24 okt 07, 01:25:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 601
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Férfi topic  (Megtekintve 1711336 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #525 Dátum: 08 máj 05, 19:45:30 »

Naigen,a miniszoknya nagyon ütős Nevet
Top? Nemis tudom. Nekem inkább a matrózblúz tetszik...amiben az ecchi animékben mindig sikerüll kivillannia a melltartónak Hümm-hümm

Am sajnos senki közeli ismerős nincs,aki tetszene...egy van,de az le se szar xD Szal még várhatok egy ideig...sajnos. Szomorú
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #526 Dátum: 08 máj 05, 19:48:07 »

Ciklon én is így vagyok ezzel. A közelemben nincs senki, aki nemhogy tetszene de normális.  :/ Mosolyog Nah meg nyáron volt egy bukás  Szomorú
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #527 Dátum: 08 máj 05, 19:50:38 »

Sza* mar nektek nekem tetszik is és van is... de nekem sincs közel T_T. Szerintem keresgeljetek tavolabb is mert ha ott talaltok szamotokra tökeletest az épp olyan jo mintha közel lnenne, mert ugyanugy megtalaljatok azt a valakit.. és a csajok nem tudjak.. de szerintem mi is ugyanugy vagyunka rra  rohadt szerelemre Mosolyog.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
CrasH
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Válasz #528 Dátum: 08 máj 05, 19:51:21 »

Én is teljesen így vagyok ezzel!!!Pont mint TE Slane!Senki nincs a kozelben aki normális,bár van aki bejon de az nagyon nem a kozelben...sajna...xD
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #529 Dátum: 08 máj 05, 19:53:44 »

Nekem van egy még suliba, de ő már "foglalt" (ehh de csúnya szó, mintha tárgy lenne  :/ ) és nem vok akkora szemét hogy "elvegyem" (ezis) attól a valakitől. Meg nem is lenne esélyem szerintem  Mosolyog
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #530 Dátum: 08 máj 05, 19:56:06 »

Keress mást, ne oat keress aki mar valakivel boldog, amugy meg sok csaj van 1 varosban.. en pl volt idöszakom ho ez a tipikus.. buli/csaj aztan volt idöszak amikor mar tartosabb és aztan jött 1 hosszu és most van az amikor ugy hiszem megtallatam az igazit. Szoval nem  baj az ha amig keresgelsz "masokon megpihensz kacsint "
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #531 Dátum: 08 máj 05, 19:58:36 »

Ehh nem direkt olyat kerestem. Megismertem, azt egy napra rá lett barátja. Egyszerű pech xD
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #532 Dátum: 08 máj 05, 19:58:58 »

Sajna én falun lakom...így nincs sok lány a faluban,aki velem egyidős plsuzminusz1év lenne Szomorú Meghát aki nem gyerekes idétlen lenne...
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #533 Dátum: 08 máj 05, 20:00:25 »

Jéé itt egy padtárs Nevet
Maradjunk inkább a miniszoknyánál ugyis minjá nyár Nyelvesít Keresgéljetek nah egy kis vidámság emberek...nézzetek meg egy azerothian super villians videot vagy egy kiss ádám stand-op comedyt  Pontosan
Ezért jo a nagyváros ott lehet keresgélni....
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #534 Dátum: 08 máj 05, 20:02:48 »

Figy a kor nem lényeg szerintem...  Crispy és köztem kb 3 év van Mosolyog, bár ő felülmuja messze a korát  :/.
Crispy üzenete: " skacok, aza baj hogy a 'közelbe' nincs semmi jó csaaj. ..éss? akkormivan?  nekem sincs a közelbe semmi érdekes csávó  messze viszont van 1 akit nagyon szeretek éés ez a lényeg ugaynolyan jó mintha közel lenne csakhát igy még van is..x'D ugyhogy ne kenödjetek el rátok is vár valaki..és lehet h nem a közelbe dehát miden jóban van valami rossz nem?"
Szeva padtars, te is tudsz meselni szerintem a keresgélésröl hmmm Mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 05, 20:04:17 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #535 Dátum: 08 máj 05, 20:05:33 »

Én budapestin buktam nyáron  >.<# Szóval nem mondhatni hogy közelben kerestem  Nevet Most meg már egyre kevesebb az energiám keresni. Találjanak ők meg  Nevet (csak poén mer ien nem lesz xD) A saját városomban nem sok csajt ismerek, fehéváron többet, de egyedül meg nem fogok elmenni csajozni xD
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #536 Dátum: 08 máj 05, 20:06:59 »

Srácok mit keseregtek? Nekem sincs csajom, mégsem vagyok ennyire oda... Így szabadabb... Ha meg nő kell tele vannak velük a szórakozó helyek...  Hümm-hümm
Ám másik végről Kronosz megírta  frankót...
Naplózva
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #537 Dátum: 08 máj 05, 20:07:12 »

Slane,az a baj,hogy ők nem szeretnek vadászni. Ezt ránk haggyák Mosolyog
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #538 Dátum: 08 máj 05, 20:09:05 »

Hééééé engem hagyjál ki ebből  Kúl
Amugy én már igy is hülye vok........vki shop-stop 2 de gyorsan Pirul
Le a human warriorokkal Ördögi
Sohasem tudhatod ki a vadász és ki a vad Nyelvesít
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #539 Dátum: 08 máj 05, 20:11:07 »

Gabesz te nekem miert nem vagy fent msnen ? Nevet Léci egy pü-t szanj mar rám.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 601
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!