24 jún 26, 06:21:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1205486 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #8775 Dátum: 11 dec 25, 12:29:32 »

Én ahogy elnézem mindenkinek jól telik a karácsonya. Mosolyog
Egyébként idén ez volt az első év, amikor élő karácsonyfánk volt! És jövőre is az lesz, csak akkor már a plafonig fog érni. Mosolyog
  Most még tiszta kis édes, 1 m magas,( + 20 cm a tetején a dísszel ikszdé ) feltettük egy sámlira, ( bár sokat nem segített ) de legalább nem kellett 1 órát a feldíszítésével vacakolni. Máskor, mikor 3x ekkora fánk volt, már azon aggódtam, lesz-e elég dísz?  Gondolkozik Persze mindig volt, a díszítést kezdtük a szaloncukrokkal ( hát az most kimaradt ) majd utána a többi...

Egyébként nálunk hagyomány, hogy a létező legösszevisszább színű gömböket és egyebeket aggatjuk a fára. Így végül is, megértem miért nevezi apu az egész karácsonyt egy giccsparádénak... ikszdé

Amúgy, én jobban szeretek adni, mint kapni. Idén sajnos nem tudtam túl sok mindent, ugyanis vagy 6 megrendelést kaptam, anime rajz kategóriában, ( eddig elkészült 3 ikszdé ) mindent a barátaimtól, és 1 valakinek pont tegnap volt a szülinapja, és egy határidős munkát nem lehet csak úgy elodázni...



   Előtte pedig annak kellett ajándékot csinálnom, akit kihúztam. Nem tudom, van itt olyan, akinél szoktak osztálykarácsonyt tartani? Nálunk már általánosban is volt.

   Kis cetlikre rá kell írni a neveket, és mindenki húz egyet. Ha magadat húzod, visítanod kell ikszdé és akkor cserélhetsz. Azt mondják, titokban kell tartani, de kb. a végén már a fél osztály tudta mi a felállás. Persze akadtak meglepetések, én nem tudtam ki húzott, és az én kihúzottam se tudta.

   Gyakorlatilag csak annyi a nehézség, hogy verset kell írni. Mindenki jajveszékelt, hogy márpedig ő nem tud írni, aztán szakadtunk a nevetéstől, mert annyira jók lettek, annak ellenére, hogy csupán 3 hónapja ismerjük egymást.

   Az illetőn nem az látszott, hogy el van ragadtatva attól amit adtam neki, pedig én igazán sokat szenvedtem azzal a gyöngyszövéssel készült könyvjelzővel, de végül is nem számít. Az osztálytársaimnak meg szaloncukrot vittem. Mosolyog
Én egy parfümöt kaptam, ami igen jól jött. Mosolyog


Családomnak csináltam a fára 4 hóember díszt, vettem 2 kis angyalkát, és 4 piros csengőt. És a szeretetemet adtam. Mert ez a legfontosabb karácsonykor!   Pirul

Amúgy meg egy asztali festőállványt kaptam, egy tükrös kézi fésűt, samponokat, 2 tollat ( 1-el többet mint Rikan Nyelvesít )
egy Bábel tornyát ( pofa kis logikai játék, a Rubik kockát nem éri utol, de 3 óra alatt megcsináltam ) egy Karika varázst ( azt úgy alapból nem is értem... ) és persze egy spéci számológépet, mert már nagyon kellett.


A húgom kapott egy korcsolyát, de mivel rám is jó, így én is használhatom! Szerintem az idei első alkalmam újból a korcsolya felfedezése lesz, mivel 3 éve tanultam meg ( azóta nem próbáltam ) akkor még képes volt normálisan befagyni a Balcsi,  de idén inkább a hévízi műkorcsolya pályát választom, és nem érdekel, mennyire kellemetlen lesz annyi ember előtt esni...  kacsint
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8776 Dátum: 11 dec 25, 12:37:26 »

Én addig csináltam ajándékot, amíg suiban el lehetett készíteni, és azt adtam a nagyiéknak. Idén nem tudom mit kezdjek magammal :/ meg úgy is van elég cuccuk tőlem, én a felét kidobnám már mert olyan bénák, de megtartják mert emlék...a szeretet mikre nem képes WTF?
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #8777 Dátum: 11 dec 25, 19:16:47 »

Én meg sztem new year-ig tartogatom az ajándékozást, viszont ma jutott eszembe, hogy wtf, hát névnapom lesz 30.-án. xD Szóval még akár egy dupla ajándék is összejöhet. Persze pénz kérdése, mi se vagyunk gazdagok. Nyelvesít
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8778 Dátum: 11 dec 25, 19:49:39 »

Akkor előre is boldog névnapot ^-^ már csak azért is mert 30áig elfelejteném :/
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #8779 Dátum: 11 dec 25, 20:00:23 »

Köszi szépen.^^ Na és, ki várja már a szilvesztert, vajon hol lesztek? o.O
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8780 Dátum: 11 dec 25, 20:15:13 »

Én otthon..és vagy alszom vagy Naruto maraton lesz smirksweat
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8781 Dátum: 11 dec 25, 20:30:19 »

Házibuli =D Reméljük minimum olyan ütős lesz mint tavaly kacsint
Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8782 Dátum: 11 dec 25, 22:59:23 »

Mint tavaly, idén is dolgozom szilveszterkor és azt hiszem innentől minden évben ez a sorsom, de hajnalban végzünk aztán egy kis alkoholfogyasztás után szundikálás a program.
Naplózva



Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #8783 Dátum: 11 dec 26, 00:02:23 »

Mi megyünk tűzijátékot nézni, aztán gyerekpezsgő és reggel 7-ig fennmaradunk.Kúl ikszdé
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #8784 Dátum: 11 dec 26, 01:09:17 »

Én kajak, utálom az igazi pezsgőt, ratyi íze van. Nevet Valószinűnek tartom, hogy én fent leszek legalább 8:46-ig. Tavaly 8:45-kor feküdtem le, akkor is azért, mert nem volt már fent senki. Addig viszont még lehet élvezni a szünetet.
Naplózva

M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #8785 Dátum: 11 dec 26, 11:15:18 »

Nálunk nem nagy szám a szilveszter - kivárjuk az éjfélt, koccintunk a pezsgővel (én gyerekpezsgővel Pirul) és le is fekszünk, habár a hülye petárdáktól nem lehet egy kicsit sem aludni...Mosolyog
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8786 Dátum: 11 dec 26, 11:45:29 »

Én majd elmegyek valami disco-ba vagy itteni ismerősökhöz csajokhoz buliba mert jót tartanak mindig ( tavaly tisztára másnapos voltam de nem a gyerekpezsgőktől ikszdé ).
Ez a hó nem készül esni.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #8787 Dátum: 11 dec 26, 11:56:59 »

Gyerekpezsgőtől érdekes is lenne berúgni.Nevet Hav meg itt sem havzik, pedig már olyan hófejhők voltak, hogy azt hittük fog.:/
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #8788 Dátum: 11 dec 26, 12:12:24 »

Ja ikszdé. Próbáltad már a metaxát? Elég erős  Technikai KO. Rokonoknál tegnap összevissza kínálgattak sütikkel, húsokkal, levessel meg italokkal is. Nem tudtam nemet mondani és a vége még is csak fejfájás lett mire haza értem bealudtam.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #8789 Dátum: 11 dec 26, 12:15:17 »

Hav lesz elég mert holnap megyünk ki osztrákokhoz síelni....
kentonsama nálunk is ez van most is megyek nagymamámhoz ebédelni.Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!