24 jún 13, 10:57:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ebisu Team / Konohamaru, Moegi, Udon  (Megtekintve 37087 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #150 Dátum: 09 aug 22, 12:15:29 »

Válaszom Renningan ezen hozzászólására:

Az persze nem tűnt fel, hogy a manga 456. részének 7-8-9. oldala alapján Naruto és Konohamaru között a rivalizáláson kívül valami olyan viszony is van, mint Shikamaru ill. Kurenai és Asuma születendő gyereke között. Vagyis olyan, mintha Naruto lenne Konohamaru senseije. Igaz, hogy Naruto nem egy sensei-típus és tuti nem is tudatos a dolog, de csak a szándék a fontos. És tuti senki nem fog belekötni, hogy Kohoha Jinchuurikije és első számú hőse miért tanítgatja a a jó öreg Sarutobi-sensei vagyis a Harmadik Hokage unokáját.

Még Kakashi is virul egy jót a dolgon. Mosolyog

Másrészről meg Kishimoto M. sensei nem hülye: A Rasengan A szintű jutsu, egy abszolút tehetségtelen idiótának nem taníttatná meg. ^^ Vagyis máris gyúr a Narutóék utáni következő generációra. Nevet

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #151 Dátum: 09 aug 22, 12:33:04 »

Hát de akkor is illene sztem valamit önállóan kitalálnia hamár a 3. unokája >.<#
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #152 Dátum: 09 aug 22, 13:20:38 »

Másrészről meg Kishimoto M. sensei nem hülye: A Rasengan A szintű jutsu, egy abszolút tehetségtelen idiótának nem taníttatná meg. ^^ Vagyis máris gyúr a Narutóék utáni következő generációra. Nevet
Ja és így még ezt a képet is tovább bővíti... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 22, 13:21:42 írta con » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #153 Dátum: 09 aug 22, 13:51:10 »

Hát de akkor is illene sztem valamit önállóan kitalálnia hamár a 3. unokája >.<#

Ráér, hiszen még csak 12 éves. Nem kell rohanni. Nem mindenki olyan, mint Kakashi, hogy hasonló korban már Jounnin és saját jutsuval rohangál. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #154 Dátum: 09 aug 22, 13:55:34 »

Az lenne a durva ha megtudná idézni Enmát... Nevet
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #155 Dátum: 09 aug 22, 18:13:10 »

Az az a majom ugye??Hát tényleg jó lenne ha nagypapi örökségéből is merítene valamit...Mert ha a békaidézést is lenyúlja akkor hányok....
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #156 Dátum: 09 aug 22, 19:14:24 »

Látol te Narutónál békaidézős tekercset? Jó, mert én sem. Mosolyog
Nem, ami a Peines harc elején a hátán volt, az a klónjait volt hivatott megidézni. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #157 Dátum: 09 aug 22, 19:27:34 »

Nekem akkor se szimpatikus. Már az elején se volt  Neeem a beképzelt, istenkirály vagyok hozzáálás, nekem mindent szabad, tiszteletlenség stb. Narutonál megértem, de egy hokage unokája némi kulturával rendelkezhetne.
Az meg teljesen egyértelmü h ez egy diák tanár viszony, mindig is az volt. minden jutsu Narutotól származik, ő tanitotta meg rá őket, és nem is beszélhetünk rivalizálásról, akárhonnan nézzük.
Naplózva







Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #158 Dátum: 09 aug 22, 21:13:04 »

Ne haragudj de a Hokage nem egy király vagy egy császár arra ott vannak a földesurak... Amikor ilyen volt Konohamaru csupán 8 éves lehetett kb. , érthetően még nagyon gyerekes volt. Mostanra már érettebb, amennyire egy 12 éves gyerektől ezt el lehet várni. És haa visszaemlékezel Konohamarut pont az bántotta, hogy a Hokage unokájának tekintik csak és ezért nem szidják le, nem javítják kim csak dicsérik bármit is tesz, kivéve Naarutót, akit ez nem érdekelt. Ezért jöttek ki jól és jött létra a sensei-tanítvány kapcsolat is. A rasenganon miért kell felháborodni? Ha valóban egy nagy Hokage unokája, akkor miért nem tanulhatná meg?  kacsint
Naplózva


 
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #159 Dátum: 09 aug 22, 21:37:00 »

Igen, ahogy Kazekage Sama mondja.Én nagyon remélem, hogy Konohamaru is bivaly kis ninja lesz.Azt is remélem, hogy ez az Ebisu team nem lesz egy "Naruto team".Vagyis moegi-ből nem lesz orvos ninja, Udon-ból meg egy "harmadik Orochimaru"  >.<# (na jó ezt tudom, hogy valószínűtlen de kitudja).
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #160 Dátum: 09 aug 22, 21:39:09 »

Udon-ból meg egy "harmadik Orochimaru"  >.<# (na jó ezt tudom, hogy valószínűtlen de kitudja).
Á nem,csak aktiválódik a sharinganja,és egy chidoris katanával fog hadonászni...   Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 22, 21:41:26 írta con » Naplózva
Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #161 Dátum: 09 aug 22, 23:24:50 »

Hát ebböl a csapatból , ha lesz valami esetleg az ...Konohamaru  .. meg nagyon nehezen tudom elképzelni , hogy Moegiből ..Udonról meg ne is beszéljünk.. Nevet
Naplózva
Nucklear
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 215



« Válasz #162 Dátum: 09 aug 23, 08:42:38 »

ja hát ahogyaz a kettő kinéz az kész Nevet De lehet hogy Udonnak kekkei genkai-a van hogy a taknyot tudja fegyverként használni Nevet
Naplózva

Takashi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 96



« Válasz #163 Dátum: 09 aug 23, 09:23:43 »

Jah a taknyából formál egy folytó zsinórt ... Nevet Moegi meg a hajából őserdőt tud növeszteni...
Naplózva
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #164 Dátum: 09 aug 23, 10:32:37 »

Moegi meg a hajából őserdőt tud növeszteni...

vagy csuhébabát ikszdé

Én nem tudom elképzelni, hogy milyen felnőttek lesznek Konohamaruékból  >.<#
Udon tovább taknyozik... kis értelmi fogyatékos. Moegi meg túl gyerekes. Konohamaru meg hülyeséget csinál a sok utánzásából. Mint egy ál-sharinganos...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!