24 jún 16, 23:59:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1181559 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Sassy
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 225


« Válasz #1665 Dátum: 11 feb 23, 20:56:49 »

TV témához csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy ha 12 éves gyerekem lenne én sem engedném meg neki, hogy mindent megnézzen... (itt most nem konkrétan az animékre gondolok, habár egy Hell girlt vagy egy Death Space anime-t nem nézhetne)  És igenis jogos, ha a szülő nem akarja, akkor a gyerek befogja a kicsi buciját és nem nézi meg (és igen a 12 éves az még gyerek bárki bármit mondjon is). Mert ez van, ez a nevelés. Majd ha szülő leszel megérted. Mosolyog És szerintem az is elég gáz hogy ezért más gyerekek kicikiznek, mert a szülő nem engedi a gyereknek. Mert ha azt mondtad volna, hogy mit tudom én 17-18-19 éves vagy több akkor azt mondom rendben van, tényleg gáz a szitu... de igy totálisan nem értem hogy mibajotok? Nevet

Maga az "optimizmus" szólott, akinek nem tettszik ne vegye magára. Csókolom kezeteket. Nevet
Naplózva

UT 2004 <3

"Ön és közveszélyes kocka"

-- Boom lay Boom lay Boom -- Ördögi
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1666 Dátum: 11 feb 23, 21:07:54 »

Én szeretem a papucsállatkákat meg az amőbákat rajzolgatni. Majd 7.-ben még többet kell róluk tudnotok. smirksweat meg ezek a xar vírusok Vááááh!
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1667 Dátum: 11 feb 23, 21:15:17 »

VIRION! EMlékszem, amikro anno a vírusokat vettük, megnzétünk egy hüyle videót vírusokról, amik kri űrhajóknak/robotoknak néztek ki, én pedig telfirkáltam vele mindent, mintha megfgertőznék a dolgokat  ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1668 Dátum: 11 feb 23, 21:23:18 »

Nekem ilyen tv gondom nem lesz, mert alapból nem tartok és nem is fogok tv-t tartani. Az én gyerekem pedig Dragon Ballon fog szocializálni. Ha bármi értékes van bennem, az verte belém. Nevet  bow DBZ
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 23, 21:24:39 írta Gdat88 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1669 Dátum: 11 feb 23, 21:29:40 »

Erre msot lenne egy gyenge, de korhatáros viccem.  ikszdé
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1670 Dátum: 11 feb 23, 21:30:19 »

TV témát illetöleg Sassy a számból vette ki a szót... meg mondjuk én a gyerekemnek játékból se akarok majd minden sz*rt megadni... igyekezni fogok majd csak logikát és kreativitást fejlesztőket vásárolni... meg természetes alapanyagból készültet mert az szép *-* (gondolok itt a fajátékokra, mert egy pl. rongybabát hamar szétlehet nyűni)

korhatáros vicc  Ohh My God tudni akarom ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1671 Dátum: 11 feb 23, 21:37:11 »

Ha lenne egy gyerekem, és nevelném, meg midnen, királyságra nevelném. Magabiztosnak, erősnek, hagynáém, hoyg a saját érdeklődése szerint döntsön a dolgokkal kapcsoaltban, egy ésszerű fegyleem meleltt, és kapna trévét is, csak éppen amíg nagyon kicsi, oylan adókkal, amik egy bizonyos facepalm-szintet nem lépnek át. Ja, és persze animéket is nézne. Meg olvasna. És tudna trükkö... izé, mindegy, bár hogy egy híres professzort idézzek, ha gyereket van, az olyan, mintha lenne egy kutyád, ami lassan megtanul beszélni  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 23, 21:38:09 írta STM » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1672 Dátum: 11 feb 23, 22:03:10 »

én azt akarom hogy az én gyerekeim legyenek majd a híres professzorok XDDDD na meg legyenek mellette szépek illemtudóak határozottak segítőkészek na meg hogy legyen boldog életük
de inkább szánok nekik olyan gyerekkort mintamilyen nekem volt mintsem olyat mint a mostani gyereknek (pl öcsém) van
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1673 Dátum: 11 feb 23, 22:10:53 »

Én szeretném, ha majd az én gyerekemnek jó élete lenne, és nem fognám olyan szigorúan, persze, nem engedném hogy elszálljon, de a saját bőrömön tapasztaltam, hogy nem a legjobb formája az embert faragásnak a szigorúság.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1674 Dátum: 11 feb 23, 22:17:33 »

Az egyik osztálytársam mesélte anno a jövőképét. Ő ha majd nagy lesz nem dolgozni fog, hanem csinál sok gyereket és eladja a belső szerveiket. Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #1675 Dátum: 11 feb 23, 23:05:05 »

Szimpatikus embernek tűnik. Megadod a számát? Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1676 Dátum: 11 feb 23, 23:41:39 »

Micsoda észjárás Nevet Csak győzze Őket megcsinálni/kihordani..  ikszdé
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1677 Dátum: 11 feb 23, 23:51:30 »

Megcsinálni. De ha ilyen észjárású léánkával találkoznék az lenne az igazi poén. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1678 Dátum: 11 feb 24, 01:30:53 »

Megcsinálni nem nehézXD.
Egyébként én kb 4 éves korom óta azt nézek amit akarok...   Bár akkor még délután 4 kor volt csak mese az m1en  vasárnap(Balukapitány 4everXD) Ha az ember szülei okosak és rendesen elmagyaráznak mindent akkor a TV nem káros. Unokatesóm kemény alsó tagozatos szintén mindent megnéz, és sztem ennek nincs olyan hatása....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1679 Dátum: 11 feb 24, 09:18:14 »

Nekem is meg van engedve, hogy azt nézzek amit akarok már elég rég óta. És miért? Mert az a nagy büdös helyzet, hogy mindig is volt elég eszem, és saját felelősségre néztem a tévét. Nyelvesít
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!