyaránt  Nevet
                              2 Láthattam Minatot és Kushinát is.. Pirul
                              3 a technikák meg sokkal jobbak és látványosabbak...
                              4 Akatsuki..^^
                              5 és szerintem a történet is kidolgozottabb.
 háát ennyi lenne..Nevet 
Naplózva

Ilyen könnyű lett volna megtörni az elszántságod? Még ha senki sem hisz benned akkor is állj egyenesen és kiálts bátran!Én tudom, hogy te ilyen embernek születtél!" - Kuchiki Rukia

Caring for your friends is more important than the rules". ~Kakashi Hatake
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #267 Dátum: 12 nov 24, 22:07:32 »

Annyival még kiegészíteném a korábbi véleményemet, hogy a sima Narutoban azt szeretem jobban, hogy többet szerepelnek a Naruto korabeli ninják meg úgy általában a mellékszereplők. Pl.: Mennyire epic volt a Gaara vs. Rock Lee harc, meg Neji harcai is. Az ilyeneket mostanában nagyon hiányolom a mangából, meg az animéből is (fillereket most hagyjuk) Szomorú .
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #268 Dátum: 12 nov 25, 00:46:31 »

Rengeteg tiltott technika létezik. Szinte mindegyik klán birtokol hasonlókat. Ami viszont a véleményemet illeti. Úgy vélem, hogy különbséget lehet, sőt kell tenni tiltott és tiltott technikák között. Vannak azok a technikák amelyeket általánosan tiltanak az összes faluban és vannak amelyek csak a klánok tagjain belül tiltottak. Például az Edo Tensei általánosan tiltott jutsuk közé sorolható, míg az Uchihák technikái inkább a klán tagjai miatt és köztük került tiltólistára. Tehát nem mindegy egyáltalán, hogy mit értünk a tiltott jelző alatt.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #269 Dátum: 12 nov 26, 09:02:48 »

Ezt a hozzászólást biztos, hogy ebbe a témába akartad? ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!