24 ápr 30, 17:53:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Akatsuki  (Megtekintve 584931 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
piros mogyi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 180


senseiem: STM


« Válasz #3690 Dátum: 13 márc 09, 18:01:40 »

Legidősebbtől legfiatalabbig.
Kakuzu: 91. Sasori: 35. Kisame: 32. Tobi: 29. Hidan: 22. Itachi: 21. Deidara: 19.

Szerintem Sasori ötven körül lehetett, mintha Chiyo nagyi azt mondta volna, hogy 20 éve nem látta...
Naplózva

zoldkabatos
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 438



WWW
« Válasz #3691 Dátum: 13 márc 09, 19:41:45 »

Sasoriról tudunk pár konkrét dolgot:

1) A Shippudenben mondják, hogy 20 éve hagyta el a homok falut.
2) Fehér Agyar ölte meg a szüleit, akik láttuk, hogy párévesként hagyták ott. Fehér Agyarról meg tudjuk, hogy az Obitós incidens előtt 2 évvel követett el öngyilkosságot.
3) Ő ölte meg a harmadik kazekagét, akit Gaara apja követett. A negyedik kazegake pedig Gaara születésekor, aki 1 évvel fiatalabb Narutónál, már kage volt.

Szóval  szerintem is olyan 35-40 közötti lehet Sasori.
Naplózva

Levike01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #3692 Dátum: 13 márc 26, 15:19:50 »

Hidan az 257 éves. Ő a kedvencem kakuzu után. Kakuzu nem érdemelte meg a halált még az 1. hokagéval is harcolt és szerintem narutoéknak nem volt joga megölniük egy, ilyen nagyszerű ninját. Narutoék az igazi gonoszak Nevet
Felismerül, hogy, ha Hidan halhatatlan és, ezt, akár Jashinnak vagy másnak köszönheti még is halhatatlanságot kapott, amit sokat nem látni itt a Narutóban, ez meg, azt jelenti, hogy még is csak nevezhetnék kiválasztottnak és, ha vmi Isten létezik a Narutó történetében az csak Jashin lehet. Shikamaru meg elmerte temetni, amikor Hidan halhatatlan, azaz ő a jó fiú. Neki kéne igazságot osztania. Aztán Madara és Tobi ( Obito ) is csak a békét akarja megteremteni, ahogy Konan és Nagatóék is csak, azt akarták megteremteni és megölik őket -.- Narutoék a főgonoszak és kész.

Mellesleg Kisame is egy olyan világot akart, ahol nincs hazugság és hősies halált halt.
Naplózva
valfred
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #3693 Dátum: 13 ápr 03, 21:05:06 »

Van benne ráció abban amit írtál Levike01, de remélem csak az ördög ügyvédét játszod Mosolyog
Hidant nem tartom egy túl erős nindzsának, annak ellenére hogy halhatatlan. Kakuzu erős volt, erősebb mint Naruto de kipurcant Nevet Itachi volt a legjobb Nevet
Naplózva
Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #3694 Dátum: 13 szep 25, 10:32:29 »

Hidan miért lett volna 257 éves? xD
A 22 még mindig hihetőbb:D. Az Animéban asszem Kakuzu ott mondogatja neki, hogy mi ez? Mikor ott hadovál a Jashinról meg kivehető az ő mondataiból is, hogy számára is új, tehát a Jashinos dologgal csak azután kezdett el foglalkozni miután bekerült az Akatsukiba és mivel tudjuk hogy ő lépet be az Akatsukiba legutoljára... Tehát halhatatlan csak azután lett miután fel vette a Jashin vallást. Így nem túl öreg.
Naplózva
Pain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #3695 Dátum: 13 nov 13, 21:18:43 »

Hidan valóban 22 éves. És igen, ahogy az előző is mondta, Tobit leszámítva (bár tudjuk hogy valójában a kezdetektől tag volt) ő a legújabb tag, és csak a belépése után vette fel a Jashin vallást.
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3696 Dátum: 13 nov 29, 19:20:20 »

És én éppen ezért nem tudom tisztelni Itachi karakterét. Egy idegen falu sorsát a saját klánja sorsának fölé helyezte. Az ő helyében én a végsőkig küzdöttem volna azért, hogy megvédjem a családomat és a klánomat nem törődve a következményekkel.

Véleményem szerint Itachi azt a békét szimbolizálja, amely a vérrel jár.
Az ő értékrendjében a béke volt a legelső helyen és ezt próbálta teljesíteni. Megtehette volna, hogy a klánjának segít, de akkor ismét harcok lesznek és felesleges áldozatok, úgy mint a múltban. Neki pedig azok az ismeretlen áldozatok is számítottak. Nem ismerte őket, de mégis fontos volt számára az életük, mert nem akarta, hogy az emberek megint könnyelműen eldobják/elveszítsék azt, az életüket. Tanító jelleggel szerintem arra akar rámutatni, hogy a világban a legértékesebb az élet.
Ennek ellenére most jön a fekete leves, az ellentét, hogy ezt hatalmas, véres áldozat árán érhette el. Azért annyira semmi sem egyszerű. Nevet Hiába segített volna a klánjának, mert akkor ismét egy olyan világba vezette volna az embereket, ahol a legjellemzőbbek a szenvedés és az életek kioltása lenne, a családja számára is. Éppen ezért meghozta a döntését. Hogy a világa ne süllyedjen káoszba lemondott valami számára fontosról, az értékrendjében valami másodlagosról. Ő a faluja fejlődését tartotta szem előtt, amiben békésebben élhetnek az emberek és nem hiábavalóan öldösik egymást. Csak az tud változtatni a dolgokon, aki lemond egy számára fontosról, kb. idézve az Attack on Titan-ból ikszdé.
De mégiscsak úgy alakult, hogy a határozott Itachi is csak egy ember és az érzései felrúgták az értékrendjét, Sasuke képében. Ezzel is látszik, hogy egy olyan jellemileg erős karakter is, mint Itachi, gyenge és esendő. Még ha képmutatásnak is számít, hogy az öccsét életben hagyta ,jól rámutat arra, hogy ő sem tud mindent megtenni a célja érdekében, addig amíg ember.
Ezért is kedvelem a karakterét, mert egy nehéz döntést hoz a faluja/világ érdekében. Félreteszi a számára fontos dolgokat a céljáért, ami a jót szolgálná, de mégis, az író bemutatja, hogy ő is csak egy ember és még sem tud mindent feláldozni.
De ez csak az én véleményem erről az egészről. Nevet

Itachis topicot nem kaptam ezért írtam ezt ide.
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #3697 Dátum: 13 dec 24, 16:19:17 »

Meglepő hogy Nagatot és Konan ki lett hagyva az életkoros felsorolásból.
Pedig szervesebb tagjai voltak az akatsukinak a felsoroltak bármelyikénél.
Tobi határeset.

Csak kíváncsiságból de szerintetek mire lett volna képes Nagato ha olyan formában mint Edo-s felélesztése és teljes erőben,vörös hajjal.Hozzáteszem még azt hogy a lába nem lenne sérült és mozgékonyabb lenne,persze tapasztalat megmaradna. Gondolkozik
Eddig is elég veszélyes volt,de mi lett volna így? kacsint
Naplózva

Amaya
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #3698 Dátum: 13 dec 24, 21:31:25 »

Talán azért maradt ki Konan és Nagato, mert róluk nincs ilyen adat a Wikin.  smirksweat
De szerintem ők olyan 30 körül lehetnek.
Naplózva
kpxdx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15



« Válasz #3699 Dátum: 14 jan 19, 14:15:19 »

Ichigo: kb mindenkit megölt volna és vége az animének Nevet
Naplózva

kpxdx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15



« Válasz #3700 Dátum: 14 jan 19, 16:54:17 »

Képességei, Érdekességek, stb.
Szerintem talán az egyik legerősebb szereplő mivel az 1. Hokage DNS-éből épül fel (az egyik rész a másikról fogalmunk sincs) és ugyebár Uchiha Madara alkotta elődeit (vagy legalább is Obito múltjából ez derül ki, sőt maga Obito is "félig zetsu" Nevet)
Naplózva

Pain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23



« Válasz #3701 Dátum: 14 jan 19, 17:15:58 »

Viccelsz?
Attól, hogy képes a Fa elem használatára még közel sem lesz olyan erős, mint Hashirama, sőt eddig összesen egyetlen Fa elemű technikát mutatott, és az sem volt túl meggyőző (a földből gyökereket növeszt, amivel megpróbálja elkapni az ellenfelet). Az alkotójuk kiléte pedig semmivel sem befolyásolja az ő erejüket.
Valójában Zetsu az Akatsuki leggyengébb tagja, nem véletlenül nem küldték soha "terepre" és nem véletlenül csak kémkedés volt a feladata. Éppen ezért alkotta meg őket Madara is, hogy tudja figyelni a külvilágot és a rejtekhelyének környékét, hiszen ő nem hagyhatta el a barlangot.
Zetsu pedig a Fa elemen kívül sem mutatott túl sok mindent: tud létrehozni klónokat, lemásolni emberek kinézetét, a növényeken keresztül közlekedni ill. kommunikálni, illetőleg ő egy szenzor nindzsa, tehát csakrát érzékelni.
Ezzel még egy TenTen szintű nindzsát sem tudna legyőzni párbajban.
Naplózva
fynlyx
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 47



« Válasz #3702 Dátum: 14 jan 19, 17:47:18 »

Zetsu pedig a Fa elemen kívül sem mutatott túl sok mindent: tud létrehozni klónokat, lemásolni emberek kinézetét, a növényeken keresztül közlekedni ill. kommunikálni, illetőleg ő egy szenzor nindzsa, tehát csakrát érzékelni.
Ezzel még egy TenTen szintű nindzsát sem tudna legyőzni párbajban.

Illetve van még egy valószínűleg döjutsu képessége, amivel fel tudja venni dolgokat (mint egy kamera), amit később vissza lehet nézni. ---> lásd Itachi vs Sasuke harcnál.
Naplózva

kpxdx
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 15



« Válasz #3703 Dátum: 14 jan 19, 17:55:28 »

Nem is arra céloztam hogy olyan erős mint Hashirama de nem is olyan gyenge mint amilyennek leírtad...
De legfőképp nem is az ereje a érdekes ( az 1. Hokage DNS-e szinte már mindeniben megvan ikszdé) hanem az hogy ő kicsod valójában mert azok a "klónok" akiket Madara létrehozott  nem rendelkeztek "kettős énnel" míg ez igen és ugyebár a fehér énjét tudjuk származtatni valahonnan (Hashirama) a feketét kérdések veszik körül...
Szerintem ezért az egyik legérdekesebb karakter (nem tudom te hogy vagy vele de én szeretném megismerni az ő történetét is ...)
Naplózva

Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #3704 Dátum: 14 jan 19, 18:40:52 »

A fekete félzetsura is megvan a magyarázat.
Ha nem olvasod a mangát akkor ne nézd meg a linket: http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/606/17
Naplózva
Oldalak: 1 ... 245 246 [247] 248
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!