24 máj 01, 15:05:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Cosplay - Mit, hogyan, honnan...?  (Megtekintve 83317 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #360 Dátum: 13 nov 14, 17:21:46 »

Ha már én küldtelek ide, akkor illene válaszolnom. xD

Nem tudom, mennyire tudsz angolul, de a neten rengeteg tutorialt találhatsz 3DMG-hez. Csak be kell írnod, hogy '3DMG tutorial' vagy 'how to make 3DMG'.

Itt vannak referenciarajzok is hozzá:
http://th02.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/209/e/0/three_dimensional_maneuver_gear__3dmg__schematics_by_conjurer_cj-d6fna9j.jpg
http://www.pixiv.net/member_illust.php?mode=manga&illust_id=35555000

A pixiveshez lehet, hogy facebookkal be kell jelentkezni, hogy megnézhesd az összes rajzot. A 3DMG minden eleme részletesen le van rajzolva.

Szerintem több rétegnyi makettokhoz használt kartonpapírból elkészíthető, utána csak le kell fújni valami fémszerű festékkel, de ha komolyabbat akarsz, akkor tőlem fából vagy fémből is megcsinálhatod. xD
Naplózva

geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #361 Dátum: 13 nov 14, 19:31:57 »

Én olyat láttam con-on hogy egy kartondoboz pár kidolgozottabb kiegészítéssel volt maga a felszerelés és rajta egy-egy műanyag flakon (ez szolgál az animében az üzemanyag tárolásra) és az egész lefújva. De marha jól nézett ki, mert az egész cosplay király volt. A kardok jobban ki voltak dolgozva, de azok sem annyira. Viszont a hatást elérte. Rohadt jól nézett ki. Szerintem valami hasonlót alkotnál ha cosplayhez kell.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #362 Dátum: 13 nov 15, 20:20:15 »

Köszönöm  Mosolyog szerintem tuti kartonból lesz azzal én is elboldogulok még  >.<# fábol/fémbő nem tudnám megcsinálni segítség nélkül de kartonból menne  Hümm-hümm csak reménykedek hogy összedobom a karácsonyi-conig  Nevet hamár itt a hétvége beszerzem a cuccokat
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 15, 20:21:22 írta Hakuu » Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #363 Dátum: 13 nov 17, 21:25:43 »

Abban még tudnátok segíteni hogy bőrt/műbőrt honnan lehet venni viszonylag jó áron ?
És hogy van az ázsiában paróka bolt Nevet ?? vagy maradjak ebay-nél?
Naplózva

geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #364 Dátum: 13 nov 18, 21:11:19 »

Én Suigetsu CP-hez vettem az Ázsiában parókát 1000Ft-ért. De van ott jobb drágábban is.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #365 Dátum: 13 nov 18, 21:58:30 »

Mikasahoz kene fekete paroka  Hümm-hümm  De azert lenne jobb az azsiabol mert par buszmegallo es nem kell meg 100 hetet varni arra is :s melyek emeleten van? Es jo volt? Ugyertem jol neznekki? Mosolyog
Naplózva

itachi12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 2



« Válasz #366 Dátum: 14 márc 18, 18:09:34 »

Itachi mangekyo sharingan kontaklencset (nem dioprias) honnan tudok szerezni?? max 5000 ft
Naplózva

Mangekyou Sharingan !!
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #367 Dátum: 14 márc 18, 18:16:31 »

5 ezerért Ebayről, de postaköltség miatt az is lesz 6-7. Itthon 7 ezernél olcsóbban talán olyan oldalon találsz ahol "használtan" van fent.
http://eoptika.hu/kategoriak/szines-kontaktlencse.html?ajax=0&p=5 Ezen van fent új. De olcsóbban nem találni sehol ahogy elnéztem.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #368 Dátum: 14 márc 18, 18:40:25 »

Vera, ne ajánld neki az Ebay-t. 3 nyomorult hónapja várok egy parókára....  smirksweat És egyszer már 4 hónap után vissza utálták a pénzt amikor a Mikasa dzsekit rendeltem...
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #369 Dátum: 14 márc 18, 18:43:36 »

Nem írtam, hogy rendeljen is feltétlenül. ikszdé De annál olcsóbban kb sehol nem talál. Mondjuk csak 100%-os árusítótól szabad rendelni, én eddig mindent meg is kaptam.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #370 Dátum: 14 márc 18, 19:10:24 »

Legközelebb veled rendeltetem esküszöm. Engem nem szeretnek.  Neeem
Naplózva

Oldalak: 1 ... 23 24 [25]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!