24 ápr 28, 22:16:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail 2. OVA (Megjelenés: 2011.06.17.)  (Megtekintve 13433 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #15 Dátum: 11 júl 01, 11:12:24 »

Na Csabi pontosan azokat írtad le amiket én is akartam. ikszdé A Luxusos rész nekem nagyon bejött. Charleból még ki is nézem, hogy ilyet tenne. A Sieg,Gérard,Mistgun trió nagyon komoly "Maga az ördög" szegény Erza már minden pasi egyforma neki. xD Meg a váratlan Anima felkiáltás azon is röhögtem egy sort. Mirajane Satan soul-os sminkje is jó ötlet. Tényleg olyan mint egy kis összefoglaló, hogy mi történt eddig csak kicsit másképp. Nevet
Az Opening nekem nagyon tetszett az is valami eszméletlen jóra sikerült.
És ebben is volt vér ! Ördögi Már csak az animébe kéne és akkor még jobb lenne.^^
Köszönjük a feliratot. Mosolyog Már csak az elő ovához kell és akkor még jobb lesz nekünk. Kúl
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #16 Dátum: 11 júl 01, 11:24:37 »

Én most néztem meg és nagyon tetszett. Jól kifiguráztak egy-két dolgot. Például a csillagszellem "megidézése", a mágia, a Gérard-Siegrain-Mistgun ügy, Anima felkiáltás, Phantom Lord elleni harcban Mirajane elfogása, Leviék bántása (azaz Makarovék xD).. Olyan paródiaszerű lett az egész. A feliratot nagyon köszönöm ^^
Naplózva

Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #17 Dátum: 11 júl 01, 12:33:38 »

Ha lesz Ova 3 remélem Gray is énekel Gazille-val egy duót Nevet Az nagyon jó lenne.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #18 Dátum: 11 júl 01, 12:49:42 »

Gérard (a 2.) nagyon el lett találva. Azok a Mennyország tornyás szövegek, amiket Erzának mondott, a fej, amit vágott, meg a zene alatta. Nevet

A jó öreg Vascső a dekoltázsból "mágia" mindig üt, ahányszor csak megnézem a rész. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #19 Dátum: 11 júl 01, 14:19:31 »

ÁÁÁ imádom Nevet Ez kegyetlen jó OVA Nevet Erza mindenkit kiosztott a vascsővel xD  A kedvenc részem amikor Erza beleesik a gödörbe,utána meg mindenki kioszt xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #20 Dátum: 11 júl 01, 18:55:46 »

Nekem ez az OVA is nagyon bejött, kb. végigröhögtem az egészet:D Sieg, Gerard és Mystgun külön-külön se voltak semmik, de amikor már mindhárman körbeállták Erzát az mindent vittXD  A legjobb poén akkor is az igazgató úr személye volt:DD
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #21 Dátum: 11 júl 02, 00:13:43 »

Na ezt is megnéztem, így utólag is szép munkát végzet a csapat, jó vagy Nikkie és Chakra Nevet Nevet
Nekem ez is tetszett, nagyon jó, poénos. Főleg Happy, mint osztályfőnök és azok az órák Nevet
Külön tetszett, hogy minden csillagszellem külön szereplő volt, nagyon vitte a prímet. Mosolyog
Legnagyobb forma Makarov volt a kiöregedett középiskolás Nevet Nevet
Courage Akadémia jelenete, mikor megjelentek Gazillek, újra előidézte az elejét az animének, mikor még Gazille ellenség volt, aminek nagyon örültem ^^
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 02, 00:23:53 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #22 Dátum: 11 júl 16, 22:43:26 »


meg amikor Mira sminkelte magát, és úgy nézett ki, mint Satan Soul formában. Nevet


Ez kb hanyadik percnél van? nem találom Nevet még nem néztem meg egyben de ez érdekelne Nevet
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #23 Dátum: 11 júl 16, 22:48:47 »

Az ova végén , amikor karaokéznak , pontosan: 21:43-nál  Pojén
Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!