24 ápr 29, 10:57:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 39442 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #15 Dátum: 10 aug 25, 14:06:49 »

Gondoltam, hogy Mihawk fogja tanítani Zoro-t  Nevet Érdekes lesz a feji.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #16 Dátum: 10 aug 25, 14:10:11 »

Off. bocsi, mien képesség a Haki?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #17 Dátum: 10 aug 25, 14:40:08 »

Biztos nem olyan, aminek van külön topicja a One Piece kategórián belül, ahol le vannak írva a jellemzőik, vagy ha nincsenek akkor meg lehet kérdezni.  Mosolyog
Naplózva
Daken
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 237

~The Dark Agent~


WWW
« Válasz #18 Dátum: 10 aug 25, 18:53:09 »

Thulya: Luffy nyurga? Nevet Lehet, hogy karcsú a teste de azért meg lehet nézni a kockákat a hasán! xD Nem egy Whitebeard féle izomtibor, de a karcsú és viszonylag alacsony termete ellenére, igen is izmos! Nevet

De ebben igazad van. Oda szerintem képes ilyenért 4 hetet kihagyni, hogy jobban érzékeltesse a 2 évet. Egy igazi One Piece fannak 4 hét éveknek tűnik, tuti erre gondolt! Nevet..És miközben mi erről beszélgetünk, hogy miket eszel ki a sensei, ő elutazik a Kajmán-szigetekre hawaii duduzni xD

De ez a fordulat mindenesetre nagyon felpezsdítő, frissítő élmény lesz a rajongóknak..Mintha újra kezdődne minden. Megőrülök a várakozástól! Remélem, holnap reggel megint online lesz, mert elutazok és nem akarok keddig várni vele! Nevet

A kicsi rigónak meg üzenném, hogy ha a Hakit sem ismeri, vagyis nem olvassa a mangát, akkor ne mérgezze magát előre az öröm, s néha ürömmel teli spoilerekkel. 8D OFF vége
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 25, 18:56:59 írta Daken » Naplózva


"They were criminals, so I killed them in name of justice...As soldiers, weakness is a sin. They surrendered to evil, and caused a crisis in the kingdom. That type of soldier doesn't deserve to live. So they're dead." - Rob Lucci
Norec
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 174



« Válasz #19 Dátum: 10 aug 25, 19:07:01 »

Biztos fog változni Luffyék fizikai testfelépítése , elvégre 2 év intenziv edzésbe kezdenek , az azért nagyon komoly .
Meg bizonyára kapnak majd , valamennyivel komolyabb megjelenést. Engem még az érdekelne , hogy mi történik Thousand Sunny-val (Luffyék hajoja/othonuk) , elvégre 2 évig nem fogják használni .
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #20 Dátum: 10 szep 08, 20:14:06 »

Szép is lenne, ha 2 év múlva egy fejlődő szervezet intenzív edzés után nem változna. Egyértelmű, hogy változniuk kell. Viszont azt nem szeretném ha ez a változás túl sok lenne. Attól nem félek, hogy Luffy jelleme, viselkedése sokat változna de a többiek változásában sem remélek sok változást. Azaz talán mégis. Sanji jellemfejlődésére kíváncsi vagyok azok után amin átmehetett azon a szigeten. Pirul

Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 10 szep 28, 16:53:14 »

Hát eddig nekem Zorot leszámítva nem tetszik egyik se... Nico robin elvesztette a Robinságát... Nami olyan nem Namis. Luffynak lett egy hege azt ennyi... Franky meg mint valami rossz b szal remélem csak  a hírtelen változás miat tnem tetszik.


u.i. jól látom Zoro is kapott mihawk féle fekete pengét?
Choopernek meg még is lesz egy hátasa?Nevet az a madár?XDD
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 17:17:11 írta Hiei D. Legend » Naplózva
Dittkee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 26


« Válasz #22 Dátum: 10 szep 28, 17:41:01 »

Remélem senki nem haragszik meg, de amennyire vártam a mangát annyira nagyon csalódtam is benne... Azért Oda alkothatott volna nagyobbat is...  Nem akartam én drasztikus változást, de azért.....

Luffy: a heget leszámítva, ahogy Hiei is írta nem változott semmit, pedig a többség erre számított... Neeem
Zoro: Sztem jobb hogy ő nem változott sokat, mert ő úgy jó ahogy van, azt a kis heget meg elnézem... Pontosan
Sanji: Na ezen kiakadtam... két év alatt eljutott odáig, hogy átfésülje a haját a másik oldalra.... Úgyanez igaz Chopperre is... Két év alatt lett egy új sapkája.. >.<#
Franky: Amikor megláttam lefordultam a székről.... Eddig se volt szegény valami szép, de így kopaszon..... Lehánylak
Robin: Nem láttam rajta sok változást, de ő nem is nagy kedvenc...
Nami: 2 év alatt megnőtt a haja, de más nem igazán van rajta, egy tetkót még el tudtam volna képzelni min.
Ussoppon nem láttam változást, talán csak annyit lefogyott, javítsatok ki, ha tévedek.... smirksweat
Ez csak az én véleményem..... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 17:44:20 írta Dittkee » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 10 szep 28, 17:46:55 »

Sanji nekem nagy darabnak tűnt... nem pupálták azt tele hormonokkal?ikszdé
Meg Zoronak van egy új kardja.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 17:47:27 írta Hiei D. Legend » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #24 Dátum: 10 szep 28, 17:55:58 »

Én először látni akarom őket, hogy ítéletet mondjak felette és elmondhassam, hogy ez tetszik ez meg nem. A borító számomra még kevés. Amúgy nem szeretnék túl sok változást mert az emberek sem változnak olyan sokat ennyi idő alatt.  Persze normális életmód mellett értem és nem napi 10 órás testépítés vagy lecsúszott életmód mellett.bow
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 18:02:15 írta rini67 » Naplózva
Dittkee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 26


« Válasz #25 Dátum: 10 szep 28, 18:01:14 »

. A borító számomra még kevés. bow

Hát őszintén nekem is kevés, de amikor megláttam nagyon felhúztam magam rajta... Nyelvesít Nem nagy változásra,de legalább egy picike eltérésre számított szerintem mindenki....
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #26 Dátum: 10 szep 28, 18:03:58 »

Picike eltérés az van Nevet Ne várjátok már, hogy 2 év alatt farkasemberré változzanak vagy mit tudom én Nevet
Egyetértek rinivel nekem ez kevés majd a mangából megállapítom, hogy ki milyen Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Hiei
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 10 szep 28, 18:28:39 »

Sengoku helyett Kuzan alias aokiji lett... admirális meg Smoker... ez meg lepett.  Nem hittem, hogy avval a képességel ennyire tápnak számít:D.
Valamit úgy félre értek... Buggy lett jinbei helyén a shichibukai?
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 28, 18:34:54 írta Hiei D. Legend » Naplózva
norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #28 Dátum: 10 szep 28, 19:14:07 »

ha ilyen hamar kint vannak a sopilrek akkor talán már holnap délután lesz manga, az tényleg jó lenne Hümm-hümm
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Dittkee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 26


« Válasz #29 Dátum: 10 szep 28, 19:22:48 »

Hiába van kint ilyen hamar a spoiler,ha állandóan nézem mégis lemaradok róla, (már nem tudtam megnézni...)
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 8
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!