24 jún 26, 04:09:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1204689 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #4185 Dátum: 11 jún 05, 21:16:31 »

Újat. Mivel a régi 5000 hozzászólásnál felülemelkedett a halandók gyengeségén és szárnyai alá vette a fórum kietlen rengetegét, hogy megszabadítsa a férgektől. Remélem kielégítő válasz volt bébiXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Han-Joe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 160

Hivatásos fórumleső xD


« Válasz #4186 Dátum: 11 jún 05, 21:21:21 »

Hiei az Hiei. Kész ennyi, pont. Nevet Jaés igen benne lennék a honfiba. És nem kirekesztés a célzat, az újakat is ugyanúgy szívesen látjuk a beszélgetésben, mint a régieket. Nevet
Naplózva

Aysee kutyája^^ | A világ egyetlen és igazi kedvesköcsögje | NHFK Tag és Mottókitaláló^^ | Idegbeteg álmodozó
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #4187 Dátum: 11 jún 05, 21:24:47 »

Megtévesztett a hsz-ek száma és az új név...e van... de sejtettem azért...  Pirul

Remek, akkor Han-Joe-n kívül már csak egy ember kell...szívesen látunk bárkit!!!
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4188 Dátum: 11 jún 06, 06:47:09 »

Ez tetszik!
A szomszéd néni kihívta a rendőröket, mert a mellette lévő szomszéd nem nyírta le nála a füvet, amikor a saját telkén végzett. ikszdé
A zsernyákok is jókat kuncogtak. ikszdé

Én meg mindjárt indulok emelt föci szóbelire. smirksweat
(Hajrá őfelsége! Hümm-hümm)
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 06:49:03 írta gman » Naplózva
bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4189 Dátum: 11 jún 06, 10:13:32 »

Morita, én új vagyok, de nagyon szeretek honfoglalóval játszani *-* pár évvel ezelőtt, amikor még anyunak több szabadideje volt, állandóan közösen játszottunk, és ha még nem is ment túl jól, csomó mindent megtanultam belőle : D szóval, ha gondoljátok, én is szívesen beszállnék ^-^ aztán kiderülne, hogy még mindig buta vagyok, de a részvétel a lényeg xD

gman, sok sikert a szóbelihez! ^^

visszaolvasás témához: ha 2-3 oldalt írkáltok, azt mindig visszaolvasom, mert pár perc alatt végzek vele, viszont volt már rá példa, hogy egy egész napig nem voltam fönt, és kb. 6-8 oldalt írtatok, (akkor volt amikor Morita visszajött) na azt már nem olvastam vissza, csak átfutottam az oldalakon, hátha lesz számomra valami kiemelkedően érdekes.

elképzelhető, hogy enyhe napszúrásom van a szombat egész napi napon tartózkodás miatt, mert tegnap óta fáj a fejem, szédülök, gyenge vagyok .. suliba se mentem, reggel képtelenség volt fölkelni :s
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4190 Dátum: 11 jún 06, 15:28:40 »

Sok sikert a szóbelihez! Mosolyog Lassan nekem is el kéne kezdenem tanulni rá... ikszdé

A biosz ma vicces volt. Az egyik lány és egy fiú akik egymás mellett ültek, állandóan beszéltek, aztán a tanár rájuk szólt:
Tanár: Csönd legyen! És mégis, mit csináltok ti ott a pad alatt?
Fiú: Kísérletet végzünk.
Tanár: Mégis milyen kísérletet?
Lány: Képzelje el tanárnő, hogy az embernek a csukló és könyök közti rész hossza ugyanakkora mint a lábfejének a hossza, de a Peti ezt nem hitte el, úgyhogy levette a cipőjét és odatette a karjához, és tényleg akkora, képzelje el!
Tanár: Á, ez kizárt! Kipróbálom, de ez kizárt!
*tanár leveszi a cipőjét és a karjához teszi*
Tanár: Banyek, ez tényleg akkora!! ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4191 Dátum: 11 jún 06, 15:48:03 »

Volt már, hogy tízezer forintokat kellett befizetni osztálykirándulásra... volt, hogy több százezer forintos pályázatot nyertünk, így tudtunk elmenni ide meg oda... most kétezer forintból (plusz önköltség) mentünk 3 naposra, Tiszaugra. Hát gyerekek... van már mögöttem néhány emlék, de ez mindent űberelt Nevet Strand, peca, kajakozás, kalandpark, kocsma, tábortűz... és a nélkülözhetetlen baráti kör, iszonyat jó társaság. Megtudtam volna szokni ezt az Életet. Osztályfőnököm pedig a legjobb fej tanár, akit valaha is ismertem. Ő nem felejti el, hogy ő is volt fiatal, sok sok tanárral ellentétben.
Bár elég gyatra volt minden nap másnaposan kelni.  >.<#
Naplózva



^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4192 Dátum: 11 jún 06, 17:31:54 »

Sziasztok Nevet
Ehh órákra még mindig csak dísznek járok be ikszdé nagyrészt dumálunk vagy játtszunk.
Holnapra beviszem a Tizedes meg a többieket aztán megnézzük lehet. 1 hét. Aztarohatt *-*
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4193 Dátum: 11 jún 06, 17:40:41 »

Masashi-chan: detto ígyvagyok ikszdé dumáljunk különben mindeketten megdegelünk ikszdé
Most látom hogy Zetsu van Madara helyett Ohh My God szegény Madárkáddal mi lett? Szomorú nem mintha Zetsu nem lenne aranyos ^w^
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4194 Dátum: 11 jún 06, 18:04:36 »

Hát pihennie kell is Nevet am mi fogott meg Madarában? Gondolkozik mert a jelleméről még tudunk úgyahogy Pojén

na asszem még felderítem a környező topicokat is informálódni, nyáron meg majd előrő elkezdem a Narutot nézni mert sokat felejtettem :S
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 06, 18:05:35 írta ^^ » Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4195 Dátum: 11 jún 06, 18:08:24 »

^^
am Zetsut énis kedvelem, főleg az EAÉben Nevet ott oltári jóóó ikszdé Pojén
am te milyen animéket nézel még? *hopp ez lehet hogy off ^^"*
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4196 Dátum: 11 jún 06, 18:14:35 »

ez mér lepett meg? ^^ mondjuk azért nem annyira jóképű de mondjuk a Raikagehoz képest vagy Danzou meg még sokakat mondhatnék azért sokkal jóképűbb Yoropikoval együtt ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4197 Dátum: 11 jún 06, 18:25:27 »

ehh Nevet de ez is off asszem van Zetsus téma ikszdé meg van kötve a kezünk ^^" hallod ha van facebookod akkor dobj meg egy püvel szívesen beszélgetnék veled máskor is ^^
másrészt meg sajnos mennem kell Szomorú jóccakát Mosolyog  bye bye
Naplózva

bogcsiika
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 249

I never give up! That's my ninja way...


« Válasz #4198 Dátum: 11 jún 07, 06:14:46 »

mi ez a punnyadás? :|
szinte semmi változás nincs : (
Naplózva

"Maradj egy éjszakát, és meggyűlölöd, maradj egy hetet, és megszereted, maradj tovább, és örökre itt ragadsz."
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #4199 Dátum: 11 jún 07, 06:32:18 »

Reggelt! Ma 6órám lesz, tök zsír. Semmi kedvem iskolába menni, és még az eső is esik.-.-
Naplózva

Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!