24 jún 21, 21:20:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Az Uchiha-Senju-Uzumaki klánok kapcsolata - SPOILER  (Megtekintve 39144 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Abe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 246


未知の,神秘的,でありながら強力な


« Válasz #60 Dátum: 12 júl 17, 15:15:44 »

Kevés Uzumakit ismerhettünk meg jobban a történetben egyenlőre. Minden esetre szerintem elég erős klán most főleg hogy tudjuk hogy Nagato is az volt. Naruto meg még bőven fog fejődni szerintem klánja legjobbja lesz bár már nincsenek sokan Uzumakik, Naruto és Karinon kívül ki van még? Egyenlőre nem tudjuk de még simán fény derülhet rá mert sok meglepetés ért már minket.
Naplózva

"The moment people come to know love, they run the risk of carrying hate."
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #61 Dátum: 12 júl 17, 17:15:27 »

Uchiha klán sajátossága :...Fekete szem,fekete haj..Enyhe jóképűség és szinte még nem láthattunk nő uchihát..Nevet Nem tudom mért de furcsállom hogy mindegyik Uchihának 2 fia születik..Viszont mindenkinél jobban használják a Genjutsut.(nem csak)Sőtét csakrájuk miatt gonosznak állították be őket.

Senju:Hát törzsgyökeres Konohai klán,elég sok nevezetes egyén ebbe a klánba tartozik,sok kage került ki közülük:1.Hokage,2 Hk,5Hk,..Uchihák ellensége,és szerintem erősebb,sokkal befolyásosabb klán.És persze Madara is azért állt be az Akatsukiba hogy megbosszúlja az Uchihákat,öccsét.

Uzumaki:A Naruto elején még fogalmam se volt róla hogy Naruto is klánba tartozik,mert nem tudtam hogy az Uzumaki egy klán...,főleg egy ilyen neves klánba.Nagyon nagy az életerejük."Agyonverni se lehetne őket".Ez a klán szerintem Ninja ország szerte van...Nem 1 országot képviselő klán.Persze a pecsét technikájuk messze a legjobb .Ezért is alkalmasak Jinchuurikiként.Ja igen.Amint említettétek a vörös haj a jellemző rájuk.

És észrevenni hogy minden erős,befolyásos szereplő ilyesmiféle klánokba tartoznak.Ohh és a Senju,Uzumaki klán..Tsunadéban is van Uzumaki mivel a nagyanyja is Uzumaki volt.Lehet így rokonok Nevet..
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 17, 19:04:18 írta dreamfolow » Naplózva

CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #62 Dátum: 12 júl 17, 17:41:06 »

Uzumaki:A Naruto elején még fogalmam se volt róla hogy Naruto is klánba tartozik,főleg egy ilyen neves klánba.
Szerencse hogy már az 1. részben kiderült a főszereplő neve, ami nem más mint Uzumaki Naruto.
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #63 Dátum: 12 júl 17, 18:03:44 »

Te meg csak trollkodsz és keresed a kifogásokat.
Szerinted a Shippuig tudni lehetett hogy az Uzumaki egy klán?
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #64 Dátum: 12 júl 17, 18:19:23 »

Mivel a narutoban a vezetéknév a klánnév, így igen, lehetett tudni. Bár magáról az Uzumaki klánról tényleg semmit.
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #65 Dátum: 12 júl 17, 18:31:45 »

Nem egyezik meg, mert a családnév nem biztos, hogy klánnév. Elvégre nem hallottam még, Hatake klánról.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #66 Dátum: 12 júl 17, 18:46:30 »

A klánról most sem tudunk sokat. Példának ott az Uchihák kőtáblája. Mindent onnan tudnak, ami az erejükkel, fejlődésükkel kapcsolatos. Szinte minden "Hogyan?" kérdésre ott a válasz. Na ez az ami hiányzik az Uzumakikkal kapcsolatban, emiatt sok rejtett lehetőség lehet még Narutoban.

dreamfolow
Ez nem trollkodás, közel sem az! Olvasd el mit idéztem tőled, azután reklamálj. Azt írtad szó szerint, hogy fogalmad sem volt róla, hogy Uzumaki Naruto az Uzumaki klánba tartozik. Az más kérdés, hogy mennyire neves, erős ez a klán.

Nem egyezik meg, mert a családnév nem biztos, hogy klánnév. Elvégre nem hallottam még, Hatake klánról.
Lehet még nem szerepelt, de egyébként is, ha csak egy családról beszélünk akkor az közel sem klán.
Naplózva

Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #67 Dátum: 12 júl 17, 18:59:08 »

Lehet még nem szerepelt, de egyébként is, ha csak egy családról beszélünk akkor az közel sem klán.
Én is ezt mondom, h emiatt nem ugyanaz a családnév és a klánnév. Mert nem ugyanaz a család és a klán. Ezért nem lehetett tudni az elején, h Uzumaki Naruto az Uzumaki klánba tartozik. Mert lehet, h az Uzumaki az csak egy kis család volt. (vagy legalábbis az elején még lehetett ezt hinni)
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #68 Dátum: 12 júl 17, 19:00:49 »

CsukiIce  :Nem azt nem tudtam hogy a Naruto nem Uzumaki hiszen ez a neve..Hanem hogy az Uzumaki egy klán,mert ha ez egy klán eleve tudom hogy Naruto egy klánba tartozik.,pl mint az Uchiha...Félreértetted.
De odairtam hogy nem tudtam hogy az Uzumaki egy klán,ha így jobban tudod értelmezni.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 17, 19:04:55 írta dreamfolow » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #69 Dátum: 12 júl 20, 09:02:04 »

...  Nem tudom mért de furcsállom hogy mindegyik Uchihának 2 fia születik..Viszont mindenkinél jobban használják a Genjutsut.(nem csak)Sőtét csakrájuk miatt gonosznak állították be őket. ...

Én sem tudom, miért furcsállod, hiszen csak két Uchiha családot ismerünk, ahol 2 fiú született. Madaráét és Sasukéét. A többiről fogalmunk sincs.
És a sötét chakrás dolog is labilis. Egedül Madara és Sasuke esetében volt említve. Maradt még egy kazal egyéb Uchiha.

... Madara is azért állt be az Akatsukiba hogy megbosszúlja az Uchihákat,öccsét.

Madara? Ő ugyan nem. Esetleg Tobi.

Uzumaki: ... Persze a pecsét technikájuk messze a legjobb .Ezért is alkalmasak Jinchuurikiként. ...

Főleg a különleges chakrájuk és az életerejük miatt alkalmasak jinchuurikinek. A pecsét már azon múlik, aki pecsétel.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #70 Dátum: 12 aug 24, 18:04:40 »

Elvileg az Uzumaki klán alapított egy külön kis birodalmat az Örvény rejtekfalu központtal valahol a tengerparton, aztán valami lett vele, talán háború alatt megsemmisült, vagy még megvan-e nem tudom, de a testvérfaluja volt a rejtett levélnek.

Kicsit off:
Szerintem az Uchiha és a Senju az nem külön utakat takar.
A 6+1 út az elvileg a :
-ninjutsu (testi csakrás támadások)
-genjutsu (szellemi csakrás támadások/illúzió)
-taijutsu (harcmozdulatok)
-senjutsu (idézés)----------}(tulajdonképpen a jinchurikiség is ezeknek a keveréke, szóval nem külön út)
-fuuinjutsu ( pecsételés)--}
-kekkei genkai ( vérvonal képességek)-->ugye ez van egyes családoknak/klánoknak
és a 7. út, amit a Paines küzdelemben is láthattunk, az a rinnegannal érhető el,:
-a teremtés, vagy az élet és halál feletti hatalom ereje.-->
-->(ez kb. a ninj. keveredése a genj-val, vagyis az illúzió megvalósítása, és szerintem az Izanagi is ide tartozik)




« Utoljára szerkesztve: 12 aug 26, 14:25:09 írta naspolya » Naplózva

Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #71 Dátum: 12 aug 25, 07:32:38 »

Idézet
Szerintem az Uchiha és a Senju az nem külön utakat takar.

Már pedig kivolt jelentve, hogy azok 1-1útat képviselnek. Uchiha Test(DNS) 1.út, Senju DNS(Hashirama) még egy út, Rinnegan pedig a 3.út. Ráadásul nem hét út van hanem hat út. Abból már hármat tudunk, hogy mi, maradék három találgatás.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #72 Dátum: 12 aug 25, 21:41:20 »

Szerintem ez így ténylegesen nem volt kijelentve a mangában..
Minden esetre egyáltalán nem logikus és Pain is az említett utakat használta.
Szerintem csak ti magyarázzátok félre, de ha Kishi ilyen hülyeségre vetemedne, akkor elfogadnám.
Naplózva

spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #73 Dátum: 12 aug 25, 22:35:33 »

naspolya

A hozzászólásomat lásd itt:http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3461.msg756093#new mivel itt már nagyon OFF.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 25, 22:44:12 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Dattenaro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 61



« Válasz #74 Dátum: 13 jan 02, 12:43:42 »

Nos, mint azt tudjuk Rikudonak 2 fia született: az idősebb  leszármazottai az Uchihák az fiatalabbiké meg a Senju klán.
Tehát ebből az a logikus, ha a Hyuugák származnának az Uchiha klánból, nem forditva. A két klán közt az a külömbség, hogy az Uchiháknál nem mindenkinek van Sharinganja, de a Hyuugáknál minden poronty a kekkei gengai-jal születeik.

Kushinának hála megtudtuk, hogy a Senju és az Uzumaki klán távoli rokonok.Szal az Uzumakik tőlük származnak.

A Senjuk és az Uchihák közti viszály az egész Naruto idővonalat végigkiséri :

Idősebb fiú <--> Fiatalabb fiú
Uchiha Madara <--> Senju Hashirama
Uchiha Sasuke + Uchiha Obito <--> Uzumaki Naruto

Tsunade negyed (25%)  részben Uzumaki szal Narutoval csak naaaaagyon távoli rokonok. Mindkettőjük nagyon sok csakrájuk van és a kitartásuk páratlan. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 03, 21:59:10 írta Dattenaro » Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!