24 ápr 23, 23:17:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gérard, Siegrain és Mistgun  (Megtekintve 32561 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #45 Dátum: 12 jan 26, 20:33:24 »

spero 172. Fejezet
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #46 Dátum: 12 jan 26, 21:07:22 »

Akkor már tisztába kellene lenned azzal, hogy kicsoda Gérard és Siegrain. Egy és ugyan az a személy. Egyedül a Mistgun részhez nem értél még el. Gérard szellemi kivetülése mindössze Siegrain, aki a mágiatanács tagjának adta ki magát. Gérard pedig Erza fogoly társa volt a torony építésénél.
Naplózva
Victory1995
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 67



« Válasz #47 Dátum: 12 jan 26, 21:12:46 »

Ja tényleg most már világos minden Nevet
köszi! Nevet
Naplózva

Akkor is nekivágok, ha nincs reményem, s akkor is kitartok, ha nem kecsegtet siker.
Azetz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 23


« Válasz #48 Dátum: 12 jan 30, 23:55:54 »

Nekem a kezdettől fogva szimpatikus volt a srác (ne hari, én az animéval kezdtem, mint mindig, utána sokkal jobb a mangát olvasni Nevet ). Az a haj, a hang, na meg a jel az arcán... Bár voltak rossz pillanatai, azért reménykedem, hogy nem végzi ki a Tanács. Valahogy nem illene bele az elképzeléseimbe  Hümm-hümm

Am ugyanúgy, ahogy a földi és az edolasi Lusy és Natsu is különbözik egymástól, a két Gérard is, bár nem olyan látványosan, mikor történnek az események.
Naplózva

"Egy nap én leszek a hokage és akkor mindenki felnéz majd rám..."


"Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!"

Jessy
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #49 Dátum: 12 jún 03, 17:32:16 »

Mistgun már legelső megjelenésekkor is nagyon szimpi volt, Laxus elleni csatában pedig a kedvencem lett ^^ Nagyon erős, ha jól tudom nem igazán láttunk más illuzió-használót az FT világában így már ez különlegessé teszi. Valószínűleg könnyen elintézne bárkit vele aki nem igazán találkozott hasonló mágiával (bár Laxus ellen pont megszívta, viszont elég durva hogy csak elterelésként használta egy másik támadás érdekében) no meg már az is nagyon durva, hogy elaltat egy egész céhet ^^ Kár, hogy nem láttuk teljes erőből küzdeni, biztos látványos csatát láthattunk volna, főleg hogy eltalálni is nehéz hiszen köddé (vagy valami hasonlóvá) is tud válni...

Viszont kicsit csalódtam abban ahogy Mashima kiiktatta a történetből... alapból az edolas-arc tetszett legkevésbé, egyszerűen nem illett a történetbe, szerintem egy sztori vagy magáról a világok közötti utazásokról szóljon (pl. Tsubasa krónikák vagy az Arany iránytű trilógia) vagy pedig ne legyen benne más világról szó... mindenesetre az edolas történetszál eléggé bénára sikerült szerintem, ha mindenképpen el akarta volna sütni ezt a "másik én"-es dolgot akkor máshogy is megoldhatta volna, elvégre egy varázslókkal teli világról van szó. Mistgun jobb lett volna egy számunkra ismeretlen személynek vagy esetleg lehetett volna az igazi Siegrain, csak mondjuk (Ultear irányítása alatt) Gérard megküzdött vele és halottnak hitte, ezért létrehozott egy hasonmást magáról és elhitette, hogy ő az ikertestvére. Az igazi tesója meg felvette a Mistgun kódnevet, rejtegette az arcát és az alkalomra várt, hogy tisztázhassa magát... mindenesetre eléggé fura irányba vezettem a témát úgyhogy inkább hagyom xD.


Gérardot az elején énse kedveltem, viszont ahogy haladtunk a történettel egyre jobban megkedveltem, érdekes ^^ Ráadásul elég sokféle mágiát is tud és nagyon erős is, kár, hogy ilyen szerencsétlen múlttal rendelkezik, pedig gyerekkorában ő is kedvesnek tűnt. Szerintem ha Ultear nem "szórakozott" volna vele akkor most ő lehetne az egyik szent mágus vagy akár szintén a tanács tagja, viszont tudását a jó érdekében használná fel.  >.<#


Nem tudom, hogy itt is fel kell-e hívni a figyelmet esetleges spoilerekre, aki nem látta a mangát az ne olvassa:
Szerencsére újra megjelent Mistgun, még ha nem is ő volt az igazi, igazán örültem neki, főleg ahogy másolta a varázslatait... Gérard meg rohadjon meg, két gyönyörű nő kiszabadítja a börtönből, együtt menekül velük, együtt esznek/alszanak, céhet alapítanak, nem csodálom, hogy Erza olyan féltékenyen (najó szerintem más érzés volt benne de nekem akkor is annak tűnt xD) nézett rá mikor időugrás után találkozott vele.  ikszdé
Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #50 Dátum: 12 jún 22, 18:12:40 »

Még  csak most értem el ahhoz a részhez ahol Mistgun és Luxus összecsapnak.Asszem meg is van a kedvenc szereplőm Mistgun személyében, nekem egy az egyben Itachi a Naruto-ból, olyan hasonló a két karakter.Ahogy olvasgattam itt a kommenteket nem fog sokáig szerepelni sajnos.  Neeem
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #51 Dátum: 13 ápr 20, 22:45:42 »

Hiro megint kedves volt az egyik rajongójához.  Mosolyog Következésképpen, fény derült Jellal Csillagrombolásának mivoltára.

https://twitter.com/hiro_mashima/status/306348478286680064

"あれはRAVEのシャクマという魔導士が使った魔法。気づいた人いるかな?“@akisuke929: ジェラールとジュラの戦いで最後ジェラールがやろうとしてた大技はいつでますか??”"

Fordítás:

akisuke929: Mikor fogjuk látni azt a nagy technikát, amit Jellal akart bevetni a Jura elleni harca vége felé?
Mashima válasza: Az egy varázsige volt, amit egy Shakuma nevű mágus használt a Rave-ben. Kíváncsi vagyok, hogy volt-e valaki akinek ez feltűnt?

Szerintem Shakuma Meteor Esőjéről van szó:
http://www.mangareader.net/426-27596-4/rave/chapter-248.html
http://www.mangareader.net/426-27596-5/rave/chapter-248.html
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 20, 22:47:14 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #52 Dátum: 14 feb 03, 17:25:10 »

Fel sem tűnt, hogy ott is azt használta, nekem az ugrott be amikor Jegant megöli vele, és letarolja a várost ^^" :

http://mangafox.me/manga/rave_master/v19/c151/13.html

http://mangafox.me/manga/rave_master/v19/c151/14.html
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
catgay13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #53 Dátum: 16 feb 21, 21:29:16 »

Gerard valódi égitest mágiája hogy működik? (csodálatos magyar fordítás Nevet) Ha jól vettem ki, azért valódi égitest mágiája, mert egy igazi meteort hív le az égből?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #54 Dátum: 16 feb 22, 09:43:07 »

Mi a baj a fordítással?
És passz, lehetséges, hogy erre utal.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
catgay13
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #55 Dátum: 16 feb 22, 09:46:12 »

Mi a baj a fordítással?
És passz, lehetséges, hogy erre utal.
Picit hülyén hangzik, "nem magyaros" (szerintem).
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #56 Dátum: 16 feb 22, 14:40:21 »

Hááát...ízlés kérdése. Szerintem még mindig jobban hangzik magyarul, mint angolul:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/274/16
http://www.mangareader.net/fairy-tail/274/16 "True heavenly body magic"..hááát nem tudom Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #57 Dátum: 16 feb 26, 07:48:43 »

Már csodálkoztam, honnan jött az "égitest"... ^^" Nem emlékeztem ilyenre. És okkal, mivel nem is írtam olyat. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 2 3 [4]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!