24 ápr 28, 09:44:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Ki a kedvenced a bleach-böl
Hitsugaya - 42 (10.4%)
Ichigo - 94 (23.3%)
Renji - 18 (4.5%)
Rukia - 26 (6.4%)
Ukitake - 6 (1.5%)
Orihime - 10 (2.5%)
Ishida - 8 (2%)
Chad - 1 (0.2%)
Aizen - 9 (2.2%)
Byakuya - 28 (6.9%)
Kenpachi - 45 (11.1%)
Gin - 10 (2.5%)
Matsumoto - 6 (1.5%)
Kon - 16 (4%)
Yachiru - 3 (0.7%)
Urahara - 27 (6.7%)
Ikkaku - 4 (1%)
Grimmjow - 19 (4.7%)
Yoruichi - 7 (1.7%)
Ulqiorra - 24 (5.9%)
Kurotsuchi Mayuri - 1 (0.2%)
Összes szavazó: 370

Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki a kedvenced, és miért?  (Megtekintve 67677 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #255 Dátum: 12 ápr 02, 21:14:21 »

Nekem a kedvenceim: Kenpachi, Ulquiorra, Szayel aporro, Kon és persze az a Pesche vagy ki aki annyit hülyült Ishidával ikszdé.
Igazis Nevet. Még én mutattam meg masashi amikor mondta Nevet 164. rész.

szerk: Kenpachi örül feje meg a viselkedése meg ahogy a harcot kívánja az is. Szayel aporro azért mert szemüvegbe menő és a viselkedése miközben ishida-val meg renjivel harcol. Persche meg azért mert sokat hülyült ishida társaságában.
Ulquiorra: ő? Egyszerű. A beszéd, nézés, ahogy áll már az is. Egyszóval menő.
A legkülönlegesebb módon meg azért mert inoue-t nőszemélynek hívja ikszdé.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 02, 21:30:39 írta Kentonsama » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #256 Dátum: 12 ápr 02, 21:21:26 »

Kentonsama: miért ők a kedvenceid? leginkább Ulquiorra érdekelne a válaszaid közül Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #257 Dátum: 12 ápr 03, 06:35:47 »

Hát igen....őt leginkább azért szeretem ahogy viselkedik. Nyugodt és nem provokáló típus meg az átváltozott alakja is tetszik a szárnyai miatt + még a regenerálódó képessége Nevet. Bővebben ennyi.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #258 Dátum: 12 ápr 03, 10:51:03 »

Nekem is az átváltozott alakja miatt a kedvencem Ulquiorra, főleg a második miatt Mosolyog Meg azért szerintem a legerősebb Espada.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #259 Dátum: 12 ápr 03, 13:39:57 »

Akiket én ismerek és nézték vagy nézik az animét, netán olvassák a mangát azért tetszik nekik Ulquiorra mert megpróbálja megérteni az emberi létet, annak mivoltát. Annak ellenére, hogy ez nem sikerül neki mégis mindent megpróbált, hogy ezt elérje. Másrészt az udvarias és mégis fenyegető fellépés ami tetszett nekik.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #260 Dátum: 12 máj 12, 21:36:31 »

Én egyértelműen Hitsugaya fan vagyok!!!!<3
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #261 Dátum: 12 jún 10, 19:08:09 »

Nálam a befutó -egészen a megjelenése óta- Byakuya. Nevet Szerintem nagyon jó karakter. A viselkedése, a megjelenése és a technikái is tetszenek. Mondjuk mindig is bírtam az ilyen rideg, erős, jó megfigyelő, titokzatos, s már megjelenésével is felsőbbrendűséget sugárzó pasikat. Nyelvesít
A másik nagy kedvenc Ulquiorra, elvégre ha úgy vesszük, akkor sok tulajdonságában hasonlít a taichoura, ezért ide nem írom le még egyszer. Érte is oda-vissza vagyok.  Upsz Áj Did it Egen
Aztán ott van még Urahara, Kyouraku és Isshin, mivel rajtuk mindig jót derülök.  Pojén (Persze addig, amíg nem kezdik a dolgokat komolyan venni.) Bár ők mondjuk már nem a kifejezett "nagy kedvenceim". (az csak Ulquiorra és Byakuya)
Vagy pl. Ukitake. Ő egy igazi kis tündér-bogár. :3
Igazából persze mindegyik szereplőben van valami szerethető, kiben több, kiben kevesebb. Pl. ott van Komamura... érte nem igazán rajongok, de ha úgy vesszük, lehet, hogy puha a bundája...  ikszdé
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #262 Dátum: 12 szep 15, 10:24:04 »

1. Zaraki Kenpachi: Nekem egyértelműen ő a kedvencem (nem hiába ez a profilnevem  ikszdé), egészen a sorozat elejéről mikor először Ikkaku megemlíti hogy milyen erős. Aztán meg még jobban megfogott a stílusa és a modora.

2. Urahara Kisuke: Őt azért birom mert elhülyésked mindent meg baromkodik de amikor komolyra fordul a helyzet akkor nem laca-facáz és mindent belead.

3. Ichimaru Gin: Számomra mindig is titokzatos és egyszerre félelmetes volt. Nem tudtam mért jár csukott szemmel ami végül kiderült. Ebben az a érdekes, hogy ő már akkor tudta hogy  majd meg akarja ölni Aizen-t, amikor megleste a bokorból, hogy miket csinál a rungokai-ban. Remélem láthatjuk még  Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #263 Dátum: 12 okt 06, 22:03:05 »

1. Nekem Ulquiorra az örök favorit! Tudniillik, én úgy kezdtem el nézni a Bleachet (meg úgy általában az animéket), hogy valamikor (már nem emlékszem, mikor) nem tudtam aludni és mondom ok, akkor tévézek (ritkán szoktam tévézni). Bekapcsoltam, animax. Nem volt semmi értelmes a többi csatornán, Bleach ment. Az a rész volt, amikor Ulquiorra lépcsőzik és először harcol Ichigoval (sorry, a pontos részre nem emlékszem). Jó, akkor gondoltam, faja ez a fickó, na vajon ki lehet? Másnap utánanéztem és tádám!xD Mondjuk nem csak ezért kedvelem, de az igazi okát nem tudnám szavakban megfogalmazni...
2. A második Grimmjow a maga elbűvölően bunkó stílusával és erősen állatias viselkedésével.^w^ Csúúúnya cicus!=P
3. A megtisztelő harmadik heylet Gin foglalja el. Már az elején sem stimmelt az ürge, de én abszolut rosszfiú-párti vagyok!xD A tény, hogy végig Aizen ellen van nem változtat azon, ahogy viselkedett és nekem ez számít. Főleg ez...
A legtöbb szereplőnél akkor mutatkozik meg az igazi személyiség, ha harcol vagy haldoklik. Ezért Ulquiorra és ezért Ichimaru. Grimmjow meg a kék szösszenet... Nem is értem!xD De azért <3 mind a három!=D
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 06, 22:06:19 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #264 Dátum: 12 dec 16, 03:11:21 »

Nálam a top3 :
- Lidérc Ichigo ( Nem a full Hollow alak amivel Ulquiorra ellen ment, bár az is állat ikszdé )
- Ulquiorra  ( Nagyon szoros volt de csak sajna második Nevet )
- Hitsugaya Toshiro

utána, bár nem dobogós helyeken azért Kenpachi-t és Kyouraku-t is csípem.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #265 Dátum: 12 dec 16, 09:22:05 »

A most megismert 5 O. osztagos is jó arcnak tűnik Nevet eddig közülük Kirinji és Hikifune viszi a pálmát Nevet
Naplózva
Nii-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 17


Hadnagy


« Válasz #266 Dátum: 13 szep 20, 13:23:01 »

az elejétöl kezdve Byakuya
ahogyan néha tud reagálni a dolgokra meg a sajátos stílusa
Naplózva

A marhának olcsó szórakozásai vannak az idiótának pedig ingyenesek.
(á´la Finlandia)
(igazán nem lényeges de:hosszú ö-t és magyar y-betyt. nem tudok írni ugyanis Finn országban egy kicsit más keybordok vannak)
Diomendes
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 25


Bleach fan! ^^


« Válasz #267 Dátum: 13 szep 24, 16:40:03 »

Nekem Hinamori hiányzik a listáról.  Szomorú
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #268 Dátum: 13 szep 27, 15:04:33 »

1:Kyoraku:
semmivel sem lehet felhúzni  Nevet...Amikor még az elején Sado ellen küzdött,ott tetszett meg a stílusa,habár ezt nem igazán lehetett látni a Stark elleni harcnál.Manga spoiler:A Stern Ritterek ellen sem használta a bankai-át (még...),nem igazán pánikolt be amikor kivágták az egyik szemét,hanem:"hoppá",és ennyi.Ezen kívül amikor megjelentek újra a quincy-k úgy hogy eltűntették SS-t:"erre nem számítottam".Habár nem néznék nagyot ha valami "nagyon durva,tömegpusztító" bankai-a lenne,mert ha eddig halasztgatja,akkor...
2:Urahara
Nem igazán veszi komolyan a dolgokat,csak amikor már nagyon kellene(néha még akkor sem smirksweat)
3:Zaraki
Semmi kardforgató tudás,se kido,csak barbárkodik,és még így is baromi erős Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 15:05:13 írta -Uchiha Itachi- » Naplózva

Kurohi-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165



« Válasz #269 Dátum: 14 jan 25, 15:30:05 »

1. Ichigo
2. Rukia
3. Renji
4. Kon
5. Hitsuguya


A miértjét elfelejtetted leírni.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 26, 10:45:28 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Dare datte shippai wa suru nda
Hazukashii koto janai
Kono kizu o muda ni shinai de
Waratte arukereba ii

~~~~~~~~~~~~~~~

Raiko: Alive (Naruto Ending 4)
Oldalak: 1 ... 16 17 [18] 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!