24 jún 26, 06:47:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1205655 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3540 Dátum: 11 máj 16, 13:02:14 »

A pH-skálán a hetes a semleges kémhatást jelöli. Ettől felfelé már a lúgos kémhatás érvényesül, ami 14 felé haladva egyre csak erősödik. A savasnál pedig pont fordítva van, ott a 0 felé haladva lesz egyre erősebb.  kacsint
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3541 Dátum: 11 máj 16, 13:02:53 »

Ha'l a jóistennek már nem tanulok Kémiát  bow bow bow

Amugy meg 7 az a szám,jól emlékeztél.


Lille: Megelőztél Szomorú
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3542 Dátum: 11 máj 16, 13:25:31 »

Stréberkedünk, stréberkedünk?
A mi kémiatanárunk, ha sokág nem érkezett válasz a kérdéseire, akkor valami ártalmatlan, de k**va büdös gázt eregetett szét a teremben.
Jófej, mi?
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #3543 Dátum: 11 máj 16, 13:29:31 »

Naná, figyelünk az órán.  kacsint Nálunk a Chemielehrerin ha valaki nem tudta a választ az ún. "minimumkérdéseire", oly lazán bevágta a naplóba az egyest, mint a huzat.  kacsint
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3544 Dátum: 11 máj 16, 13:36:47 »

Egy kémiatanár, aki elégtelent ad annak, aki megérdemli?
Ez de extrém!
Szinte szégyenlem magam, amiért a szürke hétöznapok béna osztályelgázosító tanárárol írtam. ikszdé
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3545 Dátum: 11 máj 16, 13:43:24 »

Uhh ez még a könnyű kémia... Majd gimiben. Amúgy NH4+ és OH- lesz és ezért lúgos. Úú de vogsz szenvedni később, én is csak fogom a fejem, hogy miket veszünk, és mindig feleltetne vikt Szomorú Be vagyunk sz*rva. Amúgy milyen a perverz tesi óra?
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #3546 Dátum: 11 máj 16, 13:48:59 »

A mi kémiatanárunk csak elmondja a tananyagot, ha jegyzetelsz jegyzetelsz, ha nem nem, nem érdekli Nem nagyon szokott az órán se kérdezgetni, főleg mióta az osztálynak pontosan az 1/3-a megbukott félévkor ikszdé Erre én mit csinálok? 5-ös lettem félévkor ikszdé Az hagyján, hogy ott stréberkedek amikor egyharmad osztály bukik, de amikor megkaptam a félévimet, látom hogy a kémia 5 mellé oda van írva egy D betű. Mondom mi a frász van? ikszdé Természetesen örülök neki (ego ego ego), csak vicces hogy ilyenkor vagyok dicséretes kémiából ikszdé
Amúgy szerintem is idén a legnehezebb a kémia (mármint a 10.-es tananyag), a tavalyi év semmi volt ehhez képest (pedig akkor 4-es voltam ikszdé ) Szerencsére jövőre már nem lesz. Helyette lesz biokémia, juhú >.<
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 16, 13:50:45 írta Beatreex » Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3547 Dátum: 11 máj 16, 13:52:19 »

Bea: Te 10.es vagy 11.es vagy? Ha 11, akkor nem vágom, mert asszem nekünk már nem lesz 11.ben vagy te vmi spéci kémiás suliba jársz?
Masashi: 1 napra lennék szívesen az osztálytársad Nevet NEkünk ma unalmas volt... Felülés meg távolugrás.
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #3548 Dátum: 11 máj 16, 13:55:55 »

Én utálom a perverz tesit >.< Vagy legalábbis a perverz tesitanárt, mindig keres egy jó lehetőséget hogy letapizhassa a lányokat ikszdé A másik osztály tesitanára (aki mellesleg nő) az nem tapiz senkit, de átlagban úgy 3 perverz megjegyzése van 1 percen belül ikszdé Lenne inkább ő a tanárom ikszdé
Zer0: Én 11.-es vagyok, de 5 osztályos gimnáziumba járok. A 9. év egy angol nyelvi előkészítő volt, a többi tantárgy szintfenntartóként volt jelen, így tehát a kémia is. Nem vettük a 9.-es anyagot, hanem átismételtük az előző évek anyagát. Szóval 10.-ben tanultuk a 9.-es, 11.-ben a 10.-es anyagot, és így tovább Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3549 Dátum: 11 máj 16, 13:56:59 »

Bocs, hogy megint későn olvasok vissza, de erre muszáj reagálnom:
Bogcsiika te meg nagyon ismerős vagy valahonnan.  Gondolkozik
Persze, hogy ismerős, hiszen magyar lány.
A magyar lányokról pediglen illlik tudni azt, hogy mind egyformák... legalábbis mind egyformán a legszebbek a világon. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 16, 13:59:22 írta gman » Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3550 Dátum: 11 máj 16, 14:02:33 »

Jaah értem, nálunk is van nyelvi előkészítő. Bár én nem sok értelmét látom. A nyelvvizsga hamarabb lett meg nekem, mint a velem egyidős nyelvis ismerőseimnek.

Amúgy pl a tesitanár egyik csajnak azt mondta, hogy "Csoffadt vagy, de nem gond, majd felhízlalunk, lesz este hurka, kolbász"
Ezt ki nem érti félre? Nevet
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3551 Dátum: 11 máj 16, 14:30:01 »

Horoszkópom szerint tegnap fontos anyagi változás ért. Hát én nem vettem észre Nevet (halak - február)
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #3552 Dátum: 11 máj 16, 14:37:12 »

Én azóta nem olvasom el a horoszkópomat, mióta volt képe azt írni, hogy egy héten belül meghal egy közeli hozzátartozóm -.- (ami hála Istennek nem következett be)
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #3553 Dátum: 11 máj 16, 15:09:46 »

úristen...lefárasztott ez a 7 óra ma-.- jó ujra itthon Nyelvesít
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #3554 Dátum: 11 máj 16, 15:19:47 »

Nekem csak 4 volt. De beütemeztek nekem holnapra még egy dogát, bár ez angol, nem is kell rá tanulnom mert mindent tudok ^^". Ma meg az infó miatt tök máshova kellett menni órákra, elég furcsa volt. És ráadásul nem is az angol tanár volt velünk, hanem a napközis tanár...
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!