24 ápr 19, 14:56:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 215 216 [217]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 683158 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3240 Dátum: 16 feb 25, 13:37:40 »

Igen teljesen átérzem, amit mondasz. Mikor Zorot egy csomó részben nézzük 1-2 percig, ahogy eltéved. Minek? Vagy mikor a visszaemlékezést nem úgy oldják meg Violettnél, hogy visszagondol arra mi történt reggel. Nem. Visszaemlékezik arra, hogy megmutatja Sanjinak mi történt reggel. Elhúztunk még 30 secet. Arról nem is beszélve, mikor tucat emberek a tömegből kommentálnak valami teljesen lényegtelen dolgot. Kolosszeumnak egyébként így utólag örültem, mert lesz
mivel húzni az időt és talán folyamatosabbnak érzi majd az ember. Erre ott is van, hogy 20 secig azt nézzük, hogy hörögnek és szuszognak egy támadás előtt. Viszont, ami mindent vitt, ha jól emlékszem Luffy és Chin jao harcában mikor futnak egymással szembe vagy 1-2 percig. Nem hittem a szememnek. Ilyenek régen nem voltak. Elég régen még Impel Downnál beértem a mangát, de soha nem éreztem ennyire vontatottnak.  Talán még Skypeiát sem. Pedig azt nehéz alulmúlni.

Köszi Csaba, de ez már sokadik felhasználóm. Mikor sok hszem van általában törlöm. Ezt is ideje lenneXD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3241 Dátum: 16 feb 25, 13:53:04 »

Igen, pontosan erről van szó. Ha már csak ezeket a teljesen felesleges semmiről nem szóló perceket meg másodperceket kivennék, már sokkal jobb lenne.
Simán lehetne csinálni neki egy igényes fillert. A mugiwara kalózok átlagos napjai fillerek például nem voltak olyan rosszak, mondjuk amikor sanji water7-ön az öreg szakács receptjét kutatja. Lehetne ilyet csinálni egykét hype karakternek, mondjuk shanksékról vagy még a feketeszakáll kalózokról is tök poén lenne szerintem xD Azt ez rohadtul nem tenné tönkre szerintem az összképet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 215 216 [217]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!