24 ápr 29, 05:43:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail Mozi (premier 2012.08.18.)  (Megtekintve 32376 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #75 Dátum: 13 feb 05, 17:31:34 »

Mi? Meghal a macsek? Happy end?! Ohh My God

Ja igen, de hát jó ez, ritka kincs az ilyen. Mosolyog
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #76 Dátum: 13 feb 21, 23:15:49 »

Kijött a film felvezetője angol felirattal:

http://www.animeavenue.net/fairy-tail-pheonix-priestess-oad/

Valószínű a teljes film angol felirata is elkészül néhány héten belül Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 13 feb 21, 23:17:07 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #77 Dátum: 13 feb 26, 19:47:58 »

Huha volt kis szép jelenet,de animációja messze legjobb amit láttam.One piecet is üti Nevet
Ha jól hallotam új zenék lesznek.Csak storyt nem vágom,hogy 7év elött vagy 7év után? meggy ez?
Maga story tetszik Phönisz vagy remélem jól irtam megtudnák nézni Fairy mangában is.
Van nekik is  egy akkora ereje mint egy Sárkánynak
És még valami ahol Natsu,csak,Lucy van csak én vettem észre azaz árnyék az Acnologia  volt? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 26, 19:49:19 írta Pein7 » Naplózva
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #78 Dátum: 13 márc 04, 12:52:04 »

Itt a mozi, angol felirat, közepesen jó minőség, torrent
http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=409676
Jó szórakozást! Nevet
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #79 Dátum: 13 márc 04, 12:58:05 »

Ú köszi Rincewind! Nem fogom kibírni a magyar feliratig, szal megnézem mihamarabb.

Most akkor a minőség közepes vagy hd ? Mert 720-nak írja, azaz nagyon jó minőségnek kéne lennie, de a képek alapján és a te hozzászólásod miatt tényleg közepes, pixelesebb minőségnek tűnik csak :S

Szerk.: Sikerült letöltenem, és hát tényleg elég gyenge a minőség. Meg igaz hogy van nyelvvizsgám, de csak jobb lenne magyar felirattal nézni, mintsem másfél óráig az angolt olvassam, szal sztem várok 1 jobb verzióra/feliratra.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 04, 18:01:52 írta Csabi28 » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #80 Dátum: 13 márc 24, 00:18:02 »

Elfogadható volt ez a film.
Maradandót nem hagyott bennem ,de nem is volt rossz,dráma a javából,aki szereti annak kötelező.Én a végén elszomorodtam hogy "rossz" vége lett Szomorú.
Grafika egy kicsit fura volt,a karakterek is másmilyenek voltak,főleg Gray,eddig egy nyüzüge emberke volt,akinek látszottak az izmai,most meg majdnem Elfman 2,na mind1.De az animáció nagyon durva volt,jó értelemben.
Az alap, előforduló poénokat próbálták parodizálni,persze érsze is lehetett venni ,de elég gyengére sikeredett.Erzán nagyot nevettem,láttunk tőle egy szokatlan átalakulást.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 24, 02:09:16 írta dreamfolow » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #81 Dátum: 13 ápr 01, 20:21:28 »

Ez a mozifilm szerintem elég jóra sikeredett. Mosolyog Sajnálom ami történt a végén. Szomorú

Elég jól lett megrajzolva és a harcok is érdekesek voltak. Egyedül a késes és a fegyveres alakot nem értettem. smirksweat
Natsu és lucy pillanata a végén is jóra sikeredett. Mosolyog

Összegzés: 10/9

1. mozifilmnek azért elég jó. Több anime mozifilmjei nem érik el a várt hatást sokszor, de ez elérte. Mosolyog
Naplózva
Pein12003
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #82 Dátum: 13 ápr 03, 11:18:14 »

Hali. Én még nem láttam a filmet, sajnos, eléggé kényes vagyok a kedvenc animém minőségére, így megvárom, amíg magyar felirattal, élvezhető minőségben adják ki. De a kérdésem az lenne, hogy nagyjából mikorra várható magyar felirattal? Úgy tudom, angolul már jó pár hónapja megjelent. Előre is köszi a választ. Hali.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #83 Dátum: 13 ápr 04, 11:01:54 »

Az a "jó pár hónap" csak pár hét. ^^
Dolgozunk rajta. Ha előre eláruljuk, mikor lesz kész, akkor hol marad a meglepetés? Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
FelipeMassa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 86


Shinigami


« Válasz #84 Dátum: 13 ápr 23, 18:25:03 »

A mozi film mikorra várható naruto-kunos verzióban?
Naplózva
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #85 Dátum: 13 máj 05, 14:56:20 »

Gyorsan meg is néztem, köszi a munkát vele! Szerintem nagyszerű film volt, látszott, hogy Mashima igyekezett mindent bele tenni. Nagyon tetszett a vége is, mégha kicsit valóban szomorú is lett.
Naplózva

Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #86 Dátum: 13 máj 05, 18:03:20 »

Nagyon köszönjük a munkátokat, nagyszerű lett   Yóóóó

Így, jobb minőségben megnézve és hibátlan felirattal sokkal élvezhetőbb volt, nekem nagyon tetszett ez az új rajzolás, bár az első néhány percben még kicsit szokatlan volt. A mágiák sokkal szebbek és élettel telibbek lettek, a Főnix "ténykedése" pedig csodásan volt összerakva  Nevet
A "főgonoszok" számomra nem voltak túl nagy számok, bár a vezetőjük képessége elég tápos volt, de nem hagyott bennem maradandó élményt, egy kicsit talán lehetett volna különlegesebb. A királyt ne is említsük, megtapsoltam a jelenetet, amikor felrepült a torony terejére, és nem láttuk/hallhattuk tovább Nevet
Tetszett még, hogy sok volt a Natsu-Lucy és a Juvia-Gray jelenet, Juvia megint hozta a formáját Nevet

Átlagban nagyon jó volt, hozta az anime és a manga hangulatát, szerintem meg fogom még nézni néhányszor  Mosolyog
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #87 Dátum: 13 máj 05, 19:27:30 »

Először is, nem tudom hol lehetne ezt a filmet időben elhelyezni, mert a tagok már megkapták a +7 évet, de a 2. céhépületük volt jelen, szóval nem is nagyon lehet betenni a fősztoriba.

A rajzolás/grafika elég érdekes volt. Szerintem nagyon halvány és fakó lett. Grayből meg miért kellett body-builder-t csinálni ?

Maga a történet az a szokásos movie-s vázra épült: lő random film szereplő, akit meg kell védeni minden áron, és meg kell akadályozni, hogy a világ megsemmisüljön. Ezt sem értem amúgy, hogy miért kell ennyire túlméretezni a dolgokat. Továbbá, megint megkaptuk a szokásos cselekmény szerkezetet, hogy az új ellenség elsőnek elveri a Fairy Tail-t, utána viszont fordítva. Ezt is abbahagyhatnák már, mert már kezd nagyon uncsi lenni.

Na de,hogy valami jót is írjak már. Szerintem jó kis másfél óra volt ez összességben. Volt sok jó poén és harc. Az elején a kis harcszösszenet volt a legjobb amúgy, mert szeretem nézni, ha nem csak az ellenség aláz, hanem a jók is. Nem gondoltam volna, hogy a banditavezér visszatér a film végén, érdekes fordulat volt ikszdé

A jelenetek a városban szintúgy jók voltak, főleg a pucér Lucy-s ikszdé
Erza esküvői ruha vásárlása szintén poénos volt, főleg, hogy azzal győzte le az ellenfelét Nevet

Az elég hülyeség volt, amikor az árnyékos Anbu féleség belülről szétdöfte Gazille-t, az meg csak leharapta a késeket... Attól még, hogy ő a vassárkányölő, bőven halálos a vas is számára, lásd Tenrou sziget Yowazu és Kawazu harc, ahol még a hasa átszúrásától is komoly sérülést szedett, nem hogy a torkát vágták át...  Nemyóó

Viszont örülök, hogy nem volt cenzúra, és ahol kellett, ott bőven volt vér.  A filmre egy 4/5-öt adok, és újból köszönöm a csapatnak, hogy elkészítette a feliratot  bow
Naplózva

DevinWong
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #88 Dátum: 13 máj 08, 15:38:06 »

Sziasztok!

nekem a film teljes mértékben 10/10 . Persze mindenbe lehet hibát találni ha keressük. Én viszont nem kritikus szemmel hanem rajongói szemmel nézem.  A grafika furcsa volt, de nem kimondottan kellemetlen. Főleg hogy az animé-t rég láttam már annyira jó érzés volt újra FairyTail-osnak érezném magam. Nagyon tetszett hogy az egész céhet láthattuk, benne volt a filmbe amibe az animébe is: Összetartás, bátorság, kitartás.

Nagyon tetszett Erza ellenfele, szintúgy Natsué is.

Összegezve nekem tökéletesen megfelelt, 1-2 dolog az én szemem is szúrta, de hát nem lehet mindenki Púzsér Róbert mint a felettem írt emberek.....

Az meg hab a tortán hogy, a legvégén Erza kezébe láthattam egy íjat, ugyanis megrögzött íjász fan vagyok, és hát lássuk be Bleach-en kívül nem sok anime van ahol íjász is található.....

Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #89 Dátum: 13 máj 09, 20:05:35 »

Végre sikerült megnéznem a filmet. Furcsa volt FT filmet nézni, egyrészt érdekes különálló sztori de már mintha sokszor láttam volna. De inkább az elején kezdem. Nekem is szemet szúrt, hogy az időugrás után vagyunk, de a régi céhépületben. Olyan mintha, Makarov abból a 30millió ékkőből, amit nyertek a Mágia Játékokon visszavette volna a céhet.

A színek valóban fakóak. Sokkal élettel telibb színeket kellet volna használniuk, mint az animében. Viszont a varázslatok, mint Natsu tüze nagyon szépek voltak. Látszott, hogy az tényleg tűz és nem csak egy narancssárga gömb. Wendy hajszíne borzalmas lett. A készítőknek nem illet a képbe Wendy sötétkék hajszíne, ezért kicserélték világos lilára? Nevet Azért kellemes látvány volt a vér jelenléte. Az animébe is kellet volna egy kevés.  Sajnos Erza támadásai után nem is láttam vért, míg mikor a herceg megvágta a tőrrel Eclaírt kifólyt vagy fél liter.

A Mágia Tanács gyűlése tetszett. Végre láttuk, hogy nem csak állandóan a FT-ről folynak ott a megbeszélések, hanem tényleg fontos dolgokkal foglalkoznak. Ráadásul még a Céhmesterek véleményét is kikérik. Mosolyog Azt viszont nem értem, hogy mi volt az az erő, ami elpusztított két hegyet. Olyan, mintha erről a szálról megfeledkeztek volna.

A film legkellemesebb, legnyugodtabb része, mikor a szereplők belevetik magukat az éjszakába.
Végre kaptunk egy kis információt, hogy mi mennyibe kerül. Érdemes megfigyelni az árakat Natsu számláján. Paradicsomos saláta 500, sülthal 700, sült csirke 940. Ha azt nézzük, hogy a páncélok árai 4000 és 15000 ékkő között ugrélnak, akkor vagy az étel drága vagy a páncélok olcsók. Nevet
Ennél a résznél egyedül Erza tárolás szerű mágiája nem tetszett. Olyan volt, mintha Hibiki varázslatát látnám.

Volt pár jó poén is benne. Happy enne egy kis halat és előbújik a vízből egy óriási-^^ A legjobb, mikor leesik Lucyról a törülköző, utána Natsu megkérdi Graytől, hogy a "Vetkőzési mániád ragályos?" Aztán Gray megköszöni a vetkőzési mániájának. ikszdé
Az erdőben viszont nem tetszett, mikor átmentek az akadályon, olyan arcot vágtak, mintha már az 50-ediken mennének át. Fel se vették, egyedül Gray lepődött meg egy kicsit. Ha már erdő, Charle végre nem tartotta meg magának a jóslatát a veszélyről, hanem közölte a többiekkel.

A céh megtámadása, kicsit váratlan volt. Mármint 3 ember bedarálja az egész céhet, utána meg egy kivétellel kikapnak 1vs1-ben.

Az ellenfelek közűl a lőfegyveres fickó tetszett a legjobban. De ő is csak Juvia reakciói miatt. Juvia megmutatta a viccesés a komoly oldalát is. Mosolyog A harcaik nagyon jó poénforrás volt a filmben. Most egyáltalán nem éreztem azt, hogy a készítők átestek volna a lótúloldalára Juvia rajongásával. Dist mágiája nem valami kreatív, csak hagyományos telekinézis. Erős, de már sok helyen volt ilyen. A csaj mágiáját nem tudom hova tenni. Most akkor ő egy antimágus és lecserélés használó ? De Erzára még ruhát is adott, akkor az már 3 féle mágia. >.<# Azért az vicc, hogy az esküvői ruhát nem tudta eltüntetni róla, míg mikor koncentrált a védelem nélküli ruhájában, még azt is eltüntette.  

Az is érdekes jelenet volt Makarov mondja Erzának, hogy döntse el, kit visz magával és a legerősebbeket vigye, erre meg mindenki eldöntötte, hogy ő megy. xD

Az a királyság nagyon furcsa. Úgy ünneplik meg a királyság 400-dik évfordulóját, hogy mágján elégetnek egy lányt és elszabadítják a világ végét. Ókéééé... smirksweat

Örülők, hogy a film végén még felbukkant Geese. Ha csak annyi időre is, hogy megmentse Lucyéket. Tetszett, hogy várja Lucytól, hogy majd viszonozza a szívességét. Mosolyog

Erza új íjász öltözéke nekem is tetszett, nagyon menő volt. Kúl

Kár, hogy Natsu nem válaszolt Lucy kérdésére, hogy a mágia az jó vagy gonosz-e. Itt lehetett volna valami mély értelemmel rendelkező bölcsességet mondani. Persze ezt senki sem tudja megválaszolni, de jó lett volna hallani Natsu véleményét erről.

A legnagyobb kérdőjel nekem az Momon. Most ő micsoda, és mi a kapcsolata Eclairral, és miért húz csillámpórt repülés közben ?  Hmm?

A sztori kicsit tényleg sablonos. Miután megnéztem egyből az első Bleach film jutott eszembe. Abban is ott van a főszereplő nő, Senna/Eclair, aki megjelenik a semmiből, és részleges amnéziája van. Mókázik a városban Ichigóval/Lucyvel, majd megpróbálják elrabolni de elsőre nem sikerül. Aztán leverik SS-t/FT-t és elrabolják szegényt mert akarnak tőle valamit, aminek a segítségével elpusztíthatják a világot. Majd a jók mennek megmenteni. Yamamoto/Makarov használja a titkos fegyvert, hogy megelőzze a világvégét. Sennát/Eclairt végül sikerül megmenteni de a végén meghal. Hümm-hümm

Első filmnek egész jó. 4/5. Jöhetne még belőle jó pár. Azért legközelebb jó lenne egy jobb sztori és esetleg több céhet is szerepeltetni benne, ha már a világot kell megmenteni.   Nevet

Bónuszkérdés: Ha Eclair 400 éve sebesült meg, akkor miért esett össze, mikor először találkozott Lucy-vel ? Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 09, 20:06:08 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!