24 ápr 27, 20:32:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki a leggyengébb az eddigi kapitányok közül? Miért?
Yamamoto Genryusai Shigekuni - 4 (5.7%)
Shihouin Yoruichi - 0 (0%)
Sui-feng (Soifon) - 2 (2.9%)
Otoribashi Rojuro (Rose) - 8 (11.4%)
Ichimaru Gin - 1 (1.4%)
Amagai Shusuke - 4 (5.7%)
Unohana Retsu - 0 (0%)
Hirako Shinji - 3 (4.3%)
Seigen Suzunami (játék karakter) - 0 (0%)
Aizen Sousuke - 1 (1.4%)
Kuchiki Ginrei - 0 (0%)
Kuchiki Byakuya - 0 (0%)
Aikawa Love - 6 (8.6%)
Komamura Sajin - 26 (37.1%)
Kyouraku Shunsui - 0 (0%)
Muguruma Kensei - 0 (0%)
Tousen Kaname - 5 (7.1%)
Hitsugaya Toshiro - 2 (2.9%)
Kiganjo Kenpachi - 2 (2.9%)
Zaraki Kenpachi - 1 (1.4%)
Kirio Hikifune - 1 (1.4%)
Urahara Kisuke - 0 (0%)
Kurotsuchi Mayuri - 1 (1.4%)
Ukitake Jushiro - 2 (2.9%)
Tsukabishi Tessai - 1 (1.4%)
Összes szavazó: 67

Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kapitányok  (Megtekintve 18123 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
stan322
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 162



« Válasz #15 Dátum: 11 aug 24, 19:19:39 »

félre ne érts én nem a fillerre alapoztam (nem is nagyon nézek és azt amiről beszélsz nem is láttam)   mondjuk barragan nagyon nagy volt és soi fon is elég sokáig rákészült a támadásra de mondjuk ichigo vagy más akik gyors az simán kitér előle Nevet
Naplózva
Kiyonori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #16 Dátum: 12 jan 26, 21:34:39 »

Én azért írtam Komamurát, mert nem tetszik nekem se a Bankai-ja, és tudom, hogy a leggyengébbat kellett jelölni, de szerintem nincsen kiemelkedően béna közöttük, és úgy Komamurának adtam a szavazatomat!!
Naplózva

\"Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe, amit megszerzünk azzal valami egyenértékűt elveszítünk. Ez az egyenértékűség elve, az alkímia legfőbb alapszabálya!\"
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #17 Dátum: 12 jan 26, 21:44:59 »

Hmm A listából én is Komamura-san-ra szavaztam:)
Ukitake-t meg szerintem néhányan alábecsülitek. Yamamoto után ő, Kyoraku és Unohana a legrégebbi és legerősebb shinigamik:) Ha láttátok a fillert, amikor a másolat Ukitake, Kyoraku és Unohana harcolt a főparancsnok ellen, akkor tudjátok miről beszélek:D
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #18 Dátum: 12 feb 26, 22:04:30 »

Szerintem se Ukitake a leggyengébb, az, hogy eddig csak a támadások visszalövését mutatta, nem azt jelenti, hogy csak ennyit tud.
Naplózva
Kiyonori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #19 Dátum: 12 márc 08, 18:50:45 »

Egyetértek, én bírom Ukitake-t és biztosan naon erős!! Mosolyog
Naplózva

\"Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe, amit megszerzünk azzal valami egyenértékűt elveszítünk. Ez az egyenértékűség elve, az alkímia legfőbb alapszabálya!\"
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #20 Dátum: 12 márc 08, 19:03:33 »

Erős ő, ha nem épp a harc közepén akarja kiköpni a fél tüdjét. Ha meg éppen szarul van, nyílván nem megy harcolni.
Egyébként.. most komolyan 3 szavazatot kapott Yamabá? ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kiyonori
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20


« Válasz #21 Dátum: 12 márc 08, 19:06:31 »

Ukitake a betegeskedése miatt télleg megszívhatja!! >.<# Jama bá'-n meg én is meglepődtem...
Naplózva

\"Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy ne kelljen adnia valamit cserébe, amit megszerzünk azzal valami egyenértékűt elveszítünk. Ez az egyenértékűség elve, az alkímia legfőbb alapszabálya!\"
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #22 Dátum: 12 márc 12, 22:35:34 »

Szerintem aki Yama-bá-ra szavazott, csak viccből tette  ikszdé
Egyébként csináltam egy saját listát a "Bleach Taicho erősorrend" témába, ha gondoljátok nézzétek meg, és javítsatok ki, ha valahol tévedtem  Nyelvesít
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #23 Dátum: 12 jún 10, 20:39:29 »

Én is Komamurára szavaztam. Hát... EZ VAN. Erősnek erős, de a többiekhez képest nem eléggé. Amúgy szerintem sem előnyös a hatalmas bankai. (Úgy nem, mint nála, és nem úgy, mint pl. Byakuyánál Pojén)
Én Ukitakéból sokat kinézek. Nevet Am. van olyan, hogy egy kapitányt lefokozhatnak??? Gondolkozik Mert ha igen, akkor simán megtehették volna már "rossz egészségi állapotú, az ereje nem épp megfelelő, pótolható" címszavakkal. De ugye (ha van ilyen) ezt nem tették meg... sztem. jó okuk volt rá. Nevet Hiszen hatalmas tapasztalattal rendelkezik, óriási tárgyi tudása van, amit a gyakorlatban is könnyedén alkalmaz, stb. Én ráadásul még kedvelem is. Nevet Pirul
Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #24 Dátum: 12 jún 11, 12:27:06 »

Hm, igaz, hogy én Roset írtam leggyengébbnek, de a legutóbbi manga kecsegtetőnek tűnik, szóval lehet, hogy Rose végre megcsillantja tudását, és akkor már nem őt fogom a leggyengébbnek tartani Nevet Akk Komamura-koma lesz az Nevet
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #25 Dátum: 12 júl 01, 08:34:38 »

Én egyértelműen Komamurát írtam, mert az ő támadásait nagyon könnyű kijátszani, mert lassu. ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #26 Dátum: 12 júl 01, 11:41:08 »

Viszont az még mindig kérdés, hogy mit tartunk leggyengébbnek vagy legerősebbnek. Attól, hogy lassú még nem jelenti azt, hogy gyenge lenne. Sőt, a lassúság legtöbbször pont az ellenkezőjét jelenti. A lassú ilyen esetekben azt is jelentheti, hogy nagyon ellenálló a támadásokkal és baromi erős a támadása. Persze azt is figyelembe kell venni, hogy kivel kerül párosításra. A célok pedig meghatározzák hogy mennyire tudja kamatoztatni a képességeit. Ha egy hegyet kell odébb hordani akkor például sokkal erősebb sok más bankainál. Én nem tartom ezért erősnek vagy gyengének sem mert mint láttuk van olyan ellenfél ahol pont az ő brutális mérete és ereje a hasznos. A kisebb és gyors ellenfelek ellen meg álljon ki olyan akinek az a specialitása.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #27 Dátum: 12 júl 01, 12:22:50 »

Igen, igazad van rini67. Kommamura Bankai-ja viszont olyan, mint egy céltábla... A sérülés, amit a Bankai elszenved ugyanazt érzi Kommamura is. Bár mint azt láthattuk nem olyan könnyű kiütni Vukkot sem.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #28 Dátum: 12 júl 01, 12:58:49 »

Lehet, hogy olyan mint egy céltábla de ennek megfelelően is van felvértezve. Egy olyan vágás ami szétvágna egy embert, ez még ellenáll. Viszont ha betalál az komoly károkat képes okozni. Másrészt most ellopták őkelmét, de biztosan látni fogjuk még Komamuránál mert Kubo írta, hogy komolyabb páncélzatot kapott, tehát a védelme erősen megnőhetett. Nálam ez az alap. A lassú legyen ellenálló és a támadása baromi erős. A gyors, okozzon kisebb de sok sérüléseket. A kiegyensúlyozott kapitány vagy bármilyen más harcos, akármelyik történetben mindenben átlagos képességet birtokol és használ. Hozzáteszem, hogy az átlagos is eltérő lehet hiszen egy olyan személynél aki gyors és erős is, más átlagot birtokolhat mint egy nála lassabb vagy gyengébb. Az egyik véglet Soi, aki gyors de kevésbé hatásos az erő alapján. A bankaia erős de az ha van szabad tér egy átlagos sebességű személy könnyen kikerülheti. A másik véglet pedig Komamura, aki erős, ellenálló de lassú. Szerintem a kettő között helyezkedik el például Byakuya, Hitsugaya. Természetesen ők is hajlanak valamennyire valamelyik irányba, de kevésbé nagy ez a kitérés. Byakuya inkább a sebesség felé míg Hitsugaya az erő felé irányul. Őket tartom pont a kiegyensúlyozottságuk miatt átlagosnak.
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #29 Dátum: 12 aug 15, 18:42:15 »

Én is Kommamurát jelöltem. Nem azt mondom hogy gyenge de a többiekhez képest ő az utolsó. Nagyon erős, ez tény de lassabb a többieknél és a támadásai túlságosan is egyértelműek. Egy kicsit odalépsz a gázra, megnöveled a  sebességed és le is tudod győzni (na persze elég erő kell hogy meg tudd sebezni )
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!