24 ápr 28, 00:09:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Piccolo  (Megtekintve 15219 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 máj 02, 08:53:54 »

De mondjuk én nem értem, mert nem egyszer volt, hogy mikor ugyan azokat az edzéseket csinálta végig mint Goku, akkor jóval többet és gyorsabban fejlődött nála. pl Kaiou kezei alatt pár nap alatt töbett fejlődött, mint Goku 1 év alatt, vagy amikor Goku visszatér az űrből és hárman elmennek edzeni, akkor ott Goku alap formában szerintem erősebb lehet, mint Piccolo, viszont amikor meg szembekerülnek az androidokkal, akkor látszik Piccolo erején, hogy Goku és Vegita esélytelen lenne ellene átváltozás nélkül.
Naplózva

median
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 41


« Válasz #16 Dátum: 11 jún 02, 19:50:18 »

piccolonak a legelőnyösebb tulajdonsága a regenerálódás szerintem mert ha belelőnek valami nagy támadást akkor úgy mint cell is tud regenerálódni
Naplózva

Kankuro Gaara
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 36


« Válasz #17 Dátum: 11 szep 11, 22:47:50 »

A legjobb karakter az egész DB univerzumban. Amikor először láttam a Tv-ben(keményen négy-öt évesen xD), kb. ez olt a reakció: néz-->he?-->néz-->szem megcsillan-->Kyaaah Imádom!--> és onnantól kezdve minden nap ott ültem a TV előtt, és csak azért néztem a sorozatot, hogy láthassam Ifjú Sátán(és később Vegita-t is Nyelvesít). Emlékszem egy esetre, amikor nagyon-nagyon kiakadtam. DBZ utolsó rész, mindenki boldog, megjön Son Gohan és Videll(Blaaa >.<#) és Ifjú Sátán ott fekszik a fűben, a virágok között. Párszor visszatekertem mire az agyam feldolgozta.  ikszdé  A másik, amikor kiborultam, amikor Nappa megölte. Majdnem sírtam.  Sír
(Ahhoz képest, hogy a ki a kedvenc szereplőd topicba csak három sort írtam. Dx Fejlődök. Nevet)
Naplózva

,,Ne versenyezz az idiótákkal! Mert legyőznek a rutinjukkal!"
,,Én nem szeretem az egoistákat, mert nem engem szeretnek."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #18 Dátum: 11 dec 04, 02:11:41 »

Valamelyik részben említik, hogyha Kami és Piccolo Daimaou nem válnak szét, akkor erősebbek lennén/lenne mint Freeza.
Vagyis a Névtelen Namek nagyon táp volt. Viszont, hogy a fenébe szerzett akkora erőt? Évtizedekig várta a "szüleit" az űrhajójánál, szóval ott volt ideje gyúrni. Na de alap Földi körülmények közt azért ez kicsit túlzás. Oké nem épp a legbarátságosabb környezetben árválkodott. Véleményem szerint az egyetlen lehetőség, hogy az erejét azt örökölte, akár csak Piccolo az apjától.
Ha ezt az erő öröklést figyelembe veszem, akkor Katasnak is kb Freeza szintűnek kellett lennie.
KAtasrol annyit tudni, hogy a sárkánygömbök egyik alkotója és hogy meghalt egy (aszem természeti) katasztrófában a Namekon.
Mi az ami megöl egy Freeza szintű valakit? A bolygó felrobbanása? De az még meg van, vagyis meg volt, míg Freeza látogatást nem tett oda.
Ha bolygó robbanás nem, akkor minimum egy vulkánkitörés, és a láva maga alá temette.

A katasztrófát egyedül Guru élte túl, aki Katas mellett szintén a sárkánygömbök alkotói között volt.
Ő népesíti be újra bolygót és lesznek köztük harcosok és gyógyítók is.
Egy újabb elméletem: Guru alapból a gyógyítok kasztjába tartozott, így nem igazán tud erős harcosokat létrehozni.

A másik dolog, hogy szerintem Shen Longot is a Névtelen Namek hozta létre (Tudom GT fekete csillagos gömbök, de áá mindegy)
Mert azért Shen Longhoz is baromi sok spiriusz kellhetett, 
Kami elvesztette gyerekkori emlékeinek egy részét:
http://naruto-kun.hu/manga/Dragon_Ball/244/9  innen olvasd

Szóval lehetséges, az is, hogy amikor különvált, akkor az erejével és személyiségével az emlékeinek egy része is megoszlott.

Valószinűnek tartom, hogy a Namekok is egy elég brutáltáp népség lehettek, csak ők éppenséggel a béke filozófiáját követték.

A végére megnyit, hogy a Névtelen Namekot hívták eredetileg Piccolonak.

Piccolo a namek űrhajó ajtónyitó jelszava,
http://naruto-kun.hu/manga/Dragon_Ball/244/11
de szeintem nem véletlenül.

Itt van, hogy Piccolo jelentése Másvilág, de ez nem zárja ki, hogy Katas ezt a nevet adta fiának, és emiatt lett ez az ajtó jelszava.
http://naruto-kun.hu/manga/Dragon_Ball/244/15
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 11 dec 04, 14:43:34 »

Az biztos hogy tápok voltak , már csak azért is mert amikor picolo meg neil eggyé váltak piccolo sokszorta erősebb lett, ha az összes namek harcos eggyé vált volna fagyasztó egy ütésnél tőbb nem lett volna.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #20 Dátum: 12 jan 08, 15:40:32 »

Lehet, hogy Katas azért volt oylan táp, mert több namek összeolvadásából jött létre. Talán meg akartak állítani egy katasztrófát, de késő volt, és amúgy sem votlak benen biztosak, hoyg siekrül. Biztos ami biztos, szuper namekká válva már szültek egy utódot, aki (mint Piccolo jr. ) kivételesen nagy erőt kapott (ez le is gyengíthette, és lehet, hogy pont emiatt nem élte túl a katasztrófát), aztán elküldték egy űrhajóban, ők meg kiálltak egy nagyobb meteorral szemben. Szétkibvlastolták, de belehaltak a robbanásba, a faj nagy részével együtt.
Kami "szüleim" megfogalmazása is erre utalhat, mert amúgy csak egy szülője volt.

Amúgy nem biztos, hogy a névtelen NAmek neve Piccolo votl, és innen emlékezett Piccolo daimo a nevére (ami a namek nyelven is jelent valamit, de egy hangszer neve is, ami tetszett neki, ezért hangszerkről nevezte el késöbb a gyerkeeit). HA mindkettőjük emlékezete zavaros volt, és nem csinált soha semmit az űrhajóval, lehet, hogy neki ennyi maradt meg a gyerekkorából, a jelszó, amivel ki-be járkált a gyúrás és várakozás közt.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 08, 15:43:26 írta STM » Naplózva
Sunny
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 240


« Válasz #21 Dátum: 12 ápr 30, 22:53:51 »

Emlékszem, mikor Gokuval harcolt kezdetekben, mennyire bírtam, végig izgultam, hogy mi is lesz. Gondolni se mertem volna akkor, hogy megjavul kacsint Eszméletlen karakter. Szuperül meg van alkotva!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva
Trunks
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193



« Válasz #22 Dátum: 12 máj 02, 15:17:23 »

A karakter stílusa nagyon tetszik, de a magyar hangja se semmi  Kúl
Naplózva

drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #23 Dátum: 12 máj 20, 18:13:48 »

Mármint a hangok terén? Úgy tényleg rendben van. Piccolo-é is nagyon jó. De a személyiséghullám, életerőhullám, stb.. Ezek azért viccesek. Akárhányszor használták, a kamehameha mindig máshogy volt megnevezve.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #24 Dátum: 12 máj 20, 20:15:52 »

Igen, a Kamehameha=életerőhullám/mágikus erő/szélvész visszaállás stb.. Nevet Majin Buu=Bubu, Mr. Satan=Hercules.. SSJ3=Megaharcos blabla ezeknél fogtam a fejem, de aminél kb meghaltam az az volt mikor Goku először változott Oozaruvá, erre a narrátor benyögi, hogy a vérfarkas átka lesújtott Nevet
Egyébként a szinkronhangok többsége tényleg nagyon jó Mosolyog

Na ha már Piccolo, az egész DB-DBZ egyik legmeghatóbb jelenete volt, mikor feláldozta magát a kis Gohanért :'(  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 20:17:41 írta pumpa28 » Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #25 Dátum: 12 máj 21, 19:08:59 »

Ne már, komolyan azt mondta a narrátor, hogy vérfarkas? Nevet

Nekem amúgy Piccolo és Goku Budokai-n zajlott harca tetszett a legjobban, igazi egymásnak feszülő, kőkemény csata volt Nevet De azt is bírtam, amikor a kis Goku legyőzte Daimao-t. Ezeknek a harcoknak még olyan tipikus DB-s feelingje volt Mosolyog
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #26 Dátum: 12 máj 21, 20:06:49 »

Ja mikor daimao hasán akkor lyuk volt, mint a feje, sőt még nagyobb Nevet de azért még kiköpött egy tojást. Az akkor honnan jött elő neki? ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #27 Dátum: 12 máj 21, 20:07:41 »

Ez egy igazi Kindermeglepetés volt Nevet
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #28 Dátum: 12 máj 21, 20:45:45 »

Kindermeglepetés, ezen behaltam ikszdé
Amúgy én is mindig elgondolkodtam azon hogy honnan köpte ki azt a fej méretű tojást. Nevet Lehet hogy nyállal szaporodnak. ikszdé
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
samdav
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #29 Dátum: 12 okt 26, 12:06:18 »

A Buu sagában ilyen volt:  Szomorú
Azért nem szabad lenézni azoknál a részeknél, hiszen míg Gohan vissza nem tért a Földre, addig csak Ő és Goten, meg Trunks volt, akik hátra maradtak Buu ellen. Bár kicsit összetojta magát, de akkor is odatette magát Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!