24 szep 24, 00:14:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 566
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki nyerne (csatában)? - 1 hozzászólás minimum 3 teljes sor legyen!  (Megtekintve 1198132 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1830 Dátum: 09 jún 22, 12:41:32 »

Te úgy számolsz, hogy Pein hét testét hét különböző tudat irányítja. Mivel a testek összeköttetésben állnak Nagatoval, ezért szerintem a Tsukuyomival egyenesen őt is el tudná érni. A másik dolog, hogy Itachi a genjutsuján belül saját maga irányítja a teret és az időt, vagyis pár másodperc alatt három nap szenvedést tud okozni az ellenfelének. (Lásd: Kakashi.)
Ami Kakuzut és a Susanoot illeti, ő a mitológiában nem egyszerűen szélisten volt, hanem tenger és viharisten. Ennyi erővel víz elemű is lehetne, csakhogy a Susanoo NEM elemi manipuláció! Se szél, se víz, se pedig bármilyen más elemhez nem köthető, csak a Mangekyou Sharinganhoz.
Naplózva

Tomi is a good boy.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1831 Dátum: 09 jún 22, 13:10:38 »

Hivatkozva a "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?" c. témára:

Kakashi vs. Sasuke:

Ahogy már ott is mondtam: "Tudásban és tapasztalatban még messze elmarad Kakashi mögött. Inkább a képességei és a Sharingan, vagyis a vére öröksége az ami mostanra talán erősebb harcossá tették Kakashinál..."

Erre az egyik ellenérv az volt, hogy Sasuke jobban bánik és többet tud a Chidorival, mint Kakashi. Oké, a következő generáció felülmúlja az előzőt... De! Kakashi nem az "előző generáció", hanem a "jelenlegi". ^^ Másfelől pedig tuti van még a tarsolyában pár Raikiris trükk, elég ha csak a Raiton - Kage Bunshinra vagy arra a formai manipulált villámfarkasra gondolunk, amit az IB Pein ellen vetett be. Plusz a manga 422/17. utolsó képkockáján utal is rá, hogy volt még legalább egy, elég nagy charkaigényű, feltehetően Raikiri-alapú jutsuja, de Choujáéknak köszönhetően nem kellett bevetnie. Ne felejtsük már el, hogy ő alkotta meg a Chidorit és jóóóval több ideje volt fejleszteni a jutsuját, mint Sasukénak.

Lehet, az beszél belőlem, hogy Kakashit kicsit jobban komálom, mint Sasukét... De! Én legalább beismerem, plusz ha győzne is Sasuke, tuti nem lenne könnyű menet, főleg, ha Kakashi eleve "gyilkos szándékkal" indítana. ^^"

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1832 Dátum: 09 jún 22, 13:22:35 »

Legyen egy új: naruto Sennin mód nélkül vs Kakashi a Leggyilkosabb szándékkal xD
Hmm??? Érdekes harc lenne,
föleg az hogy kakashi-t gyilkosszándékkal még sztem nem láttuk, tán "Vajdara" ellen


És van egy tippem: az a Jutsu amit kakashi használt volna pein-ellen, szerintem egyszer még látni fogjuk, mert szerintem nem lehet valami kispályás, valszeg többet ért volnaa mint CSóócsi öklei Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 22, 13:24:59 írta swadawa » Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1833 Dátum: 09 jún 22, 13:42:23 »

De az is lehet, hogy Kakashi csak azt hitte, hogy nem kell majd használnia a Kamuit. Szerintem lehet, hogy erre a jutsura gondolt. A Kamui egyfelől nagyon chakraigényes, másfelől talán még az IB Peini ellen is ért volna valamit. Kár, hogy a sharingan ennyire elfárasztja őt. Úgy értem, hogy még így is hihetetlen dolgokra képes, de ha kicsit több chakrája lenne... Úgy tépkedné le az ellenfelek karját-lábát ezzel a szemtechnikával, mint a pinty.
A Sharingannal kapcsolatban pedig van egy témába vágó ötletem arról, hogyan lehetne kiiktatni Madara tér-idő jutsuját. Kell hozzá egy Sasuke és egy Naruto. Ötlet: Sasuke genjutsu-párbajba kezd Madarával. Nem hiszem, hogy felülmúlná benne, de a Mangekyo Sharingannal legalább egy rövid ideig mozgásképtelenné tehetné. Ezalatt Naruto lezúzhatná az öreget az FRS-sel. (Talán Madara is ezért tartaná maga mellett Sasukét, mert tudja, hogy csak 1:1-ben tudna vele végezni. És Itachi is ezért volt rá veszélyes.)
Naplózva

Tomi is a good boy.
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #1834 Dátum: 09 jún 22, 13:44:08 »

hmm, érdekes harc lenne  Gondolkozik  naruto sennin mód nélkül maximum a klónokra és a rasengan változatokra számíthatna, míg ezzel szemben kakashinak még van pár trükk a tarsolyában.
Mindenesetre szerintem kakashi győzne már csak azért is mert tapasztaltabb és tudásban is gazdagabb mint naruto

bár ha naruto sennin módba lenne szerintem nem lenne kérdés hogy ki győzne  Nevet
Naplózva


Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #1835 Dátum: 09 jún 22, 14:13:57 »

Nem Kamu, hanem Kamui. A jutsu neve, amit Kakashi fejlesztett ki a Mangekyou Sharingannal. (Ezzel tépte le Deidara karját, ezzel lökte át Deidara robbantását, a Pein által neki címzett szöget és a Choujit célbavevő rakétát egy másik dimenzióba.) Legalábbis azt hiszem, hogy így hívják. Egy Kakashi-szakértő (Chakra) talán megerősíti.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 22, 14:15:18 írta Tomimaru-sama » Naplózva

Tomi is a good boy.
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #1836 Dátum: 09 jún 22, 14:18:50 »

igen kamuinak hívták kakashi Mangekyou Sharinganos jutsuját http://naruto.wikia.com/wiki/Kamui

egyébként szerintem evvel a technikával sem győzte volna le, lehet hogy erős technika de nem üti meg szerintem azt a szintet ami elég lenne egy rinnengan használó ellen ,lehet hogy valami kárt tudott volna okozni de mivel ez elég chakra igényes kakashi utána nem nagyon tudott volna mozogni  (lásd amikor deidara ellen bevetette)
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 22, 14:22:02 írta naruto fan mester » Naplózva


swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1837 Dátum: 09 jún 22, 14:25:33 »

Hát, Gondolkozik elvégre ha belenéznek a szemébe , és van annyi chakrája hozzá akkor simán átröppenti egy másik dimenzioba, és nem hiszem hogy akkora isten lett volna hogy onnan is vissza jött volna, még Madara se jönne vissza ha át kerülne egy másik dimenzioba (szerintem).
És utána az összes chakrája kifogyna, és Dead.
Naplózva

Uchiha Riderrr
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37


Taka Leader,Uchiha Sasuke


« Válasz #1838 Dátum: 09 jún 22, 14:44:17 »

a Kakashi vs. Naruto-ban hát..elég nehéz,mivel mindketten erősek...hát sztem Kakashi,mert tapasztaltabb Nevet
a Kakashi vs Pein szintén egy nehéz döntés,mivel Kakashinak ott Sharingan,és Nagatonak pedig a Rin'nengan.
De  szerintem inkább Nagato nyerne,mert a Rin'nengan erősebb..és amúgy is,neki vérvonali így tapasztaltabb mint Kakashi....Kakashi ugye csak Obito-tol kapta,ezért kevesebb a tapasztalata.Akkor mit szóltok egy..Emo herceg vs.Kibához Nevet Ugye még nem volt?
Naplózva

Taka Leader
Sharingan mester,

Uchiha Sasuke!^^
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #1839 Dátum: 09 jún 22, 15:07:21 »

Uchiha Riderrr: a rinnengan szerintem nem feltétlenül mondható erősebnek a sharingannál ha ez így lenne akkor nagato nem hagyná hogy madara irányítsa őt, ígaz ugyan hogy kakashi sharinganja nem olyan erős mint madarájé de szerintem ha kakashi teljes erejéből használta volna már a legelején a mangekyou sharingant és a kamuit lenyom hata volna peint is akár azon kívül szerintem az a dolog hogy vérútján kapta a kekei genkaiját vagy máshogyan szerintem nem nagyon vonható össze azzal hogy mennyire tapasztalt
Naplózva


Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #1840 Dátum: 09 jún 22, 15:22:34 »

Na most egy újjat ! kiváncsi vagyok

Deidara vs Itachi?

szerintem Deidara nyerne! Ugyanis Itachi ellen készült már mióta.. eggyik szemére nem hat a sharingan ereje. van az a kivéthetetlen c4 ese:) amit Sasuke is csak azért élte túl mert a villám elem erősebb a földnél.. (szerencse).
plussz Deidara távolharcos.. repked  és szerintem Itachi  ha nem ismeri Deidara ellene kifejlesztett képességeit. tuti hogy meglepetés érné.  Max Amaterasu vagy a tűz jutsujai..de nemtudom.   szerintetek?
Naplózva

con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #1841 Dátum: 09 jún 22, 15:32:35 »

Hát ha szerintem itachi ráküld deire egy amaterasut vagy tsukuyomit,nem hinném hogy sokat érne a 'kiedzett' szemével!
Bár dei beszivathatná azokkal az apró bombákkal,de viszont ha a susano azt is levédi(ami szerintem egyértelmű)akkor az sem hatásos,a többit földjutsut pedig itachi simán kijátsza,szóval az én tippem itachi!
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 22, 15:33:17 írta con » Naplózva
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #1842 Dátum: 09 jún 22, 15:35:21 »

Hát nem tom deidara már megszívta párszor a sharingan erejét ráadásul még emo herceg is legyőzte Szomorú szerintem itachi nyerne bár ez attól is függ hogy meik időszakába  mert ha mondjuk akkor amikor a betegsége miatt már nagyon legyengült akkor talán deidara  legyőzhetné de még akkor is elég nehézkesen hiszen itachi szerintem kicsit tapasztaltabb  deidaránál és keményebb jutsujai vannak (najó a c4-es bombája dei-nek elég erős de mégis kevésnek tűnik itachi ellen)
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1843 Dátum: 09 jún 22, 15:51:38 »

Kérdés, hogy lenne-e ideje használni?
Ha Itachi komolyan veszi a harcot, akkor az első öt másodpercben ráküld Deire egy amaterasut, valószinüleg a tsukiyomival, vay a nem sharinganra épülő genjutsukkal sem tudna mit kezdeni Deidara, és akkor még nem nem is beszéltem az olyan alternatívákról, ahol Itachi evszi a fáradtságot és egyáltalán megmozdul...
Ha mégis úgy alakulna, hogy lehetősége lenen használni felrobbantania magát, akkro sem lenen semmi garancia arra, hog a Sussanno nem tudja felfogni a robbanást.

szerk/ Közben új kérdés jött, de itt is Itachira szavazok, Kakuzunak pont a genjutsu lehet az egyik gyengepontja, a másik pedig egy olyan támadás, ami egyszerre elpusztítja za összes szívét, mint az amaterasu.
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 22, 15:53:18 írta STM » Naplózva
Kirifuda
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


Kaufman


« Válasz #1844 Dátum: 09 jún 22, 18:10:05 »

(Dei vs Itachi)  De sztem Deidara sem olyan hülye hogy haggya az amaterasut..

vagy indít egy Agyagklónnal ami repked fent 1 szárnyassal.. közbe ő aláaknázza a terepet és nem jön elő
 föld alól támad.. Itachi meg hiába gyújtja fel a földet, vagy a klónt.. nem nagyon ég el..

én azt csinálnám.. klón:)  és szépen földalatt azta belélegzős c4 et meggyúrom.. az elkezd növekedni, kirepeszti a földet. majd KATSU!!!  Itachi látja majd a chakrát de sz*rt se ér vele ha késő.. nem kis munka egyszerre amaterasut irányítani közbe elmenekülni ha elötted felbukkan 1 óriás deidara és robban..  arról nem is beszélve hogy még nem láttuk Itachit futni, vagy elmenekülni. ti láttátok?  szal meglehet oldani 1 kis taktikkal.

szerk.: ha van elég hely a küzdelemre akkor Deidara nyer.  Elbújik a földalatt valahol.. fennt a klónja meg keresi Itachit jó magason, és megtalálja a távcsövével vagy miaz.  És márcsak dobálnia kell a kis sz*rokat, vagy nagy sz*rokat:D:D

szerk.: arról nem is beszélve hogy Itachi MS-e fogyóeszköz.. 2x használja max és megvakul kb vagy nagyon elkezd vérezni / fájni. szal hosszútávon Dei
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 22, 18:23:26 írta Kirifuda » Naplózva

Oldalak: 1 ... 121 122 [123] 124 125 ... 566
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!