24 ápr 26, 13:07:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Genjutsu (Illúzió technikák)  (Megtekintve 90736 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #330 Dátum: 12 okt 03, 14:49:51 »

Akkor a 2. mizukage Délibáb technikája ugy működik hogy létrehoz egy "illúziót ami egész csatamezőre kiterjed" és a délibáb mizukage ugye sebezhetetlen.... viszont nekem az nem tiszta (az tiszta h a délibábot támadják mert azt hiszik h az az igazi)  de nekem ugy tűnt a mangából h Gaara amikor a Délibáb ellen harcolt, és ugye az mondta h nem MUU hanem ő a legerősebb, hogy maga a délibáb intézett támadásokat Gaara ellen, különben nem az ellen védekezett volna Gaara.....
Vagy a délibáb nem támad hanem az igazi Mizukage támad valamerről?? de annak ugy meg nem lenne értelme
Naplózva
kszabesz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 4


Még élek


« Válasz #331 Dátum: 13 feb 07, 01:38:14 »

Ha Genjutsuról van szó akkor egyértelmű. Nevet
Magen  Kasegui no Jutsu
Magen  Kyouten Chiten
Tsukuyomi
Utakata
Izanami, és az Izanagi. ^^
Naplózva

FairyTail mádóshi
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #332 Dátum: 16 jan 17, 19:19:45 »

[ANIMÉSEKNEK SPOILER]

A Naruto vs. Sasuke harcban Sasuke használhatott volna genjutsut, úgy mint Kakashinál az utolsó filleres animében?
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #333 Dátum: 16 jan 17, 19:27:24 »

Kizárt dolog. Nekem már ez a filleres hülyeség is b@szta a szemem...
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #334 Dátum: 16 jan 17, 22:07:01 »

És miért? Mosolyog
Már a Sasuke vs. Kage arcban is simán beszivatott vele egy olyan szintű shinobit, akit a Raikage testőrének jelöltek ki. Naruto pedig nem pont a genjustu típusú ninják közé sorolható.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #335 Dátum: 16 jan 17, 22:18:00 »

Narutonak ott van Kurama, aki megzavarja a chakráját.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #336 Dátum: 16 jan 17, 23:57:44 »

Pontosan, Kurama miatt elvileg minden genjutsu eleve ki van lőve.
És amúgy meg a fillerben teljesen nonszensz, hogy Kakashi ilyen könnyen, és ilyen hosszan kidőlt egy sima sharinganos genjutsutól...világos, Sasuke rohadt erős lett, ráadásul Kakashi ugye nem használta a sharinganját, de akkor is. Még Itachi genjutsujai ellen sem volt tehetetlen, amíg nem vetette be a mangekyou-t.
Habár nemtom. Sharingan nélkül lehet, hogy ez lett volna a vége a "valóságban" is.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #337 Dátum: 16 jan 18, 00:42:42 »

Na meg azt a Kumogakurei shinobit ne hasonlítsuk már Kakashihoz (sharingan nélkül se). Narutohoz meg aztán végképp.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #338 Dátum: 16 jan 18, 11:19:59 »

Amikor Kurama nem volt magánál, akkor Naruto ki volt szolgáltatva.

Ja, egyébként meg Kurama chakráját el tudta fojtani a Sharingannal, amikor Yamatóék mentek Orochimaruhoz.

A filler valóban elég necces, nagyjából ráírom a meglepetés számlájára. De nem is azért mondtam, mert hiteles, csak a koncepció kivitelezésének szemléltetésére.

El nem tudom képzelni, hogy Naruto jobban ért a genjutsukhoz, mint az a Kumogakurei jounin.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #339 Dátum: 16 jan 18, 11:59:16 »

A Sasuke vs Naruto harcnál mikor nem volt magánál Kurama? Ilyenre nem emlékszem..

Igen, Sasuke eltudta foltani azt a chakrát, amit Kurama a pecséten keresztül szivárogtatott. Mostmár nincs pecsét, szabadon van, mint a madár Narutoban. Nyugodtan barátkozz meg azzal, hogy Narutora nem hatnak a genjutsuk.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #340 Dátum: 16 jan 18, 13:27:30 »

A többi bijuu is szabadon volt, amikor kőgombócot csinált belölük. Elvileg a Sharingan, főleg a Rinnegan ilyen ultimate fegyver ellenük.

Akkor nem volt magánál, mikor a legutolsó adag chakrát átadta Narutonak, és elaludt. És ezt Sasuke tudta. Akkor megtehette volna, hogy visszahátrál, elengedi a kagutsuchit, és genjustut használ.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #341 Dátum: 16 jan 18, 14:29:34 »

De akkor nem Narutot genjutsuzta, hanem a bijuukat. És azt már a történet eleje óta tudjuk, hogy azt lehet.
A kövekben nem volt senki, aki megtudta volna zavarni a chakra-áramlásukat.
A lényeg: Egy tökéletes Jinjurichit (mint amilyen Bee, Naruto, meg elvileg a 4. Mizukage) nem lehet genjutsuzni.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Venator
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47


« Válasz #342 Dátum: 16 jan 18, 14:57:45 »

..., mert a bennük lévő bijuu képes a chakraáramlást befolyásolni. De mi van, ha nem képes, mert mondjuk alszik?
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 18, 15:05:55 írta Venator » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #343 Dátum: 16 jan 18, 17:11:56 »

Akkor nyilván nem képes, és a szabály nem érvényes Nevet Viszont ahogy mondtátok is feljebb, egy tökéletes jinchuuriki chakráját nem lehet elfojtani, mint azt tette Sasuke a shippuden elején.
A végén pedig Sasuke nem tudta használni a rinneganját annál az utolsó támadásnál. Az jó kérdés, hogy miért nem próbált meg genjutsuzni a helyett a támadás helyett...valszeg azért, mert így, erővel akarta legyőzni Narutot, vagy a szeme már annyira kivolt, vagy bármilyen indokot fel lehet hozni.

Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 21 22 [23]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!