24 ápr 29, 14:30:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 996 997 [998] 999
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto manga (Archívum 2012.08.29-ig)  (Megtekintve 2141387 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #14955 Dátum: 12 aug 28, 14:32:09 »

Szerintem tuti nem lapoz el sokat, mert most lesz a 600. rész egy fejezetre meg minek sztorizgatna el megint értelmetlenül egy ilyen esemény előtt?
Naplózva

magicnkr
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 129


Turbózombi véruszkár


« Válasz #14956 Dátum: 12 aug 28, 15:05:39 »

Hát szerintem meg nagyobb durranást tervez a 600.-ra minthogy Tobi leveszi a maszkját.. Esetleg Madara oda ér a holnapi fejezet végén és a 600.-ban meg majd kiderül hogy Tobi már nem követi Madarát és ezért Madara őt is megtámadja
Naplózva
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #14957 Dátum: 12 aug 28, 16:19:16 »

Szóval szerintetek az 599. részben megtudjuk, hogy Tobi kicsoda és a 600. résztől visszaemlékezünk, hogy miért tette mindazt amit? Nevet
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #14958 Dátum: 12 aug 28, 19:02:33 »

Nemcsak, hogy csalódás lenne Tobi kilétének nem leleplezése, hanem olcsó megoldás is lenne Kishitől Tobi kilétének további titkolása.
Mivel Tobi "real kamuiról" beszélt az előző részben, tartok tőle, hogy nemcsak átmenekült a másik dimenzióba.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Autine
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 165


« Válasz #14959 Dátum: 12 aug 28, 19:18:50 »

Én sztem megmutatja Mosolyog:..Főleg hogy az egész "világ" erre figyel,animébe szokta úgy csinálni hogy különkiadásokba 2 részt mutat ,hogy ne legyen olyan szemétség hogy megint 1 hetet kell várni erre a rohadtul izgalmas részre.Ezért vagy most vagy köv részre lekerül a maszk.
Naplózva
cece
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #14960 Dátum: 12 aug 28, 19:53:34 »

Amúgy ha egy kicsit el akarok térni Tobitól... Nem gondoljátok, h Naruto egyre jobban hasonlít Rikodou-ra? Szerintem lesz ebből még jó pár csattanó... Nevet
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #14961 Dátum: 12 aug 28, 20:04:58 »

Ja, de például nem tudom miért van rajta a 6 út csingcsong-foga, amikor lóffat nem tud a gyerek és 6 útja sem biztos, hogy van.

Én csak egyet tudok. Ebből a mangából még lehet pokémon mester, ha vége lesz a háborúnak.
Hogy osztják majd el a bijuukat igazságosan? 9:5=???
Majd azért is lesz nagy harc, hogy megszerezzék őket a háború után.Meg most még aranyosak, de majd ha vége lesz a fogságnak, kiszabadulnak.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 20:08:05 írta naspolya » Naplózva

iamhated
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 168



WWW
« Válasz #14962 Dátum: 12 aug 28, 21:40:19 »

*már kb 1 vagy kétszer ki lett törölve az ezredik oldal.
Csak az új fejezetnél lesz moderálva?

Vagy nem akarja a fele bandát kib*szni offolás miatt, ilyen kis rendi ez a Chakra fiú Mosolyog
Naplózva

salala ~

Nyugodtan írhatsz privátot, hisz ott nem offolsz mivel egyből landol a kukába. Mosolyog
Morause
Vendég
« Válasz #14963 Dátum: 12 aug 28, 22:00:50 »

Ja, de például nem tudom miért van rajta a 6 út csingcsong-foga, amikor lóffat nem tud a gyerek és 6 útja sem biztos, hogy van.
Főleg a kiemelt részre válaszolnék: Talán azért mert ő a főszereplő akit ugyebár világmegmentőjének jósoltak. Meg milyen 6 útról beszélsz? Azért mert láttál két képet a mangában amiben Rikodou nyakában vannak ilyen pötyök, és Narutonak szintén ott vannak ilyenek nem feltétlen jelent vmit, persze utalás is lehet. Az meg hogy semmit sem tud... te ezt elhiszed? Ahogy elnézem, 1-1 elleni csatában maximum 3 ember van aki felvenné vele a versenyt: Madara, Tobi, Sasuke... talán még +1 bee beférne de ahogy most Naruto áll nem kell bijuu-vá változnia teljesen elég ha csak a fejét vagy a kezét hozza létre, majdnem mint Chouji részleges testnövelő jutsuja. Könnyen létre hozza a bijuu bombát mind2 alakban, tehát maradok az elsőnek felsorolt 3 ember mellett.
Azért ez rengeteg shinobi-ból még a kagékat is nézve elég jó arány.
Naplózva
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #14964 Dátum: 12 aug 28, 22:25:09 »

Attól még, hogy össze tud rakni egy szép nagy gömbnyi csakrát, még tökkel ütött.A "semmit" csak kis túlzásnak szőttem bele.
Azok a karmok pedig tényleg csak úgy dísznek van a nyakában Rikudonak (és Painnek).Azért egy hatalmas nagy célzás, hogy ez a neve (6 út bölcse) és az egész testéből csak ez és a szem motívum látható és éppen ezért nem értem, hogy mit keres rajta még, mi célból aggatták rá? Csak hogy a rajongók örüljenek?
Vagy nem akarja a fele bandát kib*szni offolás miatt, ilyen kis rendi ez a Chakra fiú Mosolyog

Lehet, de most is azt csináljuk:D Meg nade kábé 50 kommentet egyik napról a másikra?
Saját hszeket meg sajna nem tudok törölni, ha valamiért meggondolnám magam, szerkesztgetni utólag meg csak még megtévesztőbb.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 22:44:17 írta naspolya » Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #14965 Dátum: 12 aug 28, 22:50:26 »

Lehet nem vált harcteret vagy csak pár kocka erejéig s a többi Naruto vs Tobiról lenne abban a dimenzióban.
Számunkra az még nem feltétlenül jelent sokat ha látjuk az arcát, ha nem árulja el ki is Ő.
Nem zárható ki h a manga végén kerülnek csak ki a dimenzióból s a kövi felyezetben lessz kitárgyalva.
Ami igazán gagyi lenne ha elővenne addigra egymásik maszkot  Pirul s csak nem tudnánk meg ki is ő valójában. (bár ezt teljesen kizárom)
Sajnos ha mégis harcszinteret akar váltani akkor nagyon is sok felyezetre való időhúzásra van lehetősége.
A kagék nyöglődéséről egy teljes részt könnyen lehet készíteni, Orochimaruékról meg akár 3-4 is s az még érdekes is lehet, s az úgymod ezer éve elindult sereg is befuthat s annak a felvezetését is képes akát egy fél részen keresztül felvezetni. Amit egyszer már megis tett 8 oldalon keresztül.

Ráférne most a történetre 1-2 30 oldal feletti példány mint most az FT -ben is volt.

Ami picit zavar az a maszk széttörése, na nem máh csak egy rasengannal lehet, s egy maflás nem elég rá?
Ami meg mégjobban zavarni fog ha csak pár karcolás lessz Tobi arcán vagy annyi sem.  >.<#

*már kb 1 vagy kétszer ki lett törölve az ezredik oldal.
Csak az új fejezetnél lesz moderálva?

Vagy nem akarja a fele bandát kib*szni offolás miatt, ilyen kis rendi ez a Chakra fiú Mosolyog

Vagy csak simán elfoglalt  ikszdé

De az is lehet h csak simán zárolja ezt s nyit egy másikat s fölöslegesen nem idegesíti magát  Gondolkozik

A korábbi "Naruto manga" téma folytatása.
1000 oldalig jöhet a mehet, utána újat kezdünk ^^


Moderátor:

Tudnivalók erről a témáról:

Naruto manga téma:
- Az éppen aktuális (vagy esetleg 1-2 korábbi) rész kivesézése és esetleg normális jövendölések a következő fejezetetekre vonatkozóan. Ha egy szereplőt akartok kivesézni, akkor azt az adott szereplő témájában kell. Ugyanez vonatkozik a jutsukra is.
- Spoiler szigorúan tilos, aki ezt nem tartja be, 3-tól... sok napig terjedő kitiltásban részesülhet.



Lehet csak ez van a dolog mögött: 1000 oldalig jöhet a mehet, utána újat kezdünk ^^   smirksweat

U.I.: Remélem holna kibújik a szög a zsákból  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 28, 22:53:11 írta Fr33man » Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #14966 Dátum: 12 aug 28, 23:11:07 »

erről kinek mi a véleménye?  nem ismerem az oldalt, nem tudom mennyire lehet hiteles mindaz, ami megjelenik rajta. Mosolyog

http://www.fandom.com/fandom/naruto/blogs/2371/interview-with-kishimoto-at-comic-market-78/
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #14967 Dátum: 12 aug 28, 23:40:12 »

Tuti hogy kamu ,már a weboldal címe sem tetszik ,ezen felül Kishi tuti nem osztana meg ilyen információkat a cél egyenesben ,az előtt hogy felfedné őket ,tuti fake.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #14968 Dátum: 12 aug 29, 08:24:27 »

Tudod, ha ez igaz lenne akkor TE most spoilert közöltél velünk ami nem helyénvaló ezen topic keretén belül.
Gondoltam szóloh h modik az ilyesmit díjazni szokták az egyik kedvenc topikomban amit nagy rendszerességel szoktam figyelemmel követni, csak azt sajnálom h ott nem lehet komentelni hisz némely hsz igen csak jópofára sikeredett  Ördögi.
Ha javasolhatom akkor a :
spoilert ebben a topicban lenne célszerű közzétenni a későbiekben
A spoilerek kitárgyalására is van egy külön topic s az pedig ez

tocika12 beelőzött de ha már megítam el is küldöm.

Off .: vége

Kivácsi vagyok egy picit végül Madara mire jutott a kegékkal de max pár kocka erejéig.

Nagyon itt lenne az ideje ha Naruto tanulna 1-2 új technikát mert már az a resengen kezdd picit sablonos lenni.
Szinte már a WC is azt tol kábel helyett  smirksweat
Naplózva
srobi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 85


« Válasz #14969 Dátum: 12 aug 29, 08:45:23 »

Pl az a porfelhő amit a békák is csináltak Pein ellen nem lenne rosz. Naruto képes érzékelni az ellenfeleit. Egy klón folyamatosan nyomatná port míg ő levadássza egyesével az ellent. Temari legyezője azért kicsit furán mutatna Naruto kezében Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 996 997 [998] 999
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!