24 ápr 28, 23:30:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bakik  (Megtekintve 32668 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #45 Dátum: 12 máj 26, 18:16:38 »

de jó hogy visszataláltam ide Nevet . Igen lehet hogy van keménygumi de az sem tud ropogni 100%,
porcos gumi ? ikszdé
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Putir
Vendég
« Válasz #46 Dátum: 12 máj 26, 18:17:58 »

Van gumi szíve is akkor lehet gumi porca is amit tud ropogtatni ,nem? ikszdé
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #47 Dátum: 12 jún 16, 16:34:42 »

A gumiporc az csak azoknak van kitalálva akik keménykedni szeretnének sztem:D  Megroppantod az újadat, nagyon szép hangja van, és mindíg visszaugrik a helyére, vagyis bármennyiszer meg lehet roppantani:D
Naplózva
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #48 Dátum: 13 jún 25, 20:39:26 »

nem tudom hogy ez baki vagy nem de Sabaodyban már másképp magyarázta Shakky. Mert Az újvilág elött a red linenál gyűlnek össze a kalózok a Sabaodyban, de ennél a bemutatásnál azt mutatja hogy az utak nem futnak össze csak a Raftelnél. Mondjuk én ezt betudom annak hogy Oda még ekkor nem tudta hogy miként lesznek a dolgok...
http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/105/9
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #49 Dátum: 13 jún 25, 21:20:15 »

Az utak mindenképpen összefutnak Sabaodyn mert innét csak 2 út vezet a Red Line másik oldalára. Az egyik út a felszínen míg a másik a tenger alatt. A kalózok nem tudják használni a felszíni útvonalat és itt elveszítenék a hajójukat is, ezért marad a halemberek szigetén keresztül vezető út. Egy szóval ez a rajz rosszul, hibásan ábrázolja az útvonalat.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #50 Dátum: 13 jún 25, 22:15:23 »

Nyilván itt még nem volt tervben a Sabaody szigetvilág. Oda biztos csak később találta ki a két utat. Szóval ez egy utólagos baki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #51 Dátum: 13 jún 30, 18:25:38 »

Sztem ez nem baki. Szimplán egy illusztráció arra, hogy a Log Pose hogyan s működik. Nem volt kijelentve, hogy így néz ki a grand line. " a log követi a szigeteket, mint a képen is látható" ennyit jelent. A leírásban is csak annyi van, hogy mindegyik út egy fele megy, ami Raftel. És ez igaz is.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #52 Dátum: 13 aug 05, 22:21:21 »

Hát én inkább a gyümölcsökkel kapcsolatban találtam bakit.
1. Brook: Ugye az ő lelke gyümölcs miatt térhetett vissza a testébe ergo a gyümölcs ereje miatt él. Ha elsüllyed a tengerbe akkor ugye a gyümölcs ereje eltűnik. Akkor Brooknak nem kéne halottnak lennie? Ha pedig akárhányszor feltámadhat akkor is meg kéne keresni a lelkével a testét.
2. Luffy sosem eszik sós kaját? A Thriller Bark arcban láthattunk, hogy a só ugyan azzal a hatással van a gyümölcshasználókra mint a víz. De gyakran láthatjuk, hogy Luffy a gumi képességével veszi el mások tányérjáról a kaját.
3. Luffy hogyan tudott harcolni vizesen Crocodile ellen?

A következők inkább a térképpel kapcsolatosak. Ha jól tudom nincs hivatalos térkép de szinte minden térkép úgy néz ki mint ami az oldalon is van. http://www.onepiecefan.hu/images/news_cats/Grand_Line_maphun_logo-val.jpg
Itt láthatjuk, hogy aki tudja, hogy hogyan lehet haladni a csendes övezetben (és van egy erős legénysége) az csak simán behajózhatna Raftelig.
Sanjinak kellet már haladnia a Grand Line- on, hogy eljusson East Blue- ra. Vagy átmászni a Red Line- on.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #53 Dátum: 13 aug 06, 07:47:43 »

1.Akkor Brooknak nem kéne halottnak lennie?
Koponyavicc! ikszdé Jelenlegi állás szerint Brook halhatatlan. A lelke a csontjaiban van és így irányítja a testét. Ha vízbe kerül, akkor ő is ugyanúgy lebénul, mint bármelyik más démongyümölcs használó, de a lelkét nem veti ki a csontjaiból. Ha kikerül a vízből újra képes irányítani a testét, habár csak egy halom csont. Nevet
2. Szerintem luffynak alapból, olyan gyors az anyagcseréje, hogy nincs rá hatással a sós kaja.
3. Ha jól tudom,akkor vesztik el az erejüket, mikor térdig víz alatt vannak. Az eső sincs rájuk semmi hatással. Meg gondolom a zuhany alatt se haldokolnak, hogy valaki zárja el a vizet. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #54 Dátum: 13 aug 06, 08:13:18 »

3. nem a víz a lényeg, hanem hogy tengervíz.
Egy folyóban sem tudna úszni mondjuk szerintem, de az a víz egyértelműen iható volt, hiszen fel is szippantotta egyszerre az egészet  Pojén

elvileg a tenger nem hagyja őket "élni", mert a gyümölcs szintén az ő terméke, de javítsatok ki ha tévedek.
Bár mint írtam, szerintem úszni folyóban sem tudnak, maximum nem bénulnak meg olyan hamar.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #55 Dátum: 13 aug 06, 09:27:08 »

Teljesen felesleges ebben a történetben bakikat keresni. Csak egy példa ha éppen Brook van előhozva. Hogyan élhet egyáltalán egy csontváz vagy hogyan tud mozogni, hiszen nincsenek izmai. Jó. A léleknek mondjuk lehet ilyen képessége, hogy ezt megteszi. Viszont hogyan hathat bárminemű altató vagy méreg egy olyan testre. Mindegy. Szerintem felesleges ilyen bakikat keresni a történetben mert ez a történet élvezhetőségének rovására megy.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #56 Dátum: 13 aug 06, 10:18:37 »

Mondjuk igazatok van Nevet De ha meg azt vesszük, hogy a sima víz nem hat rájuk, de a só igen akkor nem a tengerrel van a baj ikszdé
Tudom, hogy ezek elég szőrszálhasogató "bakik", de néhány csak úgy feltűnt. Igazából a Brook- osat én is olvastam egy másik fórumon vagy talán Indavideón egy videó alatt. Meg ezt a vizes dolgot azt hiszem említették az Enies Lobby arcaban a Kalifa vs Nami harc közbem, hogy hogyan is van, de nem biztos
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #57 Dátum: 13 aug 06, 11:54:34 »

A só miért hatna rá? A tengervíz gyengíti el nem a só.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #58 Dátum: 13 aug 06, 14:40:24 »

Nem tudom a só honnan jött hogy legyengíti a gyümi használókat. Ezt szerintem nem kell összekötni a Thriller Bark-on történtekkel, mert Moria zombiaiból kipárologtak az árnyékok a só miatt. Ez olyan mint Mr.0 (Croci fiú) esete a vízzel. Az a gyengéje. Ennyi.

Szerintem a tengervíz azért gyengíti a gyümi használókat mert ott van a tenger fenekén a kairoseki és az kisugározza  a hatását a vízre is. Hogy most a folyó víz vagy tó hogy hat rájuk azt nem tudom... De amúgy ez nem baki...
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #59 Dátum: 13 aug 06, 21:27:28 »

Én azt hittem a só azért "engedte el" az árnyékokat, mert olyan hatással van a gyümölcs erőre mint a víz. Ha butaságokat írtam elnézést. Nevet Sokszor furán gondolkodom.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!