24 ápr 27, 22:57:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Legerősebb szereplők listája.  (Megtekintve 49372 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #15 Dátum: 11 máj 08, 13:01:37 »

Enel gyengébb Luffynál ahogyan most már Croki-boy is. Luffy tudja a titkát és a gyenge pontját. Enel meg pont az egyetlen embert találta meg akit nem tud legyőzni:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #16 Dátum: 11 máj 08, 13:14:08 »

Croci még úgy is leverte egyszer Luffyt hogy az ismerte a gyengepontját. Mondjuk Gear-ekkel tényleg erősebb az említett 2 karakternél, de mégse lehet nagyon előrébb helyezni. Ugyan Crocodile-t leverné, de szerintem Hancock és Jinbe ellen az animében esélye se sok lenne. Ugyanez igaz Enelre, őt lekapná, de Marco, Kuma és társai szerintem röhögve elintéznék. :D
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #17 Dátum: 11 máj 08, 14:03:58 »

Már nem kell sokat várni és Jinbei és Hancock is fejet hajt Luffy előtt. Ahogy az összes említett is:P
Viszont amit írtál egyenlőre helytálló. Hancock minden téren kemény ellenfél. A sengoku maga mondta. A király akarata és a mero mero gyümi kombinálása igen erős... "taijutsuban" se tűnik túl sutának Hancock.
Listát azért nem állítok, mert képesség és haki függő. Viszont ez már off szagúxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #18 Dátum: 11 máj 08, 14:08:55 »

Úgy tudom a mero mero nem hat Luffyra ....az első találkozásnál ez már kiderül csak a haki miatt erősebb a szerelmes leány Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #19 Dátum: 11 máj 08, 14:29:29 »

Én nem is Luffyra gondoltam. Általánosságba írtam. Mindenkinek meggyűlik vele a baja.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #20 Dátum: 11 máj 08, 16:31:32 »

Itt az erős embereknél is érdemes figyelembe venni, hogy előfordulhatnak körbeverések. Az a legerősebb aki az adott körben a legtöbbet képes lenne legyőzni. Például Luffy halálos ellenfele Magellán akit senki nem érinthet meg büntetlenül. Azok viszont előnyben vannak Magellán ellen akik képesek távolról neki ártani, netán immúnis a mérgekre. Lehet, hogy most már Luffy is az. Enel például nagyon legyalázta volna Magellánt de sok másik logia gyümölcs használót is viszont Luffy esetében most már nem sok esélye lenne. Remélem találkozunk még Enel barátunkkal a későbbi történetben.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 11 máj 09, 19:33:59 »

Ilyen listát valóban nehéz felállítani, gondoljunk csak arra, hogy Luffy körberöhögi Frankyt, aki viszont szerintem elég nagy eséllyel csapná le Crocodile-t, aki meg Luffyt röhögte körbe háromból két harc alatt. De azért felállítom, az én listámat:
0. Sengoku kecskéje, Tyrannosaurus, illetve Shanks legénységébe tartozó majmos csóka majma  Hümm-hümm
1. Edward "Shirohige" Newgate, (Monkey D. Garp, Gol D. Roger, Monkey D. Dragon, NW Marshal D. Teach)
2. Silver Rayleigh, (Sengoku, Shanks, Big Mom, Kaido)
3. Kizaru Borsalino, Akainu Sakazuki, Aokiji Kuzan, Doflamingo, valamint Mihawk (NW Monkey D. Luffy, NW Roronoa Zoro, NW Sanji)
4. Bartholomew Kuma, Boa Hancock, Jinbe, Fisher Tiger, (NW Nico Robin, NW Tony Tony Chopper, NW Franky)
5. Crocodile, Gecko Moria, (NW Nami, NW Usopp, NW Brook), Ivankov
6. Magellan, Portgas D. Ace, Enel(Shillew, Marco, Jozu)
7. Eustas "Captain" Kid, Trafalgar Law
A zárójelben lévő személyeket csak tippelem, az ő erejükben nem vagyok biztos.
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 08, 13:44:13 írta renato » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #22 Dátum: 11 máj 10, 16:31:07 »

Érdekes sorrend , bár nem értem , hogy Magellán előtt mit keres Crocki , Moria , Nami , Ivankov és azt se értem , hogy Enel miért lenne egy szinten Marcoval , Shillewvel illetve Magellánnal. Mindenesetre szép , hogy megpróbáltál sorrendet csinálni én nem merek belekezdeni , mert eléggé körbeverős a One Piece karakterrendszere.
Off: Igazad van , keverem a fórum témákat már. Annyi mindennel kezdtem foglalkozni , hogy kihagy a rövidtávú memóriám. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 nov 13, 21:03:07 írta Ishida » Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 11 máj 10, 17:35:11 »

Enelt nem vagyok hajlandó előrébb rakni, sokat többet gondolnak róla, mint amennyit valójában ér.
Magellan ellen távoli támadásokkal lehet nyerni, valamint ő csak ilyen "egy csatás ember". Ha valaki immunitást szerez a mérge elől (mint ahogy Luffy is), már nem ér ellene sokat Magellan. Ezért nem tettem előrébb.
Nami pedig NW verzió, szerintem ő azon a szinten van, ahova raktam.

Ui:
1. Gol D Roger , Monkey D. Dragon
2. Shirohige
3. A 3 admirális
4. A 3 Yonkou
5. Kurohige
6. Sengoku
7. Garp
8. Rayleigh
9. Mihawk
10. Magellan , Shiliew
Most akkor ez hogy is van? Nem mersz csinálni, de 9 napja még mertél? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 10, 17:41:22 írta renato » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #24 Dátum: 11 nov 07, 20:56:29 »

Azokat írom akik még élnek :

1. 3 yonko
2. Luffy
3. Sengoku
4. 3 admirális
5. Feketeszakáll

Talán még tudnék írni , de még nem láttam a Szalmakalaposokat igazi harc közben .(A halak nem számítanak)
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #25 Dátum: 11 nov 12, 19:17:06 »

Na,jobb dolgom nem lévén,én is tolok ide egy 10-es listát. Mosolyog  Én csak a még élő szereplőket veszem bele, valamint a két ismeretlen Yonkout, akit még csak nem is láttunk,szintén kihagyom.

10. Crocodile
9.Magellan, Captain Kid
8.Hancock
7.Zoro,Shillew
6.Rayleigh
5.Mihawk
4.Luffy,Doflamingo
3.Aokiji,Kizaru
2.Akainu, Shanks
1. Feketeszakáll, Dragon

Természetesen mindenkit a jelenlegi, tehát a 2 éves időugrás utáni erővel számolva.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #26 Dátum: 11 nov 13, 01:52:05 »

2 ev utan Luffy szerintem erosebb mint Aokiji vagy Kizaru, hiszen Silver is tartotta a lepest Sabaodyn Kizaruval, es Luffy fiatalabb, energikusabb mint Kizaru vagy Silver, de ez a Te listad. Nagyjabol egyebkent egyet ertek vele  kacsint.
Es Fekete szakall szerintem attol, h ket demongyumi erejet birtokolja bitang gyenge mert csak egy ontelt, aki azt hiszi, h legyozhetetlen ezert Luffytol majd olyan verest kap, h 6 fele nez, es azt sem tudja hol van.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #27 Dátum: 11 nov 13, 09:32:58 »

Egyetértek. Luffy le fogja verni Feketeszakállt. De még nem most. Ha már most erősebb lenne, mint ő vagy az Admirálisok, mikor még be sem lépett az Újvilágba, szerintem egy kicsit túlzás lenne. Egyébként még,aki szerintem bitang erős lett az elmúlt 2 évben,az Koby. De nem írtam bele a listámba, mert ez csak egy megérzés,tényekkel (még) nem lehet alátámasztani. Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #28 Dátum: 11 nov 26, 17:48:04 »

meg feketeszakáll védelem közlel sem olyan tökéletes, mint egy igazi logia-használó. Ha valaki hakival átlátja, hogy merre akar támadni, és megüti, akkor szanaszét köpködi a fogait. jah, és hakija sincs, ami abban a ligában, ahol már az admirálisok is játszanak, komoly hátrány.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #29 Dátum: 11 nov 26, 18:27:01 »

Azért ha az erejével el veszi a talajt Luffy alól, vagy azzal amit Ace "dai-enkei"-e ellen használt.szerintem Luffy nem tudna mit kezdeni vele Mosolyog
Elég erős feketeszakáll, nem kell lebecsülni, főleg ha jobban megtanulja használni a képességeit. Szerintem az újvilág most ő tölti be fehérszakáll megüresedett helyét a yonkouban
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!