24 okt 06, 23:34:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 128
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach - Anime  (Megtekintve 390002 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #1035 Dátum: 10 aug 17, 16:27:43 »

Ha megjött a kedve, nagyon jól titkolja ikszdé Később sem fog nekikmenni, megvárja, amíg Ők támadnak, aztán, ha kiélték magukat akkor elintézi őket...
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #1036 Dátum: 10 aug 17, 22:22:49 »

Aizen mióta hord rózsaszín derékszíjjat v mit? Gondolkozik Mert az nkem nagyon böki a szeme. smirksweat
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1037 Dátum: 10 aug 17, 22:29:17 »

Gyerekek mazo vok :'D Indán elkezdtem nézni a magyar szinkront és arra jutottam : FUCK OFF GYAGYIMAX!!!
Nem hiszem el , Ginnek akihez még illett is a szinkron újat kap?! WTF ez nagyon ratyi szinkron most. Illetve Aizen is újat kap , megáll az eszem. Ulqi szinkronja meg hányás. Akin kellemeset csalódtam az Grimmjow és Hiyori. Nekik eltalálták a hangot. Jahm és Tousen is új hangot kapott illetve Rose és Hachi szinkronja nevetséges. Komolyan mondom ez ott tart , hogy egy jó mikrofonnal felvett fanmade is jobb lenne. Gondolom 99%ban a fórumozók tudják ezt rég , csak gondoltam megosztom mély belső fájdalmam ezzel kapcsolatban x'D
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #1038 Dátum: 10 aug 18, 07:53:33 »

Na és a hétfői részben halottátok Nnoitra hangját? Akkora  Gyáááá  , hogy  Kiüt (érhetően megfogalmaztam remélem  Nevet )
Naplózva

....................................................................................................................
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1039 Dátum: 10 aug 18, 15:32:07 »

Nekem még Halibel és Stark aki elmegy. Meg Barragan Nevet  A többiek...  Nemyóó Röviden és tömören: ezt elszúrták smirksweat
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #1040 Dátum: 10 aug 18, 16:11:12 »

Hello na végre újra elkezdtem nézni én is most a 280 résznél tartok elégé bejön a opening és hát vmi állati izgalmasak harcok am levok maradva nagyon anime téren ??  Gondolkozik
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1041 Dátum: 10 aug 18, 16:40:22 »

nem vagy , kb 2óra alatt a lemaradás ledolgozható Mosolyog
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #1042 Dátum: 10 aug 18, 23:22:02 »

Gyerekek mazo vok :'D Indán elkezdtem nézni a magyar szinkront és arra jutottam : FUCK OFF GYAGYIMAX!!!
Nem hiszem el , Ginnek akihez még illett is a szinkron újat kap?! WTF ez nagyon ratyi szinkron most. Illetve Aizen is újat kap , megáll az eszem. Ulqi szinkronja meg hányás. Akin kellemeset csalódtam az Grimmjow és Hiyori. Nekik eltalálták a hangot. Jahm és Tousen is új hangot kapott illetve Rose és Hachi szinkronja nevetséges. Komolyan mondom ez ott tart , hogy egy jó mikrofonnal felvett fanmade is jobb lenne. Gondolom 99%ban a fórumozók tudják ezt rég , csak gondoltam megosztom mély belső fájdalmam ezzel kapcsolatban x'D

Ishida most megleptél. Komolyan elkezdted nézni??? Hát ez annyira gány. Nekem az első rész, amit láttam, abban épp urahara volt. Amikor meghallottam a szinkronját beállt a fatal error xD annyira szánalmas. Az animaxos Narutohoz tudnám hasonlitani a szinkorn leosztást xD
Naplózva







Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1043 Dátum: 10 aug 19, 08:54:26 »

Ishida te télleg mazo vagy xD Én is belenéztem és ez borzalom xD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #1044 Dátum: 10 aug 19, 16:44:42 »

Szerintem Urahara nem pont nem vészes, Rennin'. Kész felüdülés egyik másik hanghoz képest, de ennél is nagyobb gond, az, amit mondanak. Még ha azt nem is vesszük ide, hogy sok mindent lefordítottak, mait sokak szerint nem kellett volna, köztük a kardok neveit (bár ennyi erővel a különböző humanodiok nevét is magyarosíthatták volna), sokszor, ha ezt, vagy bármi mást amit összegányoltak összehasonlítasz egy fansubos változattal, azt látod, hoyg tele van mindenféle komoly félreelemezéssel, aminek hatására nem egyszer látványos baromságoakt modnanak. Lehetne azt mondani, hogy nem biztos, hogy a fansub a jó, de ott szokott értelme lenni a dolgoknak..
Nekem ez legjobban a Narutonál, meg a Soul Eaternél tűnt fel.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 19, 16:46:20 írta STM » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1045 Dátum: 10 aug 19, 17:07:01 »

Milyen lenne , Feketejövő Eper vagyok helyettes Halálisten x'D Najó , nem tom milyen kanjival írja a sakit , de ez tűnik jó hangzásúnak. Feketehegy Eper jobb lenne talán?  Gondolkozik Azért a Zanpakutok nevét ha ez a gagyi stáb ki tudta volna ejteni akkor az nagy lett volna xD De szerintem lehetett volna keverni a két nyelvet. Pl. Üvölts , Zabimaru! Szerintem így sokkal jobb lett volna , mint ez a Bestia.
Naplózva
rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1046 Dátum: 10 aug 21, 19:33:10 »

Különösen azért cinkes ez a lefordítósdi, mert sehol másutt nem lettek lefordítva a kardok nevei, legalábbis azon közül (angol, német, francia, cseh, spanyol) amiket én hallottam. Ezzel a magyar fordítók nem azt mutatták be, hogy milyen profik hogy ők képesek lefordítani a szavakat megfelelően, hanem azt hogy nem történt meg a közvélemény kutatás. (A fordítóról meg nem is mondok semmit, sajna ismerem az illető "hölgyet", és ha van szó amivel ki lehet fejezni őt tökéletesen, az a hülye.) Egy olyan animénél, aminek ekkora hype-ja van, nagyon meg kell gondolni hogy mit fordítanak le és mit hagynak meg.
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1047 Dátum: 10 aug 22, 23:02:28 »

Én egyet nem értek... Az arrancarok kardját mérnem magyarosították? xD Mert Luppi, és különböző fraccionok is z eredetit mondták, nem valami magyarosított kakit Pojén
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #1048 Dátum: 10 aug 22, 23:07:22 »

Talán mert a Spanyolul van? Nevet Spanyolul meg nem nehéz helyesen kiejteni ezeket a viszonylag egyszerű szókapcsolatokat.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1049 Dátum: 10 aug 22, 23:19:28 »

Szerintem japánul sem nehéz ilyesmit kimondani mint Zangetsu, Zabimaru meg  a többi. De most hogy mondod tényleg spanyolul van, lehet hogy ezt marha régen olvastam is (dereng valami) Gondolkozik
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 128
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!