24 jún 23, 02:39:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tekken  (Megtekintve 33692 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #30 Dátum: 10 aug 18, 13:38:55 »

nemugy godnoltam hanem hogy olyan legyen szoval ien számitógépes nem pedig élő szereplős mert ugy jobban kilehett volna szerintem dolgozni vagy jobb lehetett volna valamivel
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #31 Dátum: 10 aug 18, 21:51:30 »

Én most vettem meg a 6-ot, nem rossz.
De a filmtől sokkal többet vártam volna. Azért nem olyan rossz mint a street fighter filmek de lehetett volna sokkal jobb is.

Nagyon kíváncsi leszek viszont a street fighter X tekken meg a tekken X street fighter játékokra. Azokat tuti megveszem pedig nem lesz olcsó buli.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #32 Dátum: 10 aug 19, 07:33:05 »

Csak egy játék lesz SF X Tekken, angol nyelvterületen több mint valószínű, hogy SF Vs Tekken néven fog futni, de van ahhol fordítva írják. Arra is magas az esély, hogy budget kategóriás lesz, mivel általában úgy szokták a Vs játékokat kiadni.
A játékokból készült filmtől kár bármit is várni, általában csalódás, mind a játékok rajongói, mind pedig az egyszerű mozibajárók számára.
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #33 Dátum: 10 aug 19, 15:44:02 »

2 jték fog megjelenni és nem csak 1. Ahol a tekken van elöl az tekken grafikával és enginnel fog készülni kiegészitve az sf karakterekkel, ez jön jóval később. A comic conon mindkettőt bejelentették.

A street fighter X tekken játéknak pedig már gameplay videója is van az jóval előbb érkezik. Rajzolt karakterekkel mint a SF 4-ben: http://www.youtube.com/watch?v=N6U7jZ-qMfI
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 19, 15:52:12 írta milanbert » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #34 Dátum: 10 aug 19, 16:49:11 »

Ténleg lesz, én még csak a másik videoit láttam...3D streef fighter...már a hideg ráz tőle, idáig mind rettenetes volt (SF EX és SF EX+Alpha sorozat).
Az alap SF2 játékot imádom, 91-óta eltöltöttem vele némi időt (Super Nintendon a SM World mellett az SF2 volt meg) azt, hogy mennyi pénzt csesztem el játéktermi autómatán inkább nem is próbálom kitalálni.
Ezek a crossover játékok nem szoktak túl jók lenni, azért 400 ftot a 2 meg fog érni xboxon.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #35 Dátum: 10 szep 10, 16:16:47 »

Most találtam meg a legerősebb támadást a Tekken 6-ban Nevet:D
Kuma le puzza az ellenfelét és szinte minden életét elszedi az elenfélnek
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #36 Dátum: 10 szep 10, 16:21:09 »

ez már a tekken 3-ban is a legerősebb attack volt...bár jack ütése amikor 5-öt forgat a kezével is tarol, bár gyengébb mint a málnaillat.
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #37 Dátum: 10 szep 10, 20:20:21 »

Paul erőütése szerintem erősebb, az akár 80% életet is lekaphat, ha jókor ütöd kacsint
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #38 Dátum: 10 szep 11, 07:06:47 »

jack-5 ös körzése (5x 360 fokos joy körzés és négyzet) 125% a medvepuki pedik 150 körül van.
ezek a legerősebb támadások
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #39 Dátum: 11 jan 14, 20:21:22 »

Tényleg volt ilyen a háromban is? Barátnőmmel nem nagyon játszunk Kumával, nem is tudtuk, hogy van ilyen. Gonnál tudtam előhozni csupán :O Na megérte ide benézni.

Film: öööööh....halom baki van benne, de a kedvencem, hogy tisztelt Mishima a saját nevét nem tudta kimondani...ja és nem is egyszer! ^^" Az egyetlen szuper dolog, hogy Lateef Crowder kapta Eddy szerepét. Hihetetlen, miket nem tud a hapsi, a világ egyik legjobbja Mosolyog - legismertebb jelenete a szintén méltán és nagyon híres Tony Jaaval volt...eszméletlen miket nem tudnak, keressetek rá kacsint (Tom-Yum-Goong / The Protector )
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #40 Dátum: 11 jan 14, 22:43:19 »

a medvepuki és a jack körzés már a tekken 2-ben is benne volt (jack ütése tuti, a medve fingra nem esküszök meg, de megnézem reggel).
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 14, 22:44:44 írta kornel » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #41 Dátum: 11 jan 15, 01:30:48 »

A tekken 2-höz csak futólag volt szerencsém. Az egyetlen dolog ami szétidegelt minket barátnőmmel, hogy a földről való felkelés ideje alatt lenulláztuk egymást ^^"
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #42 Dátum: 11 jan 15, 10:57:09 »

van több mód is a gyors felkelésre úhogy lehet menekülni, bár vannak igen vadálat figurák akik nem nagyon engedik felkelni a delikvenst, de ha van valamilyen konzolod akkor szívesen játszom veled online tekken 6-ot.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 15, 10:58:46 írta kornel » Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #43 Dátum: 11 jan 15, 12:32:15 »

Próbáltál volna Bosko dokival felkelni a 3-ban. Szinte csak a földről lehetett vele harcolni  Nyelvesít
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #44 Dátum: 11 jan 15, 20:01:41 »

jajj de nagyot mondtál...még jó,hogy ezek a szerencsétlen karakterek nem voltak benne az arcade változatban...általában nem használtuk őket playstationon sem.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!