24 jún 26, 03:39:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204499 alkalommal)
0 Felhasználó és 46 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #9765 Dátum: 12 jan 19, 16:34:36 »

Mondjuk amíg Aes-t ez nem zavarja addig engem sem, ráadásul két oldal erejéig ezt általában el is nézik.

Én még mindig alig várom a havat, mert itt nincs és nem is igazán volt.

Egy számomra érdekes kérdés, ami nem más mint, hogy szokott-e még valaki rádiót hallgatni?
(A netrádiók nem számítanak. ^^ )


Tényelg? kb 2 oldal? Akkor jó Mosolyog ezt nem is tudtam.

Hát Győrben én aztán várhatom, mert most mosta el az eső azt a picit ami volt Nevet

Reggelente megy a Kékduna, arra ébredek, és hétvégén a Kossuthon a kabarét hallhgatjuk együtt a családdal.

Fúú ma megint nem ment a névelősdi németből... olyan mérges volt, hogy órák után bementem a legközelebbi papőírboltba és vásároltam 3 szórárfüzetet. Amint hazaért és ebédeltem meg minden leültem és mindegyik szótáramat elneveztem ^^"
DER
DIE
DAS

Gondolom innen érthető mit tettem. Elkezdtem másolgatni az eddigi szavakat, a DER-rel már majdnem végeztem. persze mindegyikbe a megfelelő színnel írkálok, hogy még jobban megamaradjon Mosolyog ha így sem jegyzem meg akkor mondhatom, hogy reménytelen vagyok Mosolyog
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9766 Dátum: 12 jan 19, 22:03:49 »

Nekem -legalábbis, a szervezetemnek biztosan- inkább az a mániám, hogy bármilyen betegségem átmutálódik torokgyulladássá. Szoktam örülni neki, yee. Nevet
Ennek azt hiszem még egy régi tábor az oka... meleg volt persze, vidék, de este 5 fokra is lement a hőmérséklet, ami nekem nem esett túl jól, a hálózsákom elkeveredett, az anélkül alvás pedig meghozta gyümölcsét... torokgyulladás, feldagadt nyirokcsomót, meg ilyesmi. Azóta pedig eléggé érzékeny lehet a torkom az ilyenekre, minden baci ami felkúszik oda, rögtön fertőz...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #9767 Dátum: 12 jan 19, 22:21:54 »

Mit látnak szemeim? Nevet ugye felül kiírja, hogy mennyi időt töltöttél fórumon, az előbb volt 7 nap,7 óra és 7 perc :DD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9768 Dátum: 12 jan 19, 22:25:14 »

Nálam nem rég volt a sátáni idő. 6 nap, 6 óra, perc... Nevet Sajna elfelejtettem lefotózni. Jól mutatott volna pedig  Neeem De a tiéd meg szerencsés. Asszem. Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9769 Dátum: 12 jan 19, 22:46:53 »

Drága megaupload.com, hiányozni fogsz... Sír

Most mi lesz? :O
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9770 Dátum: 12 jan 19, 22:54:33 »

Ajánlani tudom a torrentet... Gondolkozik Jobb híján...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9771 Dátum: 12 jan 19, 22:56:30 »

A torrent igazából sokkal jobb mint a MU. Én legalábbis jobban szeretem, de ez persze főleg megszokás kérdése. Mindensetre rohadjon meg, aki ezt a SOPA-t kitalálta, mert szerintem lehet emiatt lvan ez is.  Ördögi
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9772 Dátum: 12 jan 19, 23:00:23 »

Még jó, hogy a torrent jobb Nevet Egyszerre többet letölteni, ingyen sokkalta jobb, mint egyenként egyesével töltögetni és még várni rá. Jó-jó, lehet fizetni, hogy professional user legyél, de minek? Ott a torrent Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #9773 Dátum: 12 jan 19, 23:02:48 »

Najah én is torrent párt vagyok. Nevet Csak tudom milyen az amikor valaki megszokott valamit, és utána már másként kell csinálnia, meg utána kell járnia hogy hol éri el ezentúl a megszokott tartalmakat. Persze az is lehet hogy ez csak valami ideiglenes leállás.

A-chan, te meg ne használj IE-t mert az szar. Vonnaz a vírusokat, meg amúgy is minden baj van vele. Chrome vagy Firefox.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #9774 Dátum: 12 jan 19, 23:14:30 »

A torrentnek csak 1 nagy hátránya van a megával szemben... A seed... Ha nincs seeder, mert az összes looser lelép a leech után, a fene megette az egészet...
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9775 Dátum: 12 jan 19, 23:35:07 »

Nem vagyok regelve a torrent trackerre... ikszdé
Amúgy csak a régebbi részeket töltöttem MUról, mert a főoldalas publikálások torrenjeihez nem kell regelni.

Seed... Vagyok olyan szerencsétlen, hogy mindig olyan dolgokat töltök, amiket mások nem, úgyhogy vagy le tudom szedni, vagy félúton bekrepál. És ez így még az arányomat is rontja, mert hiába hagynám visszatölteni, ha senki sem szedi, nem ér semmit. :/

Azért használok IE-t, mert nekem az az egyetlen, amin nem lázad a farm. smirksweat A vírusoknak meg kaptam legális, céges vírusírtót. Pojén

Amúgy most mit fogtok kezdeni azzal a halom halott linkkel? Mindent megint feltöltögettek rapidshare-re? Szép kis munka lesz... >.<#
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9776 Dátum: 12 jan 19, 23:44:04 »

Még csak az kéne, hogy rapidshare-ra feltöltsük... pfff ikszdé ikszdé egy olyan feltöltő oldalra nem kéne feltölteni az adatot, amin 1 v. 2 hónap múlva elvész az adat Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #9777 Dátum: 12 jan 19, 23:52:43 »

Ebből is kiderül, hogy rohadtul nem értek hozzá... ikszdé
Tulajdonképp csak az érdekelt, hogy akkor ezentúl csak torrenjeitek lesznek, feltöltitek megint valahova az összes részt, vagy beszereztek egy nagyobb tárhelyű szervert (ami szerintem rohadt drága, de megint csak nem szólok bele, mert még mindig nem értek hozzá smirksweat)...
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #9778 Dátum: 12 jan 20, 11:21:18 »

A-chan: Nem a tárhellyel van a gond (a szerver is egy hasonló PC mint ami sokaknál van... ha kevés a hely rajta, teszel bele mégegy winchestert)...  az adatkapcsolattal: gondold el, ha van 100Mbit sávszél, azt 100 user egyszerre letöltésénél userenként 1Mbit (~128 kilobyte/s)  ami nagyon kevés. A nagyobb sávszélesség az meg nagyon drága.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 20, 11:22:11 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #9779 Dátum: 12 jan 20, 11:40:30 »

Nem vagyok regelve a torrent trackerre... ikszdé
Amúgy csak a régebbi részeket töltöttem MUról, mert a főoldalas publikálások torrenjeihez nem kell regelni.

Seed... Vagyok olyan szerencsétlen, hogy mindig olyan dolgokat töltök, amiket mások nem, úgyhogy vagy le tudom szedni, vagy félúton bekrepál. És ez így még az arányomat is rontja, mert hiába hagynám visszatölteni, ha senki sem szedi, nem ér semmit. :/

Azért használok IE-t, mert nekem az az egyetlen, amin nem lázad a farm. smirksweat A vírusoknak meg kaptam legális, céges vírusírtót. Pojén

Amúgy most mit fogtok kezdeni azzal a halom halott linkkel? Mindent megint feltöltögettek rapidshare-re? Szép kis munka lesz... >.<#

piratebay.org. Igaz magyarul nem nagyon találsz meg rajta dolgokat de nem kell regisztrálni. Én onnan szoktam tölteni, mert ha regelősről szednék akkor meg kidobnának a rossz arányom miatt; így is bazi magas a villanyszámlánk nem engedhetjük meg hogy egy gép menjen éjjel-nappal (és anélkül meg nem lesz meg az ember aránya főleg nálam aki képes 3 nap alatt 70 giga adatot leszedni.....) a laptopom meg belehalna ikszdé. Ezért úgy vagyok vele hogy feltalálták a magyar feliratot... meg amit szoktam mostanság tölteni róla az amúgy is angol... Mosolyog
AMúgy jó reggelt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 650 651 [652] 653 654 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!