24 ápr 19, 23:23:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 845 846 [847]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1756160 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #12690 Dátum: 16 feb 23, 01:15:02 »

Nekem igazából az tetszett, hogy Gerardék nem pont a lehető legjobbkor ugrottak be, hanem csak így a thrash ellen. Ez így hihetőbb, ha belegondoltok, vagy csak én unom már azt, hogy a "jajj ne, végünk van" szituációknál egy random bokorból előugrik segíteni egy erős tag?  smirksweat
Egy pillanatra Meredey-re azt hittem, hogy Angel (főleg a mágia miatt), bár Sheria is eléggé Lucy-ra hajaz ikszdé
Dimaria mágiája mocskos op-nak tűnik, de tuti, hogy van valami gyenge pontja, mert így tényleg neki kéne a világ legerősebb élőlényének lennie.
Urtear belépője nekem se tetszett. Jon írta le jól, le kellett volna zárni a karakterét a J. Rouge ívnél csakúgy, mint Makarovét is Tenroun Acnologia ellen. Ezek már nagyon erőltetett dolgok és kicsit sem hatásvadászok, inkább szánalmasak és bénák :/
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12691 Dátum: 16 feb 23, 01:17:28 »

Bizony-bizony, én is néztem. Fogalmam sincs mit akar, de a nézése nem sok jót ígér. Azt tudjuk, hogy van valami terve Zeref ellen....

És amúgy:
Kristoffal értek egyet. Teljesen megegyezik a véleményünk.

Bezony bezony. Nevet Ráadásul nem is lenne shounen ha nem térne vissza egy fontosabb szereplő. Nevet
Egyébként aki nézi a Doctor Who-t annak nem ismeretlen eme dolog amit Mashima Ultear-el csinált.
...
Az még nem jelenti azt, hogy jót tesz az a karakternek. A Naruto is ott kezdett félresiklani, amikor jöttek vissza a régen epic karakterek, és lettek aztán meggyalázva. Kivétel TALÁN Itachi.
Csakhogy ez hülyeség szerintem, mármint amit mondasz....Dimaria nem csak most használja a képességét, de ha igaz lenne amit mondasz, akkor Urtear mindig elő kéne jöjjön, akárhányszor aktiválja a képességét (ami továbbra is bullshit...), de eddig (bizonyára) nem tette ezt. És amúgy is, ő nem BELEFAGYOTT az időbe, hanem simán ELVESZTETTE az idejét, eladta, elcserélte, és megöregedett. Az, hogy most megállt az idő az egész világon (és mondom, nem először, hanem mindig amikor Dimaria harcol), attól ő még nem kapja vissza...De mindegy, csak kapunk majd rá magyarázatot.
Csak kapunk rá...

Szerk.:
Nekem igazából az tetszett, hogy Gerardék nem pont a lehető legjobbkor ugrottak be, hanem csak így a thrash ellen. Ez így hihetőbb, ha belegondoltok, vagy csak én unom már azt, hogy a "jajj ne, végünk van" szituációknál egy random bokorból előugrik segíteni egy erős tag?  smirksweat

Mondasz valamit. Írtam is feljebb, hogy belátom, az, hogy melyik karaktert mikor hozza be, teljesen Mashima dolga, és még így is kihozhat Gérardból bármit.
Csak azt nem értem, hogy miért ott jelent meg. Ott szerintem a FT (meg a többiek) egyedül is kibírják már. Legalábbis nehezen tudom elképzelni, hogy Erza és Kagura veszítsen 2v1-ben...(oké, Dimaria Urtear nélkül verhetetlennek tűnik, de ez továbbra is marhaság, és igen, kell legyen valami gyenge pontja. Amikor Wendy elkezdett ugrálni, én amúgy először azt hittem, hogy tanult valami új mágiát, amivel ezt megszüntette...de nem. Pedig mennyivel jobb lett volna...Wendynek amúgy is sokkal jobban állnak ezek az "okos" mágiák, mint a verekedés.)

Szerk2:
Fúúú de sok a ... Nevet Valószínűleg a csalódottság miatt... (...)
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 23, 01:22:44 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12692 Dátum: 16 feb 23, 08:57:52 »

Igaz amit írsz, nekem is ez volt az egyik paradoxon, hogy DiMaria ahányszor használhatta az erejét akkor annak mindig kihatással kellett volna lennie az időre ilyen alapon. Csak nem tudjuk, hogy az elmúlt évben használta e ezt a képességet. Nekem elsősorban az okozza az ellentmondást, hogy Urtear az életerejének cseréjébe visszaforgatta az időt, tehát nem megállítja hanem visszatekerte egy rövid időre. Nekem akkor is problémás volt Urtear amikor ezt csinálta mert úgy vélem, hogy neki nem öregedni hanem fiatalodnia kellett volna. Viszont mivel addig egyedüli esetként jelent ez meg, így beírtam az időmágia egyik sajátosságának.  Viszont most DiMaria csak megállította az időt egy időre és ennek nem lehetett volna hatása ilyen formában Urtearra. Tulajdonképpen ugyan annak kellett volna bekövetkeznie egy rövid időre mint ami anno a Tenrou szigeten 7 évig tartott. Hozzáteszem, hogy nem tartottam volna paradoxonnak ha DiMaria előre tekeri az időt mert az éppen ellentétes lett volna Urtear tettével szemben és így visszatérhetett volna a saját idejébe. De az is felvetődött problémaként bennem, hogy hogyan a fenébe jelent itt meg egy 70 éves boszi. Ezek azért magyarázatra szorulnának de az is igaz, hogy már egy jó ideje nem várom el ezt egy mangától sem. Egyszerűen csak szórakoztasson és ez nekem így elég is.
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12693 Dátum: 16 feb 23, 12:37:00 »

473:
A fejezet legnagyobb hibája,hogy megint 2fejezet alatt daráltak le egy erős ellenfelet. Ezek után nagyon  remélem,hogy  Ajeel  még visszatér,mert az ő karakterében több lehetőséget látok,mint Wahruban. Nekem a fejezet csúcspontja az volt mikor Luxus és Mavis beszélgetek Yuriól.Ez tetszett a legjobban .Így még érdekes lesz a karaktere.
Másik dolog ami még nagyon tetszett,hogy Luxus más mágiát használt .Végre egy olyan szereplő,aki nem csak az alap elemét erősíti,hanem más mágiákat is megtanult. Remélem egy nap képes lesz a fénymágiához. Mert ez a mágia jól passolna Luxushoz.
Engem nem zavart,hogy Wahru végül villámmal győzték le. Mert be lehet magyarázni,hogy a robotok se képesek az összes áramot felszívni.STbstb...
Ja és Luxu nem K.O?Hoppá,ez egy piros pont Hironak.
474:
Első sorban szeretnék gratulálni annak,aki jó tippelt Dimaria időmágiához. Nem tudom ki volt,de az jó tippelt.
Mai fejezetről nem tudok sokat írni,mert inkább megvárom 475-476 és utána fogom értékelni.
Abban nagyon egyetértek,hogy Ultear békén kellett volna hagyni,azonban mivel egy időmágusról van szó.Így azért nem mondanám az se,hogy rossz döntés volt őt visszahozni. Valamiért még mindig látok benne lehetőséget.
Nekem is tetszett,hogy Gerárdék megérkeztek. Nem kell mindig epic megjelenést adni egy jó karakternek Nevet .
Csak én vagyok az egyetlen,aki már nagyon várja ezt a spriggan http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/466/14  tagot? Nevet
Jon egyik linkjében találtam egy érdekes beszédet:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/445/15
Annak nagyon örülök,hogy vannak olyan spriggan tagok,akik magasról leszarják Zeref fejét.Na pont az ilyenek miatt lesz egy igazi sárkánykirály nap.Remélem ők lesznek az igazi kihivások a Fairy tailnak és esetleg Acnologiának.

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 23, 12:40:02 írta Dungeon Lord » Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #12694 Dátum: 16 feb 23, 13:24:25 »

Ja, amúgy tényleg, miért nem használja már sose Laxus a Fairy Law-ot?
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12695 Dátum: 16 feb 23, 14:17:52 »

Jogos.

Dungeon:
Nekem sem volt bajom Luxus harcával (a random új technikát fel lehetett volna azért vezetni valamivel, vagy legalább utalni lehetett volna rá...), legalábbis magával a technikai részével. Még mondtam is feljebb valamikor, hogy nem a harcokkal van baj szerintem.
Bemásolom újra, mert tényleg nehezen tudom hova tenni ezt most Mashimánál:
Nekem nem is azzal van a problémám, hogy Luxus le 1v1-ezte Wahl-t, sőt. Meg az sem, hogy Erza egy jó (tényleg, meglepően jó és változatos) csatában, segítséggel legyőzte Ajeelt (de nem megölte, erre fel is hívták a figyelmet...vissza fog még ő térni szerintem). Meg azzal sincs bajom, hogy Acnologia leoneshot-olta Serenát, és még csak azzal sincs bajom, hogy Brandish gyakorlatilag átállt, mert ezek önmagukban jó dolgok.
De az egész, ahogy összeállt, az egy nagy langyos katyvasz. Hiányzik a dráma, ami mondjuk még itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/453/19 megvolt. Túl laza ez az egész, túl humorosra veszi Mashima a figurát, mikor elméletileg ez a végső nagy háború, a sárkánykirály ünnepe. A Tartaros sokkal drámaibb és komolyanvehetőbb volt.


Eddig ezzel nem volt soha problémája. Pont most? Harcokat sosem tudott jól megcsinálni, egyet-kettőt leszámítva, erre a mostaniak teljesen tűrhetőek. Sőt.
Erre pont a hangulatot nem tudja átadni? Vagy direkt nem akarja még olyan komolyra venni, mondván, hogy még sok van hátra?
Remélem, hogy az utóbbi.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 23, 14:19:13 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12696 Dátum: 16 feb 23, 15:01:35 »

Nos hát a Laxus vs Wahiru-hoz csak annyit mondanék,hogy eszt el is vártam Laxus-tól. Nevet És még pirospont azért,mert eltüntette magából azokat a fránya részecskéket,nameg a Laxus és Yuriy-os kép zseniális volt szerintem.Nameg most akkor Laxus-nak van valamiféle új ereje vagy teknikája,mert ugye vörös villám volt a végén.

Nos hát a 474-edik fejezethet nincs nagyon mit mondanom. Lehetett tudni,hogy most Dimaria fog következni. A mágiája elék klasszra sikeredett szerintem de most,hogy Ultear feltünt már nemlátom sok értelmét.Persze lehet,hogy elövesz még valami érdekeset Dimaria,de én már nem nagyon reménykedem.
Natsu viszi a legjobban,amig a többiek harcolnak addig ő békésen szunyokál. ikszdé Nameg Lucy is,mert ő is ott szunyokált vele. smirksweat Nagyon kiváncsi vagyok,hogy Happy mikor mondja el a többeknek a Natsu-Zeref kapcsolatot. Mert ugye eddig az volt a lényeg,hogy leverjék Zerefet,de ugye ha Zeref meghal akkor magával viszi Natsu-t is. Szerintem itt lessz egy kis hezitálás,hogy akkor most mi legyen Zeref-el. Esetleg még azis előfordulhat,hogy Natsu rábeszéli a többeket,hogy verjék le Zerefet és vele ne törödjenek,bár ebben kételkedem mert nem olyannak ismerem a FT tagjait,mint akik feáldoznának bárkit is.
Amugy meg Lyon most beleesett Meldy-be? ikszdé ikszdé smirksweat Jelall meg kaphatott volna valami menőbb belépöt is,na és ugye holvannak akkor a többek akik Jelall-al voltak?Lehet,hogy ők is elmentek egy-egy harctérre segiteni.
Nekem ebben a fejezetben legjobban Ultear megjelenése tetszett.Remélem nem az lessz,hogy akkor most leveri Dimaria-t és visszaváltozik öregasszonnyá. smirksweat
A kövi fejezet cime alapján Dimaria-ról fog szólni.
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 23, 15:03:55 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12697 Dátum: 16 feb 23, 15:59:10 »

Szerintem a Crime Sorciere többi tagja valószínűleg északra megy segíteni Bloodman, meg a többi pajzs ellen, akiket még nemláttunk. Kétlem, hogy nekimennének Zeref + Invelnek, esetleg a sereget tartanák fel, de akkor meg mi marad a töltelék embereknek persze...  Pirul Szerintem most már Zerefék elsétálnak szépen a Fairy Tail-ig. Augustékkal nem tudom mi lesz, esetleg azt tudom elképzelni, hogy Gildarts tűnik fel egyszer csak előttük, csak azt se tudom, hogy kettőjükkel elbírna-e. Mindenesetre meglátjuk... Két hete kb. olvastam egy olyat, hogy Nineheart az Shimon... Remélem ez csak egy rossz kitaláció....  >.<#
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12698 Dátum: 16 feb 23, 23:14:20 »

Egy Gildartz vs Augustot megnéznék Nevet
És még mindig nem értem, hogy Gérardék miért ide jöttek, mikor Zeref (a közvetlen célpontjuk) akadálytalanul menetel a FT felé. Vagyis hogy jelenleg nem megy, és ez szerintem fontos. Nem csodálkoznék, hogy ha hirtelen megjelennének csak úgy, a FT kapujában, becsapva Warren rendszerét.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #12699 Dátum: 16 feb 24, 20:48:46 »

Én úgy értelmezem Dimaria mágiáját, hogy az bizonyos területen maga körül kiszakít egy részt az időből, és abban a területben ő korlátlanul cselekedhet míg a többi ember nem. Ez az idősík mások számára érzékelhetetlen. Mikor megszünteti ezt a pecsétet a normális idősíkkal azonnal kereszteződik és felülíródik, ezért szakadt le a ruhájuk mert Dimaria előtte leszaggatta de ők nekik azonnal tűnt. És Urtear nem tért vissza, mivel Dimaria elkezdett rakoncátlankodni az idősíkokkal nem messze onnan ahol Urtear is végrehajtott egy durva idővisszapörgetést, sztem a kettejük "síkja" találkozott és ezért jelent meg a fiatal testében. De ez az Urtear nem az az Urtear aki megöregedett. Szerintem.  Gondolkozik
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12700 Dátum: 16 feb 24, 23:16:57 »

Jogos.

Dungeon:
Nekem sem volt bajom Luxus harcával (a random új technikát fel lehetett volna azért vezetni valamivel, vagy legalább utalni lehetett volna rá...), legalábbis magával a technikai részével. Még mondtam is feljebb valamikor, hogy nem a harcokkal van baj szerintem.
Bemásolom újra, mert tényleg nehezen tudom hova tenni ezt most Mashimánál:
Nekem nem is azzal van a problémám, hogy Luxus le 1v1-ezte Wahl-t, sőt. Meg az sem, hogy Erza egy jó (tényleg, meglepően jó és változatos) csatában, segítséggel legyőzte Ajeelt (de nem megölte, erre fel is hívták a figyelmet...vissza fog még ő térni szerintem). Meg azzal sincs bajom, hogy Acnologia leoneshot-olta Serenát, és még csak azzal sincs bajom, hogy Brandish gyakorlatilag átállt, mert ezek önmagukban jó dolgok.
De az egész, ahogy összeállt, az egy nagy langyos katyvasz. Hiányzik a dráma, ami mondjuk még itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/453/19 megvolt. Túl laza ez az egész, túl humorosra veszi Mashima a figurát, mikor elméletileg ez a végső nagy háború, a sárkánykirály ünnepe. A Tartaros sokkal drámaibb és komolyanvehetőbb volt.

Őszinte leszek. Pár napig én se tudtam,hogy mit gondoljak. De végül elfogadtam és nem volt rossz.
Nem kell minden harcnak drámai lennie,abban igazat adok,hogy komolysága vagy megvédem a céh szöveg elég lapos kifogás már.Hisz most az 1mester testéről van szó. Így inkább megvédem a világot vagy az 1mester stb szövegeket kéne mondania. Ez még csak 1nap volt Jon.Még bármi lehet kacsint .
Másik pedig Fairy tailnek más a stílusa,mint a többi shounenek  smirksweat .
Nekem az tetszik a mangában,hogy vicces,kalandos és jó fantasy világa van.Mai napig ezért követem,bár tény,hogy nem mindig írok jókat,de attól még szeretem olvasni.
Ops,Happyról nem is írtam.Kíváncsi vagyok,hogy ezek után mit fog csinálni.Abban biztos vagyok,hogy Lucynak elmondja az igazat.Mert:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/448/8
Kíváncsi vagyok,hogy mi lesz a másik kívánsága.(tippjeim vannak,de azt leírtam)

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 24, 23:21:18 írta Dungeon Lord » Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12701 Dátum: 16 feb 25, 17:11:15 »

Először is:én teeljesen más fajta mágiát képzeltem el Dimariánakhttp://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/452/13 legalább is ez alapján,na mindegy. Engem is nagyon zavar Urtear visszatérése.
Itt pedig http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/474/11 pár másodpercig(ameddig méláztam az ellenségeken) azt hittem hátha kifejtik picit ezeket a fickókat teszem fel párharcban és nem Erzaékkal,erre piff-puff ennyi K.O.Pedig Ajeel katonáit csépelték néhány fejezeten keresztül.
Összességében nekem se jött be a fejezet,Gerardék belépőjét is ide értve,sajnos...
Wendyéknél pedig azt hittem hogy megtanult valami új mágiát de nem.
Itt pedig  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/474/14 szöges ellentétben állnak a szavai és a tettei,több értelme lett volna ha először azt mondja segitek itt utána nyomás Zerefhez
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 25, 17:17:16 írta Spartacus » Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12702 Dátum: 16 feb 25, 21:18:07 »

azér' Ultear belépése EPIC volt' Mosolyog
De hol az Oracion Seis?
Lehet hogy Nineheart Jellal-t várja?
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 25, 21:18:47 írta Sternritter Zanpakuto » Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #12703 Dátum: 16 feb 27, 14:51:01 »

... Nekem elsősorban az okozza az ellentmondást, hogy Urtear az életerejének cseréjébe visszaforgatta az időt, tehát nem megállítja hanem visszatekerte egy rövid időre. Nekem akkor is problémás volt Urtear amikor ezt csinálta mert úgy vélem, hogy neki nem öregedni hanem fiatalodnia kellett volna. Viszont mivel addig egyedüli esetként jelent ez meg, így beírtam az időmágia egyik sajátosságának. ...

Meg is lett magyarázva, hogy az a mágia a használó saját idejéért cserébe visszaforgatja az időt. Ez nem azt jelenti, hogy ha Urtear pl. 20 éves, és ez a mágia elvesz az idejéből 5 évet, akkor 15 lesz. Hanem azt, hogy ha pl. Urtear 20 évesen használja azt a varázslatot, ami 50 évébe kerül, akkor utána 70 évesre öregszik.
Illetve ez nem a Darker than Black, nem Amber egyezkedői fizetsége, hogy minden időmegállítás után fiatalodik (ami elvileg jó, de tudjuk, mi lett a vége).

Elég érdekes, bár abszolút nem meglepő fejezetet kaptunk. Laxus miután legyőzte a NMJ-on Jurát, a Föld Elem használót, most levert egy újabb ellenfelet, aki teljes egészében counter-li elvileg a mágiáját...  smirksweat Ez mondjuk abszolút nem meglepő, tekintve, hogy már a Mennyország Tornyában is Gray megfagyasztotta a bérgyilkos jetpackes madárember tüzét, amit Natsutól kapott... És szerintem ez a legnagyobb baj a Fairy Tail történetével. Mashima folyamatosan létrehoz egy olyan szituációt, amiből a józan ész keretein belül egyszerűen esélytelen lenne jól kijönni, de mivel a nakama power up nem ismer határokat, így TÖKMINDEGY ki az ellenfél és hogy első ránézésre mennyivel erősebb, mert a FT-esek úgyis legyőznek bárkit előbb vagy utóbb. ...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/089/14
Gray ki is fejti, hogy a bagoly kevés, mint mackósajtban a brummogás. Hiába lopja Natsu lángjait, egy lábas tyúkhúslevest sem tud megenyhősíteni vele. Nevet
Vagy úgy is kifejezhetem, hogy: Ha ellopod egy kardművész mester kardját, attól belőled nem lesz jó kardforgató, akármennyire is jó az a kard.
Amúgy ez a motívum sok mangában/animáben feltűnik, hogy a tolvaj közel sem tudja olyan jól/hatékonyan használni az ellopott erőt/képességet, mint az eredeti tulaj.


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/474/10
Ezt a szoknyabolond Lyont. Nevet Ki sem nézné belőle az ember. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/474/14
Köhm. Még lehet, hogy lesz egy kis bunyó Kagura és Gérard között is? Bár Gérard-t ismerve úgyis hagyná magát...
És lehet, hogy tényleg van esélye annak az elméletnek, hogy Ninehearth=Shimon. Végül is, itt van mindenki, akinek köze van Shimonhoz: Erza, akivel együtt raboskodott, és akibe bele volt zúgva. Kagura, aki a húga. És Gérard, akivel szintén együtt raboskodtak, de egyben a gyilkosa is.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/474/17
1. kép, 2. bubi:
Aha, akkor miért szolgálod Zerefet? Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/474/21
Ooookéééé... Urtear volt egy egyik kedvenc szereplőm, aki egy remek lezárást kapott. Nagyon remélem, hogy valami értelmes magyarázattal hozza vissza Mashima-sensei a történetbe...

« Utoljára szerkesztve: 16 feb 27, 14:52:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 845 846 [847]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!