24 jún 17, 14:30:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509501 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #1410 Dátum: 10 okt 13, 16:00:22 »

csak hogy én meg nem tőled kérdeztem  smirksweat ^^ tudom h te letöltötted kacsint mindig elolvasom miket beszéltetek míg suliban voltam ^^
amúgy már csak 2 nap van hátra

Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1411 Dátum: 10 okt 13, 16:02:18 »

igen ebben egyetértek, de hogy az xbox miatt lenne a map az, azt kétlem, de nem valami jó amugy .
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 13, 16:03:19 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #1412 Dátum: 10 okt 13, 16:24:38 »

sorry valamiért elnéztem. biztos a hőemelkedésem miatt van.

nameg ettől a sok rohangálástól két mission közt. marha unalmas.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 13, 16:25:16 írta Dragon » Naplózva
Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #1413 Dátum: 10 okt 13, 16:36:39 »

De kiváncsi vagyok,hogy mostmár tényleg lehet-e kombinálni a support karakterekkel,nem ugy mint az elsö részben kacsint
Naplózva
vennyamita
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #1414 Dátum: 10 okt 13, 16:37:48 »

én a ****************-ról rendeltem.


Köszi, hogy legközelebb nem reklámozol!

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 13, 16:45:30 írta Aes Sedai » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1415 Dátum: 10 okt 13, 16:39:35 »

Nem tetszik ne játszd, biztos nem lehet rossz játék ha a famitsu 40 ből 39-et adott rá, amúgy inkább ez a sztori mód mint az a sehová sem vezető ugrálós az 1 ből.
Naplózva

Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #1416 Dátum: 10 okt 13, 17:02:22 »

Hát pedig nekem a sehova se vezető ugrálás tetszett a legjobban, hogy tényleg ninjának érezhetted magad azzal, hogy ottvolt egész konoha és bárhova ugrálhattál összevissza, és beláthattad az egész várost. Ezt kellett volna továbbfejleszteni.

Most meg az van, hogy bemész bárhova, ugyanazon az útvonalon ugyanazok az emberek ugyanúgy mozognak.

nem azt mondom hogy rossz. csak a másik jobban tetszett. lévén, hogy az előző 6 játékkal is játszottam és a sima uns é jött be a legjobban.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1417 Dátum: 10 okt 13, 17:06:25 »

Hát izlések és pofonok, amúgy elfelejtettem kirakni

http://www.saiyanisland.com/2010/10/famitsu-gives-ultimate-ninja-storm-2-3940/

jó olvasgatást. Bocsesz de elég szar napom volt holnap leszek.
Naplózva

Hunter0154
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 67



« Válasz #1418 Dátum: 10 okt 13, 17:14:32 »

Azért eléggé eltulzott ez a 39/40,szerintem helyén valobb AOThegamer tesztje.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1419 Dátum: 10 okt 13, 17:30:18 »

Ugyan ma már nem akartam írni de még benéztem más miatt és sry de ezt nem hagyom szó nélkül.

AOThe gamer "Tesztje"?

"Sztori: a játék igen őőő igen amm menni kell Narutoval meg Hinatával ja vele nem is igen aham igen őő ja.."

Én birom a faszit mert válaszolgatott nekem meg minden de azért azt nem hívnám tesztnek.
--Ezzel nem azt mondom, hogy jogos a 39/40 csak azt, hogy AO tesztje kellőképp nevetséges, hogy ne vegyem figyelembe.

nah akkor mostmár tényléeg csak holnap, lassan már csak 1 nap lesz hátra ^^ (a péntek a 0. nap le vagyunk maradva a számolással).....
Naplózva

Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #1420 Dátum: 10 okt 13, 17:34:03 »

Pénteken majd kitesszük kisamét elvileg ő a faroknélküli jinjuriki Nyelvesít(bocs a helyesírásért nemtom hogy kell leírni)
Naplózva
Treyman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 407


« Válasz #1421 Dátum: 10 okt 13, 17:38:58 »

van 0 farkú, azt is kilehet tenni Nevet csak annak nemtom van e jinchuurukije (a naruto movie 2-be előjött)
Naplózva


Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76



« Válasz #1422 Dátum: 10 okt 13, 17:41:46 »

áruljátok már el ti miről beszéltek ? ikszdé

ugyanazt az animét nézzük mi ?
Naplózva
koola
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 34



« Válasz #1423 Dátum: 10 okt 13, 17:44:10 »

Akárhogyis plz a mangából ne spoilerezzetek, van aki az animét nézi !
Nem igaz, hogy miért vagytok ennyire tuskók?? Nem lehet legalább egy spoiler alert feliratot kirakni ? Elrontjátok mások élményét, nagyon kedves tőletek! Dragonnak meg köszi a figyelmességet ő a játék kapcsán kitette a spoiler feliratot és még át is színezte, nagyon köszi, igazán rendes tőled.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 13, 17:47:17 írta koola » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1424 Dátum: 10 okt 13, 18:18:24 »

Spoiler!!! Játék teszt a szemszögömböl  



Na jó előre hozom a tesztemet,  leirom mi teccik, mi nem, mindezt fan szemmel nézve, mit vártam el mit kaptam, és igyekszem 1 sima tesztelő szemével is kommentálni.

Szóval sikerült kipróbálni a játékot, amit anyira vártam, és   ezért felkeltem jó korán xD
Nah szóval meg próbálom pontokba szedni a dolgokat, igyekszem nem spoilerezni,   illetve az anyira lényegtelen dolgokat, kihagyni.
Hozzá teszem, az unsc 1. résuét nem tudtam kipróbálni, mivel nincs ps3 am, csak a 2 boxos részel volt dolgom.
Szóval elindult a játék. Maga a menü is elég feelinges, szép.
Első dolgom a japán szinkron beállítása volt, valjuk be igy az igazi.
Néezzük meg a story módot.:
Elinditom, jön az intró keresem az állam mien szép, hangok rendbe:D:D
NEm spoilerezek, anyi h fix camera nézet  furcsa,  kohona kicsinek látszik, de van pár lehetőség, boltolás,  stb.
Emberek járkálnak az utcákon stb.
Furcsa, nem a legjobb, ebbe tuti bele kötnek a tesztelők, de fan szemmel nézve, nem az a cél  h konohába ugráljak csak.Van jó pár lehetőség a városba, mindeki tapasztalja majd ki.
a grafikát itt meg jegyezném hogy rettentően szép, télleg oda ba**** h kézzel rajzolták a texturákat , mintha csak az animét néznék. Modellek effektek bámulatosak.
igazából  nem nagyon tudok mindent leirni ami pozitiv, mivel abbol jóval több van mint a negatív dolgokból , bár azok része csak szörszál hasogatás Nevet
anyit hozzá tennék még, hogy az irányítás kézre álló,  bár elsőre furcsa.
illetve vannak az átvezető jelenetek, mikor (A) gombot kell nyomni, ezek a beszélgetések általában, illetve vannak még rendes engine jelenetek is(nem qte)
ezek is jol vannak megcsinálva, általuk (persze angol tudással ) aki nem ismeri a történetet, elég részletesen meg ismeri.
A vidkról anyit, hogy ahol kell, van dráma érzelmek is.
(arc mimika, kiváló szinkron)
 többi dologról ugy is tudunk sok mindent,  ezekre nem térek ki, mindenrendbe(karakterek száma, animációk jutsuk, pályák, stb  maga a harc.)
 jöjenek a negatív dolgok is.
igérem kevés lesz belőlük, java részt, csak az amit illet volna bele tenni, amit elvártam, de nem ez határozza meg a játékot, hogy menyire élvetes, de a rendes tesztelők valszeg bele fognak kötni.

 - ott  a város kérdése, én is ütöltem volna ha konohába lehetne ugrálni, de anyi baj legyen

-a minimap(Back) gomb, gyenge nagyon , se zoom, sefogatás semmi, szal használhatatlan java részt.
-  ott a menü kérdése is .:
Story mode, vs mode, online mode, és beállítások, és enyi.
Az a gond h  hogy ez kevés, se extra játék módok, ami megnövelné az éllet tartamát, se tournament , semmi.
Jó tudom hogy vs móddal is el lehet lenni, de néha nem ártana modjuk 1 survive mód  pl, hogy meg próblja maga eredményeit meg dönteni az ember.
-Hiányolom a karakterek leirását is,     de ez csak + nem ront semmit az öszképen.
-ami viszont fájó pont, h nincs semmi training mód,   mivel sok a kari, vs harba meg belépegetni, nem lesz a legjobb dolog.
mivel a játék nem olyan jó oktató, ez illet volna bele.
- kicsit szivfájdalom h a kariknak nincs sokuknak másik ruhálya, ez jobb lett volna vs, és online módba is , mint 1 másik szinü cuccba lévő karival harcolni.
-kicsit fájdalom a jutsu clashek hiánya is.
-szintén örültem volna, több ultimate jutsunak , sima jutsunak is, de az már csak a jéghegy csúcsa lett volna.
- nem tudom online harcba hogy lesz -e, de a karaktereket lehett volna igazán testre is szabni, mint választható itemek terén, illetve dragon ball ragging blast szerü fejlesztés is.
enyi lett volna a negatív kritika, ezek java rész télleg nem sok mindent jelent, de vlaszeg ezekbe bele fognak kötni.

Szóval
(+)
-kiváló játék:D
-sok karakter
-sok sok, jó dolog, szinte teljesen visza adja az anime hangulatát
(-)
-oktató mód hiánya
-játék módok hiánya


Gragfika.:10/10
Hangok.:10/10
irányítás.:8/10

Az én értékelésem .:9.2/10

Kiváló játék, apróbb hibákkal,  de lényeget szinte tökéletesen adja Nevet:D:D
sry h hamarabb irom, de szeretném eloszlatni (ha tudom a kételyeket)
Kiváncsi vagyok mit szoltok


helyer irási hibák ért bocsi előre is.
« Utoljára szerkesztve: 10 okt 14, 08:35:16 írta Aes Sedai » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 93 94 [95] 96 97 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!