24 szep 27, 21:52:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Espada club  (Megtekintve 46807 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #90 Dátum: 11 aug 05, 22:54:00 »

Nem Morause ^^ nem arra cèloztam,hogy a rajzolàsomat Danièrol mintàztam,hanem,hogy esetleg hàtterekben vagy valamiben 1x 2x van egy kis hasonlòsàg.A rajzolàsom teljesen màs mint daniè.Dani kerek fejeket szemeket rajzol,tipikus paròdia stìlussal.èn az elejèn megpròbàltam ugyanùgy paròdia stìlussal rajzolni de nem ment...azòta làthatò,hogy inkàbb animès mint paròdiàs.Mellesleg totàl egyetèrtek veled.
Dani: Neeem ha netàn zavar,hogy fellèptettem Eltont,tudd,hogy szòlhattàl volna akkor is amikor felvetettem az otletet.
Mèg csak a sztorimat se rontottad volna el a nem vàlasszal ugyanis szìnre lèppett volna Gin Tousennel egyutt.
Bàr nem tagadom,hogy inkàbb orulok,hogy nem lèptek mèg fel.
Lègy szìves ne konyvelj el tùl sèrtodèkenynek mert csak akkor szoktam megsèrtodni ha valaki eltiporja a munkàm... smirksweat

« Utoljára szerkesztve: 11 aug 05, 22:55:36 írta markov94 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #91 Dátum: 11 aug 06, 09:16:29 »

Jó kis rész volt. Érdekes volt látni Eltont, mint Espadát. És még Cerót is tudott lőni. ikszdé Nekem is tetszik Rukia hangja. Nevet Viszont Nnoitra hangjá, hát mondjuk azt, hogy érdekes xD. Van egy tippem, hogy nem utoljára láttuk Hitlert.  Jó látni, hogy egyre jobban fejlődik a rajztechnikád. Egyre jobb minőségű részeket kapunk. Mosolyog
Kérdés, az a lila hajú öreg nő az ki volt ?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #92 Dátum: 11 aug 06, 23:01:17 »

Uranai Baba
A Dragon Ball egyik karaktere , a közkedvelt Muten Roshi testvére . Mosolyog
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #93 Dátum: 11 aug 07, 00:07:42 »

Eloszor is Tilon,koszonom szèpen. Mosolyog mint ishida mondta a banya a dragon ball egyik karaktere.Neki hàla tèrhetett vissza son goku is az èletbe a dragon ballban.Itt elton ugyanezt a lehetosèget kapta... 24 òra visszatèrès az èletbe Mosolyog
Bàr fogalmam sem volt arròl,hogy Roshi bàcsi testvère  ikszdé
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #94 Dátum: 11 aug 14, 19:13:19 »

Fúúúúúúú ez egy ütős rész volt ikszdé
Nekem az eleje tetszett a legjobban az úgy kerek perec ütős kis szösszenet lett Ulgiorra üvöltése a végén hát az valami hihetetlen volt ikszdé
Nekem a zenék nagyon bejönnek esküszöm ha megadnád annak a zenének a címét mi aközben volt miközben Elton mondja hogy "Ez az én fegyverem. Tudom használni védekezésre és támadásre" azt nagyon megköszönném Mosolyog
de azért még mindig megjegyezném hogy szerintem az animációk lehetnének gyorsabbak is mert néhány helyen nagyon szaggatottak voltak főleg amikor kibontakozott az Ichigo vs. Elton harc. A poénok még mindig ütnek tetszett ahogy Aizen elmagyarázta hogy Hitler mér gyűlöli a zsidókat  ikszdé De egy valakinek a humora nekem anyira nem jön be, az pedig Grimjow. Jó hogy káromkodik meg minden nem is lenne vele baj mivel elve ilyen természete van de azért nekem az már sok hogy minden második szava egy káromkodás :/ nagyon eric kartmenes fillinge lett grimjownak :/
A rajzolás terén csak ámulok és bámulok sokszor néhányszor pedig furcsán nézek. Nagyon jól levannak rajzolva a frontban lévő emberek de ha valaki a háttérben van az egy kicsit szerintem el lesz hanyagolva, valamint elég sokszor látok olyat hogy a karaktert a gyomorszájáig látjuk és hogy felemeli a kezét akkor olyan mintha egy másik ember keze emelkedne alulról mivel az illető válla megsem mozdul. Nem tudom hogy érthető-e de szerintem ez elég furcsa. És nemtom lehet hogy hibáztál vagy ez egy pojén még nem olvastam hogy valaki is megjegyezte volna de amikor Aizen 9:20 kor felemeli a kezét az ott el lett hibázva mert az egy jobb kéz kifordítva nem egy ball kéz simán ez semtom menyire volt érthető de igyekeztem az lenni.
Szóval ez a rész egy kellemes rész volt az eleje a legjobb volt azt nem lehet máshogy űberelni szóval ez a legjobb részeknek az alsó foka de a jó résznek a fölső foka. Mosolyog
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #95 Dátum: 11 aug 14, 21:32:47 »

Balint002: Eloszoris koszi Mosolyog a zene cìme: sum 41-still waiting
Grimmjow kàromkodàsàt nem poènnak szànom...igen csak szànalmas lenne a sorozatom ha kàromkodàsbòl àllna az egèsz.Grimmjow csak lobbanèkony termèszetu tipikusan hidan fèle. :)A hàttèrben lèvo szereplok azèrt vannak elhanyagolva,mert nincs valami sok hely a rajzolàsukra,a pixelekkel meg lehetetlen egy ujnyi kis tèrbe belerajzolni valakit.
Aizen kezèt pedig elrontottam ikszdé
Naplózva

Hei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #96 Dátum: 11 aug 25, 21:19:12 »

Márk az espada club nagyon jól sikeredett néhány erőltetett poént leszámítva nagyon jók a zenék a történetek ötletei és  a poénok.sok sikert a továbbiakban
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #97 Dátum: 11 szep 11, 22:16:52 »

Hey markov94 mikor lesz infód a következő részről? Már kicsit hiányolom a EC-ét és ami azt illeti sok mást is de ebbe ne menjünk bele...  Nyelvesít
Kíváncsi vagyok Elton 1 teljes részes szereplése - illetve hogy Justin "b**i" Bieber élet vesztése után, kiket fogsz elővenni mint Ulquiorra "játszótársaként" *vagy/meg milyen új sztorikkal állsz elő aminek semilyen ízben nincs köze az eredeti sztorihoz!

Most nem akarlak kritizálni, vagy megszabni mit csinálj de ha gyakrabban nyomatod az eredeti sztorit így akkor hamarabb lesz vége mint gondolnánk az egésznek (ha eleve nem az a célod), pl. konkrétan tetszettek a részek mikor Hitler a szomszédba költözött! stb. stb. Nevet

Na mind1, már fáradt vagyok többet írni nem tudok sz'al a jövőhét péntekig való viszont 'írásra'!!! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 11, 22:18:50 írta Morause » Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #98 Dátum: 11 szep 11, 23:11:28 »

Hei: koszi!
Morause:Mikor lesz infòm a kovetkezo rèszrol?Nekem infòm mindìg van,kèrdès,hogy valaki veszi-e a fàradsàgot ès ràkèrdez-e.Mellesleg nem tom mennyi ideje hajtogatom azt,hogy az epizòd szeptember 15.èn fog megjelenni(azòta a dàtum ugrott).Valamikor szeptemberben megkapjàtok,csak most èpp levagyok torve.Az eredeti sztorit azèrt nyomatom mert nyomatni kell.ès mellesleg volt  pàr filler rèsz.Mellesleg a sorozatom is olyan 20-25 rèszes lesz ergò innentol folyamatosan nyomathatnàm az eredeti sztorit ha akarnàm.Hitlert meg kapni fogtok mèg kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 11, 23:13:11 írta markov94 » Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #99 Dátum: 11 szep 12, 19:41:57 »

Egyre jobbak a részek, minden szempontból, rajzolás, poénok, szituációk, jelenetek, egy szóval minden. A hitleri vonulatnak külön örülök ^^  Ördögi
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #100 Dátum: 11 szep 14, 15:52:20 »

Csak most értem rá megnézni az legújabb részt, és azt kell mondjam, hogy alakulgat.
Bevallom eleinte nem tetszett a sorozat, de most azon kaptam magam, hogy várom a következő részt.
Szal szerztél egy új rajongót. Mosolyog
Naplózva
markov94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 62


WWW
« Válasz #101 Dátum: 11 szep 17, 23:17:58 »

Samdav: Mèg jò.Elèggè nagy baj lenne ha leàllnèk egy bizonyos szinten. ikszdé
Gman:Na vàrtam màr egy ideje ilyen kommentre is :)Thanks.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #102 Dátum: 11 szep 24, 18:11:43 »

Na megnéztem a mostani részt, egész jó volt, az elején amikor Ichigo megjelent, egy kicsit elhadarta a szöveget, nem nagyon értettem, de nem volt gond.
Szegény Ulquiora most már nemcsak, hogy b*zi, de nekrofil is ikszdé ikszdé
Welcome to hell - ez nagyon jó volt Nevet Nevet Hitler és Jiraya együtt xD ikszdé
Pokémonos ruha Yamin befigyel Nevet Nevet
A végén Stark beszólása nagyon ütött Nevet Nevet "A k*va életbe" ikszdé Jó befejezése volt az egész résznek Mosolyog
Viszont, ha megfogadsz egy tanácsot, akkor kicsit hanyagolod ezt a Justin Bieber vonalat, mert ebben a részben már kicsit túl sok volt belőle... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 24, 18:15:11 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #103 Dátum: 11 szep 24, 18:43:18 »

Igen ez így van samdav... nekem is pöppet soknak tűnt a justin bieber viszont jiraiyat meg röhögtem a pokolban, meg azt h yammy-t oltottad a másik felében és nevetség tárgyává tetted egész las noches előtt, ezért grat markov! kacsint

Az elején Ichigo beszédje nekem nem a hadarás miatt nem volt egészen érthető hanem ahogy beszélt a tag a mikrofonba halottam ahogy veszi a levegőt és eltorzult a hang pöppet de nagyjából értettem miről van szó!

De ami teljes szívből átjött az "állódákó aizen"... de ám mit csinált? Szadomazót játszottak Halibellel? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 24, 18:44:12 írta Morause » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #104 Dátum: 11 szep 24, 19:31:06 »

Nekem nemjött be a rész. Volt benne egy-két pozitívum mint pl: Grafika javulása, szinkronhangok. De viszont a poénok nekem annyira nemjönnek át, csak ugy nézem, de röhögni nemtudok rajta. Mindenesetre gratulálok, lessz ez méééég jobb is Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!