24 jún 17, 10:13:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509305 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #330 Dátum: 10 júl 06, 20:34:15 »

Ma már nem lesz demó srácok...
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #331 Dátum: 10 júl 06, 21:43:55 »

Hát szerintem se...
Ez esetben bocs a kamu hírt, reméltem, hogy ezúttal nem valami hülye kamugyáros baromságaival állunk szemben.
Na mindegy reméljük minnél elöbb kijön, ha esetleg lesz hivatalos info a demóról majd kirakom, de ezúttal ténylg csak a hivatalosat.

Edit:

Lecsekkoltam biztos ami biztos, az 1. rész emója(akarom mondani Demója-- vicces kis typó) 17. én került ki szóval a hónap során még mindenképp várható szerintem
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 06, 22:25:30 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #332 Dátum: 10 júl 06, 21:45:36 »

Okés, köszi!
Ha holnap jön, az se nagy baj... Mosolyog
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #333 Dátum: 10 júl 07, 00:38:31 »

Milyen a jó weboldal

Tudom, hogy rengeteget lovagolok rajta, hogy mennyire elhanyagolják az UNS2 websiteját. de azért szerintem nevetséges, hogy mennyire nincs rajta semmi, annak ellenére, hogy kevesebb mint 3 hónap és kijön a game, még 4-5 menüpont is ?????. Azért érdekel mik lesznek ott a karakterlistán kívül. Nem fizetik a "webmestereket" vagy mivan?

Viszont kíváncsi voltam és megnéztem az 1. rész weboldalát
http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/ps3_naruto/storm.html
(itt nézhetitek meg)

--Figyelmetekbe ajánlom a sárga felhőt a jobb felső sarokban, ami egy kis behind the scenes napló és szerintem nagyon klassz látni a teknikai megoldásokat amikkel dolgoztak(bár picit illúzióromboló főleg a pályarajz Nevet), igazságszerint elolvasni nem fogjátok tudni (a többség legalább is, mert japán) de szerintem a képek elmondanak mindent.
--Jobbról a 3. balról a 4. menüt is érdemes megnézni annak akinek nincs meg az 1. játék, minden karakterhez van 1 kis gameplay videó.

--Na így szeretném ha a megjelenés napjára kinézne ez a darab **** is. (de ugyan már legalább egy folyton updatelődő karakterlistát igazán tolhatnának már azokkal a karikkal akiket ők maguk jelentettek be scannekkel meg itejúkban)
http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_storm2/

--Jó nézelődést
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 00:42:12 írta Exkirion » Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #334 Dátum: 10 júl 07, 05:34:54 »

Lehet minden pénzt a játék készítésére fordítotak és azzal mi csak jol járunk Nevet
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #335 Dátum: 10 júl 07, 06:27:51 »

Gyerekek tudom, hogy narutós fórum, és ez a topic erről a játékról szól, de vegyétek azért figyelembe, hogy a Naruto és DBZ gémek (egy cég gyártja) nem A+ kategóriás játékok amivel tele kell szórni a netet.
Megfogja kapni a maga 8-9 pontját a gemespoton, de a sorozat rajongóin kívül a kutyát nem fog érdekelni.
Majd ha lesz új Tekken vagy SoulCalibur akkor lessz csintadratta meg dizájnos website.
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #336 Dátum: 10 júl 07, 10:03:43 »

kornel: Köszönjük az információt, de minket érdekel, és beszélünk róla, ha nincs ellene kifogásod kacsint
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #337 Dátum: 10 júl 07, 10:08:20 »

A naruto honlapjával kapcsolatban írtam ezt.
A tény, hogy titeket érdekel az természetes, én kicsit nem vagyok elfogult ezzel a gémmel kapcsolatban, egy játék a sok közül.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 10:09:28 írta kornel » Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #338 Dátum: 10 júl 07, 10:12:53 »

Ezesetben bocs. nem figyeltem a hsz-környezetet ikszdé Váhh Új szó ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #339 Dátum: 10 júl 07, 11:52:50 »

Nem azért de az eddigi trailerekben ahogy láttam nem lesz ugyan olyan a mászkálós rész mint az elsőbe.Nagy tár lehet ugrálni meg mindent bejárni... igaz csak konoha, itt viszont több helyszín lesz, nem biztos de nem ilyen mértékben bejárhato ebböl szintén arra következtetek hogy lehet a fight-ra jobban koncentráltak. Az viszont tény hogy mint képileg sokkal kidolgozotabb lesz.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 15:52:17 írta Adam32 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #340 Dátum: 10 júl 07, 15:56:14 »

amugy  maga  játék kijön japán hangal is ? mert eddig szinte! minden anime játék úgy jött ki , kivétel a rise of ninja(angol)  remélem lesz mert rettentően hülyénhangzik h Fire style stb.
illtve a történet csak naruto vs pein-harcig megy. a történetet hogyan viszik majd tovább? remélen dlc-k formályéban , vagy ha ugy akkor adják ki lemezen, vagy majd  akkor egy új játékban fogják tovább vinni. ennek is örüénék. de ha  dlc-k psn és live embereknek leszenk csak uh karóba huzom magam Szomorú imádkozzunk
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #341 Dátum: 10 júl 07, 16:18:47 »

--Először is
Lesznek japán hangok is és angol hangok is, majd mindenki választja azt ami a szívéhez közelebb áll, de lesz olyan karakter akinek nem lesz angol hangja(hivatalos) mert még nincs Angol szinkronszinésze, ezt valószínűleg saját szinkronnal vagy feliratozással oldják meg. Akiknek még nincs Angol hangja a Pain arc végéig: Madara(Tobinak van) és Bee
(vagyis a mély Madarás gonosz hanghoz még nincs szinkronszinésze a Hülyegyerekeshez van)

---Másodszor
Mi ez a "CSAK" a Naruto vs Pain harcig megy?. Ezt nem csak itt de egyre több helyen olvasom. Jézusom emberek, odáig legalább olyan hosszú a shippuden mint a sima Naruto, nemmellesleg a játékok az Animéhez igazodnak, igazségszerint örülnünk kéne, hogy nem csak Itachi haláláig megy mert még az anime sem is tart ott ameddig  ajáték menni fog. Simán lehettek volna lusták és mondhatták volna, hogy ok akkor menjük Itachi haláláig és szevasz még akkor is ez lenne a leg up to date ebb Naruto játék. (Az accel 3 a Jiraya vs Pain harcig megy + saját agyszülemény kis ending), szerintem tök zsír, hogy még ezt is belekapjuk. Batai15 ezt nem neked mondom, ne érts férre, ezt úgy értem, hogy eleinte mindenki mondta, hát úgyis csak mittomén a Hidan-Kauzuig megy vagy a Jiraya Fight ig max, erre még 2 arc ot beletettek szerintem tök zsír, ne legyünk telhetetlenek Nevet
(azt hiszem ezt inkább magamnak mondom mint ide, afféle tükröződése a gondolataimnak amikor ilyet olvasokm ha lehet ne szedjetek szét érte-köszi)

Harmadjára
Én szerintem ha lesz a játékban tovább sztori akkor azt DLCkkel fogják megoldani, viszont ha egész új arc ok kerülnek bele, az tuti nem lesz ingyen. A másik lehetőség, hogy várnak még egy, vagy másfél évet és kijön egy kiegészítő játék vagy ilyesmi, de a CC et és a Namco Bandai-t ismerve valószínűleg pár ingyenes DLC re és egy UNS3 ra lehet majdan számítani, de azt már szerintem csak a Shippuden manga végén.

EDIT:

Nade a rinyálásom után hoztam egy jó hírt is azoknak akik korábban olyanokat írtak ide, hogy "tök jó lenne egy konohai pálya" meg "legyen konohában is egy battle arena" meg hasonlókat (lelkiismeretesen elolvasok egyébként minden egyes hozzászólást és postot amit a threadre írtok) és akikkel egyébként én is egyetértek.
Hát íme

http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_storm2/blog/
(igen ez a varázsütésre ma frissült weboldal, tök haszontalan infókkal)

Joggal tehetnétek fel a kérdést, hogy ezen mit is kell nézni? Hát (al nem kezdünk mondatot) fölűlről a 4. képet, azon is a monitort. A kép picit rossz, de jól látható a 2 Life bar a support karakter alatti piros kör és a felhasználható tárgyak kétoldalt ami indukálja, hogy ez valóban VS mód, vagy legalább is egy fight. A kivehetetlen karakterek helyett (sasuke vs ???) a lényeg a háttér, ami egy hangulatos kis Konohai pálya Nevet

--utólag is bocs a kisregény méretű postért
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 07, 17:15:09 írta Exkirion » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #342 Dátum: 10 júl 07, 18:19:43 »

Miért kér mindenki elnézést a hosszú postokért? xD (remélem) Nem vagyunk analfabéták, tudunk olvasni!

A telhetetlenséges bekezdést én is elmondtam pár oldallal ezelőtt ikszdé Komolyan! Én csodálkoztam is, hogy ilyen sokáig fog menni, mivel a bejelentéskor mégcsak a Sasuke vs Itachinál tartott az anime, és közbe bejött a filler is. ikszdé Szal nekem ez egy KELLEMES meglepetés volt.

Nagyon jó megoldás lenne a DLC-s folytatások, de nem valószínű, hogy bevetik a gyakorlatban. Bár megspórolnának velük egy csomó pénzt és munkát ikszdé
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #343 Dátum: 10 júl 07, 18:27:44 »

ehh srácok tényleg jó h ien hoszú, de arra gondoltam h ugye az anime nem ér véget  a naruto vs pain harcnál.
a dlc-dolog me nem már nekem nincs liveom ,és még sokaknak, illetve karóba huzom magam ha az anime vgéig megcsinálják dlc ben, lesz ot még mindem ami szem szájnak inger és én pont kimaradok belőle a dlc-k miat? sokakkkal biztos ez a helyzet szal ink kieg lemez vagy ujjj játék.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #344 Dátum: 10 júl 07, 18:32:11 »

1: Szerintem a fejlesztőket nagyon nem érdekli, hogy kirúgattad magad a Live-ról, hogy ingyen játszhass. Aki csal az így jár. Különbenis, az Ultimate Ninja sorozat főleg PS-es, és onnan nem rúgnak ki semmit, mert Erős a Védelme a konzolnak.
2: Valószínüleg 90%, hogy Nem ez lesz!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!