24 júl 08, 03:39:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Old games, avagy, a régi jó játékok  (Megtekintve 69261 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #150 Dátum: 11 ápr 14, 14:24:17 »

Nem volt az olyan kicsi. xD Duck Hunt elég jó kis játék volt, mondjuk most is fent van gépen, de egérrel nem olyan poén.

Most nagyon elvagyok a Ninja Gaiden első részével, vagyis, hogy nem tudom leverni a 3. főellenséget.  Nyelvesít
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #151 Dátum: 11 ápr 14, 15:07:40 »

Igazából marha nagy volt. És ami azt ilelti, nem tudom pontosan, hogy is működött... gondolom a kis érzékelő a végén egy bizonyos színre gerjedt, és ha épp volt ott jel, akkor volt találat, a különböző célpontok meg különböző jelet kaptak. Csak nem tudom az a kis pontszem a végén mennyire lehetett erre képes.
Naplózva
proto
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #152 Dátum: 11 jún 02, 15:28:51 »

megamn battle network 1-2-3-4-5-6 ??? gba feeling? .D
Naplózva
Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #153 Dátum: 11 jún 12, 09:58:26 »

Hellosztok régen játszottam Warcraft 3 Bleach el csak miután uj gépem lett letörlödött és ha valaki tudná hogy hol kell letölteni és miként kell feltenni(igen ezt is elfelejtettem ikszdé) annak nagyon megköszönném mert régen tudom nagyon jó játék volt sokat játszottam vele
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #154 Dátum: 11 jún 12, 19:52:11 »

A Warcraft 3-nak van Bleaches kiegészítője? O_o Te valamit nagyon elgépelhettél...
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #155 Dátum: 11 jún 13, 16:27:00 »

Nem war3-as bleaches map-ra gondolsz? mondjuk abból meg sokféle map van....

jah és basszus ha a war3 old games-nek számít akkor bizony megöregedtem o.O
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 13, 16:27:36 írta Syzygy » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #156 Dátum: 11 jún 26, 14:50:09 »

Elővettem a régi sárgakazettás nintendomat, és azt tapasztaltam,hogy a kis kazetta belemegy a DSLite-om ba. xD

Működik is,épp Contra-val toltam egy-két percet.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #157 Dátum: 11 júl 13, 01:58:21 »

Régijátékok közül a Prehistorik tetszett a legjobban ikszdé Az nagyon adta a kis ősember, amivel space-szel lehet ütlegelni az őslényeket és fejlődhet is a fegyvered. Nagyon jó volt általános alsóban csak azzal toltuk osztálytársakkal még a vindóvz 95-ön, utána 98-on Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Levike01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #158 Dátum: 11 júl 30, 20:17:23 »

óóó régi jó játékok. Hát nekem asszem nem is tom 98 as játékok volt és nagyon szerettem őket sokkal jobbak voltak mint a maiak és akkor a grafikával is tökéletesen megelégedtem most ha visszanézek valamelyikre youtubon sokkal ratyibbnak néz ki,de a játékélményen nem igen változtat.Én még most is csak 14 éves vagyok 6-7 éves lehetem amikor játszottam ezekel és mindig megkérdeztem bátyámat aki egész nap starcraftal és diablo 2 vel kockult,hogy énis játszhatok e. Kedvenceim az Insane egy irtózatosan jó autós játék a carmageddon 2 a világ egyik legjobb autósa és turok amire ha ma youtoubon nézek vissza nem is igy emlékszemrá,de van hely amire még emlékszem is,hogy átmentem a hídon fent volt egy ilyen német katona lelőttem és egy nagy mélyedésnél votlunk és jött egy tirex és akk ily volt nálam.Meg red alert 2-vel játszottam sokat és ilyen tankos játékkal ami nem gépre volt ilyen sas volt benne és megkellet védeni és 2d felül nézet volt aszem nintendo volt. Ugye diablo 2 Starcraft.Aztán még amik nagyon régiek voltak doson is volt néhány meg wolfensteinnel játszottam sokat és a mario legelső részével nem ezekel a mai super mario izékkel még az 1. pályályára is emlékszem dosos mario volt és nem ilyen mario forever szar.Meg Re-volt az ilyen távirányítós autós volt és késöbb meg az rc cars ami magyar volt az is jó volt és legkésöbb stunt gp.Ezek olyan játékok amikre még most is vissza emlékszem,hogy miylen jók voltak és némelyik nem is olyan régi rc cars és stunt gp még fut is mentésel a gépemen és diablo starcraftrol ne is beszéljünk azokat még ma is ezerrel nyomják. A blizzard nagyon jó játékokat készített.Meg volt még mindenféle régi játék csak már nem tom a nevüket. Meg valami nagyon régi star warsos stratégiai ami 98-on és NT-n futott. Húú de jók voltak azok az idők. Akkor sokkal jobban élveztem a játszást mint most.Akkor még azokat is milyen jóknak tartottam és azok is voltak ma meg már ilyen filmgrafikájú szuper játékok vannak,de valahogy régen mégis jobb volt játszani.Azok a nem csicsás kis régi játékok szuperjók voltak.Meg ott a worms húú azzal mennyit játszottam. Barátokkal vagy testvérel, családdal ezerel játszottunk.Csak már a sok játékot amik régen meg voltak már nem tom beszerezni és amit meg igen az nem fut el win7-en sehogy se. Egy régi 98ast meg nem fogok felteni csak azért hogy a régi játékokkal játszhassak. Pedig akkor nem is tűnt úgy mintha egy olyan régi gépen 98-asal játszanék tök jól ment minden és akkor a grafika is tetszett,de most ha viszanézek mintha nem is erre emlékzenék mert már megszoktam a szupergrafikát Szomorú Annyi jó játék volt régen amikkel már nem tok játszani valamiknek neve se jut eszembe és igy rákeresni se tudok :S

Edit: áá most jutott eszembe,hogy volt egy olyan is hogy tron a filmröl jutott ezsembe.A játékbol csinálhatták a filmet. Ez is még nagyon régi játék és 2d felülnézet volt ma már csak szinte ujabb verziok találhatok jobb graffal. motorral kell menni és csíkot huzol és van több szin (csapat) és a csik az fal és ha belemész meghalsz és elkezdtem olvasni a topicot és a tankos a battlecity,de néztem róla videót meg pcn netes kis változatot,de mintha ujabb verziom lett volna. Volt benne pick up és víz meg több féle dolog is és nem ilyen egyhangu volt a pálya kinézet hogy csak fal és bokor is volt meg minden féle
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 30, 20:25:51 írta Levike01 » Naplózva
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #159 Dátum: 11 júl 30, 20:46:14 »

én egy sárgakazis játékra emlékszek csak a címe nem ugrik be.a játék 2x is megvolt de az egyik moddolt lehetett mert a kari mario volt fehér ruhában de a játék maga nem mario volt.amikre emlékszek hogy a története szerint elraboltak egy hercegnőt és menni kellet a pályákon,lehetett ütni rúgni meg ha lenyomva tartottam az egyik gombot akkor lőni is tudott de véges számban.emlékszek volt lávás pálya ahol felfele kellett ugrálni,meg pár főbácsira ilyen volt pl: egy buddha szerü szobor akinek a két keze kinyúlik és el kellet kerülni meg ütni kellett a fejét,a lávás pályán a főbácsi egy hatalmas melák volt és magától mozgott a kalapácsa vagy milye és azt kellett elkerülni,volt egy pálya amin a levegőben voltunk és felhőkön ugráltunk ha leestünk akkor meg egy lábra(?) estünk.esetleg valaki tud segíteni hogy mi ez a játék?emlékszek soha nem tudtam befejezni..
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #160 Dátum: 11 aug 02, 18:44:50 »

Erről valahogy az Aladdin jut eszembe, de hogy most melyik lehet az, ha egyáltalán az e, azt nem tudom.
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #161 Dátum: 11 aug 02, 19:23:56 »

én egy sárgakazis játékra emlékszek csak a címe nem ugrik be.a játék 2x is megvolt de az egyik moddolt lehetett mert a kari mario volt fehér ruhában de a játék maga nem mario volt.amikre emlékszek hogy a története szerint elraboltak egy hercegnőt és menni kellet a pályákon,lehetett ütni rúgni meg ha lenyomva tartottam az egyik gombot akkor lőni is tudott de véges számban.emlékszek volt lávás pálya ahol felfele kellett ugrálni,meg pár főbácsira ilyen volt pl: egy buddha szerü szobor akinek a két keze kinyúlik és el kellet kerülni meg ütni kellett a fejét,a lávás pályán a főbácsi egy hatalmas melák volt és magától mozgott a kalapácsa vagy milye és azt kellett elkerülni,volt egy pálya amin a levegőben voltunk és felhőkön ugráltunk ha leestünk akkor meg egy lábra(?) estünk.esetleg valaki tud segíteni hogy mi ez a játék?emlékszek soha nem tudtam befejezni..
én nekem ilyesmim volt csak egy kacsával voltam:D
am kedvenc old games-em heroes1,aladding,put putt mon:D
ezek még most is megvannak nekem
Naplózva
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #162 Dátum: 11 aug 02, 21:01:05 »

nah ma rászántam a napom és végignéztem a 100 nes játék 10 percben videó össze változatát és végül megtaláltam a játékot amit írtam.itt egy link.rem te is ilyesfélére gondoltál Putir:D igazából minden eszembe jutott volna csak jackie chan nem.igazából én mindig a moddoltal voltam régen amiben fehér ruhás mario volt mert végtelenszer tudtam lőni.
http://www.youtube.com/watch?v=lOsuOjyswKY
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #163 Dátum: 11 aug 03, 17:13:02 »

"Márijó"ból a kedvencem az N64en kezdődő Mario Partyk. Főleg a 3 (azon csak 3 rész jött ki) Marha jól elszórakozom vele még egyedül is ikszdé
Naplózva
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #164 Dátum: 11 szep 13, 20:32:18 »

Hmm én egy régi sárgakazetás nintendo játékot szeretem nagyon a neve nem jutt az eszembe

Focis játék volt , különlegeségee az volt h csapatoknak különleges képeségei voltak éppen az elövö labdát ugy lőtte el h vmi tortönt volt PL : nem vicc Nevet banán rúgás , vagy mint egy hal ugy lötte be a kapuba egyszerűen órákat töltöttünk el velük haverral vkinek ha ismerös lenne egy nevet kérnék Nevet Még most is elöveném az tuti Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 16
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!