24 szep 27, 21:24:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Melyek a kedvenc részeid/jeleneteid és miért?  (Megtekintve 107840 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
sakura19
Vendég
« Válasz #180 Dátum: 08 ápr 12, 22:24:12 »

ja ha választanom kéne melyik az a jelenet ami igazán a szívemhez nőtt azt mondanám az egész sorozat...  Gondolkozik De ha jobban belegondolok mégis az a rész a legjobb mikor Kakashi-t üldözik....  Nyelvesít   Nevet
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #181 Dátum: 08 ápr 12, 22:34:46 »

Sakura19 te itt!!!! Jaj de örülök neked!!!!  Nevet
mi barátok tartsunk össze! és mondandódhoz: amikor kakashit leverik a shippuudenben sakura és naruto--> a csengettyűknél...

na az egy favorit!!!!

Moderátor:
Szöveg kék szine feketére változtatva.
A kék szín hasnálatát kerüld, az a moderátoroké. Köszi.

« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 13, 09:22:49 írta Chakra » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
sakura19
Vendég
« Válasz #182 Dátum: 08 ápr 14, 15:00:43 »

hehe... De ... neked nem tünt fel hogy nem kéne kékkel írnod?  Technikai KO Nyelvesít Na mind egy.... Persze amit az előzőben írtam nem teljesen igaz, amikor az elején Zabuza és Haku meghaltak... az borzalmas volt....  Hmm?  De Kakashi másik maszkja az egy jó ötlet....  Pontosan És az hogy Naruto és Sakura leverik Kakashi-t csak azt tudom mondani, biztos kijött a gyakorlatból...  >.<#
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #183 Dátum: 08 ápr 14, 20:02:59 »

Röstellem a kék szín használatát! És már kikaptam érte.. Technikai KO
Többet nem használom.  Mosolyog

meikre gondolsz, amikor a shippuudenben a csengettyűkre hajtanak? az nagy jelenet!!!  Pirul
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
sakura19
Vendég
« Válasz #184 Dátum: 08 ápr 15, 13:37:00 »

ahha arra gondolok...  Nevet elég érdekes hogy Kakashit a nagy ninját legyőzik.... persze de Naruto a főszereplő... mindíg ő lesz a legjobb...  :'X :/
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #185 Dátum: 08 ápr 15, 13:41:47 »

 Nevet na jol van de ha kakashi csak egy percig is komolyan vette volna öket  Gondolkozik biztos hogy a csengök nem narutóéknál köt ki
Naplózva

sakura19
Vendég
« Válasz #186 Dátum: 08 ápr 15, 13:46:41 »

lehet hogy tényleg az volt a baj hogy nem vette őket komolyan...  :/ nem tudom... de lehet hogy csak szerencse.... vagy Kakashi csak egyszerűen fáradt volt... :'X De Kakashi aki millió ninját győzött le félkézzel.... hehe ez poén....  Technikai KO Nyelvesít Nevet
Naplózva
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #187 Dátum: 08 ápr 15, 14:41:57 »

de az a félmillió ninja biztos nem azzal jött hogy mi az Icha Icha Paradise végkifejlete... >.<#

egyébként nekem is ez a kedvenc részem
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Kagami-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


bleach fangörl a narus fórumonXD


« Válasz #188 Dátum: 08 ápr 19, 21:14:09 »

úhh az engem is szívenütött mikor gyak Naruto azzal h kimondta a könyv címét Kakashi totál beijedt és így megszerezték a csengőt..hát azis favorit Nevet na meg amikor a shippuu-ba a küldetésen bemennek a fürdőbe és hátt Sai tesz egy megjegyzést Narunak a *köhömm*.. Nevet na szal az a rész, gondolom tudjátok Nevet
Naplózva



- bleach fangörl *ICHIGOOOO* (jelenleg nagyobb blíícs fangörl, mint naru fangörlXDezvan...szpráájt)
- hiszek a NaruSaku és a SasuSaku elméletben:D..valamelyik csak összejön:D
- Szászúke nem gonosz, csak ilyen emo fíílingűXD
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #189 Dátum: 08 ápr 19, 22:16:19 »

Nem tudom nekem a komolyabb részek jönnek be... Például Haku és Zabuza halála, Sarutobi temetése, Gaara feltámadása meg úgy a komplet Sasuke visszhozós történet Nyelvesít . De azért Lee részeges mozdulatai se rosszak... ikszdé
Naplózva


 
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #190 Dátum: 08 ápr 20, 08:28:26 »

igen a Hokage temetése nagyon tetszett... (nem azért mert nem szerettem) és Sasuke ott tök kedves volt Sakurával^^
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
1713
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #191 Dátum: 08 ápr 20, 13:41:40 »

Most olvasom a mangában a Végzett völgyében lezajlott csatát. Egyszerűen zseniális. Bár az anime itt bőven túltesz a mangán, emlékszem anno egészen megkönnnyeztem az elválást...
Naplózva
Alice
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


« Válasz #192 Dátum: 08 ápr 22, 23:21:22 »

Na azt én is,tényleg nagyon jól megcsinálták sztem
Naplózva

Can someone who can't even save one of his friends become Hokage?-What do you think,Sasuke?
kakairuRULEZ
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1012

lasse


« Válasz #193 Dátum: 08 ápr 23, 10:08:01 »

hát, nekem asszem... a kedvenc jelenetem az volt, hogy Iruka úgy védte meg Narutót, hogy pont az ő hátát találta el
Mizuki shurikenje.
A Shippuudenben meg az, hogy Kakashit üldözték  Nevet Nevet  Az tényleg nagyon jó volt. Naruto majdnem seggbeszúrta őt  Nevet
Az is tetszett, amikor Sai rajzolt, mert én is szeretek rajzolni. Amikor Naruto micsodájáról tett megjegyzést, az is vicces volt!!!
"Csakúgy mint a kukid!"  ----> valami ilyesmi volt  Pojén
Azt is szeretem, hogy Temari, Kankurou és Gaara testvérek. És az a legjobb, hogy Temari az elsőszülött  Hümm-hümm
Naplózva
Xiiau
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222


WWW
« Válasz #194 Dátum: 08 ápr 24, 00:19:20 »

 >.<# meg ami haláli az azok a jelenetek ahol yamato előkapja a 'scary face't   Nevet Nevet az valami eszméletlen
Naplózva

Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!