24 szep 29, 01:12:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 126364 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #390 Dátum: 13 márc 03, 13:01:06 »

Szerinetm jó az Android és az Iphone is, de nekem még egyik se volt Nevet Nekem nokiám van, windows op rendszerrel és bár sokan mondják hogy szar, meg folyton lefagy, nekem eddig talán egyszer fagyott le, pedig már nyár óta megvan. Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #391 Dátum: 13 márc 03, 13:37:11 »

A Windowst még gépen elviselem,úgy ahogy,de telefonon is?!?!Persze az a fontos ,hogy a hasznalojának tetszen.Szerintem az IOS a legmegbízhatóbb és a kezelhetobb.Android valamivel szabadabb,de sajna nem a készülékre van optimalizálva.Az appleben az az előny ,hogy a készulek és program gyártója ugyan az.Mondjuk ha android kell vegyek akkor HTC ,a one xnek van egy változata aminél az aki is jó ,most hallottam nem rég h a HTC akar saját rendszert vagy mi ...
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #392 Dátum: 13 márc 03, 13:46:30 »

Én a windows phone-ket nem próbáltam, erről nem nyilatkozom. Nekem Iphone-m van, ami sose fagy le akárhány alkalmazás van megnyitva. Végre nem fagy be telefonálás közben a készülék ikszdé
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #393 Dátum: 13 márc 03, 13:54:38 »

Szerintem teljesen jó Nevet Megkockáztatnám, hogy telefonon még jobb is Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #394 Dátum: 13 márc 03, 14:16:51 »

Nekem 1hetig Windowsos telom volt,olyan borzalmas mobilos rendszert nem sűrűn látok .Androidot 2-3hetig használtam...az kevésbé rossz .Lilus,na akkor te érted miről beszélek ... Nevet én majd nyáron veszek egy új iphonet ,ha olaszban találok melót,mert ami volt az kisült(zárlat),pedig olyan állapotban van a külseje mintha 1hetes lenne .Addig használom a félig halott Gombos nokiát..
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #395 Dátum: 13 márc 03, 15:00:40 »

A windows gépen elég tré ikszdé
Telón még nem láttam, elhiszem neked, hogy jobb. Mosolyog
Meg azt is hogy befagyhat, a nokiákat nem igazán tesztelik le mielőtt kiadják szóval a nép a tesztelő ikszdé
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #396 Dátum: 13 márc 03, 15:22:32 »

Nem ennyire rossz a helyzet az Andriod-nál. Nem szutyok 2000 Ft-os, használt telefont kell nyomkodni és nem fagy be a rendszer. Ha az ember normális telefont használ, akkor minden rezzenésmentesen fut.
Ennek ellenére a felkapott S3 nem egy ember kezébe adta be az unalmast f@szbúk közbe... Mosolyog Most döntse el az ember, hogy a hardware vagy a software a ludas.
Csak halkan jegyezném meg, hogy az iPhone is képes a fagyásra, csak az Apple tulajdonosok ezt mindig elhallgatják. Ha lehetne, akkor válaszok/dobálózások tucatjait nem kérném.

Én megvagyok elégedve a kis telefonommal. Az új játékok pöccre indulnak, akadás mentesen. És, ahogy több Apple tulaj mindig emlegeti, itt is rengeteg alkalmazást lehet megnyitni fagyás nélkül. Bár nem látom lényegét, de biztos van neki valami.
Mindezt 2.3-mal, ami nem a legfrissebb darab...

Ha már telefonvásárlásról van szó, akkor csak Nexus-t érdemes venni. Bár, ahogy elnézem itthon a 4 árát elég szépen felnyomták... Ha jól rémlik, külföldről 60-70k között hozzá lehet jutni.
Mindig naprakész (az adott modell 2 évig biztos, hogy elsőként kapja az új rendszert), az elérhető legjobb cuccokat dobálják bele és ez mellé még olcsó is.
Hátránya, hogy nem lehet bővíteni... De minek is tenné az ember 32GB mellé? Az én SD-men alig van 6GB elfoglalva és minden fent van ami szükséges.

Gondolkoztam vásárlás előtt a Nexus 4-en is, de akkor még nem igazán volt rávaló, na meg nem igazán szeretek külföldről rendelgetni.
Viszont az biztos, hogy a következő telefonom egy Nexus lesz.
Naplózva

Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #397 Dátum: 13 márc 03, 15:30:37 »

Én nem azt mondtam hogy nem képes rá, vagyis nem úgy értettem, hanem hogy az enyém nem csinálta! Tisztában vagyok vele hogy minden képes elromlani, nem úgy viselkedni, és azzal is hogy habár nem kétezer forintos és nem használt androidos telóm volt, a legalja rendszer volt, az ősidőkből maradt kezdetleges android rajta Mosolyog Igen az nem volt egy jó kis készülék, és az hogy nekem most elegem van az androidból sem úgy értettem hogy sz.r lenne az a rendszer, mert ez olyan minthogy én nem szeretem a káposztafőzeléket, de attól az egy finom étel, csak nekem nem jött be. Ilyen ez is^^ 
Ha le fog fagyni az iphone-m majd megírom én nem fogok róla hallgatni Mosolyog
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #398 Dátum: 13 márc 03, 15:50:13 »

Laci
iPhone is "befagy " ,de azért 2év alatt 1x az nem olyan rossz .Én Apple felhasználó vok és amíg a munkámért kapott pénzt nem kell rezsire költeni addig valszeg az is maradok.Az más kérdés h ha egész nap dolgozom és hó végen marad 20k akkor nem iphonera koltom,de mire is van a jó munka hely Nevet
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #399 Dátum: 13 márc 03, 17:56:03 »

Nekem most Huawei U8500 ( ikszdé ) telefonom van, ami CSODÁLATOS!... na jó vicceltem ikszdé Lassan 2éve megvan, netezek rajta 10percet kilépek, befagy, kilép egy alkalmazásból befagy, viszont amire általában használom arra tökéletes(futásnál zenehallgatás, telefonálás) főleg mivel 30ezres telefon, akkoriban az egyik legolcsóbb Android készülék volt.

Viszont elhatároztam magam, hogy venni fogok egy jobb telefont Augusztusba.
Ezek közül kéne választanom, de olyan egyformák, hogy nehéz Nevet  Sony Xperia J ; HTC Desire X ; HTC Windows 8 S
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #400 Dátum: 13 márc 03, 20:08:04 »

Nem azt mondtam, hogy minden 5. iPhone leszokott fagyni. Kicsit furán fejeztem ki magam, de ezzel azt akartam, hogy úgy beszélnek róla (a többség), hogy elképzelhetetlen, hogy az iOS lefagyjon...

Ahate Naraku: szabad tudni merrefelé lesz a vásárlás? Mert, ha a tré mobilnál, akkor ajánlom a Galaxy S Advance-t. Ugyan az az árkategória, mégis sokkal jobb készülék. 8S-t is jónak mondják, de nincs sok közöm a WP-hez Mosolyog

Tud valaki, valamit az új Ubuntu-s cuccról? Illetve, hogy milyen készülékekre lesz elérhető?
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #401 Dátum: 13 márc 03, 20:30:20 »

Igazából Samsung telefont nem nagyon akarok, mert mind ugyan úgy néz ki, és mindenkinek Samsung van ami engem kissé zavar. Valamint egyáltalán nem vonz a Samsung  smirksweat
Telefonra úgy 50-70ezer között szeretnék majd költeni.

Az az ubuntu-s cucc engem is érdekelne, mondjuk olyannak tudom elképzelni mint a Huawei-t.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #402 Dátum: 13 márc 04, 13:15:28 »

Én is rá vagyok kényszerülve egy új telóra. Múltkor kinéztem egy LG KM500-et Az a pár funkció ami nekem kell, meg van benne. Potom 7 Matyi, pont ott van a bolt Pesten az állomáson ahol éppen leszállok.

De aztán most nézem, hogy ott már nem kapható.
Naplózva

laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #403 Dátum: 13 márc 04, 16:42:57 »

Nem azt kell nézni, hogy kinek mije van, hanem hogy az általad megszabott árkategóriában melyik a legjobb. Androidos telefonok közül, 50k-ért pedig a Samsung éri meg. Vagy ott van még a ZTE Grand X IN-is (ha még 50k-ba kerül).
Emlékeim szerint mintha az Xperia P is 60-70 között lett volna.
Naplózva

mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #404 Dátum: 13 márc 06, 18:13:44 »

Vagy HTC one x az se rossz ,mondjuk az mar drágább kicsit.
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Oldalak: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!