24 ápr 30, 20:08:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rikudou-sennin (a hat út bölcse) és az ő 6 útja  (Megtekintve 151244 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
datango
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 321


Firma


« Válasz #15 Dátum: 09 okt 08, 19:16:55 »

neten találtam, szerintem ehez a témához kapcsolódik mielött még kiheréltek  Hümm-hümm



Elvileg a bal oldali rikudou senin. ?
Naplózva

-=Suiton=-
"The Sharingan's true power... this Uchiha Madara's power!"
http://bf3stats.com/stats_pc/mgjani
"Sajnálom datango, nem küldhetsz üzeneteket és privát üzeneteket ezen a fórumon."  <--   c=3
gaara---
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16



« Válasz #16 Dátum: 09 okt 08, 19:51:39 »

igen elvileg ő az.Jiraya is ezt gondolta mikor először meglátta Nagato szemeit
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #17 Dátum: 09 okt 08, 20:28:17 »

Ez csak egy fake fan rajz.De valóban a haja és a ruházata illetve szeme ilyen ,ezt csak valaki kifestette .Illetve a jobb oldali tag pedig Madara és tudjuk ,hogy ez a két személy nem találkozott ,pontosabban nem találkozhatott.
Ám ,amik meg nem jelentek még mangában ,csak spoiler azt tényleg jó lenne ,ha áthúznátok,kösz
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #18 Dátum: 09 okt 08, 20:33:01 »

Hát a haja nem biztos. Nevet Ért már minket (Karin, Nagato) féle meglepetés.  Mosolyog Az arca is rejtéj. Kisi mindíg sötétbe burkolva mutatta, miközben csak a szemeit emelte ki.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #19 Dátum: 09 okt 09, 13:55:51 »

Ide is leirom. Nem is vettem észre ezt a topikot. Nálam összefolyt az angol smirksweat
Nekem valami nem tiszta. Összemosódtak a dolgok. Ridoku senin volt a 10farku jinchurikije; Mivel nem tudta uralni teljesen vagy nem tom, létre hozott egy holdat, és elküldte nyaralni; a 10farkuból jött létre a másik9. Ezek közül melyik korrekt és melyik nem az?

Rohadt durva volt az a "sharingan", na meg az az Infinite Tsukuyomi, amivel irányitani lehet a Juubit. Szal akkor a hold szeme tertv összeszedni a 9bijuut, összegyurni egy 10ikké és egy uj jutsu. Hogy a rákba tudja majd megcsinálni az IT-t?

Naplózva







Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #20 Dátum: 09 okt 09, 17:26:06 »

Hu datango fentebb belinkelt Fan art képét is nézétek meg alaposan.
http://www.onemanga.com/Naruto/467/14/
http://www.onemanga.com/Naruto/464/16/
http://www.onemanga.com/Naruto/467/13/

Lehet hogy semmi jelentősége, de nézzétek meg Rikodounak, azokat a kis szarvacskáit. Ha Susanoo MS sharingan alapú technika, és ha a Sharingan Rikodou öröksége, akkor lehet hogy Sasuke Susanoojának materializálódása Rikoduo szelleme?
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #21 Dátum: 09 okt 09, 21:10:32 »

Az a haja Nevet szegény nem tehet róla, hogy az "árny" rajzokon szarvnak tűnik..... Az MS technikák szerintem a 10farkú jutsui voltak elvégre a szeme utal valami "ős" erőre és lehet innen származtatja Kishimoto a naurovilágának az isteneit(tápos technikáit) is pl: Amaterasu.... plusz a Rikudou Sennin-nek rinneganja volt az meg nem csinál susanoot.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #22 Dátum: 09 okt 09, 21:19:26 »

Hogy lenne az már haj. A "nem-árnyképen" még látzsik is, hogy más anyagból van, amúgy is elég fura fizura lenne, még NArutóéknál is.
De szerintem sem igazi szarv, inkább homlokvédő lehet, olyasmi, mint JIraiyáé, csak nagyobb szarvakkal.

szerk.:
Valahogy úgy gondolom, mint ahogy egy csomó fanarton van, most, hogy így nézem azon is, ami pár hsz.-al feljebb van.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 10, 00:25:05 írta STM » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #23 Dátum: 09 okt 10, 07:25:57 »

Mondtam hogy lehet hogy semmi jelentősége. Viszont a Susanoo nemhiszem hogy a 10 farkúval lenne szoros kapcsolatban.(Nyílván van köztük kapcsolat ez logikus) De fizikai megjelenésében a Susanoonak emberi arccsontja van, és 2 szemgödre. 10 fakrkúnak meg egy nagy bazi szeme. A Susanoo egy megtestesülés. A kérdés az hogy ezen belső erő, minek a megtestesülése? A személy belső lelkének, vagy Rikoduonak? vagy valami totál független más dologról volna szó? Az biztos hogy nem hasonlít a 10farkúra, külsőre. (ismétlem nem azt állítom hogy nincs hozzá köze.)

Halkan hozzá tenném, a Susanoon nemcsak csont és hús fog materializálódni, hanem ruha is.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 10, 07:28:46 írta Bububo » Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #24 Dátum: 09 okt 10, 11:41:56 »

Az én elméletem:
1. Rikodu a Rin'negant hagyta hátra és a Sharingant egyszerre, mint amangában olvashattuk, az egyik fiára hagyta a szemeit, a másikra a testét. De a bijuu ereje belekavarhatott a szemébe ebből lett a sharingan. És ha ebbe belegondol valaki akkor eszébe juthat a kyuubi mondása Szöszkének: a szemeid még az enyémnél is átkozattabbak. Ez lehet az utalás a tízfarkú erejére.
2. Rikodunak ugyan azok az erői megvoltak mint Peinnek is, és a mangában bene is volt hogy Rikodu hogyan csinálta a Holdat.
3. Szeritnem a Tengu elmélet 90%ban már rég megbukott ha a mangát olvassuk.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #25 Dátum: 09 okt 10, 12:08:30 »

Bububo-
A Susanoo (noha talán valószínűleg köze van az öröklött sötét chakrához) az egyén lelkének/chakrájának egyfajta kivetülése. A "sötét oldalon álló" Sasukénél, akit "elnyelt a belső démonja" ez kicsit egy Bijuura hajaz, de ezért az állapota a felelős.
Megdönthetetlen bizonyíték erre Itachi Susanooja.
Amikor először megjelent, egy elkendőzött arcú, tiszta harcos-szellemet láttunk, amin aztán fokozatosan megjelent egy sisak, és a ruhája is megváltott, végül a gonosz tengut formáló sisak teljesen elborította az arcát, és már ez tünt a valódi megjelenésének, miközben az eredeti harcos szemei csak a "sisak nyílásán", a szellem száján át világítottak.

EZ egyértelműen Itachira, és az álarcára utal, amit a klánja kiirtása óta hordania kellett.
Ha az ő személye ennyire egyértelműen megjelent a Susanooban, akkor nyílvánvaló, hogy az egyén lelke, chakrája, és lelki állapota határpzza meg az alakját.

Mondjuk, ez mehetett volna a vérvonalképességek topicba is.
Mentspégemre szóljon, arról beszélek, hogy köze van-e a SUsanoo megjelenési formájához a RIKUDOU-SENNIN által lepecsételt tízfarkúnak, vagy RIKUDOU-SENNIN lelkének.
Naplózva
kiscsoki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #26 Dátum: 09 okt 10, 13:23:01 »

Szerintem a a kivetülés tényleg csak az egyén lelki állapotától függ, de ezt inkább majd máshol folytassuk  Mosolyog

De visszatérve a topic eredeti témájához, Rikodu szeme szerintem ne ma démontól lett ilyen mint sokan emlegették, a Rin'negan az eredeti képessége amivel mindent meg tudott tanúlni
Naplózva
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #27 Dátum: 09 okt 10, 13:31:30 »

Nekem nagyon tetszik Bububo ötlete, hogy Sasuke Susanoo-ja lehet hogy Rikudou sennin megtestesülése. Ha ez így lenne, akkor ez azt jelenti, hogy a Susanooja a sennin ereje (lesz, majd ha teljes alakját eléri)??

Az is lehet még, hogy Itachi megszerezte a Juubinak azt a tized részét, ami a Holdba volt zárva, és azt a részt adta Sasukénak. Tehát Sasuke is egy Jinchuurikivé vált. Igaz ezt Madara nem emlíette meg..

Az viszont felvetne egy nagy kérdést, ha kiderülne, Sasukénak Rikudou sennin jelenik meg Susanoo formájában, miféle kapcsolat állhat akkor Rikudou és Sasuke között?

kiscsoki: ha valóban úgy lenne, hogy a kivetülés lelkiállapot függő, akkor azt mivel magyarázod, hogy Sasukénak egy olyan formát öltött a Susanooja, akit 1. életében nem láthatott, 2. nem is ugyanazok a célok vezérelték tetteiket. Értsd, Sasukét elnyelte a sötétség, Rikudout meg talán nem, legalábbis Madara beszámolójából nem derül ki ilyesmi. Az viszont poén benne, hogy Rikudou tényleg sötét Nevet és ráadásul ördögibb, gonoszabb külsőre, mint Sasuke, vagy eddig akármelyik szereplő. Ilyesztő..
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 10, 13:39:58 írta Nayu » Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #28 Dátum: 09 okt 10, 13:36:43 »

Ha neki nem volt alapból Rinneganja, akkor nagyon tápos lehetett, h ha magába tudta zárni a Juubit.


A holdba csak a Juubi teste volt zárva, a chakrája az Rikudouban volt. Meg Ita hogy mehetett volna el egy ürutazásra, nem hiszem h MAdara ilyen részleteket megosztott volna vele. Tehát nem hiszem h Saske egy Jinchuriki lenne.
Naplózva







Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #29 Dátum: 09 okt 10, 13:55:39 »

Bocs, tévedtem ebben, akkor ezt a tized részt értsd úgy, hogy a tizedik rész Nyelvesít.
De.. annak a testnek is lehetett ereje, mert Madara fogalmazásából ez derül ki: " A testet, amiből kivonta a chakrát, lepecsételte és az égbe taszította, ahol senki sem férhetett hozzá erejéhez".



Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!