24 ápr 28, 21:04:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Te elolvasod a z ujságokban megjelenő horoszkópokat?
A sajátomat mindíg elolvasom és igenis hallgatok rá!
Elolvasom,jó tudni mik az esetleges lehetőségek.
PFFFF!Ekkora hülyeséget bele se olvasok még viccből sem...

Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 25
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A horoszkópokról....  (Megtekintve 81758 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #15 Dátum: 07 aug 05, 20:18:05 »

Olyan nekünk is van itthon. Az a fura hogy pl az összes Halak jegyű emberkének ugyan olyan napja lesz, azok közül akik elolvassák a könyvet ikszdé
Naplózva
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #16 Dátum: 07 aug 05, 20:19:06 »

hát ja.képzeld el h mindenkinek egyszerre önti el a szobáját a víz vagy hurrikán tör ki csaka halak jegyűek szobáj afölöttxD mekkora poén lenne
Naplózva
matci
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11



« Válasz #17 Dátum: 07 aug 05, 20:57:36 »

És a japán Horoszkoppal mi a helyzet ?
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #18 Dátum: 07 aug 05, 22:22:06 »

Hm én a Halak jegyében születtem... b*nyek akkor ezért esett az eső a Balcsin (de nem öntött ki a tó, sőt még földcsuszamlás se volt)..pedig már a Zistenemet okoltam!! :-[ Nevet Nevet

 Na én a nemre szavaztam, mert konkrétan az volt a kérdés, h az újságokban megjelenő horoszkópokra adok-e. Azok meg semmit nem érnek, akár én is írhatnék minden reggel ilyeneket és a több ezer emberből biztos, h néhánynak el is találnám...  ;D Viszont a személyre szóló az már más tészta..., nagynéném megcsináltatta az enyémet az egyik karácsonyra ajándékba (kivételesen így sikerült értelmes ajándékot kapnom tőle Nevet Nevet ). Na abban voltak érdekes dolgok, a személyiségtípusomat pedig egész jól eltalálta, így nem zárkózóm el attól, a h a jövőképből is bejön néhány dolog. Nevet Csak mért pont a születésünk ideje és helye befolyásolná az egész személyiségünket? Ott van anyám és az ikertesója... ha jól tudom 5 percet nem nagyon tud megkülönböztetni a személyre szóló horoszkóp se.. Szerencsémre nem túl sok egyező dolog van bennük. Nevet Mindenesetre a jövőmet nem szeretném ismerni, de játszani egész jó vele. Alapvető személyiségtípusok besorolása pedig korrekt.
 Én igazából a tenyérjóslásra lennék kíváncsi. Olvastam a témáról egy könyvet és nem tűnik teljesen elképzelhetetlennek, csak nálam ilyenkor mindig beugrik a nagyszámok törvénye + a környezet alakító hatása.... és megint nem tudom komolyan venni.  kacsint
Arra mindenesetre jó, h elmélyülj önmagadban! Nevet Meg egész jó pszichológiai dolgokat kevernek bele.., a kis apó összefüggések, h milyen személyiségtípusnak milyen a keze, azok nagy általánosságban szerintem igazak. De azt nem lehet megmondani, h meddig élsz és hogy hány gyereked lesz, vagy mennyire leszel sikeres az életben.. Mondjuk én a statisztikában sem hiszek.pedig elvileg az tudomány..! Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 06, 06:54:50 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #19 Dátum: 07 aug 06, 04:26:37 »

hm.én általában minden reggel meghalgatom.....aztán egész nap eszembe sem jut  .... de mikor vége a napnak néha bevillan hogy énnekem a horoszkópom vlalami hasonló napot ígért   Nevet
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #20 Dátum: 07 aug 06, 06:43:11 »

Igazad van, abba nem nehéz beletalálni, ha egyszer a világ legáltalánosabb lehetőségeit írják le benne, például ma találkozol vkivel.... Na ma csak azért is összegyűjtöm az összes létező újságot...vajon melyiknek lesz igaza? :Mosolyog Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 06, 06:55:29 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #21 Dátum: 07 aug 06, 06:53:26 »

Én néha elolvasom, ha meglátom az újságban, de néha egy kicsit a szavatossága után, aztán olyankor van olyan, hogy a leírtak egyeznek a történtekkel ???, meg a számmisztoka is érdekes, kiprobáltam egy-két emberen, és legtöbbnek tényleg olyan volt a személyisége, mint a leírtak.  Nevet
Naplózva

Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #22 Dátum: 07 aug 06, 08:02:23 »

Hát az ujságokban télleg általános dolgokat irnak és az meg persze h valamilyen szinten bejön Nevet hol lehet ilyen személyre szóló horoszkópot csináltatni?
Naplózva
Róka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 263

Fox come back!


WWW
« Válasz #23 Dátum: 07 aug 06, 08:32:09 »

Na én a nemre szavaztam, mert konkrétan az volt a kérdés, h az újságokban megjelenő horoszkópokra adok-e. Azok meg semmit nem érnek, akár én is írhatnék minden reggel ilyeneket és a több ezer emberből biztos, h néhánynak el is találnám...  ;D Viszont a személyre szóló az már más tészta...

Az újságokban lévők szerintem se érnek semmit. A személyre szabottban már inkább hiszek, mint amit az újság ír. Bár én nem csináltattam, de van egy-két könyvem, és egy vagy két dolgot leszámítva minden igaz volt rám Mosolyog A számmisztikát én is szeretem, az is igaz szokott rám lenni (persze nem az újságos számmisztika, mert az igazi  sokkal bonyultabb).
Ja, igen, a horoszkópom... Bak vagyok Mosolyog (kis híján Vízöntő lettem volna :Mosolyog ) Ráadásul "tipikus" Bak, anyám szerint... :Mosolyog (sztem is Mosolyog )
Naplózva


"Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának."
Sasuke megkattant!O_o
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #24 Dátum: 07 aug 06, 10:13:57 »

Én Skorpió vagyok de szinte sosem igaz rám, amit a Skorpióról írnak, inkább igaz az egyik Skorpió oszt. társara..  :-X A Kínai horoszkóp szerint Kutya vagyok... Na, az viszont sokkal jobban hhasonlít rám. Mosolyog Engem azért édekel, h mit írnak, de csak úgy futtábanelolvasom és kész... De van néha, h Nyilas vagyok, mert pont határset. Volt, h az egyik újságban Skorpió voltam,a  másikban pedig Nyilas. Nevet
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #25 Dátum: 07 aug 06, 11:38:00 »

*fütyörészik...lenéz, lát, elgondokodik...*most valljam be az igazságot? ??? áhh, azt majdd később...
nos én bika ( >Nevet ) vagyok...hogy mennyire olvasom, amit írnak...hát volt, hogy már bejött... ???
azóta sűrűbben... Mosolyog
Naplózva
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #26 Dátum: 07 aug 06, 12:12:35 »

én nem hisuek az újságban lévő horoszkóppal mert akkor mindenkivel úgyan annak kéne törénnie
a személyreszabott az inkább hihetőb és a számminisztika se rossz
én Oroszlán vagyok és sok igaz rám
a kínaiban pedig föld kígyó ami egy az egyben igaz rám Nevet
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Pandy
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 484


« Válasz #27 Dátum: 07 aug 06, 12:59:00 »

nah jo adjon nekem valaki vmi címet ahol fennvan akínai mert elvileg tudtam deh nem emléxem hmi vagyok és nem akarok keresni xD
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #28 Dátum: 07 aug 06, 15:06:58 »

Hejhó, íme egy Tűz-Nyuszi-Ikrek, aki nagyon büszke erre! Tegnap megtudtam, h Fügefa is vagyok.
Igazából akkor olvasom el, ha eszembe meg kezembe jut ilyen. De nem hallgatok a rosszra, csak a jóra. Meg inkább összerakok többet, mondjuk amikor teljesen ellentmondanak egymásnak az röhej és el is felejtem az egészet.
Az aszcendens egyébként néha többet mond az emberről, mint a jegye.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Sora
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1144


« Válasz #29 Dátum: 07 aug 06, 15:29:01 »

sajna Pandy én egy könyvből olvastam szal nem tok címet
öööö az asztendesem a szűz asszem
Naplózva

/"Az egyetlen dolog, ami megmentheti a tüzet a kialvástól, hogy erőt adunk neki széllel.\"
Adj enni Szandinak!
Sütis blogunk^^
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 25
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!