24 szep 27, 17:11:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tes V: Skyrim  (Megtekintve 77211 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #225 Dátum: 12 feb 07, 19:31:54 »

Megpróbáltam letölteni gépre is a játékot hogy bírjak online modal játszani de ez nem sikerült :S A letöltés elindult és el is ment 99.7 %-ig de aztán megállt és időnként 0.3 kb/s-el töltötte le ... Valaki bírna segíteni?
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #226 Dátum: 12 feb 07, 19:33:32 »

Esténként hagyd bekapcsolva gondolom olyankor több seeder van.
Amúgy mi ez az online mod?
Még sose hallottam olyanról hogy TES onlinen.
Naplózva
Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #227 Dátum: 12 feb 07, 19:35:01 »

http://skyrim-online.com/

Tessék itt 1 link Nevet Amúgy remélem összejön és 1-2-en ti is jöttök úgy elég fun lenne >.<

Szerk.:Már több órája megy és a gyerek aki feltette egyeltalán nem seedeli :S
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 07, 19:52:10 írta Andor2000 » Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #228 Dátum: 12 feb 07, 21:12:39 »

Mivel csak bátyám gépén tudok játszani vele és Win7-et meg csak játékra használjuk ezért kétlem hogy valaha is kifogom próbálni online.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #229 Dátum: 12 feb 07, 22:17:13 »

Ez a multiplayer FAKE. A játék kiadója is mondta, hogy a Skyrimhez nem lesz MP, és nem is lehetséges, mert gyökeresen megkéne változtatni a játék motorját, szóval.. Elég vicces lenne ha egyszerre 12en csináljátok ugyanazt a küldit, ahol kapsz 4 NPC segítőt, gondolok én a Legionos küldinél, ahol a csapattal kell legyőzni az ellenfelet, az nagy poén lenne..
Naplózva


TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #230 Dátum: 12 feb 08, 10:07:05 »

Igaz, hogy nem hivatalos, de azért szórakoztató tud lenni:)) Én próbáltam, nekem bejött ikszdé
Naplózva

Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #231 Dátum: 12 feb 20, 18:10:04 »

Olyat események történtek a Skyrim-be nem rég, hogy megjött a kedvem hozzá.

Mennék egy küldetéshez valami barlangot kell kipucolnom, de megtámadt egy Frost dragon (ezeket a legnehezebb legyőzni) vagy 5x megölt mire legyűrtem. Folytatnám az utam de mi a fene, még egy sárkány, ezt könnyebb volt lecsapni, de mivel elszedtem tőle a csontját és a bőrét túlterhelt lett. Ezért haza baktattam Whiterun-ni házamba lepakoltam. Egy utcám császkáló ember mondta, hogy rossz bőrbe vagy, na mondom úgy is van templom Whiterun-ba elmegyek. A templomba aludtam egy és csak azt látom, hogy alig tudok felkelni, majd miután kitisztult a látásom látok egy bérgyilkost aki a szekrény tetején ül.

Innestől spoiler:
Nos ez a nő és azért rabolt el mert megöltem egy öreg hölgyet aki nekik volt az informátoruk. Ezt a öreg hölgyet egy kis srác akarta, hogy megöljem, mondom jól van mást nem tudok tenni. A bérgyilkos néni mondta, hogy van 3 ember mögöttem és valamelyik csaló és megtalálnom akkor elenged. Mivel törvénytisztelő állam polgár vagyok lecsaptam a bérgyilkos nénit nem bántottam a 3 embert. Egész jó cuccai vannak (Bérgyilkosoknak való hihetetlen cuccok vannak nála.) Küldi írta menjek egy őrhöz és mondjam, hogy megöltem a bérgyilkos asszonyt. El is mondtam és utba igazított egy katonai vezetőhöz aki meg mondta, hogy a Dark Brotherhood vezetőjét öltem meg. Mondod aztaaaa, nem is volt erős. Után útba igazított, hogy pucold ki a Dark BH. búvóhelyét. Hát ez sem volt nehéz mit ne mondjak. Kaptam 3 000 aranyat a küldiért.

Na ezek után mondom, hogy most már kitudom pucolni a barlangot. Megint a közelébe kerültem a barlangnak és megtámadott egy Frost dragon. Legyőztem és abba hagytam a játékot.
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #232 Dátum: 12 feb 20, 18:21:09 »

Én a DBH vezetője vagyok és mivel megöltem a királyt kaptam 30 ezer aranyat. Gratulálok a 300 aranyhozXD Nekem most van olyan 80 ezer pízem meg jó pár házamxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #233 Dátum: 12 feb 20, 19:53:57 »

De nagy lábon élsz. ikszdé Meg se tudom mondani, hogy mennyi aranyam van nem is érdekel mert ami kell azt tuti találok. Vicces volt, meguntam a dual wield-t és átálltam pajzs+kardra. Pajzzsal védek egy csontváz megcsapkodta és rögtön lépett 6 szintet a block. ikszdé

Tudja valaki hol lehet megnézni az eddig elért titulusokat? Mint az Oblivion-ba ott is volt külön rész nekik.

Kéne egy kis segítség. Whiterun-ba van egy házaspás akiknek a fiuk be van zárva északon egy "eldugott" börtönbe. Elmentem a börtönhöz és be sem lehet menni mert különben rögtön rám szalad 3-4 elfpáncélos elf. És azt mondja, hogy az Imperial legion-tól kell engedőt szerezni. De ott meg a fejes elint egy sablon dumával, hogy körülményes ezt megtenni. És pedig már a bizalmába férkőztem a vezetőnek mert legyőztünk Ulfric-ot. (rem jól írtam)
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Andor2000
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 443



« Válasz #234 Dátum: 12 feb 21, 08:01:53 »

Öld le a csávókat ... Am nem bírtam kivenni mi az az elf páncél de ha az Elven páncélos hapikról beszélsz akkor bátran verd le őket mivel 1. Jó cuccaik vannak 2. Ha leölöd őket az senkit sem érdekel szal aztán is mehetsz bárhova Nevet Remélem bírtam segíteni
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #235 Dátum: 12 feb 24, 21:40:56 »

Srácok van az a Wooden Mask amiből asszem 5öt lehet találni vagy többet már nem emléxem mit olvastam neten róla.Nekem most Morokei maszkja van meg, mi van ha mindegyiket megtalálom?Vagy külön külön is megyek velük valamire?
Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #236 Dátum: 12 feb 24, 22:36:32 »

8 maszk van a woodenen kivül meg a 10dik amihez kell a 8
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #237 Dátum: 12 feb 25, 20:00:46 »

Köszi samat de mire mit tud majd a 10. maszk?És mit kell majd velük csinálni, összekovácsolni vagy mi?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #238 Dátum: 12 feb 26, 08:01:35 »

Uh helyileg most nem tudom merre vannak, de a közelében van dragon wall is.Mind a 8 at fel kell helyezni az állványra,és akkor ki tudod venni az utolsót is, meg a többit is.
Nekem az lenne a kérdésem, hogy msot egy jó időre abba hagytam a játékok, alapból a molag bal buzogányát, meg a dragon banet használtam, ezeket meg éri lecserélni daedric legendary kardra? ha igen, milyen enchantot érdemes rakni bele? mert nem nagyon enchantoltam még.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #239 Dátum: 12 feb 26, 10:32:33 »

Először is szerintem fejleszd fel az enchant skill-t utána próbálkozz.

A maszkokról annyit, hogy nekem 3 van és valamelyik nap láttam a betöltéskor azt az állványt. meg is jegyeztem, hogy még szerencse, hogy eltettem a maszkokat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 10:34:01 írta Kecsu » Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!