24 jún 01, 11:56:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Milyen mobilod van, melyik a kedvenc tipusod? Miért?
Asus - 0 (0%)
Sony Ericsson - 65 (24%)
Sagem - 0 (0%)
HTC - 8 (3%)
Nokia - 61 (22.5%)
Alcatel - 6 (2.2%)
RBM (Red Bull mobile) - 1 (0.4%)
Samsung - 62 (22.9%)
LG - 20 (7.4%)
Motorola - 4 (1.5%)
Panasonic - 0 (0%)
Apple (iphone) - 27 (10%)
BlackBerry - 6 (2.2%)
Sharp - 1 (0.4%)
Siemens - 0 (0%)
Más... - 10 (3.7%)
Összes szavazó: 217

Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 36
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Minden ami Mobil/Iphone...  (Megtekintve 117047 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #30 Dátum: 10 aug 22, 19:05:56 »

Nokia 5800 Tube. Érintőképernyő+Symbian, nekem a tökéletes teló. N70 ME-met váltotta, az is szépen kiszolgált, egy szavam nem lehetett rá.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #31 Dátum: 10 aug 22, 20:16:21 »

Vettem 1 Samsung Shark telót, mert szolgáltatót váltottam, dea Nokiám függetleníthetetlen (anyu használja tovább)...  smirksweat
De jó kis tel eza samsung, lehet vele saját témát szerkeszteni.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #32 Dátum: 10 aug 23, 14:20:27 »

nekem sony w280 van jó kis telefon tetszik a külső gombok amikor le van zárva meg könnyü vele igy zenét halgatni Nevet meg nem is kicsi meg nem is tul nagy teló nekem tökéletes 1,5 éves de sztem se érdemes mindig megvenne a "trendi" telókat mert fél év és már nem divat de amikor divat akkor még drága is volt ja és amikor már az ember nem menő veleki akkor már nem is tetszik neki inkáb veszek olyat ami nekem tetszik és kész nem az a lényeg hogy másoknak tetszen hanem hogy nekem Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #33 Dátum: 10 aug 23, 18:01:33 »

Már régen rossz, ha valaki azért vesz új telót, mert épp az a teló az aktuális menő-mobil...  smirksweat
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #34 Dátum: 10 aug 23, 19:56:47 »

van ilyen is egy oldallal előbb írt....
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #35 Dátum: 10 aug 23, 20:28:55 »

Nekem egy nokia n95-m van vagy két éve nagyon pöpec kis teló még a naruto mangat is el tudom rajta olvasni suliban van hálózat és még ott elolvasom mielőtt hazaérnék  Nevet.
Ha jól számolom ez a tizenegyedik mobilom, de még egy ideig az is marad több, mint eleget tud.
például 5 megás kamera, wlan, bluetooth, infra, mp3, komplett office és még winrar is meg egy 30 nyelvű szótár mondjuk ezeket én töltöttem le  Nyelvesít, de attól még hasznos.
Asszem Gabesz írta a piskóta alcatelt az nekem is megvolt, de mi szappan alcatelnek hívtuk a mai technikai szinthez képes röhelyesnek mondható, de még azt is kibírta ha footbageztünk vele.
De most vettem a régi idők emlékére egy gyárilag zsír új nokia 3310-t kő kemény 6000 forintért a dobozn még rajta van a fólia annyira új wááááh igazi gyűjtői darab.
Kíváncsi leszek, hogy a mi gyerekink telója mit fog tudni, lehet csak egy chip lesz valahol az agyába ültetve, de az enyémmel akkor is lehet majd footbagezni az övével meg fájdalmas lenne Nevet:D:D
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #36 Dátum: 10 aug 23, 20:38:37 »

3310-est még lehet kapni? :O Most estem le a székemről...
első telóm nekem is egy 3310-es volt átlátszó türkiz burkolatban. Nem kicsit voltam ám kemény Kúl
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 20:40:58 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #37 Dátum: 10 aug 23, 20:42:59 »

Ja ja gyári állapotban tehát mióta lekerült a futószalagról még senki nem piszkálta meg a mocskos ki mancsaival nem rossz mi én is egy gyűjtőtől vettem nem hinném, hogy lehet még kapni hivatalosan is boltokban, de nem is lenne rossz.
Legjobb játék ami számomra létezik az ezen a teló típuson fent lévő space impact csukott szemmel tudom végigvinni a pályákat. (jó azért nem kell egyből kockának hinni  Nevet smirksweat )
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #38 Dátum: 10 aug 25, 19:44:47 »

Jajj az enyém meg egy sony w950, februárba kaptam a névnapomra, és érdekes mód sose ejtem le, mégis tiszta karc. Aztánmeg azt a nyomi fülhallgatót berakom, de nem mindegy ám hogy h rakom be, mert 2 ilyen kis pöcök van rajta, és ha egyszerre nyomom be őket, akk nem műkszik  >.<# Csak akkor hajlandó befogadni a fülest, hogyha először a felsőt, aztán az alsót rakom be. Dee akkor meg csak az egyik fülhall működik!! Szóval teljesen kikészíít. Pedig úgy örültem neki, hogy jajj de jó hangos zenés+ jó kitartó, elleszek vele 4 évig, azt erre már fél év alatt elromlik. Neeem Technikai KO
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #39 Dátum: 10 aug 26, 13:36:48 »

Nekem is a fülhallgatóval gond. Sokszor hallgattam zenét telefonról és mindig ki-be húztam-dugtam a csatlakozó izét. Aztán most már ha picit is elmozdul a vezeték, nem érzékeli a fülhallgatót és elkezd hangosan szólni a zene. Elvittem szervizbe, ott kitisztították, a cseréjét nem akartam. Most már mp3 lejátszóról hallgatok zenét  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #40 Dátum: 10 szep 04, 10:17:09 »

Nekem Samsung SGH-J700-am van már másfél éve, és hibátlanul működik. A gond vele csak az, hogy nagyon szeret ugrálnixD szegény már sok helyen karcos, de nekem nem kell másik Mosolyog majd talán csak 2 év múlva.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 04, 10:17:44 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #41 Dátum: 10 szep 04, 12:32:46 »

...
Asszem Gabesz írta a piskóta alcatelt az nekem is megvolt, de mi szappan alcatelnek hívtuk a mai technikai szinthez képes röhelyesnek mondható, de még azt is kibírta ha footbageztünk vele
....
Én egyszer a piskóta alkatelem antennájával kiütöttem a vonat ablakát! Nagyban beszélek, hadonászok a kezemmel, és kirepült a teló a kezemből, és az antenna beleállt az ablaküvegbe... A kaller utána azt hitte hogy valaki belőtte az ablakot! xD

Én szerettem!  Mosolyog
Naplózva
iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #42 Dátum: 10 szep 04, 15:53:02 »



Sony Ericsson Yari

Tegnap előtt álltam érte sorba röpke 2.5órát :]
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #43 Dátum: 10 szep 04, 16:03:11 »

Az az Alcatel. xD Apámnak volt ilyen. Bazz az tényleg bírt mindent. Mosolyog Apám nem az a típus aki nagyon vigyázna a cuccaira, de ez így is évekig szolgálta. Mosolyog
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #44 Dátum: 10 szep 04, 18:09:50 »

A legjobb akkor is az volt benne, hogy 3 ceruzaelemmel is működtethető volt hihetetlen mit kibírt leesett a másodikról semmi gond, homok ment bele semmi gond, beesett a vízbe horgászás közben másnapra kiszáradt és semmi gond.
Ez volt a telefonjaim közül a terminátor szinte megsemmisíthetetlen. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 ... 36
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!