24 szep 20, 22:33:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1193700 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Kensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 15



« Válasz #4425 Dátum: 11 márc 30, 17:58:30 »

Jiraiya vs. MS. Sasuke

Ez elég egyértelmű harc szerintem. Sajna itt Jiraiyanak nagyon kevés esélye van. Amilyen Sasuke mostanában, könnyen lehet, hogy kapásból amaterasuval, vagy susanooval kezd. De ha nem is rögtön akkor se látok rá semmi esélyt, hogy Jiraiya nyerjen. Nem tudna mit kezdeni az MS. jutsukal, a susanoot nem tudja áttörni, az amaterasut nem tudja elkerülni, vagy kivédeni és még a tsukuyomival is meg lehetne szívatni őt valószínűleg. Hiába a tapasztalat és a rengeteg jutsu, ez a harc nem feküdne Jiraiyanak.

75-25% Sasuke javára.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 30, 17:59:36 írta Kensei » Naplózva
hirariko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 163



WWW
« Válasz #4426 Dátum: 11 márc 30, 19:13:50 »

Jiraiyanak ott van az a békás genjutsu ha azt sikerül bevinnie, márpedig egy elborult agyú ellenfél ellen 1 ilyen tapasztalt erős és okos ember simán nyerhet...szóval én Jiraiya javára adnék 60% ot Sasuke javára 40%ot csak mert übertápos Nevet(jó mondjuk jiraiya se kispályás tápok terén)
Naplózva

Az aláírás Chakra, a moderátor törölte, mert: Ez nem a reklám helye. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
miki
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 134



« Válasz #4427 Dátum: 11 márc 30, 22:23:58 »

Jiraiya semmit nem érne a genjutsuval, mivel a Sharingan átlát rajta, így Szöszkén nem fog.
Szöszke igaz, hogy nagyon erős lett, mellé még egyre hülyébb is, de Jiraiya nem mutatott meg mindent, szerintem, és sajnos nem is fog. Az tény, hogy Susanoo ellen nem sokat tudna tenni, de Gamabuntával kicsit megszorongatnák Szöszkét.
Szerintem 60-40 Szöszke javára.
Naplózva


LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4428 Dátum: 11 márc 31, 06:29:18 »

Ez a csata igazából a tereptől is függ. Mert ha nyílt mezőn a semmi közepén harcolnak sasuke könnyű szerrel legyőzheti a vén perverzt, de ha egy hegyes völgyes területen küzdenek ahol Jiraiya-nak sokkal nagyobb esélye van mivel a két bölcset meg tudja idézni és gamabuntaval pedig ide-oda szökken illetve az amaterasu ellen lenyeli Jirayat. És ha a rinnegan sem volt képes kitörni a genjutsuból a sharingan se fog, és lehet hogy átlát rajta, de az nem a kifejezetten bénító genjutsukra igaz hanem az olyan illúziókra amik a cselekményt változtatják pl a tsukoyomi amikor sasukenak a szemét kivette.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4429 Dátum: 11 márc 31, 13:56:42 »

A Tsukiyomi bénító genjutsu is... a sharingan genjutsu létrehozó és "védő" képessége meg ahogy én elnéztem elég általános.
A rinnegannak nicns ilyen képessége, csak a chakrát érzékeli, nem tudjuk miylen szinten, szóval ez meg semmiylen hatással nincs a kérdésre.  EZ oylan, mint amikor arról ment a vita, hogy a chakraérzékelő byakugan átlát-e a genjutsun... ez tlejesen más kérdés és képesség.
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4430 Dátum: 11 márc 31, 16:38:03 »

Idézet
Ezek szerint van 1 baki, ha átlát a sharingan a genjutsukon, mivel sasuke nem látott át itachi elleni harcba. szóval ezt nem értem most, és szerintem ha a sharingan átlát akkor a rinnegan is átlát.

Szerintem megvan adva, hogy milyen szintű genjutsukat lát át és a tsukoyomi tudtommal a legerősebb genjutsu azért nem láthatott át rajta egy sima sharingannal, de azóta ms-e lett és szerintem ezzel még több mindent lát át, ráadásul nem hinném, hogy ez a béka genjutsu olyan szintű lenne mint a tsukoyomi.
Amúgy rinnegan erősebb szem, de az nem azt jelenti szerintem, hogy akkor mindenre képes ami a sharingan is szóval ezért nem hinném, hogy rinnegan átlátna a genjutsukon annyira mint a sharingan.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #4431 Dátum: 11 ápr 02, 00:33:45 »

sasuke vs kakashi

hát én szerintem ez a harc először is beszélgetéssel ugymond győzködéssel indulna kakashi felől,demivel sasuke hibbant ezért nekitámad kakashinak összecsap a chidori és a raikiri.majd aztán összecsapatnak a sharinganok amiben sasuke lenne a jobb.deha az elején bekapcsolja az MS-t akkor szerintem percek kérdése lenne az egész.nem lenne egyhosszu és nagy csata

88.5%-11.5% sasuke javára Nevet
Naplózva
LordHidan
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 207


« Válasz #4432 Dátum: 11 ápr 02, 16:57:50 »

Legyen egy érdkesnek tűnő csata: Tsuchikage vs Raikage

Sztem a tsuchikage porbaverné a raikaget ugyanis felszáll és onnantól a raikage lényegében semmit nem tud ellene csinálni és utána a tsuchikage benyomja a teknősszigetet is elpusztítom no jutsut amire kiváncsi vagyok hogy mi de a teknősszigetet is elpusztítja tehát nagyvalószínűséggel a raikaget is.
Naplózva
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #4433 Dátum: 11 ápr 02, 17:17:45 »

Van egy csata ami nagyon izgatja a fantáziámat
Mégpedig egy Shippuden Choji vs Jugo.
Nagyon kíváncsi lenék kinyerne, Chujinak ott a testrésznövesztés, meg amikor átmegy egy nagy labda alakjába, és az Óriásáválás, és nem utolssó sorban a pillangószárnyas forma. Jugonak meg testrészek megváltoztatása, átokpecsét miatt nagyobb erő és állóképesség és a gyilkos ösztön amit a raikage ellen nyomott.
Nektek mi a véleményetek ki nyerné a harcot és hogyan??
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #4434 Dátum: 11 ápr 04, 15:54:47 »

Yondaime teleportációja egyelőre sok lenne Naruto-nak, ez biztos. Ha Minato bekapna egy rasen shurikent, ott valóban vége lenne, azonban szerintem nem igazán lenne képes Naruto bevinni a találatot. Amennyiben nem vesszük bele a kyuubit is, yondaime akár egész könnyedén is leszedheti Naruto-t. Viszont >> s nem tudván, hogy Minato tudna e valamit kezdeni a kiszabadult rókával, mert azért lássuk be, attól, hogy 1 pecsételő technikát láttunk tőle, még semmi sem bizonyítja, hogy többet is tud << már jóval kevesebb esélye lenne.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4435 Dátum: 11 ápr 04, 19:56:10 »

Ááá szerintem esélye nem lenne még Naruto-nak a faterja ellen.Persze van néhány ütőkártyája (FRS,Sennin mód, most már a róka chakra-janak a kezelése is), de itt a sebességen nagyon nagy hangsúly van.Naruto egyet pillantana és már a gyomrában lenne egy kunai.Gondoljunk bele Tobi se bírt el végül a 4.-kel, Tobi pedig még a rinnegan nélkül is szivatta a kis konohai csapatot.Később erősebb lesz mint a fater de még nem.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #4436 Dátum: 11 ápr 04, 20:18:40 »

Azt azért hozzá kell tenni, hogy menet közben Madara a Rókát is irányította, így nyilván nem tudta minden erejét a Blondaime lenyomására fordítani. Egyébként itt valószínűleg a faterja nyerne, mert remete mód ide vagy oda, a fénysebességgel nem vetekszik a gyorsasága. Elég, ha a teleport-tőr a közelébe ér és már kapja is a Rasengant az arcába. A Rasenshurikent meg el tudja teleportálni azzal a frankó kis tér-idő pajzsával.

Persze ha Idioto egyből 1000 klónnal indít, lehet hogy az örege hamarabb kifárad, mint hogy elintézhetné őt. e még így is 80-20 a 4. javára.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 04, 20:21:21 írta Narutoclone » Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #4437 Dátum: 11 ápr 05, 13:41:24 »

Idézet
Azt azért hozzá kell tenni, hogy menet közben Madara a Rókát is irányította, így nyilván nem tudta minden erejét a Blondaime lenyomására fordítani.

Ha azt hozzá teszed akkor azt se felejtsd ki, hogy yondaimenak kyuubira is kellett figyelni meg még a lakosokra, hiába volt ott a harmadik attól még nem kerülte el a figyelmét a pusztítás amit a kyuubi végez. Ráadásul yondaime nem is ismerte a tobit, nem tudott egy képességéről se és rögtön talált rá ellenszert, tobi meg szerintem ismerhette már yondaimet. Ha nem írányította volna tobi a kyuubit így se úgy se lett volna esélye yondaime ellen.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #4438 Dátum: 11 ápr 09, 20:55:57 »

Yondaime ellen se az akkori Tobinak, se Narutonak nem lenne esélye, ez szerintem egyértelmű. A Juugo Chouji harc pedig ki lett már fejtve, de legalább 80% esélye van Juugonak. Az új fejezet után levinném olyan 60-ra, de hozná mindenképp.
Viszont egyik barátommal elkezdtünk vitatkozni egy pár harcot illetően, és nem tudtunk döntésre jutni. Az egyik Kakashi vs. Itachi ellen lévő Sasuke, Kakashi vs. Rajkage elleni Sasuke, Kakashi vs. Sennin Jiraiya, és Kakashi vs. "sima" Jiraiya.
Mindegyik harcnál arra lennék leginkább kíváncsi, ti kinek hány százalékot adnátok. Nos, várom a válaszokat:).
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #4439 Dátum: 11 ápr 09, 21:55:36 »

Kakashi vs. Sasuke 1 --> 70-30 tapasztalat, higgadt gondolkodás, MS Kakashinál, viszont Kirinje nincs Sasuoz a technikához az Amaterasu lángjai is kellettek.

Kakashi vs. Sasuke 2 --> 45-55 Sasuke Ms technikái hatékonyabbak, de higgadt gondolkodással, kifárasztással a nagy chakraigényű technikák miatt Sasuke hamar kifogyna belőle, és akkor már verhető.

Kakashi vs. Sennin Jiraiya --> 10-90 , sennin mód nélkül 30-70. Jiraiya, bárhogy is nézzük, nagyon erős harcos, idézéset, pecsételés, 2 elem használata, "sörénytechnikák". Sennin mód nélkül is a legerősebb shinobik között van.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 294 295 [296] 297 298 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!