24 júl 01, 09:58:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1217316 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2040 Dátum: 11 márc 08, 14:51:19 »

Köszönjük fiúk, a Zoltánoknak meg Boldog névnapot! Pirul
Virágot mi is kaptunk fiúosztálytársainktól, és én külön csokit egy barátomtól^^ Pirul

De.. nőnap alkalmából anyumat lekapcsolták a rendőrök >.<# és az benne a poén, hogy 100 métert nem mentünk, pont kanyarodtunk volna fel az utcán a házhoz >.<# és azért mert nem voltunk bekötve Szomorú Szóval ma valamit hatalmas nagy mázlival keltem.. No comment
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2041 Dátum: 11 márc 08, 15:05:10 »

Pfff...  ikszdé
Virág, ugyanmár!
Én megnéztem a naplóban a naplóban a lányok szülétési idejét, és mindenkinek öklömnyi, gravírozott, horoszkópos üvegtömböt vettem.
Nem volt olcsó mulatság, elhihetitek.
De látnotok kellett volna az arcokat! (Lányokét, fiúkét, tanárokét.)
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #2042 Dátum: 11 márc 08, 15:35:52 »

Boldog nőnapot a nőknek, lányoknak, kislányoknak, nagyon kicsi lányoknak Pojén
Nálunk csak nekem volt képem csokit vinni a lányoknak, meg aztán a szívemnek kedves hölgynek volt szerencséje egy kicsit nagyobb ajándékhoz  Ámor
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2043 Dátum: 11 márc 08, 15:41:27 »

Boldog nőnapot lányok (Zolikról se megfeledkezni  Mosolyog )
Én sms-eket küldtem szét főleg. Most nincs zseton másra...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
DeX
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 105


« Válasz #2044 Dátum: 11 márc 08, 15:42:59 »

Én az eddig is jól bevált virágot adtam az általam ismert nőknek/lányoknak Mosolyog De volt valaki aki még egy kis bónuszt is kapott hozzá   Pirul
Naplózva

Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #2045 Dátum: 11 márc 08, 17:09:21 »

Fiúk, köszönjük a jókívánságokat, nagyon cukipofik vagytok ^^
Jó ég, gman, el is hiszem hogy mekkorát nézhetett mindenki Ohh My God Gravírozott üveg... Egy igazi gentleman vagy Mosolyog Nevet
Mi a fiúktól csokit kaptunk, és még a tesitanár is adott ajándékot, méghozzá azt, hogy végre bemehettünk a suli konditermébe ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2046 Dátum: 11 márc 08, 18:11:48 »

Cukipofik? Technikai KO ikszdé
Minden "lány, csaj, hölgy, asszony és nő' nevében szeretném megköszönni, hogy ilyen gálánsak vagytok. Mosolyog
Ma alig bírtam el, annyi minden kis apróságot adtak a többiek. Csokiból most betankoltam jó időre.^^
ÉS kaptam egy akkora szál rózsát, amekkorát még életemben nem láttam.  Nevet Ráadásul fehér. A vörös rózsa tényleg nagyon szép, de ami még ezt is felülmúlja, az a fehér.  kacsint
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #2047 Dátum: 11 márc 08, 18:20:31 »

Az illem úgy kívánja, hogy Boldog Nőnapot kívánjak a hölgyeknek. :) Úgyhogy...megteszem. :D
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2048 Dátum: 11 márc 08, 19:07:15 »

Csak egy kérdés: mire is jó a nőnap? Hmm? az még oké hogy a virágárusok kaszálnak, deeee engem egyáltalán nem is izgat :d olyan nap mint a többi Gondolkozik
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2049 Dátum: 11 márc 08, 19:11:37 »

Kérlek szépen... a nőnap a szüfrazsett harc, a nők egyenrangúakként való elfogadásának ünnepe, annak hogy mi is vagyunk annyira fontosak és értelmesek mint a férfiak... stb.
ennyi erővel minek az anyáknapja is XDDDD márha te nem vagy hállás édesanyádnak, hogy kihordott, megszült stb.
nah ennyit akartam Mosolyog

am köszönjük a jókívánságokat Nevet
és a Zoltánoknak boldog Zoli napot Mosolyog

én ma annyira meghatódtam suliba megyünk fel osztályba biosz  után erre minden lány padján 1 csoki *-* a táblán meg az állt, hogy Boldog Suna-napot XDD 2 osztálytársam még óra előtt fellógott és aaah jóvolt Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 08, 19:16:08 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2050 Dátum: 11 márc 08, 19:14:43 »

Idézet
a nők egyenrangúakként való elfogadásának ünnepe, annak hogy mi is vagyunk annyira fontosak és értelmesek mint a férfiak... stb.
ez alap, nem kell fitogtatni Nevet

am az anyák napja más, ők tettek is valamit a fiatalságért Nevet a még nem anyák csak vannak, szépek, okosak ikszdé etc. persze az anyák is, de ők még ennél is többet tettek, amit bioszon megtanultunk már :d
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 08, 19:15:38 írta ^^ » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2051 Dátum: 11 márc 08, 19:19:53 »

Nah akkor magyarázom másképp a nőnap annak az emléknapja hogy megkaptuk ugyanazon jogokat amik a férfiaknak is vannak amiket bizony pl Svájcban a nők csak az 1970es években kaptak meg.... szerintem inkább örülj hogy van ez a nap... nem egy szüfrazsettet (nőt és férfit egyaránt) börtönöztek be azért hogy úgy élhess ahogy most élsz Mosolyog
A mai nap tisztelet kimutatás az egész nem irányába... legalább is annak kéne lennie
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2052 Dátum: 11 márc 08, 19:25:47 »

Hallod ez ász, de ma engem csak fellökött egy roma csávó...ez tiszteletnyilvánításnak számít? Vagy hogy a fiúk kenyérdarabokkal dobáltak? Ohh My God műveletlen barmok...kajával dobálózni...........vajon aszüleik milyenek lehetnek? O____o"

amúgy ha itt nem olvasom, nem tudom ám hogy Nőnap van Nevet na holnapra majd kitalálok valamit "bosszú"ként Nevet
nekem az is elég lett volna, ha ma békénhagynak, de....most átlagosnál rosszabb napom volt ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 08, 19:27:08 írta ^^ » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2053 Dátum: 11 márc 08, 19:27:06 »

Kérlek, semmi bajom a nőnappal, de mindenféle iylen a meg nem különböztetés ünneplésén, elfogadásán alapuló "tiszteletadás" voltaképp alapjaiban igazán problémás szokott lenni.
Különösen a nagyon is szexistán kezelt nőnap.

Srác ugyanúgy arrébb lökött ovlna egy másik srácot is, és a fiúk egymsát is megdobálták, ők átérzik az ünnep szellemeét *álfanatikus arc*


És boldog nőnapot mindenkin  nőnek, lánynak, aszsonynak és nősténynek!  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 08, 19:28:59 írta STM » Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2054 Dátum: 11 márc 08, 19:30:13 »

Mondjuk itt még csúfolódnak hogy "ki szerelmes kibe" gondolom ezért sem köszöntenek vagy nyilvánítanak valami toleranciát ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 135 136 [137] 138 139 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!