24 jún 14, 16:32:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Soul ignition  (Megtekintve 34965 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #30 Dátum: 10 nov 30, 18:59:35 »

Legújabb scan:
TITKOS KARAKTER:

Avagy nem is annyira titkos ez a titkos karakter? Nevet

99,99%-ra biztosra veszem,hogy Ichi mellett lévő "fiatalember" lesz benne a játékban,aki mellesleg a most decemberben debütáló Bleach 4. Movie-ban tűnik majd fel. Bár nem értem mit keres a kezében Ichigo Tensa Zangetsu-ja? :S
Először azt hittem,ez az Isshin edzései utáni hosszú hajú Ichigo avagy Final Getsuga,viszont a kezén lévő bilincs jobban magyarázza a Bleach Movie 4.részének titokzatos karakterét,hiszen ő egy pokolból szökött rab,asszem.
Meg maga a Story szerintem úgy sem fog elmenni az Aizen arc végéig,max az Ulquiorra harc végéig fog tartani szerintem.
A másik tény,ami a Movie 4. karaktere mellett szól,hogy eddig a psp-s részekbe is behoztak Bleach Movie karaktereket, úgy látszik itt sem lesz másként. Mosolyog
Naplózva

Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #31 Dátum: 10 nov 30, 19:03:38 »

Áhhh de kár hogy nincs ps3-am >;[[[[[ (márcsak az a gondolat éltet,hogy hátha,hááátha lesz akkora szerencsénk és XBox 360-ra is kiadják majd )
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #32 Dátum: 10 nov 30, 19:21:04 »

Én sem vágom miért van a kezében T.Z. >.<# Gondolom a movie-ben derül majd ki. Talán ellopta? >:3 Bár nincs lánc a végén...
Nade a képek szerint szerintem sem dolgozza fel az egész Aizen arcot, hiszen az már kicsit sok lenne ha Hueco Mundo-ba menetel >> Jelenlegi részek lennének benne. De talán az is lehet hogy HM-ben kezdjük alapra a játékot... =)
Dinuu: Kérj valamilyen ünnepre xD Lesz még elég mire megjelenik a game (gondolom)
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #33 Dátum: 10 nov 30, 22:48:39 »

Régebbi/új infó:

Még az első scan megjelenésénél nagy felháborodást keltett az egyik külföldi fórumon,hogy elvileg a játék JAP régió záras lesz. Repkedtek is a kommentek,hogy miből gondolja a Sony,hogy az  USA-nak illetve EUR-nak nincs szüksége Bleach játékra? Vagyis ennél a régió zárnál elvileg nem lesz elég egy JAP profil(mint anno a Ultimate Ninja Storm 2. demójánál),hanem JAP gép is kell majd hozzá valamint a játék kizárólag csak Japánban fog megjelenni.Ha belegondolunk van benne ráció,mivel a PSP-s részek szintúgy kizárólag csak Japánban jelentek meg,USA/EUR verziót nem kaptunk a Heat The Soul sorozat 7db részének egyikéből sem valamint a 2részes Soul Carneválból sem. Persze a flashelt PSP-vel rendelkezőeket nem nagyon érintette a dolog,viszont aki UMD-re is vágyott,azoknak kicsit nehezebb dolguk volt,de még ők is ebay-ről beszerezhették a lemezt. PS3-nál is megoldható lesz a korong megrendelése importként,de a régió zár marad,szóval ha nincs JAP gép,nincs Bleach :S
Ez a hír talán nekünk Box tulajoknak kicsit enyhíti a szívfájdalmunkat és a PS tulajokra meg pont ellenkezőleg hat,persze ez még nincs kőbe vésve,még a játék megjelenése jóval odébb van,majd ha folyamatosan dobják ki az első trailereket,gameplayeket és meglátják,hogy mégis lenne kereslet a játékra japánon kívül is,talán elgondolkoznak majd. Mosolyog

Más:

Egy kis esély latolgatás a Box verzióra:
A Naruto frencsájz hd konzolos debütálása Boxon kezdte meg pályafutását,egészen pontosan: 2007.10.23.án jelent meg a Naruto:Rise of Ninja epizód,majd egy évre rá a PS3 tulajok is megkapták a maguk Naruto: Ultimate Ninja Storm-ját,dátum szerint 2008.11.04. Természetesen mind a 2játéknak meg voltak a saját jellegzetességei,de mind a 2 nagykonzolos tábor megkaphatta kedvenc animéjének adaptációját. Ezeket figyelembe véve ha marad a 2011-ben megjelenő nagykonzolos Bleach PS3 exkluzívitása,akkor sem kell nekünk Box tulajoknak csöggednünk,hiszen nagy eséllyel majd 2012-re majd Boxra is elindítanak egy hasonló Bleach sorozatot,közel a Bleach Soul ignition 2 megjelenésével,már ha lesz neki 2.része és miért ne lenne? Nevet (Naruto: The Broken Bond 2008.11.18) és majd egy 2éves várakozás után megtörik az exkluzívitás és jön 2014-re a 4.rész,ami a Boxos verzió második része lesz és PS3-ra is megjelenik majd! Nevet
Persze ez az én elvont elméletem a Naruto játékok megjelenésére ráhúztam a várható Bleach megjelenéseket. Itt majd pont fordítva történik minden,mint a Naruto játékoknál. Ott Box-szal kezdődött,minden itt pedig PS3-al és valószínűleg majd a Naruto-val ellentétesen itt majd a Box verzió töri meg az exkluzívitást. Nevet
Hát majd meglátjuk bejön-e a jövendölésem,persze érdekes lenne,ha tényleg így történne és vicces is ez a reciprok dolog,de a messiás szóljon belőlem! Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #34 Dátum: 10 dec 01, 14:03:33 »

Csak japcsiban lesz játszható a game?! >.<# O...omg...AAAh de genyák =(
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #35 Dátum: 10 dec 01, 14:53:29 »

Régebbi/új infó:

Még az első scan megjelenésénél nagy felháborodást keltett az egyik külföldi fórumon,hogy elvileg a játék JAP régió záras lesz.

Kizárt, a PS3 ban nincs régiózár, ez nem úgy megy mint a box, hogy kell profil. Beimportálod a játékot és megy bármelyik PS3 on. Sosem hallottam még régiózáras PS3 játékról szal nem hiszem, hogy igaz a hír, bár nem fogok összeomlani ha valahogy mégis....
« Utoljára szerkesztve: 10 dec 01, 15:00:24 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #36 Dátum: 10 dec 01, 15:49:05 »

NHa végre uj hírrel tudok szolgálni.
Maga a játék 2011 re fele jelenik meg japánban, amerikai bejelentés még várat magára.
UJdonág hogy a játék a hel(blech az ujjat) moziflmet is feldolgozza.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #37 Dátum: 10 dec 01, 19:31:23 »

Kösz mindenkitöl az infókat! Mosolyog
Így tovább!
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #38 Dátum: 10 dec 01, 20:23:34 »

NHa végre uj hírrel tudok szolgálni.
Maga a játék 2011 re fele jelenik meg japánban, amerikai bejelentés még várat magára.
UJdonág hogy a játék a hel(blech az ujjat) moziflmet is feldolgozza.

Ez a 2011 nem is olyan nagy hír, mert mindenki mondogatta hogy lehetséges még valami 2011ig.

-

Viszont a terjesztésében az anime webáruházak és a "nagy boltok" fogják híresztelni hogy van egy ilyen is.
szóval magyar o. sem fog lemaradni mert szállíttatják majd, mivel a sony se gondolta hogy majd csak japánra
mivel ebből eleve nem lenne semmi haszon. Nos, akkor miről is beszélünk?
Mellesleg a sushi meg az ilyen kaja is mind "japán kaja" vagy beszéljünk a ramenről, és még is van MO-n is
(gyengébbek kedvéért Magyar Ország  Mosolyog )
Szóval az, hogy csak japánba lesz az már eleve hazugság Nevet

Emellett ott van egy csomó játék ami ps/japán még sem anime és van.
nincs régió zár mert mint mondtam, a sony jönne ki sz@rul belőle Nevet
Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #39 Dátum: 10 dec 02, 15:36:28 »

Jó régió zár felejtős,rosszul tudtam,nem vagyok benne a PS3as dolgokban,mivel Boxom van.
Viszont a kizárólagos japán megjelenést még mindig tartom,hiába hogy lehet importtal behozni Magyarországra,az még ugyanúgy Japán marad,tehát USA verzió sem lesz,azaz kb úgy fog kinézni,mint a Bleach Heat The Soul akármelyik része,vagyis a menüpontokban lesz ennyi angol,h Story,Arcade,Versus és még mit tudom mi,de a játék 99,99% Japán lesz,nem lesz angol fordítás és persze,hogy beszerezhető lesz e-bayről,amazonról vagy hasonló helyekről,de az hogy Magyarországon mondjuk az 576kbyte-nál megjelenjen hivatalosan,azt kizártnak tartom,legalábbis én 576-nál nem találkoztam PSP-s Bleach játékkal itt Magyarországon,mivel itthon nem jelent meg egyik része sem és már egyértelműen nem is fog,de nem csak itthon,hanem japánon kívül sehol sem. Persze nem tartom kizártnak,h vesznek fel rendelést és ők is importban megoldják 1-2külön kérésre,de akkor az még gondolom plusz költséggel fog járni a behozatala kis hazánkba. Ettől függetlenül lehet nem így lesz,hiszen én csak az eddigi fejlemények hatására következtetek erre,mivel Bleach+Namco Bandai+Sony=Kizárólagos Japán megjelenés (Bár lehet a PS2es Bleach: Blade Battlers két részét is a Namco Bandai készítette,nem tudom pontosan,de ha így is van az arány tőlük,akkor is 9db kizárólagos japánban megjelent Bleach játék és csak 2db "univerzális")
Naplózva

Dj ToX!c.
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 248

"Nem adom fel, mert ez az én ninja utam..."


« Válasz #40 Dátum: 10 dec 02, 16:44:59 »

Mellesleg pár külföldi forgalmazó biztos hogy fogja igényleni, mivel elég ritkaság lenne, ezért külön is fizetnek egy xy összeget azért, hogy angol nyelvel gazdagodjon maximum ha szinkron nem is.
Ezért a vállalat több billiós összeget össze tudnak szedni, mivel nem csak 1 ország fog fizetni azért, hogy egy angol(világnyelv)-ra/-re fordított amit valószínű hogy érteni is fog a többség...
Tehát nem 5e ftot fognak kérni érte hanem szerintem meghaladja majd a 23e ftot
és nem csak azon az országon, ahol a vállalat igényelte.
Importálni persze.. ennek az esélye 200%

és ennek is 100% hogy lesz angol verziója.
mellesleg a külföldi nagy cégek kiszagolják ezt, és mivel "nagy durranás" lesz az egész, és elég ritka ezért tudják hogy a nagy üzletek is rá fognak kattanni mert az ország 75%-a (közelítő érték) anime fan.
Mellesleg "ultimate" az egész animáció , olyan mint a naruto.


bye bye

Naplózva

"...Soha de soha az életbe...

...ne következtess elhamarkodottan..."
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #41 Dátum: 10 dec 02, 17:14:17 »

Nah,megtaláltam a hivatalos forrást:
http://www.joystiq.com/2010/11/13/bleach-soul-ignition-brings-franchise-to-ps3/
Külön kiemelném még 1x és utoljára:
"Soul Ignition isn't set to be released until 2011, and it's likely to remain a Japan-only release". Tehát senki ne várjon USA/EUR verzsönt! A játék teljesen japán lesz,hasonlóan a kistestvéreihez!(Megjegyzem azok is hatalmas népszerűségnek örvendenek nem csak a Japánoknál,de kb mindenhol,de ennek ellenére maradt a kizárólagos Japán vonatkozás) Japánon kívül nincsen és nem is lesz hivatalos megjelenése. Tehát lehet majd rendelgetni ebay-ről. Mosolyog
Igazából,h csak japán vonatkozása lesz a játéknak engem egyáltalán nem is zavarna,hiszen a Heat The Soul sorozatnál sem zavart egy cseppet sem,mivel az animét néztem mindig így képben voltam a történésekkel is.Tutira rendelném ebay-ről,ha PS3 gépem lenne és nem Boxom,mint ahogyan mások is:
"If it's half as good as the psp games i'll probably import it. Those games are some of the best fighting games made for the psp."
"If it looks even half as good as Ultimate Ninja Storm does, I'll probably get suckered into importing this."

Szóval összegezve ennyit az "ennek is 100% hogy lesz angol verziója" teóriáról.
Azt hiszem ezt a témát rendesen kiveséztük.
bye bye
Naplózva

Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #42 Dátum: 10 dec 02, 18:19:57 »

Ezt ki fejleszti?
Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #43 Dátum: 10 dec 02, 19:16:08 »

Namco Bandai(Kemény 3 hozzászólást kellett volna visszaolvasni:/)
Naplózva

Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #44 Dátum: 10 dec 02, 20:29:40 »

Szerintem nem az a baj hogy japán lesz a játék hanem hogy nem jön XBoxra és csak japánban lesz kapható!
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!