24 júl 05, 05:19:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 119
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ki is lehet Tobi? (2 soros szabály! Lásd 1. hsz!)  (Megtekintve 380819 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #495 Dátum: 08 márc 08, 12:31:13 »

Es azt is meg lehet magyarazni miert van csak egy juk a maszkon , es azert van mert amikor Madara es az Elso verekedtek a halal volgyeben (amit ok hoztak letre) , hogy itt bogtr ki az Elso Madara szemet (de ez csak az en velemenyem Nevet).
Naplózva

R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #496 Dátum: 08 márc 08, 13:14:20 »

Vagy csak azért, hogy minél idiótábban nézzen ki és ne keltsen semmi gyanut,hogy életben van Nevet
Nem halál hanem végzet völgye Mosolyog
Naplózva
Superlight
Vendég
« Válasz #497 Dátum: 08 márc 08, 18:01:36 »

Nem is tudom hogy minek hidjek

Talán Oro feltámasztota Obito-t és egyesítete Madara erejével
De ebben nem vagyok biztos :/
És az is lehet hogy nem Madara segítet Itachinak lemészárolni a Uchiha klánt hanem Tobi
De ez sem biztos nem volt a mangában ez csak elkébzelés
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 08, 18:21:40 írta Superlight » Naplózva
R4z0r
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 432


« Válasz #498 Dátum: 08 márc 08, 18:06:17 »

A mangában mondta Itachi,hogy Madara segített elpusztítani a klánt és ő volt a bűntársa
A mostani manga borítóját nézd meg Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #499 Dátum: 08 márc 08, 18:15:01 »

hát akkor most már tényleg tobi=madara de még azért én örülnék ha kiderülne hogy mégis van valami kapcsolat obitoval (hhh) de ez már nem hiszem hogy lessz azon kívül h mindkettő Uchiha (ez van, na mindegy) akor se volt valószinü hogy obito volt hisz mi a francnak állt volna át a "sötét" oldalra pláne fönöke minek lett hisz Kakashinak adta a szemét az túl nagy személyiség változás lett volna
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #500 Dátum: 08 márc 08, 19:16:57 »

Mostmár tényleg minden amellett szól, hogy Tobi=Madara, de kell, hogy legyen valami köze Obitohoz mert akárki akármit mondjon is én nem hiszem, hogy azért csak az egyik szeme látszik ki a maszkból mert a másik az első elleni harcban sérült meg.
Na persze és véletlenül pont a bal szeme, ilyen véletlenek nem igen fordulnak elő ebben a mangában és szerintem ez sem az, de majd meglátjuk. Kúl

Félreértés ne essék én már elfogadtam az igazságot csak szerintem nem ilyen egyszerű a képlet.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 08, 19:20:22 írta Csibe19 » Naplózva

seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #501 Dátum: 08 márc 08, 19:19:38 »

Hát lehet van benne valami, de képzeljétek már el milyen hülyén nézne ki Tobi tökre emlékeztető maszkja ha mindkét szeménél ki lenne vágva  Hmm?
Naplózva
Superlight
Vendég
« Válasz #502 Dátum: 08 márc 08, 21:25:56 »

Az tényleg hülyén nézne ki >.<#

            00000
          0000000
        000000000
       00 ¤ 00 ¤ 00
      00000000000           -) XDXDXD
      00000000000
        000000000
          0000000
            00000

Moderátor:
Két hsz egyesítve.
Dupla hsz tilos.
« Utoljára szerkesztve: 08 márc 08, 23:57:03 írta Chakra » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #503 Dátum: 08 márc 09, 00:41:02 »

Nos:

Kétszemű Tobi:
http://kepfeltoltes.hu/080309/ketszemu_tobi_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #504 Dátum: 08 márc 09, 00:43:55 »

 Nevet  Kiröhög Úgy néz ki, mint ha valami kagyló lenne az arcán.  Nevet
Chakra ez nagyon jó, el kellene küldeni Kishinek és megkérdezni mit szól hozzá?  Mosolyog
Naplózva
yupi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 448


Pein is Invincible


« Válasz #505 Dátum: 08 márc 09, 10:36:09 »

hmm. azért a borítón ez is ott van:
"Milyen hazugságok rejtőzhetnek eme maszk alatt?!"
És nekem erről is az jött le,h még egyátalán nem bisztos h Ő Madara... és sztem hamarosan ez ki is derül... Nyelvesít
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #506 Dátum: 08 márc 09, 11:06:09 »

jaj ez szerintem Madara igazi énjére utal meg asrra hogy most milyen erős, milyen is ő valójában
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #507 Dátum: 08 márc 09, 11:52:39 »

Jujj!  >.<# Ez Valami oltári ronda!  Ohh My God Ha ilyen maszkot kéne viselnem, akkor már inkább 1 szemmel rohangálnék én is...  :'X
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #508 Dátum: 08 márc 09, 11:55:37 »

 Nevet szerintem egy kicsit michael jacksonos nem tudom nekem hasonlít
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #509 Dátum: 08 márc 09, 12:28:19 »

hát ja reménykedni lehet csak sajna kevés rá az esély már én se tudom mit higyek kitudja mondom meg esetleg lehet itt valami köze ehez obitonak is az biztos hogy ha nincsenek akakashis részek nincs ez a zűrzavar sem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 119
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!