24 júl 03, 18:33:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 217
  Nyomtatás  
Szerző Téma: One Piece - Anime  (Megtekintve 704390 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #600 Dátum: 10 aug 21, 15:58:31 »

Dittkee: akkor én még szerencsésnek mondhatom magam, hogy tudok angolul, így folytathatom. Mosolyog Mondjuk volt bő 4 mangarész, amit olyan minőségben sikerült beszereznem, hogy kifolyt a szemem, mire a végére értem... Ott és akkor fel akartam adni. xD
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #601 Dátum: 10 aug 21, 20:34:59 »

Látjátok ezért jó ha az ember tartalékol én is az elején belendültem napi 20 rész szerencse arabastánál már leáltam Nevet most már napi 5 rész, hogy tovább élvezhessem Skype arc nagyon üt királyak a részek Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #602 Dátum: 10 aug 21, 21:30:24 »

én nézem a részeket de van olyan mint pl ma meg tegnap h annyira jól elvaggyok msn en hogy nincs kedvem elmenni nézni azért két napja nem néztem op de nincs semmi elvonási tünetem csak kiváncsiság hogy mi lesz
Naplózva
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #603 Dátum: 10 aug 21, 21:36:50 »

Skypia tényleg nagyon jó volt, de annyira bekockultam, hogy ilyen napi 30+ részt néztem meg, így pedig elég gyorsan a végére értem. Mosolyog
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #604 Dátum: 10 aug 21, 23:48:24 »

Nah. Hazajöttünk Balcsiról, úgyhogy ideje beleszólnom a dolgokba, habár megfogadtam, hogy nem írok ide többet. De mégiscsak csapattag vagyok, így késztetést érzek.

Lesz letöltési lehetőség, mind megaupload-os, mind torrentes. A következő pakk kiadásának dátuma sokban függ attól, hogy mennyire veszik el egyesek a kedvünket. És mivel Enies Lobby elég nagy falat, ezért kicsit több idő kell hozzá, mint a majdnem végig kiadott Water 7-höz. A maradék 3 Water 7 részt abba a pakkba helyezzük majd bele, 3 részért nem csinálunk külön pakkot. Akinek nem tetszik, az így járt Nevet és nem anyámmal Nevet
Naplózva

blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #605 Dátum: 10 aug 22, 08:54:17 »

Orulok h ujra itthol vagytok Nevet Mar nagyon varom a kovetkezo pack-et de szerintem arra varnom kell meg 1 honapot de en mar elore megkoszonom az feliratot  Pirul Es kossz a sok munkatokat tapion;) csak igy tovabb:D
Naplózva
soboka
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43


« Válasz #606 Dátum: 10 aug 22, 09:02:49 »

Szerintem se holnap lesz az új pack  >.<# Már csak 2 rész maradt a mostani csomagból, kár de igy haladok  Ördögi
A felirat csomagot meg én is előre megköszönöm.  Kiváncsi vagyok Robin megmentésére és a CP9 harcra. Nevet
Naplózva
blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #607 Dátum: 10 aug 22, 12:05:52 »

Tapion mikorra varhato az a 3 resz?Nevet nyugi nem kovetelozom xD csak erdekel Nevet bow
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #608 Dátum: 10 aug 22, 12:12:55 »

Ott leírta, majd a kövi packban kacsint várjátok meg és kész Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #609 Dátum: 10 aug 22, 12:20:42 »

Jah tenyleg nem olvastam el figyelmesen sry  bow  bow
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #610 Dátum: 10 aug 22, 16:01:59 »

Na ugye Nevet semmi gond, csak máskor figyelmesebben amúgy eddig amig néztem eddig a Skype és a Jaya + Arabasta arc a legjobb (igaz még csak a Skype arc-nál tartok  smirksweat)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
blacking
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



« Válasz #611 Dátum: 10 aug 22, 16:03:14 »

Hidd el ezek a reszek jobbak lesznek kacsint
Naplózva
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #612 Dátum: 10 aug 23, 02:24:14 »

Függő vagyok. Kijelentem, ez van. xD De nem vagyok ezzel egyedül.. Nevet Nem gondoltam volna, hogy ennyire felülmúlja a Narutot, pedig az is a kedvenceim között van. G8 arc végére most értem el, és ez volt az eddigi legjobb filler. (Filler volt, ugye?) A Water 7 nagyon érdekel, remélem hamar elérek odáig. Nevet Hivatalosan nem kéne tudnom Frankyről semmit, de már nagyon várom, hogy szerepeljen. Pojén Amúgy eddig nekem legjobban az Arabasta arc tetszett. ^^ Ha jól tudom, van egy film amiben Viviék még benne lesznek, ááá arra is nagggyon kíváncsi vagyok. >.<# Egyetlen egy dolgot hiányolok, mégpedig azt, hogy Ace régen szerepelt utoljára.
Ja és egy kérdés: ki volt az, aki a hajót javította Skypiea részeknél? Gondolkozik Vagy ez később ki fog derülni? Mekao utalgatott rá, de nem nagyon fogtam fel, hogy mit akart mondani.
Na és akkor most nézem is tovább... Nevet
Naplózva

Everybody chicken!!
chrismago
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43



« Válasz #613 Dátum: 10 aug 23, 02:47:57 »

naokichan:
Igen, a G8 arc filler volt. Water7 meg nagyon nagy, Franky se semmi, bár az elején nem igazán bírtam, bár már tudtam, hogy csapattag lesz, de nem tudtam elképzelni, hogyan oldják meg... de megtették. xD

Azt pedig ne akard, hogy lelőjjük, ki volt az, aki megjavította a hajót, mert az Enies Lobby arc végén úgyis kiderül, egy nagy, sírós-rívós jelenetben. Bár igen, az még messze van. =)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 23, 02:48:29 írta chrismago » Naplózva
Alexa
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 137


« Válasz #614 Dátum: 10 aug 23, 03:14:41 »

Nemáár, olyan sokára? O_O Pedig reméltem, hogy valahogy kiderítik még mielőtt otthagyják Skypiea-t. De most már legalább tudom, hogy kiderül! Nevet Köszi. Nevet
Naplózva

Everybody chicken!!
Oldalak: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 217
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!