24 szep 27, 21:18:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki kihez illik?  (Megtekintve 35031 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #30 Dátum: 11 aug 03, 21:21:15 »

Nem szarozok elmondom mit gondolok:

Ichigo - Orihime: azért mert mindketten emberek világából valók és régebb óta ismerik egymást mint mondjuk Rukiát vagy más halálistent!

Renji - Rukia: ők ugyanígy vannak mint orihime meg ichigo!
 
Most túrjunk mélyebbre....  smirksweat Pojén

Ishida - Nemu: Hát nem is tudom... Ishida rajta segített legelőször és végig kellet néznie ahogy  a kapitány meg***ja!

Ennyi jutott eszembe! Nevet

Legközelebb én se fogok SZAROZNI élből törlöm a hozzászólást. Legalább arra vennéd a fáradtságot, hogy csillagozod. Mod.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 10, 10:28:22 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #31 Dátum: 11 aug 03, 22:26:50 »

Hát azért nem kellet Ishidát kényszeríteni, hogy végignézze a szexuális gyógyítást. ikszdé

Azért nem hittem volna, hogy rajtam kívül senki se szereti Ichigo/Rukiát. >.<# Talán Urahara vagy Mayuri (de maradjunk Uraharánál) megtudná oldani, hogy Ichigo is úgy öregedjen mint a halálistenek, de ez egy igen erős talán. Hümm-hümm

Ichigo/Orihime kapcsolata szerintem teljesen olyan, mint Naruto és Hinata esete. A lány szerelmes de a srác az istenért se veszi észre. ikszdé

Ichigo/Nel hát aranyosak együtt de nincsen rá sok esély. Talán majd, ha Nel visszajön.

Urahara/Yoruichi Velük csak az a bajom, hogy ha már 110 év óta nem volt köztük semmi, akkor már nem is lesz.

Renji/Rukia Velük ez nem lenne gond mert sokáig nem beszéltek egymással, de szerintem Rukia aféle testvért ként tekint Renjire ,ahogy Putir is említette.

Toshiro/Karin gyerek szerelem. Pojén Kár, hogy nincs köztük semmi.

Yoruichi/Soifon Titkos kedvenc. Nevet Soi tuti bele menne. Yoruichi meg nem az a szégyenlős típus. ikszdé

Ulquiorra/Orihime Hát ennél a párnál maradjunk annyiban, hogy Ulquiorra halála le is zárta.

Ishida/Orihime Ishida sok mindenben hasonlít Sasukéra (szinkronhang Pojén) például mindkettő a klánjuk utolsói. Ez csak részben igaz de ez most mindegy.^^ És a klán nem hallhat ki. Még a Rukia megmentéses részeknél volt egy, két apróbb utalás Ishida irányából, de ugye Orihime Ichigoba szerelmes.

Hát ez az én véleményem a fontosabb párokról. Mosolyog Nem vitázni vagy mást meggyőzni írtam le mielőtt valaki félre ért. Én tiszteletben tartom mindenki véleményét. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #32 Dátum: 11 aug 10, 10:34:34 »

Ichigo&Rukia ők teljesen máshogy néznek egymásra. Sokat tettek egymásért és Rukiának van agya meg képessége, hogy uralkodjon egy alfa hímenxD

Orihime&Csákány nos ők illenének össze a legjobban. Orihimének fejéből kiálló csákány állna a legjobban. Őt tartom az egész történet leggyengébb pontjának. Az egész karakter egy szégyen. Idegesítő és semmire se való. Neki csak halál való. Sajnálnám azt akivel összejön. Azokat az embereket pedig megvetem akiknek tetszik. Gyengék és 2 léggömbel megvehetők.

Ishida&Nemu érdekes pár valóban érdekes dolog lenne.

Urahara&Yoruichi nem is részletezném.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #33 Dátum: 11 aug 10, 11:58:50 »

Mert hogy Ichigo az alfa hím kategóriába sorolható? Valamilyen szempontból biztosan.. Ichigo és Rukia belegondolni is rossz, sosem jönnének ki mint egy szerelmes pár, nem értem az emberek miért gondolják azt hogy jó páros lenne.

Ez az Orihime Csákányos dolog egy darabig vicces, de belegondolva hogy ennyire utálsz egy karaktert.. kicsit olyan mint a bishik miatt sikoltozó rajongó csajok.. csak te az ellentetjét teszed.
Megveted akiknek tetszik..? Mókás.

Ishida és Nemu? érdekesnek érdekes.. de kissé elképzelhetetlen és nem kicsit erőltetett őket összedobni.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #34 Dátum: 11 aug 10, 19:03:55 »

Új párocska: KenpachiXUnohana.
Szerintem Unohana az egyetlen, aki képes lenne kordában tartani Ken-chant azzal az ijesztő pillantásával.
Alapja persze nincs, de gondoltam megírom, mert érdekesen hangzik. Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #35 Dátum: 11 aug 10, 20:52:52 »

Hát Kenpachit nehezemre esik elképzelnem, hogy Yachirun kívül mással is gyengéd lenne. Mosolyog Kenpachi a harcba szerelmes.^^ Azért arra kíváncsi lennék, hogy majd ha Yachiru idősebb lesz, akkor ki mer majd közeledni felé Kenpachi miatt. Kenpachinak csak Ichigo lenne elég jó Yachiruhoz.  Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #36 Dátum: 11 aug 10, 21:59:42 »

lol :DDDD
Belegondolni is rossz hogy abból mi lenne ha megkörnyékezné valaki a csajszit..
Mindenesetre Yachirunak megvan a szava Kenpachival szemben, szóval ha ő mondaná hogy így akarja biztosan fejet hajtana bárki is próbálkozna.
Kenpachihoz senkit-senkit nem lehet elképzelni. :Đ Zettai dame!
Naplózva
Hero120
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 10



« Válasz #37 Dátum: 11 aug 12, 12:07:16 »

Orihime&Csákány nos ők illenének össze a legjobban. Orihimének fejéből kiálló csákány állna a legjobban. Őt tartom az egész történet leggyengébb pontjának. Az egész karakter egy szégyen. Idegesítő és semmire se való. Neki csak halál való. Sajnálnám azt akivel összejön. Azokat az embereket pedig megvetem akiknek tetszik. Gyengék és 2 léggömbel megvehetők.

Hát elég érdekes elképzelés a második, és az egy dolog, hogy te nem szereted Orichime karakterét, de hogy az olyanokat megveted, akiknek tetszik a karakter, nos ezzel azért kötözködnék. Egy dolog nem szeretni vagy akár utálni egy anime illetve manga karaktert, de mindenkinek meg van a saját véleménye, és ezt tiszteletben kéne tartani! (Legalábbis én amondó vagyok.) Amúgy meg szerintem eléggé unalmas lenne nélküle az egész. Bár a Kurosaki-kun kiáltásokat én is nehezen viselem ikszdé

Nos ami meg Kenpachit illeti, és is amondó vagyok, hogy őt senkivel sem lehetne összehozni.
Naplózva
Pöcök
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 54

Elsőszámú csokikajáló törpicsekk x)


« Válasz #38 Dátum: 11 aug 12, 16:00:30 »

Kenpachit nem lehet senkivel sem összehozni? ikszdé Ott van a harc, a csengőcskéi, a harc és a...a... harc... Ennyi! ikszdé
Naplózva

Whenever you are lonely, remember this truth: someone, somewhere is thinking of you ...
The situation is hopeless but not serious.
If life gives you lemons, make lemonade!
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #39 Dátum: 12 jan 30, 21:36:26 »

Egy új...két új..sőt három új ötlet.(de ebből csak kettő különböző nemű)
        Egy Grimmjow x Nelliel.Mivel grimmjow abban az ezred másodpercben hogy meglátja ichigot neki esne,ezért kell mellé egy kemény (és ugyanakkor puhaikszdé) lány aki elég erős hogy visszafogja.
         Kettő Grimmjow x alibel.Ugyanazon ok miatt
          harmadik.Halibel x Nelliel.(Csak hogy megmozgassam mindenkiben a sanji,jiraya részeket.ikszdé )   
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #40 Dátum: 12 máj 03, 21:55:21 »

Renji - Rukia : mindenképpen ^^
Ichigo - Orihime : pont egymáshoz valóak -.-
Urahara - Yoruichi
Toshiro - Momo
Yukio - Riruka : új kedvenckéim *.*
Gin - Rangiku // Hisagi - Rangiku
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #41 Dátum: 12 máj 21, 18:11:51 »

Hát sztem inkább ichigo/rukia
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #42 Dátum: 12 máj 21, 18:15:45 »

heh én soha nem voltam IchiRuki fan Nevet nem is tudom, mégiscsak 100 év van köztük xD Nevet meg annyira hasonlóak Nevet nem tudom őket elképzelni együtt Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #43 Dátum: 12 máj 21, 18:27:39 »

most hogy így belegondolok igazad van hedi-usagi, de a yoruichi/urahara az sztem inkább barátság... Mosolyog
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #44 Dátum: 12 máj 21, 19:10:27 »

Hiname Shion ne hagyd ilyen könnyen meggyőzni magad. Mosolyog Most őszintén, az a 100 év egyáltalán nem látszik meg. Ha meg az öregedéssel lenne gond, akkor ott van pl Ginjou. Ő megoldotta, hogy úgy öregedjen, mint egy normális Shinigami, vagy a Quincyk vezetője a mangában, ő is megoldotta valahogy.
Hasonlóak ? Szerintem inkább jelent valamit, hogy sokszor bosszantják egymást. Nevet És állandóan olyan jó jeleneteik vannak egymással. Pl amikor Rukia vissza adta Ichinek az erejét, aztán lelket öntött belé. Pontosan
Orihimének, ha jól emlékszem az utolsó jelenete, akkor volt Ichigóval, miután Ichi legyőzte Grimmjow-t. Azóta nem volt olyan komoly jelenete vagy mondata, ami Ichigóval kapcsolatos.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!