24 jún 26, 08:02:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1206093 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #8400 Dátum: 11 dec 16, 22:10:19 »

Nálunk is vannak ilyen tömeges-leckeírások reggelente. Főleg így szünet előtt, mindenki rá van készülve, el van fáradva stb... Aztán már nem megy a leckeírás, mert az órák előtti szünetben meg a 2. szünetben vagyunk csak beengedve, ami a kajaszünet, ugyanis a tanárok rájöttek, hogyha bent maradhatunk, akkor szétszedjük az iskolát. xD

Hát, így most hirtelen nem ugrik be egy ilyen szezon sem, amit leírtál kígyósnéni-chan, a tecktonikhoz hozzáfűzném hogy nálunk a Party Rock Anthem megjelenése óta shuffle-mánia van, persze senki se tud normálisan, csak próbálkoznak azzal, amit a klipben láttak. Látni kéne a kis ötödikeseket, amikor kijönnek a teremből csengetéskor és shuffle-t imitálva mennek végig a folyosón. Nevet
Ja most van ilyen mágnes-szezon, hogy mindenki fog két mágnest, és az egyiket beteszi a száján belülre, a másikat a száján kívülre, és ugye a mágnesesség hatására ottmarad, és olyan mint a piercing. xD Ja meg a fiúknál egy hülye divat.. Félig lehúzott gatya.. Az alsójukat kb. a derekukig húzzák fel, a nadrágjuk meg a seggük alatt van, és hát.. ennek hatására lányszemek tapadnak ide-oda.. Hümm-hümm
JB szezon itt is volt, én mindig ellene voltam.  Lehánylak De volt Hannah Montana szezon is. xd
Ja meg volt wc-firka szezon.. Az meg is maradt, és hát a wc fülkék tele vannak mindenféle írásokkal. xd Érdekesek, néha olvasgatjuk. xD

Ja meg megy az emo-szezon is. Szinte mindenki vagdossa magát, vagy karcolgatja a kezét. -.- Cigiről már nem is beszélek..

Most meg megy a "szóljunk be a tanároknak szezon", az osztálytársam szó szerint elküldte a tanárnőt a k***a anyjába. És nem viccelek. A füle hallatára. Ő meg nem reagált rá semmit, annyit mondott: Majd te kerülsz oda, ahová engem kívántál.
Azért ez nagy pofátlanság volt. Meg az osztályfőnökünknek is mit mondott? "A tanárúr nézett már tükörbe? Ronda azzal a kopasz fejével."
Hát akkor került az igazgatóiba, amikor a tesitanár kiküldte őt futni, ő meg futás helyett bement a büfébe.  smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #8401 Dátum: 11 dec 16, 22:53:35 »

" Ja meg a fiúknál egy hülye divat.. Félig lehúzott gatya.. Az alsójukat kb. a derekukig húzzák fel, a nadrágjuk meg a seggük alatt van, és hát.. ennek hatására lányszemek tapadnak ide-oda.. "

Kicsit cink hogy most ért ide a makarónizabálóktól... Olaszban már vagy 5 éve volt ez divat.. Bakancsban rúgnám az ilyen csírákat seggbe, hogy öltözz fel normálisan!  Ördögi

Itt fúj a szél mint az atom... Én meg fél 4-kor kelek, mert menni kő dógozni... 12 órás műszak ececere ececere... Hajnali 5-kor már műszakkezdés szóval skacok, Gabesz voltam sziasztok! bye bye
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #8402 Dátum: 11 dec 16, 23:23:04 »

Nálunk is általánosba nagy divat volt combig lehúzott farmer, én általános 7-be jártam úgy, azt hittem kemény gyerek vagyok aztán 8. évfolyamra ráébredtem, hogy úgy nézünk ki, mint a szakadt csövesek. Úgy 5 éve volt ez, nem hinném, hogy Olaszországból terjedt volna ez el.

Ezen a héten eléggé kikészültem. Jól szoktam bírni a melót, de most valahogy ez nagyon szürkén sikeredett... Fizikailag nincs gáz (néha a lábam fájdogál a napi 8 óra állástól, semmi több), inkább szellemileg viselt meg. Előző hétvége nem alakult valami jól, aztán ha nincs szín a hétvégében, nehéz elkezdeni a hetet, aztán alapból hétfőn esti műszakkal kezdtem, ami a lehető legszarabb munkabeosztás. Továbbá a héten csak egyszer voltam reggeli műszakos, a többit nyeltem, nem tudtam találkozni se a barátaimmal, se a barátnőmmel, csak a sörrel miután hazajöttem. Ráadásként bejelenti az asszony, hogy a mai nap se jó, mert vigyáznia kell a kisgyerekekre otthon. Péntek este egyedül itthon a gép előtt munka után, ennél jobbat el se tudnék képzelni...
Előző hét is eléggé katasztrófa volt, hétfőn 17 óra meló volt egyhuzamban, aztán kijelenti az apám, hogy másnap (pontosabban aznap) menjek még el suliba. Pedig a 17 órából nyolcat neki segítettem a rendezvényén - ő is vendéglátós, mint én - és ez volt a hála, hogy 3 óra alvással 17 óra meló után elküld iskolába...
De azért feldobta a napom ma mikor hazafele tartottam, a pályaudvaron parasztcsürhe mellett elsétálok, beszólogatnak, hátrafordulok, köpök egyet feléjük, elkezd üvölteni a kemény gyerek, de odajönni nem mer, csak a 7-8 haverja között pofázni. Röhögtem egyet aztán bementem a büfébe kávézni (fél 10-kor). Csak egy mindennapi eset...
S bár az utóbbi két hetem eszméletlen szar volt, abban a tudatban sikerült túlélnem, hogy téli szünetben nem kell dolgoznom, egész nap lazsálhatok, erről álmodoztam a munkahelyen, mikor a halál szélén álltam. Nevet
Naplózva



Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #8403 Dátum: 11 dec 17, 00:33:50 »

Komolyan ennyi marhaságot... a mai kölykök annyira befolyásolhatóak és hülyék. Örülök, hogy pár évvel korábbra esett a gyerekkorom, ha most lennék iskolás tuti fejbe lőném magam. Sose voltam vevő az ilyen hülyeségekre, lepattogtak rólam a "menő" dolgok. Nem cigiztem, ribiskedtem, ittam, mégse voltam ciki. Nem is értem a mai gyerekeket (mintha én olyan öreg lennék ikszdé) teljesen félre vannak vezetve, azt se tudják mit szeretnek, vagy  legalábbis nem vállalják fel hanem az állítólag cool médiahányadékot istenítik mint Justin Bieber, Hanna Montana (bár ez még elmegy egy kislánytól), alkonyat (és más nyálas vámpírkultuszok amik minden sarkon születnek), emozás és ki tudja még mi mert azt hiszik ettől lesznek jobbak és nem veszik észre mennyire pocsék az összes valójában... (és akkor még ott van a cigi, pia, rongálás, bepofázás, stb.) Vicc az egész. Ahogy mennek az évek úgy lesznek egyre nyomorékabbak a fiatalok. smirksweat

De persze él a remény, hogy majd kinövik a hülyeséget smirksweat Tisztelet a kivételeknek!

Amúgy el se hinném, hogy ilyenek a mai gyerekek de mikor elsétálok egy iskola előtt, vagy elolvasom itt az élményeiteket szembesülnöm kell a szörnyű tényekkel. Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 00:35:31 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #8404 Dátum: 11 dec 17, 00:40:15 »

Ritli: Én pont a kettő között vagyok: sosem követtem a divatot, viszont ennek az a hátránya, hogy jelenleg sincs a környezetemben olyan korombeli, akivel normálisan tudnék úgy nagyjából bármiről beszélni. Ettől függetlenül büszke vagyok arra, hogy "különlegesebb" vagyok a "többieknél".
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #8405 Dátum: 11 dec 17, 00:51:06 »

Légy is rá büszke. Egy olyan barát, akit csak úgy tudsz megszerezni ha klón divatmajomnak állítod be magad nem is lesz igazi barát, ráadásul végig meg kéne játszanod magad érte.
Nekem mondjuk szerencsém volt, mert jó osztályom volt középsuliban, sok normális emberrel (1-2 retard akadt, dehát a hol nem?) Mosolyog Ez mondjuk nem jelenti, hogy rengeteg a barátom onnan, mert 99%-ával nem beszélek mióta vége a sulinak Nevet De jó volt a közösség Mosolyog Sose érdekelt, hogy mi a menő vagy mi a ciki. Szerintem az a legnagyobb gáz, ha valakinek állandóan azon kattog az agya, hogy úristen de ciki volt az előbb valami, közben meg rohadtul nem volt az csak bebeszélik maguknak mert a tinik 90%-ának az agya azon kattog, hogy mi a ciki. Nevet Na meg ha ciki volt? Ki a francot érdekel? ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8406 Dátum: 11 dec 17, 08:25:10 »

Nahát, nahát, egész jó kis "ninjarangot minenkinek" mozgalom alakult ki a fórumon.
ANBU kapitányként máris jobban kezdődik a napom. Mosolyog
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8407 Dátum: 11 dec 17, 08:44:21 »

Nahát, nahát, egész jó kis "ninjarangot minenkinek" mozgalom alakult ki a fórumon.
ANBU kapitányként máris jobban kezdődik a napom. Mosolyog


Jesszus énis ezt néztem hát ez nagyon jó ^^ mondjuk én még messze vagyok a rangodtól ikszdé
hmm szerintem én mostantól téged senpainak szólítanak ikszdé úgy tudom az ANBUsok senpaijoznak hm.

Osztagvezető, hmm? Én valami taichou-féle lennék, nem? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 08:45:08 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8408 Dátum: 11 dec 17, 08:48:14 »

S osztályú gyilkoló ninja?! Grat Ohh My God mondjuk 2001 hsz...hát ez nem semmi Ohh My God úgyis utolérlek egy szép napon ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8409 Dátum: 11 dec 17, 08:55:16 »

... ez annyira kellemetlen...

Hehh mintha Shikamarut hallanám Nevet

én nekem Rock Lee és Gai ad mindenhez erőt... a szarvasos azért "dúrva".. de túl kell élnem a pokol 3 napját, ha látni akarom a Kakashis fillert és az új fejezetet a mangába *-* már csak ezért is megéri életben maradni.

http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=5.0
remélem hamarosan frissítik Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 08:57:07 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8410 Dátum: 11 dec 17, 09:01:45 »

emléxem a matek próbafelvételim egyik sikeres eredményére: 50/9 pont ^^
aztán megírtam élesben 50/44 re Mosolyog sokkal nehezebbe a próbafelvételik mint a simák általában, és a lényeg a dolgok mögé látása..nos én ezzel szereztem egy amúgy bonyolultnak tűnő feladattal plusz 10 pontot ^^ Kösssz Kakashi sensei x) ^w^

Szerk: ez mekkora XDD http://naruto-kun.hu/forum/index.php?action=profile;u=4423 születés előtt elhúnyt ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 17, 09:03:51 írta ^^ » Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #8411 Dátum: 11 dec 17, 09:03:48 »

Hajrá én matekbol mindig ötös ,négyes vagyok.Nyelvesít

Én is osztag vezető lettem.
Most az osztag vezetők olyanok mint gaara,kakashi nem?
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #8412 Dátum: 11 dec 17, 09:06:37 »

Kakashi jounin, illtve hadosztály vezető, nem ?
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #8413 Dátum: 11 dec 17, 09:08:54 »

Lehet ,de akkor ki osztag vezető?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #8414 Dátum: 11 dec 17, 09:14:58 »

Rangrendszer régen is volt:D. Mi kapcsoltuk ki egy jó időre.
Hmm én ittam cigiztem és menő is voltam. Lógtam naponta jártam az igazgatóhoz. Soha nem buktam csak félévkor, de akkor sokból. Tanulni nem tanultam a könyveimet eladtam. Bele gondolva elég laza napok voltakxD
Mondjuk sose a menőség miatt csináltam egyszerűen jól esettxD Cigire mikor rászoktam fél évig évig csak eldúgott helyen mertem rágyújtani. Szal nem hiszem azért szívtam 10 évig mert coolxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 559 560 [561] 562 563 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!