24 ápr 28, 06:34:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sanji  (Megtekintve 23151 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #60 Dátum: 12 júl 17, 22:45:17 »

szerintem sanjinak valóra vált egy álma....bejutott nami testébe.(kicsit sem kétértelműen fogalmaztam,áhh.)
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #61 Dátum: 12 aug 10, 08:12:09 »

Hát biztos hogy még nagyon sokat fog fejlődni hogy a történet végére a "tenger bátor harcosa" lehessen.
Asszem így mondja nem biztos, de a lényeg hogy még naaaagyon sokat fog fejlődni és abban is biztos vagyok hogy az óriások szigetére is el fog jutni mint minden szalmakalapos ahogy Sanji például eljutott a sellőkhöz.

Sanji legfőbb álma az, hogy megtalálja az ALL BLUEt  Pontosan. Ez a sellős dolog csak a perverz énjének egy elégtétel a 2 évnyi szenvedés után. Normális Sanji az All Bluet akarja. Mosolyog
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Waff
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #62 Dátum: 12 aug 10, 10:16:20 »

Igen Sanji álma az All Blue de olyan nincs hogy "normális Sanji" (xD). Sanji mindig is perverz volt és már Water 7-ben megemlítette a sellő szigetet ha jól emlékszem.  Nevet Ez egy kisebb álma volt vagy nemtom hogy megfogalmazni.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #63 Dátum: 14 jan 28, 20:52:38 »

Kicsit más irányú téma Sanjiról, de ugye ez az ő topicja szóval ide kell írnom. Azt az elején leszögezem, hogy minden csapat tagot szeretek, de a kedvencem Sanji. Már a legelső résztől, ahol feltűnt szimpatikus volt, később már-már életérzés lett. Ettől függetlenül azt vettem észre, hogy nagyon sokan utálják Sanjit, az elején nem értettem, hogy miért, de egyre jobban kezd kitisztulni ez a kép. Azt ugye jól tudjuk, hogy Zoroval kicsit utálják egymást a sorozatban. Azt is tudjuk, hogy a legtöbben akik One Piecet néznek, azok Zoro fanok. Ezzel természetesen semmi baj nincs, én is szeretem Zoro karakterét. Viszont azt vettem észre, hogy a legtöbb Zoro fan(azért írtam így, mert tisztelet a kivételnek), pusztán azért mert Zoro utálja Sanjit, ezért ők is utálják. Zoro fanokon kívül sem bírják túl sokan.  Ami ezen belül rosszul esik az az, hogy nagyon sokszor hangoztatják is, hogy valaki emiatt a világban érezze rosszul magát. Állandóan azt látom One Pieces csoportokban/oldalakon hogy Zororól tesznek ki badass képeket, őt istenítik, még egyszer hangsúlyozom, hogy nem ezzel van bajom, de életemben először most láttam egy ilyen "badasskedjen egy kicsit Sanji is" témájú képet egy Sanji fan csoporban. A reakciók rögtön azok voltak, hogy Zoro sokkal menőbb, több és erősebb ellenfeleket győzött le, Sanji meg béna mert sokszor kikapott... stb. Annyiszor láttam már ilyet, hogy sokszor még a One Piecetől is elvette majdnem a kedvemet. Nem értem miért kell ezt csinálni, Zoro ezen kategóriájú posztjait és képeit is tele lehetne oltani, hogy Luffy százszor menőbb, több és erősebb ellent győzött le stb.

Elsősorban a véleményetek érdekel a dologgal kapcsolatban, másodsorban pedig az, hogy ti is tapasztaltatok-e már hasonló megnyilvánulásokat?
Naplózva

Mr. Prince
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #64 Dátum: 14 jan 28, 23:17:33 »

Ez egy kicsit off lett.(Szerintem) Igaz h Sanji-ról írtál de az h némelyik oldalon több képet publikálnak Zoro-ról mint Sanji-ról az nem. De a véleményem röviden tömören. Zoro karakterében van a legkevesebb olyan tulajdonság amit nem szeretnek. Általában a harcok a múlt stb játszanak szerepet ezekben. (ezt jól megmondtam) +Az ő álma sokkal merészebb és kihívóbb.
Sanji is egy nagyon jó karakter. A személyisége is meggyőző(lehetne). Viszont a perverzsége és az állandó "szarozása" kiakaszt engem. A szőke fürtjeit imádom. A szemöldöke egyedi. (Örülök h nem Naruto lett a neve ^^")
Szóval ez egy teljesen szubjektív kérdés. Mindenki a saját kedvencéről tesz ki képet a saját oldalára.
Általában azt a személyt szeretik a legjobban akinek a szerepe többet jelent a sztoriban. Igen igaz h Sanji is East Blue-n csatlakozott Luffy-hoz de mégis csak Zoro az első tiszt.
Mint mondtam ez szubjektív. Van aki Zoro-t jobban szereti mint Luffy-t. Erre most azt a kérdést teszem fel h szerinted Ace vagy Shanks.

Igen. Tapasztaltam. Leginkább Sanji és Nami. Legtöbbször fikciókban. (Nem tisztelik a saját kapitányukat stb. [Olykor valóban nagyon idegesítőek. Az animében is vannak ilyen pillanatok.]) 

Ebben tuljadonképpen mindenki van szóval elnézést kérek.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #65 Dátum: 14 jan 28, 23:30:09 »

Igazából mindenkit szeretek a csapatban eleinte Usopp és Sanji fan volt, de rájöttem ebben az animében az a szép, hogy mindenkit lehet szeretni. Kivéve VivitXD
Viszont stílusra meg viselkedésre Sanji igazi egyéniség.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #66 Dátum: 14 jan 29, 00:00:22 »

Igen ez teljesen rendben van, hogy ki kit szeret és kit tesz ki nem is ezzel van bajom, csak ha egy epic Sanjis képet látok, akkor jönnek alá az oltások... sajnos, és sokszor rosszul esik. A célokkal kapcsolatban azt is elismerem, hogy nem övé a legmagasztosabb, és hogy csak harmadik legerősebb. Azzal sem vitázom, hogy Zoro az első tiszt, mert tesz érte rendesen, de Sanjinak is voltak jó pillanatai. Alabasta, aztán tenger járó vonat, és az utolsó pillanatbeli megjelenése Jaburánál is epic volt. Azt is elfelejtik sokan, hogy ugyebár Thriller Barkon Zoro keményen fellépett, de a végén Sanji is felállt és ugyan úgy feláldozta volna magát Zoroért és a csapatért, pedig megtehette volna, hogy fekve marad. Ezért is nem értem, hogy miért oltják folyton, bár azt elhiszem, hogy a perverz mivolta idegesítő lehet sokaknak Mosolyog ha offoltam volna azért elnézést kérek.
Naplózva

Mr. Prince
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #67 Dátum: 14 jan 29, 15:26:15 »

Be kell lássam, hogy Zoro-t én is jobban szeretem, de Sanji-t se rühellem. Nekem az tetszik benne, hogy eltűnik egy időre, aztán meg megmenti mindenki seggét. Szerintem Big Mom ellen is fog remekelni valamit.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #68 Dátum: 14 jan 30, 10:24:19 »

Igazság szerint, hogy Big Mom ellen mihez fog kezdeni az jó kérdés, Doffy ellen se nagyon tudott mit kezdeni, de lehet hogy van még valami a tarsolyában. Viszont amit Klozo írt, az szöget ütött a fejembe, az a rész, hogy nem tiszteli a kapitányt. Ez miben nyilvánult meg eddig? Személy szerint nem nagyon vettem észre ilyet. Amikor Vergonak azt mondta, hogy a kapitányunk a magad fajtákat utálja a legjobban, az is épp az ellenkezőjére utal.
Naplózva

Mr. Prince
klozo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 221


ROCK ^^


« Válasz #69 Dátum: 14 jan 30, 13:39:16 »

Nekem az amit Vergo-nak mondott csak annyit jelent h ismeri a saját barátját.
De amúgy azokat nem szívlelem amikor megrúgja a kaja vagy Nami/Robin miatt. Hülyeségek miatt veri szegényt. De ez nem azt jelenti h nem szeretem őt. A kedvenc karaktereim között tartom számon.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #70 Dátum: 14 jan 30, 14:42:33 »

Ebben igazat adok, attól függetlenül, hogy a kedvencem, nem feledkezem meg én sem a negatív tulajdonságairól. A túlzásba vitt nő mánia sokszor nálam is negatívan hat, az, hogy szegény Luffyt mindig verik, tudom, hogy csak poénnak szánja Oda, sokszor mondjuk Luffy is rászolgál, de ez megint más téma, és igen, általában Sanji és Nami azok akik verik, és Sanji legtöbbször a nőkkel kapcsolatos "sérelmei" miatt pl: Luffy megette az összes kaját amivel Sanji a lányok előtt akart villogni, vagy Caiminek is feltette a szokásos kérdését, Sanji meg egyből rúgott, ez a jelenet mondjuk megnevettetett, de a legtöbbször én is túlzásnak érzem ezeket a "poénokat". Ezektől függetlenül Sanji is szó nélkül feláldozná magát a csapatért, de ezt gondolom senki nem kérdőjelezi meg. Ehhez hasonló "karakter egyediségek" viszont a legtöbb karakternél is néha túlzásba vannak víve, de ez megint más témakör.
Naplózva

Mr. Prince
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #71 Dátum: 14 jan 30, 14:52:21 »

Sanji: a legjobb:D

ő az egyik, hanem a leghasznosabb tagja a csapatnak, és szerintemő dolgozik a legtöbbet:)
most komolyan neki kell minden nap, legalább 3x 9 személyre kaját készítenie:) franky pl csak akkor melózik, ha valami elromlik vagy valamire van igény és el kell készíteni:) nami meg csak az eszét használja, usopp néha besegít a szerelésbe, zoro, luffy alszik. na de sanji...Nevet nem lennék a helyébe, de am viccen kívül talán ő a leg életvidámabb szalmakalapos, max luffy tesz túl rajta:)

am tényleg ha valaki nélkül elveszne a csapat, akkor az ő, mert: a 3 legerősebb egyike, létfontosságú feladatot lát el és az egyik legintelligensebb .
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #72 Dátum: 14 jan 30, 15:09:15 »

Sanji: a legjobb:D

ő az egyik, hanem a leghasznosabb tagja a csapatnak, és szerintemő dolgozik a legtöbbet:)
most komolyan neki kell minden nap, legalább 3x 9 személyre kaját készítenie:) franky pl csak akkor melózik, ha valami elromlik vagy valamire van igény és el kell készíteni:) nami meg csak az eszét használja, usopp néha besegít a szerelésbe, zoro, luffy alszik. na de sanji...Nevet nem lennék a helyébe, de am viccen kívül talán ő a leg életvidámabb szalmakalapos, max luffy tesz túl rajta:)

am tényleg ha valaki nélkül elveszne a csapat, akkor az ő, mert: a 3 legerősebb egyike, létfontosságú feladatot lát el és az egyik legintelligensebb .


Igazad van, de szerintem egyformán hasznosak Namival. A navigátoruk nélkül már a Grand Line 1. felén elvesztek volna, nem hogy itt... Nevet
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #73 Dátum: 14 feb 06, 18:16:26 »

Azért ne becsüljétek le Frankyt, mert ő azaz ember, aki a Thousand Sunnyt készítette. Mellesleg rengetek fegyvert sinál, mellyel gazdagítja a Szalmakalaposokat. Mellesleg ott a nagy Franky Tábornok.
De ez most nem azt jelenti, hogy én egy Franky-fan vagyok.

Hát, az, hogy Sanji dolgozik a legtöbbet, nem hinném. Zoro súlyokat emel, s az más, mint főzni. Főzni sokan tudnak, Luffyék élnének anélkül is, ha csa knormális kaját kapnak, s nem Sanji kaját.
Értitek?
De szoktak epic jelenetek lenni Sanjinál is. Nem utálom őt, tehát most nem őt oltom, csak nem ő az, aki keményen dolgozik.
Azt nem tudom, hogy ki, de ő biztos nem a topon van.
Naplózva
dbzgt83
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #74 Dátum: 14 feb 07, 12:07:21 »

Nem becsült le senki senkit, természetesen mindenki kiveszi a részét a munkából többé-kevésbé.  A tengeren viszont könnyű betegségeket elkapni, az egyoldalú étkezés miatt, főleg skorbutot. Ha egész nap csak citromlevet vedelnek az nem megoldás. Ezért volt LÉTszükség egy szakács, aki ezt a problémát megoldja, minden nap többször is. Szóval nemigen maradnának életben Sanji nélkül, ha csak ezt a feladatát nézzük.
Naplózva

Mr. Prince
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!