24 ápr 27, 16:01:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Monkey D. Dragon  (Megtekintve 16626 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #15 Dátum: 14 ápr 18, 15:45:51 »

Nem tudom, hogy ez mennyire számít spoilernek de azért leírom:
Elvileg Luffy, Dressrosa végén találkozni fog Dragonnal.
A képessége szerintem vagy az időjárás, vagy az elemek irányítása, de ezen kívül rendkívül sok rejtély övezi, remélem mindenre választ kapunk, mert Lougetown óta érdekel, de szerintem ezzel nem csak én vagyok így:)

Hol találtad ezt a leírást, hogy Dressrosán jelenik meg Dragon? Utána szeretnék nézni!
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #16 Dátum: 14 ápr 20, 17:22:07 »

Egy külföldi facebookos one piece csoportban posztolták ki ezt a szöveget: "Oda has confirmed that Luffy will meet Dragon in the arc after Dressrosa." Nem hiszem, hogy csak úgy kitalálták, a mangát elnézve viszont logikus is lenne.
Naplózva

Mr. Prince
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #17 Dátum: 14 ápr 22, 14:19:19 »

Na ne... :O :O :O Találkozni fognak? Végre Nevet Mondjuk én úgy képzeltem el, hogy Raftelen fog találkozni Luffy Dragonnal és Sabóval, de Sabo is előbb jött, úgyhogy tényleg logikusnak tűnik Mosolyog
Mondjuk azt se lehet nagyon tudni, hogy mikor hagyta magára pontosan Luffy-t Dragon. Az tuti, hogy már amikor Dadan és Garp vigyázott rá, akkor Dragon már nem volt ott, szóval lehet már nem is emlékszik rá, hogy hogyan néz ki, max képeket mutogattak neki.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 22, 16:41:25 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #18 Dátum: 14 ápr 22, 14:53:42 »

Én arra gondoltam, hogy Luffy 2-3 évig Dragonnal volt és aztán került Garphoz. A képmutagás szerintem nem lehetett mert akkor tudta volna h ki ő meg Lu Impel Downban azt állította, hogy nem tudja hogyan néz ki. Bár később, abban az újságban amit Mone olvasott, ott volt róla egy kép,  de kétlem, hogy Luffy olvasta volna. Water 7-ben meg teljesen hidegen hagyta az apja kiléte.

Kétlem, h Oda kiadna egy ekkora infót. Fb-n gyakran vannak fake hírek, én is találkoztam már néhánnyal...

De amióta Sabo is megjelent tényleg úgy érzem, h majd látni fogjuk őt egy pár képkocka erejéig:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #19 Dátum: 14 ápr 22, 14:56:51 »

Az szerintem egyértelmű volt, hogy találkozni fognak, sőt szerintem az is, hogy Raftel előtt be kell következnie a találkozásuknak. Ugyanis oda eljutni az igazi kihívás. Egyébként én is emlékeztem erre a szövegre de erre utaló nyomot talán most, Sabo megjelenésével kaptunk először. Mondjuk azt gondolom, hogy először még Dressrosát be kell fejezni és talán még a Bigmom ügyet is zárni kell. Szerintem talán ott lesz alkalmas ez a találkozás kettejük között.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #20 Dátum: 14 máj 22, 14:03:13 »

Engem is régóta érdekel már, hogy Dragonnak milyen képessége lehet. Szerintem tuti, hogy mind a három Haki-t tudja használni. Mivel ahányszor megjelenik, vihar van. Lehet, hogy irányítja az időjárást. Időjárást manipuláló paramencia gyümölcs? Esetleg olyasmi, mint Nami Clima Tact-ja (csak persze sokkal-sokkal erősebb)? Majd kiderül.  ikszdé
Naplózva
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #21 Dátum: 14 máj 22, 21:27:51 »

Hé, hé! Dragon nem tűnhet fel csak úgy! Valami epic belépő illene hozzá, például Luffy Big Mom ellen veszélybe van pl, és mikor Big Mom támadnak, Dragon visszacsapja. Az tényleg cool lenne. Nevet   Gondolkozik  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!