24 ápr 28, 00:04:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Monkey D. Luffy  (Megtekintve 24099 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #60 Dátum: 13 máj 19, 12:51:50 »

Szerintem azt a részt mikor megvágta magát később rakják majd bele. Mondjuk találkozik Shankssal és a legénységével.  Nevet Kiváncsi vagyok, h hogyan találkoztak. Mit csinált Luffy? Mert hát Luffy kiskorában nem nagyon volt ilyen mint most, legalábbis szerintem. De a "kiállok a barátaim mellett" az pl már meg volt a tulajdonságaiba. De sztem Shanks is nagy hatással volt rá, mondjuk minden ami gyerekkorában történt. Az sztem meghatározó volt számára.  Mosolyog A lényeg a lényeg Kiváncsi vagyok az egész gyerekkorára. Nagyon bírom. Luffy egész lényében nagyon nagy állat. Nagyon erős, bár ezzel nem mondok újdonságot...  smirksweat Azt viszont nem értem miért mondta rá Nami és Usopp, h egy szörnyeteg...  Gondolkozik Bár Zoro azt mondta rá mikor találkoztak, h: Te maga az ördög vagy!  Ördögi vagy valami ilyesmit.
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
Edina022
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #61 Dátum: 13 júl 07, 21:46:26 »

Nekem a kedvenc anime főhősöm, és bírom úgy, ahogy van. Szerintem Eiichiro az összes OP karakter személyiségét nagyon jól kidolgozta. Én néha azt nem értem, hogy annyi csata után hogy lehet még egészben a kalapja(bár párszor már megfoltozták) Nevet. Szeretem a hülyeségeit, és azt is, hogy sosem adja fel, mindig kiáll a barátaiért (sokszor megemlítik, hogy nagyon hasonlít a nagyapjára).
Remélem, hogy a sorozat végén megtalálja a One Piece-t, de Oda-senseit ismerve bármi megtörténhet.
Bennem az a kérdés merült fel, hogy a Gear Second és Gear Third technikákkal nem rövidíti meg az életét? Mondjuk Luffyt nem nagyon érdekli, de már olyan régóta nézem ezt az animét, hogy jobban féltem a szereplőket, mint magamat  Nevet.
Naplózva
BlackBloodyRose
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18



« Válasz #62 Dátum: 13 aug 28, 07:04:06 »

Egyik nap megnéztem a special 6-ot (kaland a kézszigeten) ott mutatják a gyerekkorát azaz a manga 1 fejezetét. bár lehet ez egy kicsit off. ha az akk bocsánat.  Pirul
Naplózva

"Ace...Kicsit fucsa, h 2 első szülőtt van és 1 öcsike, de ez a kötelék az én legnagyobb kincsem. Luffy még 1 gyenge bőgőmasina, de ő a mi kisöcsénk. Vigyázz rá helyettem is."/Sabo
"Egy napon mi is kihajózunk, szabadon, megbánás nélkül éljük majd az életünket.
Jól figyelj Luffy, én nem fogok meghalni. Nem hagyom hátra a gyenge kisöcsémet."/Ace
"Sabo ment elsőnek, Ace volt a második. Én leszek a harmadik, de nem hagyom, h legyőzzenek! Sabo, Ace figyeljetek csak!
Én leszek a Kalózkirály!"/Luffy
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #63 Dátum: 15 máj 07, 17:13:31 »

Luffy kezéhez tapad vér?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #64 Dátum: 15 máj 07, 19:52:24 »

Ez eddig nem tudunk ilyenről. Állati igen emberi nem hiszem.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #65 Dátum: 15 máj 07, 22:29:54 »

Elvileg egy igen, még ha csak filler (movie) is, mégpedig a 6. filmben:
Movie 6 is quite different from the regular TV series in terms of animation style, character drawings and mood of the story. Instead of the usual light-hearted, sunshine feel, this movie is quite dark and probably not suitable for younger children. Some fans even commented that the ending is "creepy". The movie also contains the only time that Luffy has levied a fatal blow on an enemy.
forrás: http://onepiece.wikia.com/wiki/Baron_Omatsuri_and_the_Secret_Island
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #66 Dátum: 16 jan 01, 09:46:31 »

erejét jelzi hogy szupercsapatomba került, elit szinten. Morálisan is erős, amit Dressrosán bizonyított. (a gyárat az ország népe mögé helyezte). A barátságát nem osztogatja ingyen, de akinek ad, azért tűzbe megy !
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 3 4 [5]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!