24 ápr 20, 02:09:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kard technikák  (Megtekintve 18403 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #15 Dátum: 12 ápr 10, 16:26:10 »

Igazából már válaszoltak helyettem, de azért... Nevet

Egy dojo senseie nem bölcselkedik, hanem tapasztalatból beszél. Zoro minden mozdulata abból nőtt ki amit Koshiro tanított neki. Nem véletlen, hogy Kuina is mindig legyőzte. Pedig Zoro fizikailag messze erősebb volt, ezt a lány is tudta.

Egyébként hiába hívod magad kardforgatónak amíg kardot használod és nem csak a karodat hosszabbítod meg vele.

A többit leírták már előttem. De valóban csak amiatt tudta használni azt a technikát, mert már látta egyszer.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #16 Dátum: 12 ápr 10, 19:31:56 »

drszabi: inkább simította a leveleket, amúgy szerintem ez a technika nem tudom valódi-e , mivel egy szamuráj kardra ha egy hajszálat ejtesz azt is kettévágja.
heo: jólvan persze mestered alakít téged, de most ennyi erővel egész Zoro egy mihawk copy lesz szerinted? Mindenki egyedivé formálja ahogy neki fekszik. Nekem ez továbbra sem bizonyíték hogy kinevelt 2 tehetséget, és nem vágott el egy zsepit Nevet. Persze több tapasztalata volt mivel ö volt vagy 4x éves míg zoro 20. Attól még nem tartom többre mint sorozat eleji Zorot (mikor megismertük hogy ott lógott mint jesus).
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #17 Dátum: 12 ápr 10, 19:42:25 »

Azt azért ne hidd el, hogy ráejtenek egy hajszálat és elvágja.  Nevet Ez történet amúgy is arról szól, hogy beleszúrnak egy kardot a patakba és annak sodrába dobnak faleveleket amelyeket a kard a sodrás hatására vagy átvág vagy nem.

Szerintem Koshiro tudása és tapasztalata körülbelül addig lehetett egy szinten Zoroéval amíg nem harcolt Arabastában. Onnét már Zoro lehetett a jobb. Amikor először megérezte az anyagok lélegzetét Dazz Bon ellen. Ez lehetett Koshiro határa amiről Zoronak beszélt a papírral kapcsolatban.
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #18 Dátum: 12 ápr 10, 20:40:08 »

Pedig a hajszálas az konkrétan igaz. Ebben lehet valami hogy az volt a határ. Az a baj egy darab kardemelést nem láttunk tőle azon kívül. Amúgy ez nem tudom mennyire igaz ide, vagy csak Zorora, de megfejtettétek már hogy ott hakit használt e, vagy valami egyedi képességet?
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #19 Dátum: 12 ápr 10, 20:47:02 »

Nincs megfejtés mert amíg ki nem mondják a mangában addig nem lehet. Úgyhogy mindenki döntse el magában a választ erre a kérdésre, mert valószínűleg soha nem fogunk erre választ kapni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #20 Dátum: 12 ápr 10, 21:17:12 »

VAn egy olyan érzésem, hogy fontos szerepe lesz még a mangában Zoro mesterének és akik most lebecsülik majd nézni fognak.  Az erejét én messze Zoroék felé helyezem. Még ez a Time Jumpos Zoro is gyengébb nála szerintem. Ha tippelnem kéne az mondanám méltó társa lenne Dragonnak. Nem, nem erőben értettem. Nem véletlen ment arra  szigetre Dragon.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #21 Dátum: 12 ápr 10, 23:48:04 »

Legyen így, bár eddig semmit nem láttunk. De nem értem miaz hogy méltó társa, de nem erőben? Amúgy nem hiszem hogy olyan erős, ha az lenne Zoro úgy jött volna ki a kezei közül 17évesen, hogy simán lealázott volna mindenkit, talán Kizarut meg Aokijit is. Mert szerintem ez a mostani Zoro érdemben felvenné velük a harcot egy ideig (jó biztos nem nyerne) és te ez felé emeled? Amúgy is elég tunyacsáp kinézetű az a pali, ilyenekböl nem lesznek top1 fighterek.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #22 Dátum: 12 ápr 14, 15:05:52 »

Vajon ha zoro "hallja" az acél "légzését",és ezért el is tudja vágni,akkor ezt megtudja csinálni a fénnyel is?
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #23 Dátum: 12 ápr 14, 20:01:46 »

Igen, azért vágná el Darth Vader fénykardját Nevet

De ez nemjó példa, ennyi erővel bármit átvágna mert mindennek van hangja ezek szerint. És a BÁRMIN van a hangsúly, a haki-val rendelkezőket is kiröhögné. Nem tudná elvágni a fényt, annak szerintem nincs hangja Nevet
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #24 Dátum: 12 ápr 14, 20:09:32 »

Hát szerintem meg igen. Neki talán ez a hakija. xD A fénynek van anyaga, mivel kölcsönhatásra képes, pl.:fotoszintézis. Úgyhogy lehet, hogy van hangja is.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #25 Dátum: 12 ápr 17, 20:52:14 »

most eszembe jutott egy jó kérdés.Vajon darth vader a one piece-ben kalóz,forradalmár,fejvadász vagy tengerész kardforgató lenne?ikszdé
Amúgy zoro olyan lazán indít "légi" csapásokat (mint a 32 pontos(?) ágyú(asszem ez a neve)),hogy azt hittem én is képes vagyok rá.
Komolyra fordítva.
1:Franky tábornok a hiper szuper kombinált robot,kardforgató,vagy olyan mint mikor luffy kardozott arlong ellen?
2:zoro hogy csinálja ezt a vágást:http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/646/14 ?   
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #26 Dátum: 12 ápr 17, 21:20:17 »

Darth Vader flotta admirális lenne, mint amilyen Sengoku is volt.

Mire gondolsz Zoro vágását illetően? Amennyire látom egyszerűen csak átvágja magát a kardokon és ugyanazzal a vágással lecsapja a polipot is.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #27 Dátum: 12 ápr 26, 12:37:25 »

nem csak azon csodálkozom hogy mennyit fejlődött.Vedd például amikor mihawk-al harcolt,akkor még csak eszébe se jutott volna.Aztán láttuk tőle a tatsumakit hachi ellen.Később az égi szigeten pedig már láthattuk a 108(?) pontos ágyút.
Majd azt hogy luffyval kombinálva át vágta az aqua laguna egy hullámát,most meg egy kissé önálló tornádót képez.
Ha arra a vágására gondoltál amivel a polipból csinált sashimit,akkor arra céloztam hogy milyen mozdulatot végez.Egy onigirit hátra felé?Vagy hogy?
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
LINK95
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 20



« Válasz #28 Dátum: 16 feb 18, 18:28:09 »

Az ágyúk erejét fontba mérik. Nem pontba Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!