24 szep 28, 20:15:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 874 875 [876] 877 878 ... 902
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 8  (Megtekintve 1312347 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #13125 Dátum: 12 ápr 19, 21:13:32 »

Oh...szal Tankcsapdára akartál elhívni. Azt hittem kocsmázni xD
Amúgy Szia!

Felvidéken tényleg sok a Noémi...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13126 Dátum: 12 ápr 19, 21:16:40 »

Hanii, jelenleg dupla csavarral nyomom. xD Itt van a gép az ölemben, előttem meg szól a tv. xD Indulhatnék energiatakarékossági versenyen vajon?  Hmm?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13127 Dátum: 12 ápr 19, 21:21:11 »

mugen!

Utolsó figyelmeztetés: vagy elkezdesz normálisan fórumozni, vagy kapsz egy pár nap kitiltást. Nem akarom többet elmondani, hogy nem kérünk felesleges hszeket, továbbá, hogy értelmesen, normálisan kell írni. A mondatokat nagy betűvel kezdjük, írásjeleket használunk, az írásjelek elé nem, utána viszont teszünk vesszőt, különben teljesen olvashatatlan és értelmetlen lesz, amit írsz. És legfőképpen csak akkor írunk, ha van valami mondanivalónk is. Tényleg utoljára szóltam. Ha nem hiszed el, a többiek majd megmondják itt, tudják, hogy nem nagyon szoktam gatyázni, ha nem bírok valakivel.

Moderátor


« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 19, 21:23:30 írta Aes Sedai » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #13128 Dátum: 12 ápr 19, 21:29:13 »

Aes aztán kirak, mint macskát sz~rni. Lesütöttszemek Nem szokása tökölni, igaz néha le van lassulva, de akkor is félelmetes. :'D

Nyugi Nikuccia, én is pont ugyanígy csinálok. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #13129 Dátum: 12 ápr 19, 21:31:23 »

Áhh, mindig is irigyeltem a moderátorokat, ezért a kék színért. Olyan szép...
Fél tizenegy és lassan aludni kellene, de lakótársam még nem ért haza a munkából, szóval valószínűleg ő kocsmázik, így nincs meg a napi Dr. House adagom. Ellenben elkezdtem nézni Big Bang Theory-t. Tényleg iszonyt jó xD Bár sok rész egymás után már fárasztó.

Hiányzik a TV. Tudom, hogy neten lehet nézni, de az nem ugyan az.

Én még nem voltam bannolva, ha azt nem számítjuk, mikor valamelyik moderátor kirakott, mert érdekelt, mit látok, ha bannolva vagyok...de már nem emlékszem rá...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13130 Dátum: 12 ápr 19, 21:34:21 »

Csak egy üzenetet látsz, hogy ki lettél rakva, meg mellé egy indoklást, hogy miért, amit a modi ír. Ez a szöveg általában az adott moderátor pillanatnyi elmeállapotától függ, ami nem feltétlenül számít egészségesnek. ikszdé

Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #13131 Dátum: 12 ápr 19, 21:35:45 »

Jeeee...Nah majd egyszer trollkodom eleget, hogy ismét lássam. Aes, ha te bannolsz ,majd, akkor legyél kedves *_*
Ahogy hallom viszont megjött lakótársam és remélem van kedve egy Dr. Househoz...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #13132 Dátum: 12 ápr 19, 21:37:59 »

Oh...szal Tankcsapdára akartál elhívni. Azt hittem kocsmázni xD
Amúgy Szia!

Felvidéken tényleg sok a Noémi...

Hát igen oda akartalak, dehát mind1 ha egyszer nincs most Nevet de majd hátha sikerül megnyitnia a zp-nek egyszer Nevet
Am nekem az megdöbbentő, hogy itt milyen kevés, évfolyamon is rajtam kívül asszem az egész karon csak 1 van xD

Oh Rita most szerepet cseréltetek akkor Izével ömm nemtom a nevét xD

A kék meg nekem is tetszik Nevet Sokkal szebb amikor ezzel csesznek le valakit... Nevet

éééééééééés mehetek is aludni mert lemerült a gépem xD Imádom hogy csak aksiról van netem... pedig én ágyból akarok netezni  *___*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #13133 Dátum: 12 ápr 19, 21:39:16 »

Aes
Értettem!
Sajnos rossz a billentyűzetem és ebből adódóan  nem azt irja amit gépelek:DDD
De majd megpróbálok figyelni!
Hogyan tudok törölni visszamenőleg  hsz-eket?
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #13134 Dátum: 12 ápr 19, 21:41:45 »

Én nem irigylem azt a kék színt, rengeteg felelősség és munka jár együtt vele, legyen akármilyen gyönyörű is az az árnyalat. Nyelvesít

Morita, az Agymenőket én is csípem, de ugyanazért, amiért a HIMYM-et is nézem: egyetlen szereplőért. Előbbi Sheldon Cooper személye miatt, utóbbit Barney Stinson-ért. Nevet A legjobb helyzetkomédiák közé tartozik ez is, de abban tényleg igazad van, hogy a tömény fogyasztása megfekszi az ember gyomrát. ((:
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #13135 Dátum: 12 ápr 19, 21:46:14 »

Én is szeretem azt a kéket, bár a lila jobban tetszene. Pirul

mugen, hsz-t nem lehet törölni, csak a moderátor tudja.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13136 Dátum: 12 ápr 19, 22:02:39 »

Ui.: lehet ám jelölni meg lájkolni meg nem tudom miket lehet még csinálni, az csak jó ha fórumos ismerőseim is vannak. Nevet
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de még soha nem írtad le a teljes nevedet nem?
Vagy valami más fortéllyal kellene rájönnünk, hogy hogyan találjunk meg?  Gondolkozik
(Lehet P.Ü.-ben elkérhetném, de na, ilyen vagyok. ikszdé)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #13137 Dátum: 12 ápr 19, 22:12:26 »

Ja, igaz, basszus de egy retardált vagyok. xDDD Nem ártana nevet is adni hozzá. ikszdé Na mindegy, aki nagyon kíváncsi rám és nagyon az ismerősöm akar lenni, az megdob egy pü-vel. Nevet
Kösz heo, jó hogy szólsz. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #13138 Dátum: 12 ápr 19, 22:13:58 »

Az én kedvenc színem is a lila, de el tudnád képzelni Aest vagy Hieit, hogy lilával fenyíti a trollokat? ikszdé
Naplózva

shidori93
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Fű Falu Rejtett Fű Falu

Hozzászólások: 142

A 7 Tűz Démona


WWW
« Válasz #13139 Dátum: 12 ápr 19, 23:36:45 »

Morita, az Agymenőket én is csípem, de ugyanazért, amiért a HIMYM-et is nézem: egyetlen szereplőért. Előbbi Sheldon Cooper személye miatt, utóbbit Barney Stinson-ért. Nevet A legjobb helyzetkomédiák közé tartozik ez is, de abban tényleg igazad van, hogy a tömény fogyasztása megfekszi az ember gyomrát. ((:

Érdekes, a legtöbb embernek a HIMYM-ből Barney a kedvence, pedig szerintem maga sorozat is nagyon jó és ha már kikell emelni szereplőt akkor igaz én is bírom barneyt, de én inkább marshallra voksolok Nevet Ami pedig a BigBang theoryt illeti, én nagyon bírom pennyt is meg a reakcióit Nevet Én 3 nap alatt végignéztem 2 évadját (ha jól tudom, csak 2 évad van kiadva magyarul, feliratosan nem szeretem az eféle sorozatokat ) és engem nem fárasztott le annyira Nevet
Naplózva

<Mesterem: heo>
Oldalak: 1 ... 874 875 [876] 877 878 ... 902
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!